logo Infoster Projekt Sp. z o.o.

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o.

:) 2017-07-14 20:37
"Prokuratura i Policja działają w naszym kraju. "

He he he.... :) Dobre :) Z 5 minut się śmiałem...

Odwiedź prokuraturę i policz teczki w sprawie Infosteru i KG... 5 lat temu było kilkanaście teczek... Zmieniło się coś?
o 2017-07-15 06:16
Tak zmieniło się, teczek jest kilkaset i nie tylko chodzi o prokuraturę ale także sąd.
kumpel gawrona 2017-07-15 18:39
tylko,że gawrona należy przede wszystkim leczyc odesparowac od spoleczeństwa..przeciez wszyscy wiedzą ,że jest chory psychicznie
WiszaMiKase 2017-07-15 23:20
Jest tyle osób (usunięte przez administratora). A lista ta ciągle rośnie. Problem polega na tym, że każdy działa samodzielnie i na własna rękę. Tutaj trzeba wielkiego rozgłosu. Wezwać telewizję. Pokazać proktologa całej Polsce.
Pieniędzy i tak wszyscy nie odzyskamy (bo to fizycznie nie możliwe), ale może zablokujemy jego dalsza działalność.
PPO 2017-07-17 11:24
Rzeczywiście poszukują pracowników w całej Polsce, konkretne stanowisko przypisane jest do konkretnego miasta. Każda osoba, która ma zamiar podjęcia pracy w skynamo aerospace sp. z o.o. powinna się nad tym zastanowić.
Gawron friend 2017-07-18 13:47
Ciesze się, że wątek na Skynamo aerospace się rozpoczął, trzeba walczyć z tą zarazą, która się klonuje pod innymi nazwami.
Trzeba także ostrzec ludzi z akceleratora technologicznego, bo sądzę, że są nieświadomi z kim współpracują, niestety siłę jaka nam została (internet) nie wykorzystujemy. Trzeba napisać do akceleratora technologicznego maile - uświadomić ich jaka to zaraza!
Czy ktoś z państwa wie w jaki sposób dodać logo firmy w wątku skynamo aerospace ?
Jarek 2017-07-19 23:46
Potwierdzam! Należy pisać te maile do akceleratora technologicznego. W ten sposób upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu - ostrzeżemy tych ludzi oraz zemścimy się na Proktologu za niewypłacone nam pieniądze. Nic lepszego nie wymyślimy.
Biprozat 2017-07-25 22:17
Na wszelki wypadek ostrzegam jeszcze raz wszystkich kandydatów do pracy w Infoster - firma jest niewypłacalna, nie ma co liczyć na wypłaty, na dodatek prawnie firma jest tak doskonale zabezpieczona przed sądowym ściąganiem należności, że kiedy do oddziału firmy w Rudzie Śląskiej przyszedł komornik ściągnąć dług to jedyne co był w stanie zrobić to sporządzić notatkę służbową z potwierdzeniem pracowników że był i że usiłował coś zdziałać.
Jarek 2017-08-03 00:12
Pomału zbliża się 10 sierpień. Wg danych z internetu prezesem nowej firmy Skynamo Aerospace jest pan Tomasz Czapkiewicz. Czy jeśli 10 sierpnia pracownicy Skynamo Aerospace nie otrzymają wypłaty to ten pan zostanie prawnie umoczony?
Nikt 2017-08-03 19:12
Jeszcze nie :) poza tym sądzę, że ludzie z Technoparku Gliwickiego dostarczą środki na pokrycie działalności Skynamo przez jakiś czas.

Zastanawia mnie czy gdyby hoverbika rysowali ludzie z Gliwic i Tarnowa, którzy nie zostali zapłaceni, dodatkowo firmy nie zrzekły się praw autorskich bo też nie miał kto tego zrobić (bo prezesa nie ma) i z czego zapłacić, dodatkowo był by projektowany na oprogramowaniu z licencjami niekomercyjnymi.

To czy projekt nie ma wad prawnych?
Inna sprawa to czy Waszym zdaniem całość ma szanse aby polecieć?
m65 2017-08-09 00:27
Firma niedoinwestowana i niewypłacalna. Szkoda, bo firma ma potencjał.
Jarek 2017-08-10 23:05
Mimo umieszczania tych ostrzeżeń ludzie dalej tu pracują. Bo im to odpowiada. Widocznie chyba im wystarczy, że rodzinie i księdzu na kolędzie mówią że mają pracę, a że za darmo pracują? Co z tego, być może im wystarczy tylko święty spokój, żeby im nikt nie mówił, że nic nie robią.
kiks 2017-08-16 14:57
Ministerstwo Finansów chwali się lawinowo rosnącymi wpływami z VAT i coraz skuteczniejszą walką z wyłudzaniem tego podatku. Problem polega jednak na tym, że ciężar walki z karuzelami podatkowymi resort Mateusza Morawieckiego przerzuca na przedsiębiorców. Nie tylko każe im prześwietlać na wylot kontrahentów, ale nawet żądać od nich oświadczeń, że nie są oszustami.
z 2017-08-17 15:37
Czy to prawda, że przenieśli się do Wojnicza, do budynku w którym są przejścia dla bydła , a nie dla ludzi?
Padrus 2017-08-19 16:13
11 lipca 2017 KG został skazany za kolejne oszustwo i multirecydywę na karę bezwzględnego więzienia.
kumpel 2017-08-19 23:20
brzmi bardzo optymistycznie
m25 2017-08-20 14:34
I co z tym skazaniem? Siedzi w anclu? Znając polskie kulawe prawo SH pomoże KG w taki sposób, że KG wpłaci kaucję z pieniędzy które nazbierał z tytułu niewypłaconych wynagrodzeń pracowniczych i nie będzie siedział. Czyli my pracownicy, tytułem naszych długów, sprawiamy, że KG będzie nadal na wolności i umiejętnie omijając prawo będzie się dalej bogacił na kolejnych pracownikach aż do następnej rzekomej odsiadki, kiedy znów znaczną część należnych nam wypłat będzie musiał przeznaczyć na kolejną kaucję.
m 2017-08-21 05:09
co oznacza SH ?
m25 2017-08-21 19:17
Sebastian Herok - doskonały prawnik Pana Gawrona
Krzyś 2017-08-21 22:13
czemu Gawron tak traktuje pracowników, że każe im pracować w miejscu, gdzie są przejścia dla bydła?
tvp 2017-08-22 07:55
Sebastian Herok nie jest prawnikiem. Pracę rozpoczął w 2014r. w spółce Tanie Papierosy BIS, aktualnie Amstrad, potem w innych spółkach. W sprawach dotyczących spółek doradza Miłosz Bączek, a w karnych K.G. inny adwokat, wszyscy wiedzieli kto, ale nie wolno było o tym mówić, bo on był powiązany z ważną osobą.
vc 2017-08-23 17:03
Sebastian Herok był i jest prezesem zarządu spółek zarządzanych przez Gawrona. zapewne jakieś dokumenty podpisywał, ale prawnikiem nie jest.
kumpel gawrona 2017-08-25 23:31
Wódz broni swoej du..y
przeciez sam zdecydował by zostac prezesem u gawrona-nikt normalny na tą mine by sie nie wsadził niemniej wódz oraz jego chora żonka-mutacja marysia sami sie pchali pod nóz..no to teraz mają co chcieli
a herok?-pan nikt
pracownik_frajer 2017-08-26 08:59
proszę o informację czy KG już siedzi, czy został skazany prawomocnym wyrokiem?
CR 2017-08-27 11:04
Posty istotnie są usuwane, Sebastian Herok według KRS jest prezesem w spółkach Gawrona. Skąd wiesz , że zeznaje przeciwko K.G.? A jeśli chodzi o D. Wodza , to ma najmniejsze prawo, aby zeznawać przeciwko Gawronowi, wiedział co robi , wiedział , że pracuje w grupie przestępczej i otrzymał za posłuszeństwo wobec Gawrona duże pieniądze, łącznie ponad 200.000 zł. netto.
CR 2017-08-27 12:13
Realne i prawdziwe. Gawron wynagradza osoby, które z nim pracują długo biorąc na siebie odpowiedzialność. Wódz pełnił funkcję prezesa zarządu na zasadzie samozatrudnienia. Prowadził działalność gospodarczą i wystawiał faktury. Informacja jest pewna , pozyskana od pracownika prowadzącego księgowość. Nie zrezygnował z funkcji prezesa nawet wówczas kiedy został prezesem zarządu giełdy rolnej w Sandomierzu. To co robił, robił dla pieniędzy. Wiem też, że opowiada iż pracownicy byli mu wdzięczni, że był prezesem Infoster Projekt, podobno wielu pomógł.
CR 2017-08-27 15:03
Z iQ Wodza na pewno, ale nie z finansami Gawrona , który jest milionerem. Pracownicy hali produkcyjnej niewiele wiedzą o Gawronie i jego zasobach finansowych. A Wódz tyle zarabiał, niestety. Przestał być prezesem w Sandomierzu, ale został prezesem w spółce ECO INSTAL która już jest notowana na giełdzie wierzytelności, tak jak Infoter Projekt.
j23 2017-09-02 23:37
ale był tam niecały rok bo dośc szybko poznano sie na tym idiocie
a jak tam wszedł?
Ano miał sponsora w Psl-u inaczej by o nim nikt nawet ni usułyszał....
J25 2017-09-03 09:21
A jaki związek ma PSL z Gawronem? Wiesz kto był sponsorem?
PO 2017-09-03 12:28
Rozumiem, że Ty w Infosterze pracowałeś, uważasz się za nienormalnego? Wódz nie miał pracy, na utrzymaniu miał rodzinę, więc przyjął intratną posadę. Prawdopodobnie nie wiedział czym jest Infoster, tak jak większość osób zatrudnionych w tej spółce. Ja go nie bronię, zarobił duże pieniądze pracując w grupie przestępczej, ale uważam, że na tym forum lepiej pisać prawdę, przywoływać fakty, bo wówczas piszący będą wiarygodni i skutecznie ostrzegą innych. Ponownie pytam, znasz nazwisko osoby z PSL -u, która pomogła Wodzowi?
Paulina 2017-09-04 09:54
@PO masz rację na forum powinno się pisać prawdę. Firma Infoster Projekt poszukuje wielu pracowników (http://www.infoster.pl/praca). Dlatego może ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat tych stanowisk i doradzić czy warto starać się o pracę?
PO 2017-09-05 08:19
Ta lista stanowisk jest zamieszczona od wielu lat. Gawron nie wypłaca wynagrodzeń, nie odprowadza składek do ZUS, oszukuje pracowników. Dlatego fluktuacja kadr jest duża. On wypłaca pieniądze tylko tym, którzy biorą na siebie odpowiedzialność za jego działania, np. prezes czy księgowa. Z tego co wiem, to te osoby też żałują współpracy z Gawronem. Dla przykładu Wódz od długiego czasu jest przesłuchiwany w Prokuraturze, Urzędzie Skarbowym w charakterze podejrzanego Jest też skazany. Uważam, że lepiej nie mieć pracy i kontaktu z prokuratorem jako oskarżony. żadne pieniądze nie są tego warte, tym bardziej, że Gawron poradzi sobie, inni NIE.
obserwer 2017-09-06 19:57
Przepraszam,czy wodza ktos zmuszał do objecia funkcji prezesa??
poza chorą ambicją i zapewne jego parnerem nikt
Więc do kogo pretensje?
zapewne miło było udawac prezesa co wodza tez przerastało ale dzis ponosi sie tego konsekwencje...
gawronfriend 2017-09-12 22:54
Szukamy naiwnych!!!!!!!!!
Zakres obowiązków:
• nawiązywanie współpracy z dostawcami, negocjowanie cen oraz przygotowywanie analiz zakupowych,
• kontrola zapasów magazynowych,
• zamawianie części zamiennych oraz zamienników,
• uzgadnianie terminów dostaw materiałów
• dokonywanie analiz minimalnych i optymalnych stanów magazynowych,
• optymalizacja procesów logistycznych, organizacja dostaw,
• pozyskiwanie nowych dostawców i negocjacje zakupowe,
• optymalizacja kosztów zakupów,
• zapewnienie terminowego i prawidłowego przepływu dokumentów,
• nadzór nad przebiegiem i terminowością zamówienia,
• prowadzenie dokumentacji zakupowej oraz koordynacja faktur zakupowych
Wymagania:
• doświadczenie w pracy powiązanej z zakupami w firmie produkcyjnej,
• komunikatywność ,
• silna orientacja na realizację celów,praca za darmo
• dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, samodzielność,
• umiejętność posługiwania się pakietem Ms Office, zwłaszcza programem Excel,
• skrupulatność w realizacji zadań,
• wykształcenie minimum średnie
• posiadanie prawo jazdy kat. B
CV przesyłać na e-mail tczapkiewicz@hoverbike.com.pl

heniek 2017-09-16 22:59
ej ja ci jestem winien 4 stówy, to... pozwolisz że oddam ci teraz, co?
Paulina 2017-09-20 10:07
@gawronfriend rozumiem, że to ogłoszenie innej firmy? Tutaj piszemy tylko o firmie Infoster Projekt. @PO dzięki za odpowiedź. Czyli nic pracownicy nie mogą z tym zrobić? @kumpel gawrona, @nick przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników, do tego w obraźliwy sposób.
BiednyBoUfalGawronowi 2017-09-28 08:54
Witam,

Firma już upadła, niestety długi dalej nie odzyskane.

mam nadzieje, że p. Krzysztof Gawron pakuje już walizki w drodze do więzienia, ja do dzisiaj nie odzyskałem pieniędzy z firmy, niestety mam umoczone 34tysiące, sądownictwo w tym kraju ...to tak jak widać, co ma się coś zmienić to wypychają grupkę ludzi, którzy kopią w blachę przed kamerami a UE płacze jaka to dyktatura, uśmiać się można jak się popatrzy jaki system mają te kraje :))

Dzięki takiej patologi p. Krzysztof Gawron oszukuje ludzi. Teraz poszukują Inżyniera da silników spalinowych (na Skynamo Aerospace).
Paulina 2017-09-28 11:09
@BiednyBoUfalGawronowi skoro Infoster Projekt Sp. z o.o. upadło to czemu nie ma adnotacji o tym w KRSie? Masz może jakieś dowody na to stwierdzenie? Na forum muszą się pojawiać prawdziwe i potwierdzone informacje.
mskk 2017-09-28 22:45
Dobrze. Skoro Infosteru już nie ma to teraz przed nami wyższy cel - doprowadzić do likwidacji spółki Skynamo Aerospace zanim ta spółka wyrządzi szkody porównywalne z nalotem dywanowym na Berlin pracownikom, kontrahentom i państwu.
Współczuję panu Czapkiewiczowi, że dał się wrobić w tą prezesurę a wydawał się takim rozsądnym człowiekiem, w niedalekiej przyszłości niech prokuratura będzie mu przychylna.
jasiu viceprezes 2017-09-30 16:20
paulino lub paulinie bo kto sie za tym kryje to nie wiemy:))
to nie jest ogłoszenie innej firmy jak wszyscy wiemy tylko kolejnej oszukańczej spólki gawrona
przeciez nawet dziecko w żłobku wie ,że gdyby w naglówku widniał gawron to nikt by sie nie podjał współpracy a tzw prezesowi proponuje by zadzwonił do stacha wodza,ktory tez sie podniecał tytułem presez by opowiedział jak znany oszust gawron go umoczył ale stachu wraz z partnerem(podobno żona)oboje tego chcieli
B 2017-10-01 11:48
Za Pana pieniądze Gawron wraz z synalkiem i konkubiną Stypką oraz całą grupą wspomagającą synusia jest kolejny raz we Włoszech.
ABW 2017-10-01 12:03
W 2017r. Sąd wydał postanowienie o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości Infoter Projekt.
Wniosek złożył ZUS.
gawron 2017-10-01 12:18
Osoba w wieku Czapkiewicza wie co robi, lubi pracować w grupie przestępczej, nie należy mu współczuć. Przypuszczam, że jest dobrze przez Gawrona wynagradzany.
michał 2017-10-02 09:08
We Włoszech znowu nie wyszło, spadek z 8 miejsca na 23 w finale. Czy to pech czy przekleństwo pracowników, którzy pracując za darmo pokrywają koszty tego drogiego sportu?
s1niko 2017-10-02 20:07
To miło że w Infosterze ciągle pracują społecznicy, Gawron dobrze wie, że moze na nich zawsze liczyć.
Paulina 2017-10-06 13:44
@ABW piszesz o wniosku ZUSu o upadłość firmy Infoster Projekt a strona internetowa firmy istnieje i są na nim oferty pracy: http://www.infoster.pl/praca @gawronfriend w ofertach pracy jest napisane, ze firma oferuje wysokie wynagrodzenie. To jak w końcu jest z tą płacą? Może zależy od Waszego doświadczenia? I przypominam, że jest tu regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin i według niego nie można nikogo obrażać.
ABW 2017-10-07 11:04
Zrozumienie tekstu zależy od zdolności percepcyjnych czytającego.Pani redaktor Paulina ??? ma z tym problem, bo jaki związek ma wniosek ZUS z istnieniem strony internetowej spółki ? i po co pisać o wysokości wynagrodzeń skoro nie sa wypłacane.
R73 2017-10-09 11:59
Ludzie zloci, czy Wy nie widzicie, ze ow (owa) Paulina to jakis sciemniacz jest??
Grzegorz Wrona 2017-10-10 10:29
Witam,
nt. Infoster nie będę sie wypowiadał bo już wystarczająco dużo komentarzy było przede mną osób które tam pracowały i nie tylko.
Piszę bo dostałem informację, że na tym portalu ktoś pytał o FMT Tarnów (aktualnie Wierzchosławice). Nie mam czasu szukać dokładnego wpisu ale zapraszamy do pracy wszystkich, którzy są chętni do pracy i mają doświadczenie w pracy przy maszynach konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie. CV proszę o przesłanie na adres fmt@fmt-tarnow.pl zaznaczam że zadzwonimy tylko do tych, którzy wydadzą nam się warci uwagi.
Zostaw swoją opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.