Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak w Bramka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak w Bramka

Jaka umowa obowiązuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak podczas okresu próbnego?

Franc Maurer

Jaka solidna ? Gdzie solidna ? (usunięte przez administratora) i nie płacą ludziom którzy u nich pracują ,a jeśli chodzi o jakość ich pracy zależy od wypitego alkoholu . Mi nie zapłacili do tej pory a szefuńcio chodzi i udaje że nic nie wie podwykonawca podwykonawcy czyli zwalanie na inne firmy . Wszystkie zlecenia przyjmują za świadczenie usług prywatnych osobom postawionych np. Konserwatorów zabytków itp. (usunięte przez administratora)

Zk33 Nowy wpis
@Franc Maurer

Franc Maurer kto ty jesteś jakiś emigrant nie rób nie wiesz 500 plus i się opieprzasz pracuje w tej firmie już tyle lat i wszystko jest jak trzeba

Maciek

Nadal komuś nie wypłacili wynagrodzenia ?

Jk Nowy wpis
@Maciek

Co za oszczerstwo wszystkim płaci na czas a ty na pewno za chlałeś nie chodziłeś do roboty i powiedziałam jej że oni że ci nie płacił

Darek zgred

Fuszerka i alkoholicy najgorsza firma jaką znam koło ostoi w Morągu Bliźniak ma krzywe ściany pseudo brygadzista Robert niech się nauczy murować

Jk Nowy wpis
@Darek zgred

Skąd taka opinia że krzywe ściany mąż nie miałaś poziomice A może ślepy jesteś

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Bardzo serdecznie polecam BUD-POL. Robiłem uu nich remont 2 miesiące temu i spisali się na medal. Mają bardzo fajną ekipę, nie jakichś pseudo fachowców, a konkretnych ludzi z branży

Zgredek
@Tomek

Hahahahaha przetrzyj oczy człowieku ludzie z ulicy widzieli jak co chwilę chodzili do blaszaka i piwko pili chodzi o bliźniaka w Morągu koło ostoi

Paulina

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy BUD-POL. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Może wiecie, czy firma poszukuje kogoś do pracy? Czy pracownik tej firmy może liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Ja mogę polecić Ci firmę, której powierzyliśmy budowę naszego domu. Jest to BUD- POL - firma, która specjalizuje się w budowie domów luksusowych, willi, ale także domów jednorodzinnych o większym metrażu czy na podstawie dedykowanego projektu. Dziedzinie :)

Jacek Noga

BUD-POL S.Nadziak Bardzo solidna firma której można zlecić bez obaw wykonanie wszelkich prac remontowo-budowlanych. Prace te (malowanie, roboty elektryczne, wod-kan.) zostały wykonane solidnie i terminowo. Polecam tę firmę. Dziękuję i pozdrawiam .

Janusz

Czy zmieniło się coś w firmie? Wprawdzie bardzo dawno pisaliście na forum ale mam nadzieję, że jest dobrze.

Paulina

Jak Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak zmieniło się od czasu ostatnich komentarzy? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze oceny.

serial

1. ESPERAL 2015-12-13 12:10:44 "W tej firmie wszyscy chleją bez wyjątków dlatego są te cudownie pięknie wykonane roboty, kto chce pracować w tej firmie od razu niech wszywa ESPERAL" 2. K 2016-07-08 13:59:56 Nadziak zaniża ceny ci jego fachowcy to menele z pod Morąga każdy ma w plecaku nalewkę widziałam ich teraz na grunwaldzkiej w Olsztynie. Partaki jakich mało robili remont kilka lat temu na warszawskiej 111 polecam skontaktować się z zażądem wspólnoty mieszkaniowej nie zostawią na nim suchej nitki 3. S.O.S. 2016-03-28 09:38:12 Jak nazywają się firmy, które poprawiają po Bud-Polu Nadziaka? Czy jest przynajmniej jedna firma, która godzi się poprawiać po Bud-Polu Nadziaka i robi to skutecznie? Do tej pory wszystkie znane mi firmy odmówiły - twierdząc, że "takiego badziewia nikt nie zgodzi się poprawiać". odpowiedz 4. podobnie... 5. .... 6. . itp

gbiuamozesz uz

@ Zdziwiony - a dlaczego taka jest twoja opinia o nich? możesz podeprzeć to konkretnymi argumenmtami?

Zdziwiony

Jakiego gracza?????? Chyba najbardziej znanego partacza w branży budowlanej!!!! A jak się jest partaczem budowlanym, to strona internetowa i tak nic nie pomoże.

K

Trafna rekomendacja
@K

"Menele "- to trafna rekomendacja dla tej firmy.

Porada

Jeśli ktoś chce utopić pieniądze w czymś bezsensownym, żeby wykazać straty na końcu niech zatrudnia Budpol I. Nadziaka

Myślę że jedna i ta sama osoba szarga imię p.Sławka może warto sprawdzić ? Ja znam tą firmę od lat, pracują rzetelnie a kto w dzisiejszy zagonionym świecie z pieniędzmi ni spierniczy czegoś ,całe życie popełniamy błędy i uczymy się na nich !Polecam firmę BUD-POL

SOS - bis

Ja też chcę wiedzieć jakie firmy poprawiają po BUD-POLUinadziaku?

S.O.S.

Jakie firmy poprawiają po BUD-POLU Nadziaka?

S.O.S.

wspolnota_mieszkaniowa

oby tak życzliwych i solidnych wykonawców więcej!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak - Bramka

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak