Opinie o D-well w Słupno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie D-well. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w D-well o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D-well w Słupno

Joseph

Komentarz

bażur

doświadczenie to odeszło wraz z dobrymi pracownikami. Ta firma nie ma żadnego pomysłu na funkcjonowanie co więcej, nie tam żądnego systemu zarządzającego, liczącego koszty, nikt nie pilnuje porządku. Dobrze radze, nie marnujcie tutaj swojego czasu, firma nie ma stabilnosci finansowej, jednego dnia jest na pensje, innego nie ma, nie płacą podwykonawcom, kombinują z umowami. Pamiętam jak kazali mi podpisac umowę na na 200 zł miesiecznie by oszukać zus na składkach. Poważnie się zastanówcie no chyba ze jesteś typem marionetki do ustawiania, pomiatania i olewania. Twój wybór

cori

aktualnie na stronie widnieje kilka ofert pracy, mnie dokładnie interesuje ta w Słupnie pod Warszawą, ze względu na duże wymagania pracodawcy odnośnie znajomości pakietu oprogramowania wynagordzenie jest adekwatne do pracy informatora grafika, czy raczej należy nastawić się na minimum w tym fachu?? i jak rozwiązane są sprawy dotyczące włąsności intelektualnej stworzonych projektów?

olos

Byłem tam na rozmowie. Jedyne co mogę powiedzieć, że dyrekcja - nie wiem dokładnie jak ten człowiek się nazywał- to straszny cham. Od pierwszego zdania traktuje ludzi z góry. Widać, że go to nobilituje. Poza tym na umówione kilka dni wcześniej spotkanie przychodzi w wyświechtanym swetrze, brudny - straszne prostactwo!!! Żadnego wzajemnego poszanowania. Co tu dużo mówić - kolejna "spółczyna" dorobkiewiczów na zadupowisku w podwarszawskiej wsi. Tragedia!!!

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
zorentowany

Widełki około 2000-2300 na rękę. Nowoczesne narzędzia pracy? Laptop (ewentualnie komputer stacjonarny), telefon i jeśli gdzieś trzeba jechać do klienta samochód.

agnes08

Jak ktoś szuka pracy w D-well to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Firma operująca m.in. w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji systemów oświetlenia w technologii LED ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5742981?keywords=&region=

podwykonawca

Jako podwykonawca mogę napisać, że trudno doprosić się o zapłatę... to wnioskuję że z pensjami jest podobnie. Nie polecam!

mlody

Pracowałem w firmie bardzo krótko z czego się bardzo cieszę i niestety to jest jedyny pozytyw. Jeśli chodzi o pensję i wypłaty w ratach - to prawda. Wszystko zaczyna się od góry, czyli prezesa. Kombinowanie ze strony kierownictwa od pierwszego dnia praco. NIE POLECAM

alvaro

a wiadomo mi że piją bo im do szafy na prototypach zaglądałem i nie dziw się tak , że piją prototypiarze jest powszechnie wiadome i nie trzeba tu uczestniczyć w piciu żeby to wiedzieć. Jak właściciel pozwala na chlanie i palenie papierosów w miejscu pracy to na co jeszcze przymyka oko? Prawda jest taka że d-well to denat na kroplówce od Polarisa. Nie ma tam pomysłu na rozkręcenie zakładu.

NO KP

pewnie znów jak kogoś zwolnili rozpisuję się jak to wszędzie jest źle i wszyscy dookoła są cieniasami "a skąd ci wiadomo że piją" pewnie sam tam właśnie pracowałeś???----- sama rozkosz z tobą pracować ----- polecam.

kp

Opinie pozytywne piszę ja, nikt mi nie zabroni! a że nie pracuje już od roku, to inna bajka. Problem nie tkwi w firmie a ludziach tam pracujących, większość do UP bym wysłał i dopiero wtedy zastanawiał się nad zmianami... A że na proto piją alko? zawsze pili, a że (usunięte przez administratora)robi? zawsze robił :) a że handlowcy siedzą na fb?

Mistrz ciętej riposty

zastanawiający jest fakt znikania negatywnych opinii o firmie. Ktoś wyżej napisał o podwyżkach i szkoleniach... buahhahahahahahahahahahahha. Nikomu nie życzę pracy na tym zadupiu. Podstawową sprawą jest brak wypłat na czas, narzędzi do pracy, które firma powinna zapewnić. Jestem na rynku pracy od kilkunastu lat i nigdy jeszcze nie pracowałem w takim miejscu. Odradzam nawet sprzątaczkom. Ocena niedostateczny jest i tak za wysoka.

;)

Nie wiem czy tam byłeś. Ale to jest stodoła obita blachą trapezową z domem przerobionym na biura. Całość na strasznym zadupiu we wsi z jedną główną ulicą. Dyrekcja - chamstwo, prostactwo, drobnomieszczaństwo!!! Od takie to biznesmany

?

potwierdzam, firma niepoważna. Wypłaty pensji zawsze opóźnione minimum 2 tygodnie, płacą na raty, nie płacą podwykonawcom, zerowy park maszynowy a to co jest, jest w stanie fatalnym. Szefostwo to kpina. Umowy głownie zlenienia, umowy wspólpracy, umowy o prace nie dostaniesz.

PR-owiec

Co tydzień nowe szkolenie, jakie? wybór należy od pracownika, wszystkie płatne (bo jak pracownik się szkoli to podnosi kwalifikację, firma to docenia dlatego płacąc za szkolenia również płaci 50% za godziny na nim spędzone). Co do możliwości zatrudnienia, dzwoń, pisz, na pewno Ciebie nie zawiedziemy, Kaja, fajne nie? :)

a tak

średnio co kwartał, dużymi krokami doganiamy Europę zachodnią :)

kpn

Struktura się stale powiększa a wynagrodzenia mają tendencję wzrostową :) To byłem ja, dzięki.

znam się

anonim - 2013-06-18 20:09:06 witam, widze bardzo różne opinie...może ktoś napisać jak to obecnie wygląda w firmie D-well? Czy faktycznie są problemy z pieniędzmi?chociaż nie pracy ponad rok to nie ma problemów z wypłatą wynagrodzeń, tyle w temacie :)

Jak najbardziej polecam, wpadajcie i tyle, motyla noga :)

Darek

W złe opinie nie wierzylem, dopiero jak sam pracowałem, wyrzucaja za nic, teraz wiem, jak tam jest. I problem z zapłata, mimo że sami rozwiazali współprace 'bo koszty obnizaja'. Niepolecam!

Zostaw merytoryczną opinię o D-well - Słupno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D-well?

Kandydaci do pracy w D-well napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D-well