Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe STOK-POL

Stok Lacki

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe STOK-POL

były kierowca 2016-08-28 13:31:30
Witam. Wszyscy kierowcy którzy maja chęci z panem Waldkiem nawiązać współprace gorąco odradzam. pracowałem u tego pana na budowie drogi S8 koło Ostrowie Mazowieckiej. To jest furiat nie człowiek a zamiast serca ma kalkulator. Każe wozić na 4 osiowej wywrotce po 40 ton a jeżeli nie chcesz to wywala Cie jak śmiecia. Jak się przyjmujesz to wszystko ładnie pięknie a po jakimś czasie znaczy w ciągu tyg wszystko się zmienia. Samochody nie wytrzymują takich ciężarów pękają resory i nawet felgi. Na kopalni piasku którą dzierżawi stoi jak jakiś kat a jak jego nie ma to stoją jakieś jego panie i obserwują i odrazu jest do pana W. telefon jeżeli na wadze jest mniej , jeżeli widzą że nie masz 40 ton wracają Cię pod koparkę. Jego mechanik jeszcze większa szuja tu z kierowcami rozmawia śmieje się, żartuje ale wszystko skrupulatnie donosi do pana W. O płatnościach nawet nie wspomnę bo do dnia dzisiejszego niektórzy jeszcze za lipiec nie dostali pieniędzy, a jak się upominasz o swoje pieniądze to jeszcze krzycz na Ciebie że jak ty masz prawo upominać się o swoje pieniądze. O umowę o pracę po prostu trzeba ja wydrzeć bo tak to cię będzie cie zbywał. Były takie historie że kierowcy jeździli mieli umowy a nie byli zarejestrowani, a co do przeładunków i za inne mandaty nie z winy kierowcy nie oddaje. Na początku mówi ze odda i żeby przeładunki brać na siebie a później Cie olewa i nie oddaje. Jeżeli ktoś lubi jazdę z dusza na ramieniu MANEM TGS z 40 tonami ładunku z nie do końca sprawnymi układami czy to hamulców czy innych zapraszam do Pana Jaszczura Waldemara.
brak słów 2016-08-29 12:33:50
Zgadzam się w 100 % z poprzednikiem, miałem do czynienia z tym oszołomem w Kielcach na budowie S7. Praca jak każda inna ale ten człowiek jest po prostu nie nachalny !!!!!!! Kasa oczywiście nigdy nie była na czas na początku oczywiście było pięknie ale później to i po 20-stym przyjeżdżał ale jego mechanik i nam dawał pieniądze bo jemu się nie chciało przyjeżdżać. Nie można było się o nic doprosić. Samochody dopiero jak już nie mogły wyjechać z bazy to dopiero przyjeżdżał mechanik i wiecznie problemy !! Oczywiście odradzam !!!
kiedyś 2016-08-30 20:14:42
Szanujący się kierowcy niech was Ręka Boska chroni przed tym idiota !!!! To jest skończony debil !!!
POl 2016-09-05 20:17:25
Uważajcie na s8 Każe nie plandeczyć przeładowane ponad 40 t chore gdzie ITD
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe STOK-POL - Stok Lacki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe STOK-POL