Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Musi mieć kłopoty skoro Premium nie płaci nikomu, a w kranie nie ma cieplej wody i kasy na premię,

hensi

Kto będzie,rekrutować pracowników skoro co raz,mniej ich zostaje może sam prezes C -łamAga.

Mack

Poważne to delikatnie powiedziane. A jutro kolejne osoby odejdą. Exodus trwa.

@Mack

No a nikt nie pomyśli, że w danym układzie to nikt się nie sprawdza od 10 lat a firma nurkuje? Jedyne co potrafi (usunięte przez administratora)to żonglować wynikami raportów... Krótka kołdra, ciekawe jak długo wystarczy...

Mack

Spokojnie z tymi zmianami. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Zobaczymy jakie w kwietniu pokażą wyniki za pierwszy kwartał... Myślę że nie będzie tak źle.

observer
@Mack

może byc tak jak mówisz, nie sprawdzili sie poszli; a może być, że firma ma poważne kłopoty i wymienia kluczowe osoby z powodu oszczędności(usunięte przez administratora)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

jls

aż przedziwne przeciez to była kiedyś naprawdę dobra firma, a czy przy tych zaległościach wygrzebią się dostawcy mogą ich w końcu zacząć blokować, mają spółkę windykacyjną ale chyba coś od restrukturyzacji powinni pomyśleć.

PW

nie polecam do pracy i współpracy przestrzegam

Obserwator

no cóż firma zmieni nazwę, zatrudni kilku nowych handlowców i będzie działa pod nowym szyldem. Prezes MN jest to osoba inteligenta i "mam" nadzieję że wie co robi. Choć branie kredytów w bankach i spłacanie ich przez niepłacenie dostawcom to nie tęndy droga. Prezes MN działa jak prezes klubu piłkarskiego, zwalnia "trenerów" a skład roboczy pozostaje bez zmian. Firma poprpstu zmniejszy skalę działania ale będzie dalej na rynku.

hensi

Oni nie odeszli dostali wypowiedzenia. Odnośnie zakupów krajowych to życzę powodzenia bo nie płacą dostawcom tak jak Chińczykom. Nie wiem co by miało się stać aby firma odzyskała renomę i prestiż wśród dostawców.dla szukających pracy w iq jest dużo miejsc pracy w działach handlowych i zakupów i hr no cały zwolnili. To w skrócie

Naganiacz

Pracownicy Complex IQ nie ma co się męczyć. Zapraszamy do Crafta. Ogłoszenie na handlowca i kontakt na naszej stronie. Magazyn pełen łożysk,przełożeni sympatyczni. Dyskrecja dla zainteresowanych gwarantowana. Kto pierwszy ten lepszy.

@Naganiacz

weź się schowaj, działacie tak samo jak CX(usunięte przez administratora)

will

Na początku zaznaczę, że nie jestem z HR. Pracowałem ok. 1 rok w jednej ze spółek (a może w dwóch... ;-)), gdybym nie otrzymam innej świetnej propozycji pracowałbym nadal. Roboty było dużo ale wiedziałem za co tyram - pensję dostawałem zazwyczaj z opóźnieniem ale na takie sumy można było poczekać 1,5 tygodnia. Poza tym przemiła atmosfera jaka panowała w naszej spółce. Aż chciało się rano jechać na papierniczą. Wszystko zależy od nastawienia...

@will

Ja przepracowałem ponad 6 lat.. Wszystko zależy od nastawienia? Owszem! Zwłaszcza od nastawienia na tę pokaźną sumę, na którą warto poczekać 1,5 tygodnia.. :)

@Taki Jeden

Każdy ma taką kasę na jaką się umawiał. Jeśli podpisałaś umowę na 1000,- zł dostajesz 1000,- zł. Ja umawiałem się na więcej i więcej dostawałem. Nie rozumiem zatem ironii. Dodam jeszcze, że było to wynagrodzenie mocno prowizyjne i nigdy nie miałem przypadku, żeby ktoś "majstrował" przy wyliczaniu jego wysokości. Nawet gdy suma wychodziła większa niż zazwyczaj.

też
@Taki Jeden

a wiecie dlaczego te zmiany w zarządzie complexu i inny spółek w finance tez były podobno, czy to idzie kryzys ostry w complexie, i w spółkach zależnych też nie najlepiej dane z księgowości podobno wyciekają, czy też o klientach dane nie są takie tajne jak powinny, słyszałem z IBSu podobno odszedł dościu z klientami, i chyba stąd też kłopoty w holdingu, a zarząd tego nie widzi jak każdy zarząd dowie sie na końcu

@też

Ja byłem "umówiony" na niezłą kasę. Może nawet takiej nie powąchasz... Ale wiem też, co miałem za nią robić. Jeśli chodzi o własną osobę, możesz to nazwać granicą prostytucji. Ale jeśli chodzi o wpływ na innych, to jest to granica przyzwoitości...

@Taki Jeden

Z jakimi klientami gość mógł odejść jak oni w 99% obsługują spółki z grupy?

też
@will

kiedyś tak było teraz dalej grupa to zdecydowana wiekszośc ale na rynek też wchodzą aktualnie pewnie jest 80-85% grupa reszta zewnętrzni, po cos z rynku rynku próbowali zbierać ludzi z obligo z wec i innych konkurencji

@will

no wlasnie jeśli zarabiales tak dobrze ze było cie stać na opóźnienia w pensji to o czym my mówimy, o jakim podejściu człowieku mówisz? Jeśli nie miałbym pensji która pozwalałaby mi przeżyć od pierwszego do pierwszego to także mogłbym sobie poczekać i z radością jechałbym na papierniczą...

Kasandra
@też

W ostatnim okresie uciekli z Complexu dyrektorzy handlu,hr(dwóch) logistyki,finansów. Ostatnio odszedł członek zarządu odpowiedzialny za handel całej grupy. Na ich miejsce nie przyszedł nikt(bo zła opinia o firmie się ciągnie) lub jeszcze większe miernoty od poprzedników. W najwiekszej spólce IQ w ciagu roku Prezes zmieniał się 4 razy.Jak to wszystko świadczy o firmie odpowiedz sobie sam....

no tak
@Kasandra

u dzieje się widzę, toż to kluczowe osoby w każdej firmie

obserwator

to będziecie handlować towarem kupionym w Polsce na marży 5%. Tak działa Complex. Normalnej firmie dostępność produktu poniżej 95% to porażka, a jak wiemy w szczytowym momencie w Complexie była 60% dostępność. Ale cóż każdy nowy prezes i szef sprzedaży wie lepiej. JEMU wpływa co miesiąc pokaźna suma na konto(usunięte przez administratora)

hensi

tak nie ma dyrektora sprzedazy, pozostaje pytanie co dalej kiedy cx osiągnie (usunięte przez administratora), bo z tego co mi wiadome to Chińczycy nie chca wysylac towaru i czym bedzie handlowac?

obserwator

Czyli nadal kadra zarządzająca musi mieć plan pracy tylko na trzy miesiące :-)

Mac
@obserwator

Nie ma też dyrektora sprzedaży.

jordan
@Mac

w CX Finance też zmiany dlaczego nie ma Małgośki nie chciała już tego firmować co się dzieje w holdingu ? Wyjdą może jakieś trupy z szafy, szkoda dobra firma kiedyś była

on

jest nowy dyrektor logistyki.

obserwator

Co tu tak ucichło? Nic się nie dzieje w Complexie od 1,5 miesiąca? Coś dziwnego.

prawda

Taki Jeden

Tam zawsze znaleźli sposób (a szukają non stop, nawet, jak jest wszystko dobrze - bo to podejrzane) żeby zarypać Ci premię lub jej część choćby...

hensi

a ja powiem WAM tak jesli firma przestaje placic dostawca to o czym to swiadczy......dopowiedzcie sobie sami po drugie piszecie o IBS, a Premium i HERtz poszly na dno ..... po trzecie to tna premie albo nie daja jej wcale po czwarte te pozytywne oceny na tym blogu to kpina HR bo nie znam osoby, która nie chce odejsc z tej korporacji po piate to complex ma teraz (usunięte przez administratora) prezesa dno i wodrosty to tyle

nooooo

lol

jaki tu spokój, jak makiem zasiał.

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A