Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Uwazaj na tą firmę obiecują ze pieniądze będą ale wolą ukraincą dac niz ludzią którzy pracują tam juź długo polaką i ci powiedzą ze będą moźe za tydzień albp ok 17 lub 20 miesiąca

Wrona

Płacą, ale nie pracownikowi ;]

nika

Proszę o info jak wygląda teraz praca w Infoster, wysłałam CV, czy płacą, zus ???

czekam

tylko czekać jak skończy za kratką...

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
serdeczny przyjaciel

Bród smrod oraz burdele? No wypisz wymaluj środowisko infosteru oraz gawrona będzie się tam czuł niczym ryba we wodzie wypad do indonezji kosztowny? no dla uczciwych może ..gawron poprosi o przelewy i w ten sposob wypad będzie za free...

cc

Wybierają się do Dżakarty na targi maszyn i urządzeń dla przemysłu tytoniowego (27 – 29 kwietnia 2016). Dżakarta to przede wszystkim miasto brudu, smrodu i burdeli. Myślicie, że odnajdą się w tej atmosferze ?. Wiadomo dlaczego zaległości wobec pracowników przekroczyły 1.000.000 zł. Wypad do Indonezji jest kosztowny.

ugulele

Dla ciekawskich, wypłaty są z opóźnieniem, ale są

@ugulele

Skoro na koniec 2015r. zaległości wobec pracowników przekroczyły 1.000.000 zł.to są opóźnienia kilku miesięcy.

serdeczny przyjaciel gawrona

no jest cos w tym wszak nikt uczciwy nie podejmie się wspólpracy z gawronem

TIGER
@serdeczny przyjaciel gawrona

W poprzedniej pracy nikt go nie lubił ,został wyrzucony wraz z kochanką a teraz przez jakieś kombinacje po roku pracy w Infosterze został prezesem. Podejrzana sprawa, pewnie niedługo usłyszymy o nim w lokalych mediach.

oszukany

Jeżeli chodzi o wypłaty z fgsp to są różne przypadki za co należy się kasa (wypłaty,urlopy,odszkodowanie) i najlepiej pisać maila fgsp@wup-krakow.pl można skanować do nich dokumenty lub dzwonić 126198464-to wstępnie wyjaśnią -każdy powinien próbować.

przyjaciel gawrona
@oszukany

augusie w odniesieniu do infosteru pozbądx sie myslenia na zdrowy jak to piszesz rozxum.. skala oszustw oraz wyłudzen przez pospolitego oszusta który uwielbia tytułowac sie prezesem niejednego zaskoczyła

kumpel

Witam tak to prawda[jesli chodzi o maszyny i linie to tylko plotki,,,,

serdeczny przyjaciel gawrona

W jakiej branży przepraszam?wyłudzen? A czy to prawda,że gawron robi tzw interesy na ukrainie? to nawet jest zrouzmiale w europie nikt z nim już nie pogada,,,,

Jam

Napisz wszystkim czego sie dowiedziales? Zeby jak najwieksza liczba osob mogla odzyskac swoje pieniadze..

abc

Ta firma jest w porządku, nie ma się do czego przyczepić. Pracuje rok, wszystko jest jak trzeba i w terminie, nie dzieje się nic z tego co piszecie.

kicia

Wypłacili Ci aż dwa wynagrodzenia? Szczęściarz z Ciebie.

kicia

Nie znasz pisowni ( zły styl), nie potrafisz ze zrozumieniem czytać prostego tekstu , wyślij CV. A znasz j. ukraiński ? KG razem z Bartkiem robi interesy na Ukrainie.

do kota

ciężko? 3 lata czekam na zaległe wypłaty do tego spróbuj sie odnieść

oszukany

chyba na fgśp masz czas 3 lata od zakończenia pracy, nie wiem czy coś więcej, ale zapytaj o to bezpośrednio w wojewódzkim urzędzie pracy, nie u "doradców". I zwrócą Ci kasę maksymalnie za 3 ostatnie miesiące, nie więcej.

stary
@oszukany

Wszystko już wiem,uzyskałem bardzo konkretne i pomocne odpowiedzi z Krakowa,wróciła nadzieja na odzyskanie części kasy z fgśp.

Supeł wrzód

Wiesz co kolego wydawać to sobie możesz pieniądze na targu. Bzdura nie pie...lic głupot.

TIGER
@Supeł wrzód

Kanarek to bezwzględny (usunięte przez administratora) i kombinator!!! Idealnie sprawdzi się na tym stołku. Współczuję wszystkim pracownikom współpracy z nim.

@TIGER

znasz go z poprzedniej pracy, czy pracowałeś z nim w Imfoster ? Dlaczego (usunięte przez administratora) i kombinator ?

a

Żadne wyzwiska tu nie padają. Kanarek miał z nimi do czynienia jako kierownik projektu, a zdecydował się zostać prezesem, może nie wie, iż były prezes jest oskarżonym. Na ludzką głupotę nie ma lekarstwa.Ta strona jest dla mądrych, którzy szukają pracy. Pani Jaworowicz niczego nie zmieni, ale zrobi to kto inny.

Hmmm

Wodzu z konia , ptakom lżej....powodzenia z ta sprawą dla reportera....oby to wypalilo.

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.