Opinie o Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol w Kosów Lacki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol w Kosów Lacki

Z całego serca nie polecam współpracy z firmą STOK-POL. Istny wyzysk. Bardziej chamskiego i opryskliwego człowieka jakim jest szef tej firmy nigdy nie poznałem. Wywrotki często przeładowane DWUKROTNIE! Ciągła presja żeby wozić jeszcze więcej, a jak przychodzi do rozstania, to jest straszenie sądem, a o wypłatę zaległych pieniędzy trzeba się nieźle szarpać. Co w rezultacie się częściowo udaje. Mówię częściowo, bo o całości uczciwego wynagrodzenia można zapomnieć, a ile się przy tym człowiek nasłucha na swój temat od właściciela to masakra jakaś. Oferty pracy tego człowieka wyglądają bardzo zachęcająco i przestrzegam, że nie warto podejmować się pracy w tej firmie. NIE POLECAM!!!

Kier

Aktualnie ZNÓW jest poszukiwany kierowca na wywrotkę na budowę drogi pod Rzeszowem, ogłoszenie pojawia się co chwilę, więc zapewne idzie ktoś chwilę " popracowacy" zobaczyć jak jest i odchodzi, ogłoszenie wydaje się być atrakcyjne jeśli chodzi o wynagrodzenie, ale jednak jak pojawia się co chwilę a do tego widzi się tu takie opinie to chyba coś nie tak jest i szkoda czasu..

Mońka Nowy wpis

My z chłopakiem to z okolic Stoku jesteśmy i jak na razie przeglądam sobie firmy transportowe. Ma on doświadczenie z jazdy na wywrotce a pisaliście, że szukali kiedyś na nią. Ja ofert osobiście nie widzę. gdzie można odszukać te najnowsze? I czy coś w warunkach pracy zmieniło się na +?

@Gość

Pytanie zabrzmi może naiwnie ale na jaki okres czasu pracy o tym wszystkim piszesz? Ciekawi mnie to, że jeden pan robota niedawno się interesował. możliwe ze warunki się zmieniają z czasem skoro zainteresowani się pojawiają? Sam za kołkiem czegoś będę szukał, jest tu ktoś kto aktualnie jeździ i mógłby potwierdzić aktualność tej opinii?

Grzegorz Nowy wpis

Praca nie jest zła Szef może trochę nerwus ale idzie się dogadać wypłaty są nieraz z poślizgiem 1,2 dni ale są zawsze ogólnie jest ok

@Grzegorz

O widzisz a ten poślizg to z czego tak w sumie wynika? czy pracownicy są w to wtajemniczeni czy raczej niż szczególnego się im nie mówi w tych kwestiach? Ogólnie finansowo firma w porządku stoi? Rozwija się? ja szukam czegoś na dłużej dlatego tak pytam

Kier Nowy wpis

Czemu firma została nazwana krzakiem? Proszę o odniesienie. widziałem taka ofertę od pracodawcy z kiedyś dla mechanika i ja to bym obecnie praca był zainteresowany, nie wiem tylko czy będzie ona możliwa? głównie kierowcy pracują? jaki tu jest warsztat? Jak wyposażony? Mam dwuletnie doświadczenie przy ciężarowych. Ile bym dostał na start?

Firma krzak nie polecam, omijać z daleka!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

x

Najchętniej wystawił bym 0 , ale nie mam takiej możliwości , także uczciwe 1

@x

taka opinia hmm, możne złe Pani wykonywała swoja prace skoro juz nie pracuje . W tej firmie jest bardzo dużo pracowników ze stażem powyżej 10 lat to o czymś to świadczy

@PAWEŁ

To faktycznie długo. Ale jednak w większości to są ci, którzy z reguły rotują? Ile mniej więcej osób tak właściwie aktualnie jest tu zatrudnionych?

Janusz
@Maja

Jest to dość duża firma i co najważniejsze każdy posiada umowę co w dzisiejszych czasach ciezko uzyskać umowy o pracę. Kierowcą z najdłuższym stażem pracuje 24 lata a firmana rynku 35 lat więc o czymś to świadczy, oczywiście firna poiada nie jednego kierowcę z takim stażem.

@Janusz

24 lata? to ja już ciekawa jestem jak stawka po takim stażu tu może wyglądać. teraz tak dodatkowo się zastanawiam nad samą ergonomią i komfortem pracy... dbają tu jakoś o postawę fizyczną kierowców? zwraca się na to uwagę? bo tyle lat jeździć to wiadomo...

Kierowca

Omijać z daleka. Pełno Ukraińców którzy pracują za 3500zl na rękę za 3tyg pracy!! Pracowników m a ja za nic. Pan prezes szkoda słów.. Takie firmy to z daleka

Kierowca
@Kierowca

Żaden Ukrainiec nie pracuje w tej firmie, jeśli już mowa o obcokrajowcach to zatrudnia się tam Białorusinów i jeżdżą oni na wschód głównie, a Polacy na Europę więc nawet tras nie macie tych samych, a co za tym idzie zarobki też inne...

Przemysław Jaszczur
@Kierowca

żaden bo ostatni (usunięte przez administratora) kiper na bok i ojca opierdolilem za to że to (usunięte przez administratora) przyjmuje. Ale prawda jest taka ze pieniedzy na czas to nie ma nawet ksiegowa ktora nie patrzy w papiery zeby odnowic przeglad w aucie za co firma dostaje 20 tysiecy kary

Aleksandra
@Przemysław Jaszczur

I firma dostała już taką kare kiedyś, za nieuwagę księgowej?

MARIUSZ
@Kierowca

CO ZA BZDURA PRACUJE W TEJ FIRMIE 16LAT I NIGDY ŻADEN UKRAINIEC NIE PRACOWAŁ NAWET NIE WSPÓŁPRACOWAŁ Z FIRMA STOK POL

Konrad

cCy firma działa bez zmian? Taka cisza!!

@Konrad

DZiała z 33 letnim stażem pracuje już 14 lat i jest dobrze

MARIUSZ
@Konrad

FIRMA GODNA POLECENIA

JAREK

BARDZO DOBRA WSPÓŁPRACA , PIENIĄDZE NA CZAS .

Czarek

Zastanawiam się dlaczego nikt od dawna nie zagląda na forum. Interesuje mnie praca.

Przemysław Jaszczur
@Czarek

to jak Cie interesują pieniądze na czas to nie w tej firmie, jestem synem właściciela prezesa to moge cos szczerze przewinac

Iga

Wieloletnia współpraca , firma godna polecenia

Jurek

Bardzo dobra współpraca

Pytajacy

Może ktoś coś napisać o tej firmie. Ale nie administrator. Szukają kierowców może ktoś opowie jak tam się pracuje i jakie są warunki finansowe, jaki szef.

@Pytajacy

POLECAM PRACUJE JEST OK

Firma rzetelna , wypłacalna i dobre zarobki .

Szybkie Kursy kasa na czas

Jaga

Bardzo dobra współpraca

Człowiek z Wewnątrz

Kiedyś jak to kierowcy mówili ciężko się było dostać, pieniążki były na czas wszystko grało, firma się rozwijała, pozniej słyszałem "może mało płaci ale na czas" teraz to już całkiem wszystko się sypie, ale nic dziwnego skoro zatrudnia sie osoby w biurze które kompletnie się do tego nie nadają... Między innymi główna spedytorka dzięki której odeszli najlepsi kierowcy z tej firmy, nawet jej 2 braci rodzonych zwolniło się przez nią, po księgowość i kolesiostwo gdzie firma płaci po 30000 zł kary bo biuro nie potrafi sprawdzić przeglądu wywrotki na czas a szef jej nawet nic nie powie bo nie stać go na to żeby dać jej wypłatę na czas? Błędne koło i strata animuszu i chęci żeby prowadzić biznes przez szefa żeby dalej to kontynuować i sie rozwijać, trzymać to na takim poziomie jak był, smutne jest to dla Was Kierowów i dla Nas rodziny co Waldek z tym calym dziedzictwem robi na ktore sam zapracowal to tak smutne jest to jak ma to wszystko upaść. Może warto czy nie warto sie podpisać Przemek Jaszczur

Natalia
@Człowiek z Wewnątrz

A to jakoś ta cała sytuacja się odbija na wysokości wynagrodzeń kierowców? Czy jednak jak już się dostaje swoje pieniądze to jest to fajna kwota?

Przemek
@Natalia

Natalia to kim Ty jesteś? Pracujesz w stok polu czy łączą Cie jakies inne relacje żeby podważać moje słowa? Może masz jakieś inne korzysci? To że wiecie o opiniach w internecie np na tej stronie to ojciec może mi podziękować bo tylko i wyłącznie dzięki mnie o tym wiecie jak i o tym że napisałem tu opinie dzisiaj to widze szybka kontra, WSZYSCY na tym tracimy, kierowcy, pracownicy, sklepy z częściami etcetera etcetera... Szef tej firmy stał się (usunięte przez administratora) dawnych dobrych czasów własnego przedsiębiorstwa które sam stworzył... Zapytajcie kierowców tych małych na dole to Wam powiedzą prawdę a nie natali kasi asi czy eli które siedzą w ciepłych posadkach na górze na wygrzanych krzesłach i nie robią nic gdzie np mechanikom jest zimno i muszą się docieplać nagrzewnicą na ropę...

@Przemek

To dobrze, że podzieliłeś się tym wszystkim z ludźmi ale tak właściwie to jakiego w końcu efektu oczekujesz? Połowa stąd niestety i tak uzna to wszystko za jakiś fejk, przykre ale zdaje mi się, że w ostatnich czasach trudno komukolwiek zaufać...

P K

Witajcie szczerze i na temat pracowałam w biurze zawsze wypłata była na czas i praca wykonana a co za bzdury piszą to brak słów.

panna nikt

pracodawca, który w przeciągu 2-3 dni dał umowę o pracę, wprawdzie nie na długo i zamieszanie w firmie chyba z racji ilości aut i trudnej gałęzi gospodarki krajowej, ale umowa była i były odprowadzane składki, co nie zdarza się tak często z różnych względów. Na plus, bo ciężko zapanować nad taką ilością ludzi

Xx

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Szef nie jest wypłacalny omijać szerokim łukiem na dodatek usuwaj komentarze które się im nie podobają porażka

Alwarro

Omijać z daleka szerokim łukiem nie płaci na czas po zwolnieniu się zapomnij o ostatniej wyplacie

Zostaw merytoryczną opinię o Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol - Kosów Lacki

• Jak się pracuje w Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stok - Pol