Opinie o D-well w Słupno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie D-well. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w D-well o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D-well w Słupno

MArek

zmienili dyr na goscia z ich drugiej spolki i wszystko sie ruszyło. przestali zalegac za czesci i mocno poprawiło sie w obsłudze i biurze. wreszcie dobry kierunek

Darek
@MArek

Jak dla mnie - jest jeszcze i coraz gorzej. To tylko pozorne ruchy, które mają przykryć brak umiejętności zarządzania właściciela i brak jego merytorycznej w tym zakresie wiedzy i chęć zrzucania braku podejmowania decyzji na innych.

MArek

UWAGA FIRMA NIE PŁACI !!!!!!

Dz.u..w..c

"japko " zgadzam się z Tobą - w takiej atmosferze dobrze się pracuje :-)

japko

Minusy są jak wszędzie ale za to ekipa jest bardzo fajna.

@japko

Ekipa...jak może być fajna jak się nie zdąży zrobić fajna, bo taka fluktuacja jest, że ludzie nawet krzeseł nie zdążą zagrzać tyłkiem a już się trzeba pakować

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Firma raczej a nawet na pewno sie zwija... generalnie i ogólnie mówiąc - FIRMA KRZAK przez duże K! Właściciele - małżeństwo to władza absolutna i nieomylność w decyzjach (oczywiście wyłacznie w ich rozumieniu) a ich rozumienie jest ujmując delikatnie ograniczone. Ludzie pracujący na czarno, współpraca z szemranymi firmami, jakby nie dopływ gotówki z UE (chyba przejedzony i przepuszczony), to firmy już dawno by nie było. Odradzam współpracę w każdej płaszczyźnie - czy jest się dostawcą (gdzie miesiącami zostajemy bez pieniędzy i nie wiadomo czy kiedyś je dostaniemy), czy też pracownikiem. Unikać jak ognia!

tomek

Z tego co wiem to mocno rozwijają się w oświetleniu a pozwalniali część ludzi od reklamy. Współpracowałem z nimi w zeszłym roku i raczej zauważyłem zmiany na lepsze. Mają kilka naprawdę dobrych produktów a logistyka po tych zwolnieniach zaczęła nareszcie działać , choć zawsze może być lepiej...... Zawsze można narzekać na zarobki i stanowiska , ale dziś jest rynek pracownika i ruchy wśród pracowników są i będą. Wiem to po własnej firmie.

zadowolony

Może i ludzie odchodzą, ale nie tylko tu. Dodatkowo zatrudniają kolejnych. Ja umowę dostałem na czas nieokreślony i osoby zatrudnione w podobnym czasie też są. Czyli "Odpowiem zadowolonemu" nie ma aktualnych informacji.

Odpowiem zadowolonemu
@zadowolony

Hej "zadowolony" - To jakie masz teraz AKTUALNE informacje? Firma się rozwija czy zwija?

@Odpowiem zadowolonemu

Z tego co ja wiem to się nie zwija : wypłata w terminie, nowe osoby zatrudniają. Podobno wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma i tu nie jest tak źle....

Odpowiem zadowolonemu

Ciekawe co to za "zadowolony" i skąd ma takie newsy ? Z firmy odeszło ostatnio mnóstwo ludzi - prawie cały dział handlowy z szefem, pół produkcji z szefem oraz szef działu zakupów.

zadowolony

Ostatnio byłem na rozmowie i gościa w sweterku nie było. Warunki płacowe nie są najgorsze. Od razu dostałem umowę o prace na próbę. zatrudnili jeszcze kilka osób na podobnych warunkach.

krzyś jarzyna

dlatego ja kolego nie aplikuję na dostawcę tylkom od razu jak żabka chce wskoczyć wyżej na stanowisko regionalnego manadżera sprzedaż jak szukacie - widzę że wymagania jednak spore skoro 3 lat doświadczenia chcą

Janusz

Jestem dostawcą towaru dla DWELL kręcą, zamawiają, rezygnują, polecam ;) Szczególnie Panią Aleksandrę. Tak więc jako pracownicy, również nie macie zapewne na co liczyć.

axcell

Uwierz mi, że w tej firmie nie ma możliwości awansu. Znam również inną firmę akurat budowlaną, która zatrudnia 5 osób w administracji. Każda ma swoją działkę, którą się zajmuje i zwyczajnie nigdy nie będzie starszym specjalistą ds obsługi klienta. To samo jest w D-well. Masz tam dział handlowy, który liczy 3 osoby plus dyrektora handlowego. Każda osoba jest odpowiedzialna za co innego. Składa się na nią 1 (tak dobrze czytasz jedna) osoba ds obsługi klienta, jeden konstruktor i jeden chłopak, który zajmuje się sprawami konstrukcyjnymi np standów a także dwóch handlowców. Naprawdę myślisz, że jest tam możliwość awansu ? A jeżeli jest to tylko z nazwy ponieważ z podwyżkami problem jest ogromny. W normalnej firmie tak właśnie jest, że pracujesz i liczysz na awans podwyżkę, jakiekolwiek docenienie. Niestety nie w tej firmie

@axcell

Peban nie wiem kim jesteś i czy pracowałeś / aś w tej firmie ale ja i owszem i wiem co piszę. Po prostu nie ma możliwości awansu w tej firmie. I jeszcze raz dodam nie ma w tej firmie szczebli stanowisk jak specjalista, starszy specjalista, manager etc, więc o czym Ty piszesz ? Z podwyżkami przecież też jest ciężko .Jeżeli na początku wypracujesz atrakcyjną kwotę to masz szczęście ponieważ z czasem nie dostaniesz nawet 200 PLN podwyżki. Już nie pamiętasz jak koleżanka z działu handlowego pracująca tam 3 lata na pytanie o podwyżce dostała odpowiedź, że szefowi lepiej jest ją zwolnić i zatrudnić kogoś innego ? Czegoś tu nie rozumiem. Wszyscy pracownicy w tej firmie mówią jednym głosem i raptem wyskakujesz Ty... albo jesteś trollem albo panią dyrektor handlową Joanną T...icz bo innej możliwości nie widzę :)

axcell

co do rozwoju i podwyżek....nie wiem kto mówi, że jest na nie szansa. W tej firmie nie ma ścieżki kariery. Serio i nie piszę tego po złości tylko taka jest prawda. Po prostu w tej firmie każdy zajmuje się czym innym i nie ma zbyt wielu szczebli stanowisk, więc nie ma szansy awansu. Jesteś ty i twój szef. Myślisz, że da ci zatem wyższe stanowisko ? :) Jeżeli chodzi o pieniądze o podwyżkach nic nie wiem ale finansowo nie wypadają źle na tle innych firm. Jeżeli na samym początku podasz dobrą dla siebie kwotę a jesteś ,,atrakcyjny,, to firma cię zatrudni nie mniej na podwyżkę nie wiem czy masz szansę. Firma natomiast lubi zatrudniać na umowy o dzieło z możliwością przejścia na umowę o pracę. Najgorszym w tej firmie jest jednak chaos jaki panuje. Przez brak kontroli, firma traci wiele kontraktów. Chaos panuje w wielu firmach ale w tej jest na prawdę wyjątkowo duży.

zadowolony

Szkolenia i kursy są w tej firmie. Nie bardzo rozumiem narzekania osób, które znają firmę z jednej rozmowy kwalifikacyjnej (czyli nie zakwalifikowały się dalej i są dlatego niezadowolone) lub pracują w niej i są niezadowolone (ale nie potrafią ani zmienić czegoś na lepsze ani znaleźć sobie super pracy). Nie ma firm idealnych. A w D-WELL można (jeśli się chce) rozwijać się i zawodowo i finansowo.

Kolo

"olbrzymie możliwości rozwoju i na prawdę bardzo dobre zarobki"... chyba posikam się ze śmiechu... :-) Brak rozwoju, brak możliwości otrzymania większych pieniędzy.... chaos i wolna amerykanka...

Kolo
@Kolo

"Rozmowę przeprowadzała Pani Dyrektor wraz z innym Panem, ale co do nich zarzutów nie mam"... no to będziesz miała... :-)

zadowolona

Byłam tam ostatnio na rozmowie i Pana dyrektora, o którym mowa wyżej, nie widziałam. Rozmowę przeprowadzała Pani Dyrektor wraz z innym Panem, ale co do nich zarzutów nie mam. Co będzie dalej - zobaczę.

zadowolony

@szukam - jeśli szukasz pracy to złóż po prostu swoje cv za pośrednictwem strony www. Jeśli będzie interesujące to ktoś na pewno zainteresuje się Twoją kandydaturą.

audyt
@zadowolony

Atrakcyjny to pojęcie względne... może jakaś konkretna argumentacja? Co takiego go wyróżnia względem innych "atrakcyjnych"?

zadowolony

Tego typu portale mają to do siebie, że "wyżywają się" na nich frustraci, którzy mają albo za niskie kwalifikacje, albo którym nie chce się pracować. W firmie D-WELL w ostatnim czasie BARDZO dużo się zmieniło - począwszy od kadry a skończywszy na sposobie działania. To atrakcyjny pracodawca, który wszystkim tym, którzy są ambitni i chcą pracować oferuje olbrzymie możliwości rozwoju i na prawdę bardzo dobre zarobki. Polecam wszystkim, którzy na prawdę myślą o swojej przyszłości.

Joseph

Komentarz

Zostaw merytoryczną opinię o D-well - Słupno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D-well?

Kandydaci do pracy w D-well napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D-well