Opinie o Kalita Fashion Agency Lidia Kalita w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kalita Fashion Agency Lidia Kalita. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kalita Fashion Agency Lidia Kalita na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalita Fashion Agency Lidia Kalita w Warszawa

Zuzia Nowy wpis

Dwa lata temu firma szukała krawcowej modeli wzorcowych lekkich i ciężkich, mile widziane było samozatrudnienie. Takie oferty jeszcze się zdarzają, szyje się prototypy modeli w Polsce? Trochę już mam dość bycia szwaczką, a kwalifikacje wystarczające, żeby wystartować u znanej marki i budować CV :)

Sabcia Nowy wpis

Kupilam w tym sklepie sweterek na rekawie podarty spodnica za mala ni jak się nie ma do normalnej rozmiarówki odesłałam po rozmowie z panią okazało się że 14 dni na zwrot liczą i niedziele i nie uznali mi reklamacji totalna porażka a tanie ubrania to nie są

Hania Nowy wpis

Wszystko w porządku, zamówiłam kombinezon, ze względu na zły rozmiar odesłałam i po 2 dniach otrzymałam zwrot pieniędzy.

Pasiaxdx Nowy wpis

Czytanie komentarzy marki próbującej usprawiedliwiać się COVIDEM jest bardzo smiesznie żałosne. We wrześniu 2019 pracowałam w tej firmie przez miesiąc, po miesiącu zrezygnowalam, nieprzyjemne warunki pracy i podejście do pracownika. Gdy na początku września 2019 zatrudniłam się, już wtedy na Google były wystawione negatywne opinie dotyczące oszukiwania klientów ze zwrotem pieniędzy za towar. Gdy o to zapytałam dyrektor sprzedaży, która zajmowała się moja rekrutacją zostałam zapewniona, ze to sytuacja chwilowa i powinna się rozwiązać w ciągu miesiąca (nie chciałam pracowac dla nieuczciwej marki). Tak wiec gdy teraz, w 2021 roku widzę świeże skargi dotyczące braku sprawnego systemu wypłacania zwrotów pieniędzy , które marka próbuje tuszować covidem to po prostu zalewa mnie żenada gdyż covid w Polsce zaczął się w marcu 2020 a przypominam, że na początku września 2019 zostałam zapewniona, że sytuacja jest chwilowa. Ciekawe jest również to (z tego co widzę w poprzednich opiniach), ze pieniądze są zwracane błyskawicznie jeżeli firma zostanie do tego zmuszona przez policję i sąd, co sugeruje że oszustwa mogą nie być spowodowane brakiem sprawnego systemu zwrotów pieniędzy a po prostu niekompetencją i niechęcią do podjęcia jakichkolwiek działań w te stronę. Trochę mało prawdopodobne wydaje się, ze przez ponad rok marka nie była w stanie rozwiązać problemu czy jakkolwiek usprawnić system sprzedaży online. To najbardziej żenujące podejście do konsumenta z jakim się spotkałam w polskiej branży odzieżowej i to na dodatek „premium”. Klientom, którzy zostali perfidnie (usunięte przez administratora) sugeruje zgłosić się do UOKiK gdyż taka polityka działania marki nie jest zgodna z zasadami ochrony konsumenta. Dodatkowo bardzo zabawne są komentarze 5 gwiazdkowe, wszystkie dodane dokładnie w tym samym czasie i wszystkie podobnej narracji. Wychwalające jakość produktów, markę itp. Poprzedni butik ma opinie 1 gwiazdkę na Google. Sądzę, ze gdyby pozytywne komentarze nie zostały zaaranżowane (na takie wyglądają) to tu również ocena wynosiła by 1.

Aplikowałeś do firmy Kalita Fashion Agency Lidia Kalita? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bożena

Przestrzegam nie kupujecie u tej Pani przez internet! Kupiłam sukienkę - rozmiar ma się nijak do tradycyjnych sieciówek gdzie w ciemno mogę zamawiać. Bluzka zamówiona została przysłana podarta.... mają tyle zamówień że nie są w stanie tego sprawdzić?! Po odesłaniu mega długo się czeka na pieniądze, trzeba dzwonić i dopytywać, a co gorsza nie zwracają pieniędzy za zwrot z ich winy! Nigdzie nie ma informacji że trzeba korzystać z ich kuriera na formularzu zwrotu! Naciąganie!

Justyna

@Olga Skąd pomysł żeby na forum pracowniczym zamieszczać informacje nie dotyczące pracy w firmie?

Olga

To jest przykre , że w dobie pandemii pozamykane galerie , kiedy jedyną drogą sprzedaży jest sklep internetowy firma Pani Lidii Kality robi sobie wrogów wśród kupujących. Zamówiłam sukienkę zaznaczam pierwszy raz i niestety nie pasowała więc odesłałam . Czas zwrotu minął a środków na moim koncie niema . Przestrzegam przed zakupami w tej firmie jest zwyczajnie nieuczciwa.

Kamila

Od półtora miesiąca czekam na zwrot pieniędzy za zakupy w sklepie internetowym. Początkowo zwodzono mnie informacją o kontakcie z księgowością i jak najszybszym zwrocie. Aktualnie, od tygodnia nie otrzymuję już żadnych odpowiedzi na maile, a telefony nie są odbierane. Sklep milczy i nie ma możliwości kontaktu. Zdecydowanie ODRADZAM zakupów i dziwi mnie, że mimo problemów finansowych firmy, sklep internetowy dalej funkcjonuje! Jest to zwykłe okradanie z premedytacją klienta.

Rensta

Zakupiłam sukienkę w czerwcu 2019 r. Zgodnie z regulaminem odesłałam jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy ? Zaufałam firmie a teraz przestrzegam kupujących

Sylwia

Marka Lidia Kalita promująca się jako marka ekskluzywna, ubierająca polski show biznes, posiadająca butki w najlepszych i najdroższych galeriach handlowych nie potrafi wywiązać się z umowy zawartej z kupującym. Nie kupujcie w sklepie on line!!! Przy zwrocie towaru nie otrzymałam wpłaconej kwoty w terminie 14 dni określonym w regulaminie sklepu. Po interwencji @ i zapewnieniu przez biuro obsługi klienta, że będzie monit do księgowości, zbliża się 4 tydzień a zwrotu pieniędzy brak. Pani Lidia Kalita promując swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych powinna zaznaczać, że jej firma ma jeden poważny problem - nieuczciwość wobec klienta jest nagminna.

Aleksandra
@Sylwia

Czy udało się Pani odzyskać pieniądze? Ja oczekuję już ponad miesiąc na zwrot kwoty 1300 złotych i zaczynam się obawiać czy cokolwiek z tego wyjdzie czy muszę iść do sądu.

Aleksandra

Zdecydowanie radzę nie składać zamówień w sklepie internetowym, na zwrot pieniędzy (ponad 1300 złotych) czekam już ponad miesiąc, ciągle otrzymując jedynie informację, iż kontaktują się z księgowością i nie są w stanie wskazać kiedy zwrot nastąpi. Zaczynam mieć obawy, czy w ogóle odzyskam swoje pieniądze.

Beata

Marka (usunięte przez administratora) NIE wywiązuje się z umowy zawartej z kupującym. Nie polecam zakupu w sklepie on line. Nie otrzymałam pieniędzy za zwrócony towar, mimo kilkakrotnych monitów. w regulaminie sklepu. Nieuczciwość - to powinno charakteryzować firmę.Pani (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kalita Fashion Agency Lidia Kalita - Warszawa

• Jak się pracuje w Kalita Fashion Agency Lidia Kalita?

Zobacz opinie na temat firmy Kalita Fashion Agency Lidia Kalita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kalita Fashion Agency Lidia Kalita
  • Szczęśliwicka 68 lok. 5