Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Paulina

@Wit33 wszyscy pracownicy są w takiej sytuacji?

xyz76
@Paulina

Pytając u współpracowników można wywnioskować, że tak, zresztą jak spotkam szefostwo i podpytuję to dowiaduję się, że wszyscy jadą na tym samym wózku. Niestety mój dług jest już ponad 10000zł i raczej go nie zlikwidują, ponieważ oscyluje wokół tej wartości od dłuższego czasu. Osoby odchodzące z firmy z długiem niestety mają znikome szanse na odzyskanie tych pieniążków. Niestety widzę codziennie co się dzieje w firmie, ruch jest spory i nie wierze, że pieniędzy nie ma. Odnoszę wrażenie, że trzymanie pracowników z kilkumiesięcznym długiem jest specjalnym działaniem i w przypadku zwolnienia się pracownika przynosi firmie kolejny nielegalny dochód.

s
@xyz76

Spółka powinna ogłosić upadłość. To co napisałeś, świadczy o tym ,że Gawron i Sypka wykorzystują pracowników aby pracowali na spłatę ich długów.

Wit33

Witam wszystkich formowaczów, napisze krótko czy coś wiadomo, kiedy będą wypłacane zaległości? Od kilku miesięcy nie ma wypłat i już nie wiem co robić, zwalniać się czy nie. Obecnie mam 4 wypłaty niewypłacone, złożyliśmy wnioski do sądu, czyli jest nadzieja na pokrycie części długu, ale pytanie co z resztą? Niestety od prezesa nie mogę się dowiedzieć a powoli nie mam za co żyć :/

OfiaraKG

Jak zobczayłem środkową część powyższego komentarza to az sie popłakałem ...ze śmiechu ...:D

Teraz znowu nie ma pieniędzy ale Gawron zrobił się do ludzi, Krzysztof tak trzymaj a będzie ok

m
@1277

To K. Gawron znowu jest prezesem, znowu rządzi ?

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ilja

Przepraszam czy ktoś może pomóc znaleźć pracę?

Ilja

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Ilja

Mam wizy pracy. I zaproszenie Umowa o pracę.

c
@Ilja

Absolutnie nie przyjeżdżaj. Poniesiesz tylko koszty. To są kryminaliści , którzy nie płacą i Tobie też nie wypłacą wynagrodzenia. Polacy o tym wiedzą i nie chcą u nich pracować, dlatego chcą ściągnąć ludzi z Ukrainy.

Ilja

Witam. Jestem z Ukrainy, został zaproszony na pracę z tej firmy. Poradźcie proszę warto jechać na pracę w tej firmie, czy nie.

cc
@Ilja

A otrzymałeś wizę turystyczną ?

antymol
@Ilja

Kategorycznie nie ! to firma przekręt nie pchaj się tam

seredczny kolega gawrona

Dylematy moralne i gawron? a jakie znaczenie ma rodzina? a zięc?problem zero

kumple

prezesem był ostatnio malawski-zięc gawrona drugi ziec już spłynął

d
@kumple

gdzie spłynął ? i z kim?

be
@kumple

Gawron, tatuś - teść nie pouczył synusia -zięciusia, że może odpowiadać karnie nawet jeśli jest tylko wspólnikiem ?

serdeczny kolega gawrona

na asystenta proponuje stróza-idealny poziom

n

Ich nowa spółka od 2016r. to Newindenergy sp. z o.o. w Wojniczu. Prezesem jest pracownik hali produkcyjnej. Poszukują asystenta prezesa, który będzie myślał za prezesa ?

Niewolnik 000342

Zachęcam do przeglądnięcia wpisów w KRS - Dział 4 Rubryka 3 - Informacje o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości na podstawie art. 13 ustawy z 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe albo o zabezpieczeniu majątku dłużnika w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości albo w postępowaniu restrukturyzacyjnym albo po prawomocnym umorzeniu postępowania restrukturyzacyjnego. Jest tam informacja o zabezpieczeniu majątku dłużnika w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości

gawrons friend

a czy gawrona tez ktoś zabezpieczył w specjalnym naleznym mu pomieszczeniu?

jasiu

nad majątkiem spólki....dobre:)) jako wytrawny oszust gawron zapewne odpowiednio rozdysponował ten majątek..i tak nie jego......

c
@jasiu

Infoster projekt podpisała jakieś nowe umowy ? czy w tej spółce ktoś jeszcze pracuje?

Janusz

Pracowałem tam w czerwcu 2014r i do dnia dzisiejszego nie mam wynagrodzenia. Dobrze że nie podpisałem dłuższej umowy, choć papiery były już gotowe.

klon
@Janusz

To złóż pozew do sądu pracy, potem idź do komornika a jak nic nie ściągnie komornik, to do funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych. I nie czekaj, bo Ci się roszczenia przedawnią.

cc
@klon

To prawda , że musisz podjąć działania. Nastąpił koniec spółki Infoster Projekt. Sąd w Krakowie ustanowił nadzorcę nad majątkiem spółki. z powodu licznych egzekucji wielomilionowych kwot.

ptaszek

Prezesie, W tym roku będa bony czy paczki?

understand

Hej, wiecie czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich inne niż na tego starszego konstruktora? Dobrze by się było załapać, bo przeciez warunki finansowe są najwazniejsze. Dzięki

kumpel
@understand

warunki finansowe atmosfera szolenia itd charzyma prezesa.. biorąc pod uwage powyższe wskażniki-infoster i kilkadziesiat poronionych spółek chorego prezesa:) to ostanie miejsce gdzie można szukac prazcy.. apropo chorych oraz poronionych ;co porabia wybitny manager stachu wóc tudziez jego błyskotliwa żonka

NudnyTenInfoster

Po raz kolejny zachęcam do przeglądnięcia wpisów w KRS - Dział 4 Rubryka 1 - Zaległości

wiw

Bo w tej firmie zarobi są wirtualnie na papierze :) puknijcie ludzie z infostera w czółko z tymi kometarzami typu " a dlaczego uważasz ze bez znaczenia" a dla czego nie ma to sensu ,,, a dlaczego .... od razu widać że to ktoś z firmy aby zbić z tropu kolejnych naiwnych

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.