Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak w Bramka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak w Bramka

Riposta

Negatywne wpisy są po to, żeby nie było kolejnych ofiar "dobrego człowieka". Wciskanie ludziom wadliwych usług budowlanych i nie przyjmując za to odpowiedzialności - wskazuje raczej na mentalność chłopaczka w krótkich spodenkach, a nie "dobrego człowieka".

borys

zostawcie biednego sławka w spokoju to dobry człowiek

Innowacja

Firma Nadziaka powinna współpracować z tymi, którzy podtapiają terrorystów. Dziury w dachach tej firmy świetnie się do tego nadają.

Boże chroń Ukrainę przed wojskiem Putina i firmą Nadziaka!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Alina

INFORMACJE DLA KLIENTÓW OSZUKANYCH PRZEZ (usunięte przez administratora) Jaka jest relacja między długością (czasem) gwarancji a okresem czasu dochodzenia roszczeń przed sądem? Gwarancja jest po to, aby można było w możliwie szybkim czasie dochodzić swoich roszczeń poza sądem. W przypadku Nadziaka nie ma to uzasadnienia, ponieważ (usunięte przez administratora)nie realizuje napraw gwarancyjnych. Precyzyjniej mówiąc - Nadziak nie potrafi naprawić własnego partactwa. Rolą klienta jest więc zgłaszanie do Nadziaka pisemnie wszystkich wad przed końcem okresu gwarancyjnego (pismo polecone z potwierdzeniem odbioru tzw. żółta kartka). Ponieważ nieuctwo Nadziaka i jego firmy nie ma granic, wady w ich "dziełach" budowlanych pojawiają się seryjnie, co roku w innych miejscach (np. kolejne przecieki w dachu w coraz nowych miejscach). Należy więc to wszystko zgłaszać i dokumentować. Po czym należy pamiętać, że jeśli umowa została podpisana na roboty budowlane to czas dochodzenia roszczeń jest o wiele dłuższy niż czas gwarancji i sięga do 10 lat. Moja rada: wykorzystać te informacje i takich prymitywnych cwaniaków jak Nadziak ścigać przed sądem. Ciąg dalszy nastąpi

Alina

W przyszłym tygodniu zamieszczę informacje użyteczne dla klientów oszukanych i naciągniętych przez Sławomira Nadziaka prosto z Kancelarii Prawnej.

j-23

mam firmę i pokazuję co potrafię ,nie partaczę jak bud -pol ukraina nastawiona na zysk po trupach

co do tego ma ukraina , ktoś ma kompleksy brak własnej wartosci . A co chodzi o firmę otwórz własną i pokaż co potrafisz .

j-23

007 jest bardzo niesłowny i straszny partacz ,,heheh ukraina

Pani Alina ma problemy z całym otoczeniem niema wiedzy budowlanej i bez dowodów oskarża innych

Alina

Ponieważ adres tej strony udostępniany jest wielu instytucjom i firmom na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego (wraz ze zdjęciami)- kolejne informacje o para-firmie Sławomira Nadziaka. Firma ta nie tylko wykonuje wadliwie usługi budowlane, pozostawia po sobie dziurawe dachy, ale dodatkowo uszkadza zastaną infrastrukturę. Robotnicy Nadziaka nie potrafią na przykład zdjąć i ponownie założyć rynien na budynku (bez ich uszkodzenia). Polega to na tym, że jak uszkodzą łącznik rynny - to nie wymieniają go, tylko dziurawiąc na wylot całą rynnę stosują śrubę typu farmer. Efekt końcowy - rynna przecieka w tym miejscu. I trzeba dopiero dociec, skąd przeciek w układzie pasujących do siebie elementów. Ale jak widać dla robotników Nadziaka żaden to problem: dziurawimy na wylot i wszystko się "trzymie".

kiss

i jak się czujesz ? bezsilnie?

Alina

Analfabetyzm pierwotny lub wtórny - vide powyżej: "dla czego ", "przyjzałas", "rozgoryceniem", "psegrać" i inne, plus brak kwalifikacji technicznych wyklucza wykonywanie poprawne usług budowlanych (i zresztą wszystkich innych). Jednak te dysfunkcje nie przeszkadzają w skutecznym naciąganiu klientów. I jaka ładna logika złodzieja: "zdążyłem wyrwać pieniądze i co mi teraz zrobisz?"

celina

jesteś taka mądra to dla cze go nie przyjzałas sie od razu na fachowosc wykonania ? heheh i jeszcze raz twierdzę że nie jestem nadziakiem i ni ucz mnie pisowni bo czlowiek kobieta która uczyła się rozczyta wszystko nawet łacinę ..a ty jesteś tylko oszukaną drobinką w kosmosie ,kasy nie odzyskasz prawda? szkoda po sądach chodzić bo mozna jesce psegraććć ..heheh a teraz pozostaje ci zacisnac uda i napic sie drinka i zansąć z rozgoryceniem bo kasa wydana a robota zrobiona ,ale se ne podoba ,,to zrób se sama BABO

trzecie oko
@celina

alinko ?dla czego nauczyłaś się poprawnie pisać logicznie myśleć i nauczyłaś się pewnie spraw technicznych ,dla czego nie zrobiłaś sama dachu?

Alina

W szkole należy uczyć się pilnie czytać i pisać. Rozwój tych czynności rozwija myślenie i wtedy łatwiej jest nauczyć się innych czynności np. tych technicznych. Człowiek, który nie wie kiedy stosuje się duże litery, nie słyszał o przecinkach, nie wie, czym kończy się zdanie - tak samo wykonuje wszystkie inne czynności, również te zawodowe. Czyli byle jak, bez zrozumienia i jakiejkolwiek fachowości - stosownie do własnego poziomu rozwoju.

Alina

Nieuctwo nie musi dotyczyć tylko sfery budownictwa, nieuctwo może dotyczyć również sposobu formułowania zdań. Trzeba wiedzieć, że zdanie zaczynamy pisząc dużą literę, kończymy kropką i tp. Dobrze jest również napisać wyraz "dlaczego" razem. Zawsze w języku polskim tak pisało się ten wyraz. Jeśli ktoś nie jest w stanie sformułować kilku zdań złożonych podrzędnie, a te pojedyncze są z błędami - to ewidentnie świadczy to o nieuctwie. Można by rzec harmonijność nieuctwa i w budownictwie i w pisaniu. Czasami tak jest, że człowiek nie jest w niczym sprawny. I tu mamy do czynienia z takim przypadkiem.

Alina

Bardziej skuteczne niż dwa lata w sądzie jest wysyłanie zdjęć obrazujących partactwo firmy Nadziaka i opis jego zachowania wobec klienta w różne miejsca. Dzięki temu np. wspólnoty mieszkaniowe "wywalają" tę firmę z list firm współpracujących z nimi, bo okazuje się, że opinie o partactwie potwierdzają. W ten sposób każdy oszukany klient powinien reagować. I wtedy jest szansa, że partacza firma przeistacza się w nic nie znacząca Celinkę.

celina

dla czego pani nie ściga nadziaka w sądzie? czy boi się pani?nie rozumiem tej żółci w tym miejscu ..piszę jeszcze raz że nie jestem nadziakiem

Alina

Dlaczego Sławomir Nadziak usunął nazwę swojej firmy ze stron Ocenyfirm.com? Jaka opinia tam była? Opinia tam zamieszczona była udokumentowana 4 zdjęciami przecieków z dachu wykonanego przez Bud-Pol.S.Nadziak i brzmiała następująco: "Pseudo-firma budowlana o całkowitym braku wiarygodności. Dach wykonany przez firmę Sławomira Nadziaka nie wytrzymuje pierwszego deszczu, nie mówiąc o śniegu. Naprawy (firma realizuje dwie) polegają na pchaniu silikonu pod duży palec, bez diagnozy usterki. Po dwóch naprawach Nadziak przestaje odbierać telefony. Przecieki występują na zewnątrz budynku, woda leci po ścianach spod dachu i do wewnątrz budynku. Firmę cechuje partactwo i nieuctwo. Podstawowe błędy: nie stosują taśmy dwustronnej przy membranie, zakłady membrany zdarzają się dwucentymetrowe. Nadziak mianuje się kierownikiem budowy - przy braku fachowego przygotowania technicznego. Na pytanie: dlaczego cieknie nad oknem? odpowiada: "nie wiem, ale właśnie robię kurs z montażu okien, to się dowiem". W sumie partactwo i nieuctwo. Firmę omijać dużym łukiem". Tę opinię Nadziak usunął ze stron Ocenyfirm.com. usuwając nazwę swojej firmy.

Alina

Sławomir Nadziak nie lubi stron Ocenyfirm.com. Właśnie usunął nazwę swojej firmy z tych stron. Tam były zamieszczone zdjęcia ewidentnych błędów budowlanych jego pracowników, przeciekające ściany zewnętrzne, plamy wody wewnątrz budynku tworzące się z powodu przecieków ze źle wykonanego dachu. Wizerunek firmy Sławomira Nadziaka nie jest już do odbudowania. On sam nie rozumie, ze błędy budowlane trzeba naprawiać, a nie usuwać z Internetu. Gdyby Sławomir Nadziak poświęcił tyle czasu i energii na realną naprawę błędów swojej firmy, co na usuwanie negatywnych opinii klientów i na wpisy "Nie jestem Nadziakiem, jestem kobietą" - to byłoby to bardziej sensowne. Myślę, że te strony też już wkrótce znikną. Bo z pewnością kolejnym krokiem Sławomira Nadziaka nie będzie naprawa "wadliwie wykonanych dzieł".

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak - Bramka

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUD-POL S.Nadziak