Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Gal anonim

Nie nikt mi nie groził jestem ponadto aby dać się zastraszać w pracy i to jeszcze takiej na której mi nie zależy i to jeszcze jak nie zapuściłem tam korzeni. Fakt, że zostałem ostrzeżony, że ów kierownik jest wulgarny i że może próbować mnie zgnoić przy ludziach jak przyjdę ogłosić, że kończę współpracę(co ponoć jest przykrym standardem). Niestety nie chcę mówić tutaj szczegółów bo zainteresowane osoby zorientują się o kogo chodzi. Fakt, że jego zachowanie było dziwne kiedy się zwalniałem (jakieś wyrzuty, gestykulacja aż do załamania, że go to musiało spotkać) ale była szybka rzeczowa riposta (oczywiście kulturalnie i zachowaniem wszystkich norm etycznych). Jak już wcześniej wspomniałem, obiecałem ludziom tam jeszcze pracującym, że nie będę wszczynał, żadnych działań bo bardzo boją się przed mobbingiem z jego strony. Naprawdę proszę mi wierzyć mnie tam już nie ma i mi tam nie zależy to chyba zrozumiałe, jestem daleko zdała od tego "szamba", w pracy gdzie to firma wręcz ma wprowadzony kodeks etyczny zapisany w statusie firmy i zabiega się aby pracownicy byli traktowani godnie. Dlatego mam baaaardzo duży dystans do Infosteru. Gdyby ludzie zobaczyli/mieli , że mają alternatywę pójścia gdzie indziej to na bank posypałyby się skargi do inspekcji pracy czy sądu pracy, generalnie sami by się tym zajęli. Ale póki co jest tam jak jest. To też, że tak napisałem może dać do myślenia kierownikowi, że skoro tak jest to może bez żadnych ceregieli jechać po pracownikach. Dlatego bardzo ciężko tutaj coś pisać aby nie narazić pracowników na zemstę za rzekome szykanowanie.

AD
@Gal anonim

Pracownicy, którzy nie otrzymują wynagrodzeń boją się mobbingu ze strony jakiegoś kierownika? Przecież to są jakieś bzdury. Poza tym w spółce wciąż są kontrole PIP. Rynek pracy jest marny, ale jaki to ma związek z pracą u kogoś kto nie wypłaca wynagrodzeń ? I Pan - Wy Inni - nazywacie się mężczyznami? A może po prostu lubicie być na utrzymaniu mamusi, tatusia lub żony. Pan sam nie rozumie co pisze. Odszedł Pan z pracy i Pana koledzy mają ponosić tego konsekwencje? Albo przestępcy grożą Wam, albo Gal Anonim to Krzysztof Gawron, który nudzi się i wypisuje androny.

Gal anonim

Niestety jako były pracownik potwierdzam bardzo złą sytuację. Na rozmowie wstępnej nie zostałem poinformowany o sytuacji zakładu na którym "siedzi komornik" a pensje pracownikom nie są wypłacane od 4 miesięcy. Wszystkie zakupy robi się na zasadzie, że przyjeżdża prezes i pieniądze wyciąga z kieszeni i daje (o ile w ogóle) na bieżące sprawy, jest to robione z oczywistych powodów - bo na kontach bankowych firmy pojawią się jakiekolwiek pieniądze są automatycznie zabierane przez komornika. Zakład zatrudnia sporo Ukraińców ale co ciekawe i oni się zwalniają co dodatkowo potwierdza fatalną sytuację finansową. Zakład obecnie mieści się jeszcze w zapuszczonym i zaniedbanym budynku, z zewnątrz i wewnątrz sprawia wrażenie ruiny czekającej na rozbiórkę. Firma na wariackich papierach przenosi się do nowej lokalizacji w Wojniczu. Powiedzmy nowej - jest to również stary budynek ale w odróżnieniu do poprzedniego nie jest dzierżawiony ale jest ponoć własnością właściciela firmy. W firmie panuje bałagan organizacyjny. Kierownik produkcji który zachowuje się nerwowo i do tego klnie do pracowników przy innych bez żadnych skrupułów wprowadza bardzo złą atmosferę. W Urzędzie pracy firma jest już również znana i z bezpośredniej informacji od osoby tam pracującej usłyszałem, że jak ktoś dzwoni do nich z Infosteru z prośbą o wystawienie ofert pracy to dają je tylko jako tzw "wolna ofertę" czyli taką jako informacja bez jakichkolwiek praw do dofinansowania stanowiska czy, płatnych staży oraz innych form angażowania się PUP. Osobiście kompletnie odradzam, jest bardzo niebezpiecznie zatrudniać się i tym bardziej pracować w miejscu w którym elementarna sprawa jak wynagrodzenie jest sprawą bardzo wątpliwą i niepewną, do tego dochodzi atmosfera ruiny miejsca pracy. Pracownicy tam zatrudnienia są niestety o bardzo zdesperowani, pracują tam w nadziei, że uda się odzyskać zaległe pieniądze i boją się odejść bo uważają, że póki tam pracują mają szansę na odzyskanie pieniędzy - no cóż w mojej opinii bardzo mylne myślenie. Nawet nie zalecam ostrożności przy zatrudnianiu się tam ale o kompletnym zaniechaniu zamiaru z przyczyn zdrowo-rozsądkowych, tam powinna wkroczyć inspekcja pracy. Obiecałem pracownikom, że nie wyjawię ich imion, ani nie chce się dzielić pewnymi przykrymi szczegółami które mogłyby niestety bezpośrednio wskazać te osoby kierownikowi i narazić na konsekwencje. Dlatego nie podam nazwy mojego stanowiska ani ile tam pracowałem.

ABW
@Gal anonim

Groził Wam ktoś? Kogo się boicie? Prokuratura i Policja działają w naszym kraju.

@ABW

"Prokuratura i Policja działają w naszym kraju. " He he he.... :) Dobre :) Z 5 minut się śmiałem... Odwiedź prokuraturę i policz teczki w sprawie Infosteru i KG... 5 lat temu było kilkanaście teczek... Zmieniło się coś?

o
@:)

Tak zmieniło się, teczek jest kilkaset i nie tylko chodzi o prokuraturę ale także sąd.

kumpel gawrona
@o

tylko,że gawrona należy przede wszystkim leczyc odesparowac od spoleczeństwa..przeciez wszyscy wiedzą ,że jest chory psychicznie

KG

Pani redaktor, proszę o informację w jaki sposób założyć nową firmę na tym portalu? Chaiełem założyć NEWind energy wraz z logiem, tak aby ostrzec innych ludzi. Zauważyłem w internecie wysyp ofert pracy do NEWind energy, czyli koszmar z INfoster planują powtórzyć, trzeba tych ludzi ostrzec.

o

Pisaliście wcześniej o dotacjach. czy wiecie na co Infoster dostał dotacje z Unii ?

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Gawrons Friend

Jeżeli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości, lub nie wierzy w opinia wypisywane w internecie odnośnie tej spółki z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to proponuje podnieść słuchawkę i zadzwonić do sądu pracy w Tarnowie i podpytać ile spraw mają odnośnie tej firmy :)

nick

Jeszcze napiszę coś odnośnie tych 11 spółek - jak to działa? Na pewno z nimi pan KG nie działa w pojedynkę, pomaga mu pan SH. Otóż pieniądze które zostają uczciwie zarobione przez 4 pracujące firmy należy "rozchodować". Temu służy te 11 spółek. Jeśli ich się nie rozchoduje to trzeba będzie wypłacić je pracownikom a resztą zainteresuje się Urząd Skarbowy, który będzie żądał należnego podatku. Oczywiście pieniądze trafiają na te 11 spółek wyłącznie na papierze, wszyscy wiemy że to idzie na Raptora oraz na nielegalne interesy. Państwo jest świadome istnienia tego rodzaju przestępczości gospodarczej, niestety w tym wypadku udowodnienie tego procederu będzie bardzo trudne gdyż z pewnością o wszystko od strony prawnej i wszystkie luki prawne perfekcyjnie tutaj wykorzystał pan SH, czyniąc jawne dla pracowników oszustwo czymś legalnym dla państwa.

kaktus
@nick

większość tych spółek nie działa a z tych które działały i zajmowały się w miarę normalną działalnością już nic nie zostało tylko sterta długów w US i ZUS i oczywiście nie wypłaceni pracownicy. Jeżeli chodzi o Raptora to to jest aktualne oczko w głowie K.G. i ma nadzieję zarobić na nim miliony oczywiście wykorzystując wszystkich po drodze plus jeszcze jakiś obcy kapital

@kaktus

No to ci co pracują przy Raptorze mają dobrą pozycję i mocny argument - albo dostaną swoją kasę albo prace nad Raptorem zawieszą. Jak z tymi pracownikami wygląda sytuacja w Newind Energy?

Paulina

@JL w żaden sposób nie współpracuję z Infoster Projekt Sp. z o.o. Jestem pracownikiem Serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - kliknij w ikonkę mikrofonu zamieszczoną obok mojego nicka. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

JL

Pod pseudonimem "Paulina" kryje się pseudo prezes tej firmy. Uwierzcie on przegląda ten portal co godz i wszystkie kompromitujące komentarze odsyła do biura reklamacji albo postraszył ten serwis procesami. Regulamin już ma przestudiowany albo omówiony z prawnikami. Wiem co mówię, to jego typowe zachowanie.

Paulina

@Gawron friend, nie jestem administratorem Serwisu GoWork.pl, dlatego nie mogę odpowiedzieć Ci na to pytanie. Zachęcam do zapoznania się z naszym Regulaminem (paragraf 10) - http://www.gowork.pl/regulamin

@Paulina

To kim Pani jest ?

V

Informacja o dotacjach jest pewna?

nick

Dobrze że ktoś wymienił tutaj te spółki bo można je uszczegółowić wyglądałoby to tak: 11 spółek to pralnie brudnych pieniędzy i dodatkowo tworzą one fikcyjną "równowagę" tak żeby prawnie i urzędowo w papierach wszystko się "zgadzało", 4 z tych spółek to są spółki, gdzie ludzie faktycznie pracują i te 4 spółki przynoszą właścicielowi dochód, ostatnia spółka - NEWIND ENERGY to jest nasz krwiopijca - to tam tworzony jest latający "Raptor" za pieniądze pracowników 4 ostro tyrających spółek

JL
@nick

postu o spółkach też już nie ma... prezes musi wszystko kontrolować, jedynie media mogą coś tu zadziałać najlepiej robić sobie print screeny

Paulina

@gb, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

b

Gdyby były czasy PRL-u to Gawron i Stypka od dawna przebywaliby w zakładzie karnym, oszukani pracownicy otrzymaliby wynagrodzenia z odsetkami, a ich dzieci paczki ze słodyczami.

cc

Udziały w projekcie " honerbike" w zamian za wynagrodzenie ? Gawron i jego prawnicy wiedzą, że pracownik nie może zrzec się wynagrodzenia a każde tego typu oświadczenie jest nieważne. Na co liczy, ze znajdą się naiwni, którym da do podpisu niezrozumiałą umowę , a potem będzie żądał od nich pieniędzy?

ktośtam

Pierwszą kase dostaniesz pewnie z 2-3 tyg opóźnieniem, praca w infosterze wyglada tak ze te linie i tak średnio hulają bo wszystkie czesci na produkcji sa robione na odwalsie obecnie, bo nie płacą, to co i kto i po co sie ma starać. Idź jak chcesz tylko nie sugeruj się umową, nie wyprowadzaj od rodziców i nie bierz kredytów XD Bo wpadniesz w (usunięte przez administratora) a o kase i tak bedziesz sie musiał sądzić. Miłego :)

Pio

Firma infoster jest winna mojej firmie od paru już lat kilka tysięcy. Sprawę w sądzie dawno wygrałem, siedzi nad nimi komornik, lecz mają ogromne zadłużenia, a urzędów, firm i pracowników, którym nie zapłacili jest wielka lista...firmy są na samym końcu, pierwszeństwo jak zwykle mają urzędy ; )

Witam czy firma Infoster jest dobrą firmą żeby zdobyć jakże cenne doświadczenie? Zaznaczam, że dla mnie nie jest ważne ile zarobię ważne żeby się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie, czy tutaj jest dobre na to miejsce?

b
@Tomek

To zależy czego chcesz się nauczyć. Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie po tytułem "grupa przestępcza" to właściwe miejsce.

@b

Nie nie chodzi mi o nabycie umiejętności bezkarnego nieuczciwego prowadzenia firmy i bogacenia się w majestacie prawa tylko oglądałem te projekty linii i wygląda to imponująco. Chciałbym w takich projektach uczestniczyć a co do prowadzenia firmy to chyba nie jest tak źle, skoro ludzie nadal tam pracują a firma pomimo długów funkconuje

x
@Tomek

Komputerowe złudzenie powoduje, że linie technologiczne wyglądają imponująco. Skoro wiesz co robią w majestacie prawa to dlaczego chciałbyś tam pracować ? Przedsiębiorstw o podobnej branży jest wiele.

@x

Tak ale zazwyczaj inne firmy specjalizują się w liniach jednego typu. Tutaj jest różnorodność, te linie naprawdę są odmienne od siebie i każda do czegoś innego służy. Dlatego uważam że tak wiele można się tutaj nauczyć a doświadczenie zdobyte tu będzie bardzo cenne w przyszłości.

@Tomek

I tak robią tylko papierosówki panie kolego :) A całą kasę pompują w hoverbike. Który i tak z obecnej konstrukcji NIE POLECI i wiem to z 1 ręki, od osoby bezpośrednio monitorującej projekty, która niedawno się zwolniła :) Zabawne ze teraz pracuje na CO-OPie i robie czesci dla tego pindolonego raptora i jakoś na CO-OPa mają :)

@Tomek

Tomku, czy Ty nie jesteś już zatrudniony w Infoster Projekt jako doradca zarządu? Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że (usunięte przez administratora) który ma nadzieję pozyskać młodych wykształconych ludzi, aby pracowali u niego za darmo.

XXX
@ktośtam

Jeszcze ktoś kupuje maszyny do papierosów ?

Gawron friend
@Tomek

Tomku, niestety nie mogę w szczegółach wyklarować w czym jest problem z tą firmą, ponieważ p. Paulina czuwa, aby konkrety nie przedostawały w "eter". ...taki mamy klimat. Pani Paulino, proszę o napisanie, dlaczego mój poprzedni post, zawierający wpis, że można zadzwonić do sądu pracy w Tarnowie, aby potwierdzić informacje z wiarygodnego źródła zniknął? Tomku, aby nie wchodzić w szczegóły, w firmie Infoster nie warto pracować, a wręcz należy unikać tej firmy szerokim łukiem i ostrzegać innych, bo: - dowiesz się co to znaczy żywić rodzinę za pieniądze pożyczone - zaczną się problemy rodzinne, żona na Ciebie wskoczy i zmusi do zwolnienia z pracy - będziesz tracić 20% swojego czasu na dowiadywanie się co zrobić, gdy pracodawca nie płaci, pisanie pozwów do sądu pracy i wiele innych rzeczy (np. na ten wpis też straciłem czas) - będziesz miał musiał oglądać prezesa zboka i hitlera żebraka, którzy będą Ciebie okłamywać dzień w dzień, a w niektórych przypadkach szyderczo z tobą rozmawiać traktować jak śmiecia - dowiesz się do czego może się posunąć człowiek, który myśli, że ma kontrole nad tobą (bo człowiek wolny nie pracuje tam) - zobaczysz jakie „cuda” się dzieją, gdy godzinowy koszt pracy pracownika jest tańszy od wszystkiego co kosztuje, delegacje autobusem, „z buta”, „na żebraka”, „na farta”, „przy okazji”. - za delegacje nie oddają pieniędzy, czyli to co wyżej na własny koszt - będziesz wstydził się przyznawać, że pracujesz (…owałeś) w takiej firmie - będziesz czuł smród w pokoju jakim pracujesz, bo są to pomieszczenia wynajmowane/kupione za grosze. …żeby zilustrować to napiszę, że kiedyś kolega odsłonił żaluzje w firmie i zobaczył dosyć sporą kupkę zdechłych much w oknie, …miał dość na kilka tygodni. - będziesz musiał wysłuchiwać od kolegów z pracy, że jak nie będą wstanie nic włożyć do gara (bo niektórzy żyją od 1 do 1) to bierze sznur i do lasu - będziesz złudnie myślał, że skoro w firmie widzisz przedstawicieli PIP to coś się zmieni Mam nadzieję, że wyjaśniłem w kilku punktach co to za firma, lepiej zostać bezrobotnym i wylegiwać się na świeżym powietrzu niż tracić czas na tą patologie.

biprozat
@Gawron friend

To prawda o syfie w pokojach. W naszym pokoju była strasznie śmierdząca wykładzina. Kiedyś ją odchyliłem żeby zobaczyć co tak śmierdzi i wyleciało stamtąd tyle moli, że się poddałem i je wszystkie ułaskawiłem. Ale przynajmniej jest teraz co wspominać.

fifek

Po tylu "akcjach" opisanych już w każdym z możliwym mediów wciąż są chętni do bycia naciagniętym????????????? HAHHHHHHHHHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA To się nie dziwie, że otwierane są kolejne mutacje.

??
@fifek

A jak wygląda sytuacja w Newind Energy? Czy ludzie uczestniczący w projekcie "Raptor" otrzymują wynagrodzenie?

Lucky

N81 to była żona prezesa :))

Gawron friend

Drodzy (byli) pracownicy, niestety jedyną przewagą w tej sytuacji to jest nasza grupa oraz internet, jeżeli razem nie zadziałamy przeciwko tej organizacji przestępczej to żadny urząd tego nie zmieni. Dobrze widzialiśmy na jakiej zasadzie Hitler wypłaca pieniądze, jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości to proponuje włączyć YT, wyszukać film "Poranek Kojota - Wjazd Golfa TDI/VR6..." i przewinąć na 44 minutę (ten pan w czerwonej koszuli to komornik). Hitler nie potrafi żadnego legalnego projektu skończyć, głównie żyje z pieniędzy przynoszonych do firmy w walizkach oraz wszelakich dotacji, które otrzymuje nawet za przyjmowanie obywateli Ukrainy do pracy! Podobno za każdego przyjętego emigranta ze wschodu państwo Polskie płaci pracodawcy 700pln! Jeżeli to prawda to Wy emigranci płacicie Hitlerowi, a nie on wam. Produkty tej firmy można znaleść na filmach z YT zatytułowanych "fabryka nielegalnych papierosów zlikwidowana przez CBŚP" drodzy użytkownicy, proponuje wyszukać w internecie historię Hitlera oraz jego powiązań z kluczowymi ludzmi, którzy z nim współpracują, na których są pootwierane spółki m.in. handlujące tytoniem, jak już będziemy mieć listę to napiszę co dalej.

@Gawron friend

To nie obcokrajowcy płacą tylko my Polacy. Skąd wiesz, że filmy prezentowane na YT w sprawie nielegalnej produkcji papierosów dotyczą Gawrona i Stypki? . My również widzieliśmy tych co przynosili do spółki pieniądze w kolorowych reklamówkach, nie w walizkach. Niektórzy pracownicy nawet zdjęcia robili, jak tylko ci ludzie podjeżdżali drogimi samochodami z rejestracjami z różnych województw. Prosimy przedstaw listę tych spółek, wszyscy na to czekamy, powiedz w czym nam to pomoże ? Dobrze , że kolejna osoba chce ostrzec przed tymi przestępcami.

ktośtam

żółte to HLP, maszyny papierosowe.

@ktośtam

acha dzięki czyli oszukańczy biznes dalej będzie się kręcił, a pokażcie mu "TU!" - nie będzie ani jednej maszyny, dopóki nie dostaniecie wypłaty!

Potrafisz napisać OBCY, a pozostałego tekstu po polsku nie umiesz napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.