Opinie o Klimawentex w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klimawentex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klimawentex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimawentex w Rzeszów

No cóż, jeżeli to firma z ul. Witolda (bo tu nie podano adresu), to w KRS figuruje, jako w upadłości, ale... aktywna. Macie na to jakąś odpowiedź? W 2021 r. ktoś tu pisał, że od roku nie istnieje. Ale w KRS szybciej usuwają wpisy rejestrowe i pięć lat firma nie wisiałaby jako aktywna.

Nick Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo Firma z tego wątku już dawno nie istnieje, a taką nazw ma już inna firma. Myślę, że administrator powinien usunąć tą Firmę z dostępnych opinii

Czy nowo zatrudnione osoby w Klimawentex otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Klimawentex?

Były

Firma poszła pod młotek, domena również- dlatego strona działa, ale to jest firma z Wrocławia nie z Rzeszowa. Wątek dotyczący opinii należałoby zamknąć.

Brałeś udział w rekrutacji do Klimawentex. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

ktos we wczesniejszych postach sprzed roku pisal ze firma nie istnieje, ale strona www dziala, nic w necie o zamknieciu firmy nie ma, znaczy sie ze otworzyla sie na nowo ?

Czemu nie

A był tam taki Pan D.K ktory mial uratować Firmę widac nie udało sie

old
@Czemu nie

był też RK drugi uzdrowiciel tylko skroił wszystkich i tyle z obietnic wyszło

A G

Fajne czasy kiedy jeździło sie za darmo z Krosna do Rzeszowa Przez parę dobrych lat

Dominika
@A G

Nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi. Tak czy inaczej - obiło mi się o uszy, że firma Klimawentex ma jakieś spore problemy i jest w upadłości. Czy to prawda? Możesz napisać coś więcej na temat aktualnej sytuacji firmy? Byłabym wdzięczna.

Firma
@Dominika

Jeździł jeździł i spalił troszkę paliwa plus nowe auta stawka = stawka prezesa Jarosława . Firma nie wytrzymała .

Taki gość
@A G

Teraz ludzie z Rzeszowa jeżdżą do krosna ratować inną firmę wentylacyjną

Czy w Klimawentex odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

AAAAA

Jakie rekrutacje? Firma już od ponad roku nie istnieje.

AAAAA 2
@AAAAA

Skąd wiesz ? A co z ludźmi ? Pracowników bylo sporo w tej firmie

W

Osoby poszkodowane proszę o kontakt. Postępowanie karne. Pomożemy poszkodowanym. 500 467 204.

W

Poszkodowane osoby proszę o kontakt 500-467-204. Pomoc z odzyskaniem należności.

Tak
@W

Za 10 lat pracy w tym (usunięte przez administratora) cos sie należy ? Renta ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Klimawentex?

sara

Jak najbardziej, bo Prezes kładł nacisk na szkolenie nowych kadr.

Ojojoj
@sara

I przyjmowali sprzedawców garniturów .

Jaka atmosfera jest między działami w Klimawentex?

Klima

Fantastyczna !

Byly klima

(usunięte przez administratora) !!! Jak można firme z tradycjami wciągnąć w takie długi? Do łopaty!

@Byly klima

Rozumiem że byłeś pracownikiem tej firmy? Mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na temat atmosfery panującej wewnątrz zespołu. Liczę na Twoją odpowiedź.

@Michał

Atmosfera super ! Tylko zależy to od zespołu a były 3 Biuro Warsztat Budowy (delegacje) Tak właśnie byli traktowani ludzie . Nawet na koniec istnienia firmy tylko biuro dostało wypłaty ! A reszta wyper... ć

@Michał

Jak dobrze "lizałeś" i nadawałes jak m.in. koleżanki z piętra, to było git!!!

@Www

Dla sprostowania, to o zachowaniu co niektórych, których uwierała bezasadna zazdrość i zawiść, żeby była jasność!

1173he
@Www

(usunięte przez administratora) piszesz ????

Sprawiedliwość

Przyszła kryska na Matyska. Sprawiedliwość jest na tym świecie - Klimawentex w likwidacji !!!!!

c
@Sprawiedliwość

Skąd taka informacja? Likiwdacja czy upadłość? Napisz coś więcej.

Taki o

@Jaaa

100% ogłosili upadłość a co dalej z tą firmą nie wiadomo

:l
@Taki o

Tam to już chyba prokurator powinien wejść jak taka firma mogła upaść skoro generalni i inwestorzy płacili???

JA
@Taki o

Jest Likwidacja a nie upadłość, proszę pytać u źródła a nie powielać zasłyszane informacje.

Ccc
@JA

A jaka to różnica jak nazywa się bankructwo, skoro nikomu nie płacą? Nawet owo źródło jest już niewiarygodne.

PODKARPACKIE

Zmienią nazwę, wezmą dofinansowanie i powstaną na nowo.

@PODKARPACKIE

Musieliby pewnym osobom podziękować za współpracę. Nikt tam nie ma pojęcia o zarządzaniu. Każde miliony potrafią zaprzepaścić.

Tak

A betonu nikt nie ruszy ..

xxx

Firma, to nie bankomat... Trzeba zarządzać a nie figurować...

Sprawiedliwość
@xxx

Święta prawda....ale do tego trzeba mieć pojęcie, a jak się nie potrafi to zatrudnia się taką osobę czy zespół osób. A przede wszystkim trzeba chcieć i umieć szanować innych a szczególnie pracowników którzy pracują na tą firmę.

Fredi

Rzadko zamieszczacie opinie o pracy. Czy to dlatego, że tak dobrze się pracuje?

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecam profesjonalnośći jeśli chodzi o klimatyzacje !!!!!

someone

czyli kto twoim zdaniem ma pierwszy przyjść na rozmowę dobry czy zły dych który pierwszy a może ktoś inny mówisz siądźmy i porozmawiajmy a może ktoś wreszcie pokaże przysłowiowe jaja i zrobi zebranie dla wszystkich zatrudnionych w firmie i wtedy porozmawiamy jak piszesz że jeden będzie zadowolony z gratyfikacji pieniężnej a drugi nie może wytłumaczysz temu drugiemu na forum firmy dlaczego tak się dzieje dlaczego jest ferment i ludzie są różnie traktowani że wszyscy się kłócą że średnia wieku dobija 50 że młodzi uciekają bo nie ma perspektywy na godne pieniądze za ciężką pracę w niekiedy nieludzkich warunkach o tym wszystkim i nie tylko trzeba by było porozmawiać bo na dzień dzisiejszy jest więcej odejść (nie zwolnień z firmy) i Ci co zostali z jakiś powodów żeby ich zatrzymać a puki co ferment ferment wilk wilkiem i jedno wielkie niezadowolenie

Olga
@someone

Z twojego wpisu widać jednoznacznie Twoje niezadowolenie z obecnej sytuacji. Może warto jako pracownik zaproponować jakieś rozwiązanie tej sytuacji. Wspomniałeś o potrzebnie zorganizowania wspólnego zebrania. Czy próbowałeś proponować to swoim przełożonym?

Olga

@zły duch, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie klimawentex. Pamiętaj, że każdy były bądź obecny pracownik tej firmy może mieć inny punkt widzenia konkretnych aspektów pracy w firmie klimawentex. To, że dla jednej osoby dana sytuacja objawia się jako negatywna, dla drugiej może być postrzegana jako sytuacja pozytywna. Fajnie więc, jeżeli w wątku jest duża ilość różnych opinii byłych bądź obecnych pracowników tego pracodawcy. Zachęcam do dalszej dyskusji na temat warunków pracy oferowanych przez firmę klimawentex. Czy ktoś z Was może podzielić się jeszcze swoimi doświadczeniami związanymi z pracą tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Klimawentex - Rzeszów

• Jak się pracuje w Klimawentex?

Zobacz opinie na temat firmy Klimawentex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimawentex?

Klimawentex