Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Zauroczony EDYSIĄ

jak się spokojnie zrobiło odkąd Krzysiu nie ma dostępu do komputera. Oj długo chyba nie będzie miał......

TezZauroczonyEdzią
@Zauroczony EDYSIĄ

A co, posadzili Krzysztofa G ? W końcu?

BarakObam
@TezZauroczonyEdzią

Tak, posadzili. Nie zdążył biedaczek oddać kasy

wsówka

A gdzie siedzi?

Odwiedzający
@wsówka

No właśnie. gdzie? bo chce go odwiedzić

frezer
@Zauroczony EDYSIĄ

a kto sie teraz zajmuje edytką?

jasiek

a co z edytką??????

Ld
@Zauroczony EDYSIĄ

Od dlugiego czasu w tarnowskim sadzie karny m przeuchiwani sa byli pracownicy infoster. Oskarzony krzysztof Gawron ,sprawa II K 30/18.

Baruś
@Ld

Ale ciągle trwa śledztwo? Gdzie jest Krzysztof G.?

jarek
@frezer

ma ktos kontakt do edytki???szukam prosze o info

janek
@Zauroczony EDYSIĄ

Szukam kontaktu z Edytka ma ktoś namiar????

frezer
@jasiek

a co z edytka ma ktos namiar do niej?

@Operator
@frezer

Pani Edytka pracuje w Delikatesach Centrum w Pogórskiej Woli sprzedaje na mięsnym

Rafał
@@Operator

Serio musicie tu gadać o prywatnych sprawach innych pracowników? Może ktoś powiedziałby mi czy jak się tu dostanę do pracy to dadzą przyzwoitą wypłatę? Podasz mi chociaż widełki?

Nikt

już nie pracuje

Hanna
@Nikt

To jest jakaś nowa ekipa teraz? Często są rekrutacje?

@Nikt Nowy wpis
@Hanna

Jaka ekipa ? Jak firma nie istnieje

przyjaciel edytki Nowy wpis
@Zauroczony EDYSIĄ

a gawron w zk nadal?ktos wie ?pytam bo może bym paczke na świeta uszykowac? a co z edytka?

Jak długo trwa proces awansu w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

@Operator

Firma już nie istnieje została ogłoszona upadłość

Bogdan
@@Operator

O, poważnie? Wiesz co się stało dokładnie?

osrany gawron Nowy wpis
@@Operator

no to dramat firma tak uczciwa oraz transparentna:))

Hanna Nowy wpis
@@Operator

Kiedy to miało miejsce? Jak aktualnie sytuacja?

Czy Infoster Projekt Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

prezes gawron

juz na stażu

Krzysiu

Firma od niedawna działa pod nowym adresem gdzie Krzysiu zarządza , znajduje się w Jaśle pod adresem Warzyce 467, 38-200 Jasło

Taki
@Krzysiu

To tam siedzi?

Taki
@Krzysiu

To wygląda jak ośrodek wczasowy :) To krzysiu ma szczęście, załatwił sobie dobrą kwaterkę

tadek
@Taki

jakkolwiek nikomu tego nie zycze to gawronowi nalezalo sie to od dawna

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karol

@TezZauroczonyEdzią a to kim był ten Krzysiek? To wasz szef czy o coś chodzi ?

Ponadczasowy
@Karol

To był właściciel, który oszukiwał wszystkich dookoła, nie płacił wynagrodzenia, nie płacił kontrahentom, wyłudzał dotacje

@Ponadczasowy

a nie wiecie kto sie teraz Edytka zajmuje?

@Karol

kto ma namiar do edytki?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Wykładowca w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Profesor kompresor

A co, z infostera zrobiła się już uczelnia? buaaahahahaha :)

Markow

Dzień dobry Chciałem aplikować na te darmowe kursy i praktyki, zgodnie z ofertą, jaka jest tutaj zamieszczona. Niestety, po próbie dowiedzenia się czegoś więcej o tych stażach, pani, która się tym zajmuje, zablokowała możliwość wysyłania korespondencji do siebie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co się dzieje? Poza tym osoba, z którą korespondowałem, nie przedstawiła się nawet. Jak można w taki sposób prowadzić rekrutację, w taki sposób demoralizować młodych ludzi, którzy właśnie rozpoczynają karierę zawodową? To nieetyczne i szkodliwe. Szanowny Administratorze, proszę o wyjaśnienie tej sprawy, bo według mnie coś tu jest nie tak

@Markow

przeciez te staze itp podobne to totalna ściema.. poczytaj opinie i daj spokój a najlepiej na tym wyjdziesz:)

@jasiu

Chcę dojść, kto kogo nabija w butelkę. Nie spocznę, póki nie wyczaję, kto stoi za tymi stażami. Jeśli to przekręt, naświetlę go

@Markow

super ,że tego szukasz:)ale bądź pewien ,że to kolejny przekręt..oni nie potrafia i nie umieją inaczej albo to jest kolejna firma krzak na czele której gawron znalażł kolejnego idiotę ,ktory za tytuł prezesa:)) wziął kredyt dla gawrona i juz jest po nim...ale jak widac naiwnych nie brakuije a gawron to naprawde wysokiej klasy (usunięte przez administratora)

@fan edytki

Ale jak gawron posadził kogoś na prezesa, skoro sam siedzi w pudle?

Czujny

Uwaga: chcę przestrzec przed współpracą z tą firmą. Widzę, że przeniosła się do Mielca, łowić pewnie nowych naiwniaków. Jest ogłoszenie o naborze na staż + bezpłatne szkolenie, w Mielcu. Przypominam - firma (usunięte przez administratora) ludzi, firmy i kontrahentów. Nie wypłaca wynagrodzeń, nie płaci ZUS-u i innych należności. Nie dajcie się nabrać

@Czujny

nawet w akcie desperacji nie nalezy podejmowac tam pracy,bo nic z tego nie wyniknie nie płaca zusu nie płaca wynagrodzeń totalne (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Czujny

Ale o jakiej firmie piszesz?

Krzysztof G.

Infoster jest super firmą nie ma lepszej w całym Tarnowie.

Uświadomiony
@Krzysztof G.

Krzysiek, nie ściemniaj, To najgorsza firma, jaką spotkałem.

Halina
@Uświadomiony

Odpowiadasz na wpis z 2012 roku więc przez taki długi okres czasu wiele w firmie mogło się zmienić, nie musisz od razu zarzucać komuś, że ściemnia. Napisz proszę dlaczego według Ciebie to najgorsza firma? Niestety ale nie dodałeś do swojego komentarza żadnego wyjaśnienia.

Tolek

Osoby które rzeczywiście został obsłużone przez windykatorów spod numeru telefonu 512 868 817 proszę o opinię na temat usługi, jej jakości i ceny.

sonsiad

a nie wiecie skąd obecnie wylali stacha wodza?

g50
@sonsiad

Pomimo tylu wylań jestem pewny, że Dariusz Wódz wkrótce zostanie prezesem w kolejnej firmie, a tym samym jeszcze bardziej pogłębi swoją wiedzę techniczną, on przeszedł przez tyle firm że jego wiedza znacznie większa jak normalnego pracownika, który rzadko zmienia zakłady pracy.

marysia
@g50

no fakt ;filozofia zycia tego przygłupa to załapac się gdziekolwiek i trzymac ile sie tylko da az do czasu kiedy sie zorientują w kolejnej fimie,że to (usunięte przez administratora) pierwsza klasa i procedury wtedy juz zna:)

m2
@marysia

Do pełni szczęścia potrzebny mu jest jeszcze tylko wygląd menela

tadek jebniety
@g50

ale ze swoimi parametrami ,przede wszystkim wysoki wskaznik (usunięte przez administratora) wódz jest doskonałym materiałem na kolejnego prezesa słupa u tego debila gawrona,idota mysli,że został prezesem:))a jest tylko standardowym słupem ,którego gawron znany (usunięte przez administratora) ubierze w kredyt który głupi wódz będzie spłacał do usranej smierci a jego partner -marysia do kobiety podobny będzie mu ciosac kołki

Spragniony
@tadek jebniety

A kto to jest Marysia ? chętnie poznam

dziwny

HODOWLA OWIEC WRZOSÓWEK Edyta Stypka i Krzysztof Gawron 33-152 Pogórska Wola woj, Małopolskie Oto, czym zajmowała się wcześniej firma gawrona To dane publiczne, z internetu

oschły
@dziwny

biały kruk

coraz głośniej słychać opinie, że gawron nie mogąc już sprawdzać się jako facet, pękał ze złości gdy Edi znikała u tamtego prezesa.

były pracownik Darek

pracowałem jakiś czas temu jako doradca techniczno handlowy i nie mogę o Panu Gawronie złego słowa powiedzieć , raczej coś złego to można pisać o niektórych hienach które kręciły się obok niego i żerowały na jego działalności .

@były pracownik Darek

Prawie masz rację, z tą różnicą że to Gawron żeruje. Do dziś mam nie wypłacone wynagrodzenie

wilk

gawron = (usunięte przez administratora) właściciel firmy, proszę nie wchodzić z nim w żadne układy. Obiecuje, potem nie płaci, ma w nosie ludzi. Aha, jest firma, która produkuje, to co on kiedyś próbował - nieudolnie. Robią szybko, sprawnie, w przejrzysty sposób. Wracają do łask maszyny PAP :) Mam informację, że będzie zapotrzebowanie od lipca, więc może i firma zatrudni fachowców :)

Kacper

@były pracownik Darek możesz przybliżyć temat ?

jasiu

Gawron powiedz mi chłopcze kogo tam znowu byłes uprzejmynaciąć i na ile subtelnie ujmując w ramach wspólpracy ?

czorny ptaszek

Gawron cały czas tu jest i wciąż pisze, od samego początku wpisów. Pytacie się czy ktoś jest sympatykiem Infostera. To Gawron ze Stypką piszą i czasem zlecają komuś coś wrzucić. Kiedyś sam słyszałem jak mówił że trzeba kogoś oczernić na go worku. Chodzi o to, żeby pokazac że nie on jest winny niepowodzeń.

Aneta

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Infoster. Bardzo interesują mnie warunki pracy. Jaka atmosfera tam panuje?

Ppu

Tak proszę podać e maila

Adwokat

Zgadzam się. Trzeba tego oszusta nauczyć rezonu. Kombinator, (usunięte przez administratora) potrafi doskonale wykorzystać ludzi, doprowadzając często do ludzkiej tragedii. Chętnie pomogę. Proszę o kontakt.

Abcd

To prawda, prokurator wszystkie sprawy umarza, niestety wiem to u źródła.

redaktor

Witam, proszę o informacje na mail griszaportal@o2.pl lub proszę o wiadomość w jaki sposób mógłbym się z panem lub kimkolwiek skontaktować kto ma jakiekolwiek dowody na nielegalną działalność KG.

Pablo

Słuchajcie ten człowiek jest na układzie z prokuratura gdyż sprzedaje maszyny do produkcji różnych nie legalnych rzeczy i kupujących wystawia w ręce władz maszyny wracają prokuratura ma wynik a on jest chroniony ponoć (usunięte przez administratora) mnóstwo ludzi(usunięte przez administratora)

Stary znajomy

Już 8 lat minęło jak zakończyłem współpracę z KG. Kasę od złodzieja musiałem ściągać przez komornika. inspekcja pracy nie zrobiła nic. Na liście wierzycieli obok mnie było ponad 100 innych osób i podmiotów a należności wielomilionowe. Tarnowskie firmy nauczone doświadczeniem, nie dawały już towarów nawet na 7dniowe terminy, tylko za gotówkę. Zastanawia mnie jednak jakim cudem skoro proceder trwa tyle lat nikt z tym nie zrobił porządku. Nie mówię w sensie prawnym...

Marzena
@Stary znajomy

A wiesz, jak aktualnie kondycja tej firmy? Nadal funkcjonują i zatrudniają ludzi? Zauważyłam, że domena Infoster Projekt jest na sprzedaż.

Mamolek
@Stary znajomy

Ja też się dziwię, że nikt nie zrobił do tej pory z tym porządku. Ale proponuję spróbować. Jesteś zainteresowany, to daj jakiś kontakt, maila np. Wspólnie odzyskamy pieniądze, a on będzie smutny

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.