Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

....

Ja jakiś czas temu widziałem w lokalnej gazecie (obok kroniki kryminalne) artykuł kropka w kropkę pasujące do działań pewnego prezesa i jego partnerki (wyłudzenia, zaległości w skarbówce i w ZUSie). Nie wiecie do jakiej firmy ten artykuł pasuje? Czy coś się zmieniło?

Kazek
@....

Takie rzeczy skarbówka zazwyczaj wpisuje do KRSu. Idź do sądu i sprawdź (firmy powiązane osobowo też radziłbym sprawdzić).

...

BYŁEM i przeżyłem , może i zostanę.

kazek

zaległości 2 miesiące nie polecam !

cc

(usunięte przez administratora)wydał Ci polecenie uczestniczenia w forum ?

NIE

Drogi Kocie . Widac że wciskanie kitu to twoja specjalność, a policja, prokuratura, oszukane firmy przez infoster , oszukani pracownicy to fikcja i czyjs wymysł tak?????? Powodzenia w dalszym trolowaniu

wlacz_myslenie

No tak. Ale jakie są przyczyny braku tych pracowników? Są dwie opcje: firma się rozrasta (ale nie słyszałem, żeby jakąś nową większą lokalizację w związku z tym przejmowali) albo ludzie odchodzą. A jak odchodzą, to dlaczego? Nadmierne wymagania, niska (brak?) pensja?

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Kazek

Czy prowadzenie rekrutacji wyklucza zaniechania w zakresie wypłacania wynagrodzenia obecnym pracownikom? Janku, pomyśl.

:))

Nie chodzi o to, że pracują za darmo, tylko, że w Infosterze "normą" są zaległości nawet do kilku miesięcy z wypłatami.

A jak te zarobki z Infosteru wpłyną na konto to już wogóle jest szał :))

gonzo

1850 - 4000 brutto

jasiu
@gonzo

kwartalnie

maciek@

Wrażenie żadne , odebrała kobieta i po prostu kazała podjechać jak będę zainteresowany. Wrażenie pani ??? Była bardzo miła . Jak kogoś nie przyjmą to podejdę w lipcu.

maciek@

Dzwoniłem , umówiłem się na rozmowę i wypróbowanie , muszę rzucić na to okiem , ale dopiero pod koniec m-ca , albo początkiem lipca. Dopiero wtedy zobaczą co dalej. Wiem że jeszcze na Mechanicznych jest oferta , ale tam musi być staż 2 lata , tutaj podobno przyuczają m- ce , a potem ???????????? kto decyduje , majster , brygadzista , czy po prostu zostaje każdy kto podejmie próbę przyuczenia ????

maciek@

Tam jest tragiczny dojazd , na 2 zmianę nie ma autobusu , a żeby po 1 zmianie jechać trzeba wyjść wcześniej , wie może ktoś jak to załatwiane jest z zakładem , czy idą na rękę ?

serdeczny przyjaciel gawrona

A czy to prawda co słysze z sekretariatu ,że gawron przed wypłata kwoty powyżej dwa złote musi nitrogliceryne zazywac?

maciek@

Tak mam uprawnienie , jestem po mechatronice , waham się , jest jeszcze oferta u Steinhofa i na Zakładach mechanicznych na CNC

maciek@

Witam , mam na uwadze ofertę pracy właśnie ten tokarz CNC, nawet z przyuczeniem 3 m-ym , o co chodzi z tym niewypłacaniem wynagrodzenia ? A na prawdę szukam pracy i ta oferta mnie zainteresowała , i nie powiem teraz trochę zdezorientowała teraz po przeczytaniu waszych wypowiedzi.

Dr foster

Wszystko masz powyżej. Odpowiedź na: [ballada - 2016-06-08 21:35:45]: Dlaczego ie możesz napisać z kim rozmawiałeś ?. Dodatkowa informacja: 20.06.2016r. godz. 9.30 Sąd Rejonowy w Tarnowie, sala 212, sprawa przeciwko K.G. i D.W. byłym prezesom spółki Infoster Projekt sp. z o.o. o niewypłacanie wynagrodzen.

Dr foster

Czy ktoś ma jakieś Info na temat tej dzisiejszej rozprawy ?

mr south

Jak sytuacja po rozprawie? czy jeszcze trwa ? ma ktoś jakieś wieści ?

mr south

Hej. Dajcie znać jakie wiesci po dzisiejszej rozprawie KG i DW.

mr south

Hej. Dajcie znać jak ta rozprawa dzisiaj poszla KG i DW.

kolega gawrona

wódz nie był taki zły tylko po prostu głupi poza tym on srednio po ok roku pracuje we firmach więc tutaj to tez norma poza tym ma jeb...a zone

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.