Opinie o D-well w Słupno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie D-well. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w D-well o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D-well w Słupno

Lidia

No właśnie jak to jest z tą płynnością finansową firmy D-well? Czy opinie mówiące o kłopotach finansowych firmy to działanie dyskredytujące konkurencji? Może gdyby znalazło się tutaj dużo więcej komentarzy na ten temat to wyłoniłby się z nich bardziej czytelny obraz kondycji firmy i perspektyw zatrudnienia.

Były pracownik Nowy wpis
@Lidia

Przedstawicielko pracodawcy - daruj sobie te żenujące wpisy.

godleś Nowy wpis

Ta firma to jakaś porażka, Uważajcie zwłaszcza na p. Tomasza Zasadę, będzie wam obiecywał cuda wianki, prześle jakąś promesę warunków zatrudnienia, a potem się na was wypnie.

Misiek Nowy wpis

Ja nie narzekam. Pracuję, płacą... Lubię atmosferę w D-well za: Fajni ludzie tam są

Ulka Nowy wpis

Idealnie to nie jest nigdzie ale wiem z własnego doświadczenia, że jak się dobrze pracuje to nie ma powodu do narzekania.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
new

To jak jest wreszcie, płacą czy nie, bo mam umówiona z nimi rozmowę kwalifikacyjną

Adggh
@new

Pensje sa na czas premie placa 1 mc po kwartale no moze raz byla pozniej. Tomek ma extra podejscie do ludzi i chce sie dla niego pracowac.

@Adggh

To może pracuj za darmoszke ????

Lidia

@Adggh, pozytywna opinia pozostawiona przez Ciebie na temat uczciwego traktowania pracowników przez pracodawcę, jeśli chodzi o sferę płacową jest oczywiście najważniejsza dla większości zatrudnionych. Ale są też takie osoby, które ogromną wagę przywiązują do relacji między pracownikami danego wydziału czy szczebla. Ciekawa jestem, czy na ten temat mógłbyś napisać kilka słów, aby zaspokoić ciekawość właśnie tych osób, które przed aplikowaniem chcą wiedzieć, czego spodziewać się po współpracownikach.

Lidia

Ostatnie posty poświęcone były opisowi sytuacji na kierowniczych stanowiskach pracy. A jestem ciekawa, czy ktoś mógłby napisać kilka zdań na temat warunków pracy i atmosfery panującej pomiędzy pracownikami produkcji. Na pewno dla osób wahających się jeszcze czy warto aplikować do firmy D-well, każda taka opinia może przechylić szalę decyzji.

R2D2

Pracowałem w D-Well na stanowisku - Specjalista ds. zakupów i planowania. Straszny bałagan, wydaje się najgorsza robota w firmie. Zero spokoju. Pracujesz w pomieszczeniu przechodnim, brak wentylacji, problem z ogrzewaniem. Co chwila ktoś przychodzi coś chce, żeby zamówić na już, żadnego planowania. Totalny chaos, aż nie chciało się pracować. Poza tym wspomniane problemy z płatnościami, ciągłe przepychanie, żeby coś zapłacili. Potem zdziwienie, że czegoś nie ma. Produkcja stoi, bo nie zapłacili np. w hucie za dostawy profili aluminiowych, kluczowego elementu w produkcji lamp. W związku z tym opóźnienia w dostawie do klientów. Płaca na bardzo niskim poziomie ok. 4200 brutto, do tego nie dotrzymują warunków ustalonych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Właściciel to jakiś furiat. Bezpośredni przełożony, kierownik produkcji, strasznie kręci. Sam ciągle psioczy na tą spółkę, ale pracować gdzieś trzeba. Ogólnie w tych czasach, warto jednak postarać się o pracę w innym miejscu. Osobiście nie polecam.

Jpko
@R2D2

Mariusz r2d2 litosci pracowales za tyle co sam sobie wynegocjowales a teraz piszesz ze zarobki sa male. Chyba Twoje. Rmsi wychodza na swoje i jakos nie uciekaja tylko raczej wracaja do firmy. Wystarczylo isc do dyr i dobrze z nim sobie cos ustalic. Tutaj nie ma lipy i trzeba przyznac ze TZ za efekty kase daje. A firma jak kazda ma swoje wady - szybki rozwoj zzera kase i zaczyna sie hustawka. Ale to przejsciowe i widac ze to sie polepsza. A to ze sa dostawca dla wielkich firm juz powoduje ze firma wchodzi w dobra plynnosc i sezon bedzie gruby. I kasa tez bedzie trzeba chciec i robic a nie narzekac i narzekac

Mariusz Gąska
@Jpko

Akurat po meczu Anglia- Szwecja przeglądałem wiadomości w sieci, moją uwagę przykuł tekst z portalu Go WORK, a mianowicie, to co napisał osobnik spod nicka R2D2, nie jest opinią Mariusza, tak jak zasugerował to Jpko. Nie wiem, skąd takie przypuszczenia, może zbieg okoliczności, może to wypowiedź mojego następcy, może rozżalony poprzedni kierownik, skąd by znał zarobki brutto w okresie próbnym zatrudnienia, wątpliwości zostawiam Wam i Jpko. Mariusz Gaska pracował w D-well- u na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia, pobierał wynagrodzenie 4950 brutto , a po za tym nigdy nie używam nickname. Zmiana pracy była podyktowana nie bałaganem w pracy, lecz możliwością wyższych zarobków. W firmie o profilu produkcyjnym zawsze będą różnego rodzaju problemy, o czy mówiłem wielokrotnie. Wasza organizacja ma duży potencjał rozwoju, o czym też Wam mówiłem i z pewnością o tym wiecie. Jpko. sprawdź IP komputera, z którego to wypłynęło a potem wyciągaj pochopne wnioski. Widzisz zapewne, że frazy używane w wypowiedziach tego osobnika spod R2D2 odbiegają od mojej nomenklatury. Życzę sukcesów, miło było z Wami współpracować, pozdrawiam Mariusz Gąska

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto się zaczepić?

Lidia

@Dawid Na jednym z ważniejszych portali ofertami pracy widziałam, że mają kilka propozycji. Jeśli jednak żadna z nich Ci nie będzie odpowiadała, to zawsze możesz skontaktować się z nimi osobiście i dopytać http://lighting.d-well.eu/ na dole strony jest formularz kontaktowy. Daj nam znać, co postanowiłeś. @Michał Jak myślisz, dlaczego ktoś chciałby oczernić D-well? Czy chodzi o konkurencję?

Jacek

Mam nieodparte wrażenie, że konkurencja pisze na forum firmy żeby oczernić. To się rzuca na odległość takie oskarżanie. Dobrze, że D-well ma już swoja pozycję.

Placek
@Jacek

O czym my mówimy...czy d-well stanowi dla kogokolwiek konkurencje??? Dla kogo - oświeć mnie...w tyle są ze wszystkim - popatrz na ich ofertę - mało produktów, jeśli są to termin dostępności wola o pomstę do nieba - jakość...spytaj klientów Polarisa... ilość reklamacji a przede wszystkim czas ich rozpatrywania to nieporozumienie...złapali w dobrych czasach klientów, na których jeszcze teraz wiszą...opinia o firmie i przede wszystkim właścicielach jest wiernie oddana we wpisach poniżej. Kolorowanie rzeczywistości przez klakierów niewiele zmieni w postrzeganiu a na pewno nie w rzeczywistości

@Jacek

Zgadzam się z sugestią, że ktoś chce ich oczernić. Działają już tyle lat i jakoś sobie radzą.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Piotrek
@Dawid

Tak. Mają więcej roboty i zatrudniają.

Lidia

Opinie o D-well nie są zbyt pochlebne - piszecie między innymi o zaległych wypłatach. Czy w tej kwestii były prowadzone jakieś rozmowy z zarządem? I, co ważniejsze, czy wszystkim udało się w końcu uzyskać należne pieniądze? Ciągłe przekraczanie terminów wypłat nie świadczy dobrze o pracodawcy, ale może są inne pozytywne aspekty z pracy w D-well?

Mikołaj
@Lidia

Zalegają w wypłatach ???? a tyle ludzi tam pracuje ? Charytatywnie raczej nie.

Mira

Nawet najlepsi mają w swojej karierze gorszy okres,

MasterStud
@Mira

Najlepsi....?

MasterStud

Witam. Ostatnio zostałem zaproszony przez firmę D-well na rozmowę o pracę na stanowisko operator prasy krawędziowej, i tu od razu problem bo krawedziarka na której miałem pracować nie była sprawna. ???? Pan Zenek kierownik produkcji przedstawił mi warunki pracy w które aż trudno było uwierzyć. Następnego dnia pojechałem zobaczyć jak jest w rzeczywistości.Po rozmowie z pracownikami okazało się że Pan kierownik mocno kręci( jednego pracownika wysłał nawet na wcześniejszą emeryturę????) część pieniędzy płacona pod stołem, rejestrowanie na najniższą krajową i zarobki w granicach 2-2.5tys ni jak do zaproponowanych mi prawie 4tys. Po 1h spędzonej w tej " firmie" poczułem że to nie jest praca dla mnie????. Ogólnie odradzam.

tomek

Witam , jest parę ogłoszeń do ich drugiej spółki czy ktoś może podpowiedzieć czy tam jest tak samo nie ciekawie czy warto startować i jakie są realne przybliżone warunki finansowe i pracy. Za pomoc dzięki.

Dariuszek
@tomek

Omijaj szerokim łukiem - takie samo (usunięte przez administratora) - ten sam właściciel - te same problemy. Może nawet większe bo w kanale hurtowym są spaleni ze względu na...wszystko (braki towaru (źródło- brak kasy), jakość, terminy rozpatrywania reklamacji, itp, itd

tomek
@Dariuszek

Dzięki dobry człowieku Pozdrawiam

kandydat

Cześć wszystkim , będę się starał o przyjęcie do firmy ( handlowiec ) może też inne stanowisko czy ktoś może powiedzieć jakie są warunki pracy , szefostwo ludzie czyli atmosfera no i pieniążki realne. Za pomoc dziękuję

@kandydat

kandydacie - wszystko skrzętnie masz opisane poniżej - poczytaj, wyciągnij wnioski i szukaj innej pracy :)

kandydat

dziękuje za pomoc, myślałem że co się zmienia na lepsze.Pozdr.

Dariusz

Przyszedł 2018 a mizeria jak była tak jest dalej - terminy płatności poprzekraczane, gotówki brak, pieniędzy na zakupy brak, towar dostarczany (jeśli) to z opóźnieniem, może w 2019 będzie lepiej???

Mel Gibson

Generalnie prywaciarz przez małe p. - nie płacą regularnie ani na zewnątrz ani wewnątrz, ciagłe braki w towarze (a tak to jest jak się nie płaci na czas dostawcom), opóźnione terminy realizacji, nikt do końca nie wie w którą stronę firma pójdzie (sam właściciel również), chaos, opóźnienia tłumaczone w sposób conajmniej śmieszny. Odradzam komukolwiek żeby został dostawcą, klientem, czy też miał cokolwiek wspólnego.

Lidia

@zadowolony piszesz, że nie jest tu tak źle . Powiedz na jakim stanowisku pracujesz? I co możesz powiedzieć dobrego o pracodawcy skoro jesteś zadowolony ?

Zostaw merytoryczną opinię o D-well - Słupno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D-well?

Kandydaci do pracy w D-well napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D-well
2.1/5 Na podstawie 38 ocen.
  • żeromskiego 12 A
    05-250 Słupno