Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Pablito

Polecam pracodawcę! Rzetelny i słowny, praca i warunki pracy dobrane do Twoich możliwości, a w tej branży to istotne!

Usia
@Pablito

Zgadzam się z tym co mówisz. Również jestem zadowolona z takiego pracodawcy.

Usia

Pracuję tutaj kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zgodnie z umową, praca fajna, miła, rozwojowa. Chce się przychodzić do pracy.

Widzę, że jesteś podłym, małym tchórzem, który nawet nie ma odwagi swoich nędznych kłamstw podpisać. Dobrze wiesz, że tego typu bzdety to zwykłe pomówienia, za które grozi proces. Żal mi takich zakompleksionych nieudaczników i mimo wszystko życzę powodzenia.

Oleg

Pewna i sprawdzona firma. Cechuje ich ogromny profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta.

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maciek

Dobra współpraca, jestem na sporym plusie dzięki nim. Trochę się obawiałem, ale ostatecznie się zdecydowałem i zdecydowanie polecam!

Oki
@Maciek

U mnie tak samo, udało się wyjść na spory plus

Merek

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

Pacio

Tam zaczynałem i poznałem branżę

Zyzio
@Pacio

Ja również i wyniosłem bardzo dobre wykształcenie i naukę. Polecam osobom, które nie są przekonane do tej branży albo dopiero szukają swojego miejsca.

denek

A ja dodam od siebie że i solidna i uczciwa. Włos z głowy pracownikowi nie spadanie. Tutaj dbają o dobre wynagrodzenie.

Krysia
@denek

Dobre wynagrodzenie i miła atmosfera to podstawa. Dzięki czemu chce mi się codziennie wstawać do pracy, a nie przychodzę "jak za karę".

Ernesta

Wiele osób tu pisze, że jak coś się stanie to świecisz przed klientem oczami. No jak to twój błąd, to trzeba się umieć przyznać do błędu. Ja mam już solidny staż pracy i do tej pory żadnych problemów z szefostwem czy jego działaniami. Wśród pracowników też zawsze staramy się każdemu pomoc, podpowiedzieć doradzić, szczególnie jak ktoś nowy i mało obeznany z tematem.

daria

Współpracuję z nimi już ponad 3 lata i jak na razie zero problemów. Wszystko jasno i klarownie wytlumaczone.

Balti

Praca jak praca. Ważne że hajsik jest na czas i nie ma żadnych obsunięć

Joteria
@Balti

Kasa na czas, a atmosfera też nienajgorsza. Wiadomo jak jest praca to trzeba zrobić, ale nie ma żadnego parcia ani ciśnienia.

broszu

Praca daje duże doświadczenie. Zaleznie od stanowiska, praca mniej lub bardziej wymagająca ale ja bylem zadowolony

juka
@broszu

Dobre miejsce dla osób, które chcą się czegoś nauczyć, rozwinąć, awansować albo po prostu zdobyć wiedzę.

Walkiria

Mam na razie kilka miesięcy stażu pracy, ale póki co jestem zadowolona. Od razu dają pewną, stałą umowę, z kasą tez nie miałam problemu, atmosfera ok.

DENIM

jak na razie ok, polecam wspolprace

Reddinia
@DENIM

Pracuję już dwa lata i również ok. Nie wiem, ile pracujesz ty, ale jeśli krótko to szybko się przekonasz, że naprawdę warto.

rihad

Cieszę się że na nich trafiłem. Dają dobrą robotę, nie ma na co narzekać.

Jerema
@rihad

Potwierdzam. Teraz ze świecą szukać pracy gdzie dają od razu stałą umowę i jeszcze kasa zawsze na czas, na konto.

Julita

Pracuję już od wielu lat i jestem zadowolona. To miejsce w którym można się rozwinąć i naprawdę mieć satysfakcję ze swojej pracy. Tym bardziej, że klienci też bardzo mili i aż chce się im pomagać. Dobra płaca, pieniądze zawsze na czas - to chyba najważniejsze.

Jak masz ochotę u nich pracować to powiem od razu. Nie zaczynaj, a nic nie stracisz. No chyba, że masz parcie, aby stracić twarz i dobre imię. Bo jak klient straci pieniądze, a będzie tak na pewno, to tylko Ty się będziesz tłumaczył. Ani prezeska, ani Rafalak, Mareczek, czy Mariuszek, tylko zostaniesz z tym sam. Oni się na to i na ciebie wypną. Tak było, z funduszami, z idea premium która upadła, z ziemią, złotem i srebrem. Były jeszcze lokaty lombardowe, na których ludzie potracili majątki. A teraz jest tak ze sztuką. Do dziś odbieram telefony klientów którzy maja pretensje o inwestycje. A zarząd nawet nie kiwnie palcem. IDF to firma która tylko patrzy na swoją kieszeń, i zyski. Co ich obchodzi że klient stracił? Oni zarobili! A przy tym wszystkim dobrze się zabezpieczają, by ich nikt nie oskarżył. A nawet gdyby, to zwalą winę na doradcę, bo to Ty klienta obsługiwałaś pod ich szyldem. Taka prada! I wciskają klientom wszystko byle ozłocić sobie biura. Te ich wykłady z psychologii są tylko po to, by nakręcić doradcę który zasuwa sprzedawać. Popatrz na ich politykę, sami w nic nie inwestują co mają w ofercie, a doradca leci w te pędy jak chomik w kołowrotku żeby na chlebek mieć. IDF zarabia kokosy, a doradcy wypłaca te końcówki z kwoty. Wszystko drożeje, a IDF obcina. W IDF nie masz podstawy, zero, nic. Telefon musisz zapłacić, ZUS zapłacić, benzyna, samochód i jego amortyzacja, długopis, ubranie, to wszystko kosztuje, i to wszystko z własnej kieszeni musisz kupić. A IDF jeszcze życzy sobie, a raczej każe sobie płacić za biuro. Tak, masz im płacić za biuro, bo z niego korzystasz. Szkoda że klientom jeszcze nie każą za to płacić! IDF czyli zarząd, nigdy nie wsparli żadnej fundacji. Nie pomogli nikomu. Oni tylko niszczą! Oni tylko gnoją ludzi. Traktują innych jak gorszych, trędowatych. Biednych, albo skromnych maja za nic. Taki biedak, to lepiej żeby się nawet o nich nie otarł, bo jeszcze ich czymś zarazi. (usunięte przez administratora)

Kamil

Możesz podać swoje imię i kiedy tam pracowałeś? Chciałbym zweryfikować opinię czy ktoś taki wgl u nich pracował? To dla mnie ważne bo rozważam podjęcie współpracy. Jak dobrze wiesz w sieci jest teraz pełno (usunięte przez administratora) komentarzy. Z góry dziękuję

Udawać każdy może
@Kamil

A co Ci da moje imię? Zweryfikujesz to? A na jakiej podstawie to właśnie zweryfikujesz? Skoro rozważasz współpracę, to nie masz pojęcia kto tam pracuje i jak wyglada praca w IDF. I co pójdziesz do Rafałka ciotoprezesa i zapytasz czy tam pracuje? A może pójdziesz do(usunięte przez administratora) Kim jesteś naprawdę? Burakiem?, który stoi po (usunięte przez administratora) GRATULUJE!

Nigdy więcej IDF

Byłam pracownikiem tej firmy! Ja również zainwestowałam w sztukę jako ich pracownik! Za pośrednictwem IDF kupiłam ten felerny badziew sztukę, którą prezeska tak zachwalała. Do dziś nie mam kasy za tą skandaliczną nic nie wartą rzeźbę. IDF pracownikom wmawiał że to cudowna inwestycja, i nie tylko nam pracownikom! Bacławscy obiecywali po aferze w TVN superwizjer, że pomoże klientom w odzyskaniu pieniędzy. Mówił że to nieporozumienie, że zrobi wszystko by klienci odzyskali pieniądze. A prawda była taka że nas fałszywie uspakajał, a rodzina bacławskich już się zabezpieczała i działała ba swoją korzyść cichaczem zmieniając siedzibę firmy, w dokumentach wszystko porządkowali, zmienili Tychy na Katowice. Udawali przed doradcami i klientami jacy to pomocni, a nie robili nic prócz ratowania swojego egoistycznego tyłka. Czyste (usunięte przez administratora) I oni nazywają się doradcami finansowymi. Bandycka firma i rodzina. Po tym fakcie, jak wyszło jakie kure...stwo zrobiła rodzina bacławskich doradcom i klientom firma zdechła. Nikt już nie chciał pracować. Zostały tam tylko te osoby, którym nie przeszkadza fakt że IDF okra... ludzi.

Nikomu nie polecam inwestycji z IDF!!!! Aż głupio pisać z kim, i dla kogo się pracowało. Ta firma to zwykłe kure.... Ci którzy nią zarządzają, nie mają nawet zamiaru pomagać i doradzać klientom. Okra.... byle zarobić. Osobiście inwestowałam u nich w niejeden produkt. Miałam właściwie wszystko co było w sprzedaży po ziemie, złoto, srebro, fundusze, poliso lokaty, ubezpieczenia ze zwrotem składki - jak to nazywają inaczej (ubezpieczenie i fundusze), fundusze, polisy, wszystko! Po 15 latach pracy powiem szczerze! Na niczym nie zarobiłam, na niczym! Na każdym produkcie byłam w plecy. Wszystko jest na stracie! Wszystko poszło się rypać! Żadna z inwestycji w IDF nie przyniosła mi choć złotówki zysku! Już nie mówiąc o słynnej sztuce. Ta afera w mediach (TVN superwizjer) taka głośna sprawie. Joanna Segelstrom koleżanka założycielki IDF Teresy Bacławskiej jest poszukiwana listem gończym, IDF sprzedawał jako pośrednik te Joanny kiczowate rzeźby i obrazy. Firma Joanny Segelstrom jest do dziś na liście ostrzeżeń knf, i była tam od roku przed aferą w TVN, a IDF przez cały przez kolejny rok wciskał klientom tą inwestycje jako gwarant. Ja jako doradca IDF nawet nie miałam pojęcia że cokolwiek się dzieje, o całej aferze dowiedziałam się z telewizji, i tak zaczęły się telefony od klientów którzy zakupili ten lewy, trafny interes! TVN superwizjer trąbił o tym na wszystkie strony. W internecie aż huczało od artykułów i opinii pokrzywdzonych. A IDF zamknął siedzibę w Tychach zmienił wszystko w dokumentach, prezeska odeszła na „niby emeryturę” a klientów zbyli pod pretekstem pomożemy państwu. I do dziś IDF nie zrobił nic w sprawie klientów. Za to w swojej sprawie pisali do Szwecji do syndyka żeby nie musiał ten „biedny” IDF oddawać prowizji za tą kicz inwestycje. Dlaczego do Szwecji? Bo Joanna była Polska Szwedką, tam prowadziła biznes i tam ogłosiła upadłość w czym zreszta IDF jej pomógł. Razem obłowili się po kokardy, Joanna zniknęła a IDF wywinął się zamykając Tychy, zmieniając siedzibę na Katowice. IDF zwyczajnie wywinął dupe bo żyjemy w Polsce. Nic im nie życzę tylko żeby trafili na kogoś kto ich tak udu.... że już nie wyjdą z tego swojego gów....

IDF mogę polecić, bo robią kawał dobrej roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe