Opinie o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Infoster Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infoster Projekt Sp. z o.o. w Tarnów

gawron friend

Móglbym napisac ksiazke na temat tej firmy. Ale dajmy im szanse na wyprostowanie spraw :) Kto tam pracowal lub pracuje to wie o czym pisze, ale najwazniejsze to ostrzec naszych wschodnich sasiadow i rodakow o piekle jaki jest za drzwiami tej firmy. ZAPRASZAM WSZYSTKICH SKRZYWDZONYCH I ZADOWOLONYCH DO DYSKUSJI, JESTEM PEWIEN, ZE TYCH PIERWSZYCH NIE ZABRAKNIE !!! BEDZIE CIEKAWIE A PRAWDA O TEJ FIRMIE WYJDZIE NA JAW. Praca w tej "firmie" jest bardzo ciekawa, oprócz cyklu zwolnien/zatrudnien (opisany wyzej przez M4 2017-03-23 10:50 -który ma znamiona przestepstwa i nawet pracownicy Polskiego urzedu kontrolujacy firme powiedziali, ze sprawa nadaje sie do prokuratury) jaki sie odbywa mamy dodatkowe czynniki. Wiem, ze dla czlowieka z zewnatrz, ciezko je sobie wyobrazic, ale moze pierwszy z brzegu przyklad: Po zatrudnieniu w firmie Infoster pracownik biurowy (który otrzymuje sluzbowy PC/laptop) informowany jest przez przelozonego, ze ma zainstalowane oprogramowanie monitorujace jego prace, czyli oprogramowanie, które: - informuje przelozonego miedzy innymi na jakich stronach internetowych dany pracownik spedza czas, - wysyla do przelozonego printscreeny ...i wiele innych ciekawych rzeczy co powoduje, ze jezeli dany pracownik chce cos sprawdzic na internecie to korzysta ze swojego smartfona. Oczywiscie oprogramowanie dziala tylko przez krótki okres (pracownik o tym nie wie), ale to wystarczy, aby dany pracownik nie czul sie komfortowo na "samo wejscie". Zapytacie zapewne dlaczego krótki okres? Odpowiedz jest banalna, to wersja trial, bo ta firma oszczednie gospodaruje finansami nawet jesli chodzi o oprogramowanie :) ...To zreszta historia na inny wpis :) Dobór kadr też ciekawy, ostatnio dowiedzialem sie, dlaczego prezes wylecial z poprzedniej pracy :) Zagadka, ktos wie? Takze Pani Paulino, prosze o przestrzeganie innych osób, a uda sie Pani zatrzymac kolejne tragedie rodzinne, mam tu głównie na myśli nie wypłacanie wynagrodzenia, ale już tyle o tym było, że temat robi się nudny. Elija jezeli bardzo chcesz przyjechac do Infoster to miej na uwadze, ze nie dostaniesz wyplaty przez kilka miesiecy, dlatego najlepiej po przyjezdzie od razu szukaj nastepnej pracy! Prosze takze o przestrzeganie przed ta firma w swoich znajomych. Napisz takze od kogo masz to zaproszenie? Może uda nam się dojść do źródła tego prz...go procederu. Mnie jest najzwyczajniej wstyd, ze mamy takich pracodawców (slowo na wyrost), wstyd przed znajomymi i przd sąsiadami ze wschodu.

Alfons

Gawron odlatuje do Wojnicza, a pracownikom pozostawia "żółte".

v
@Alfons

A skąd spółka Sherman Partners posiadałą środki na zakup nieruchomości w Wojniczu? Z nielegalnych źródeł, tak?

@Alfons

Co to znaczy że pracownikom Infosteru pozostawia "żółte"? Czy to oznacza, że od teraz w Infosterze ludzie robią co chcą?

jan

proktolog?kogo masz na mysli?

E23

Napiszę w skrócie, dopóki ten proktolog będzie rządził spółką, dopóty wszystko w tej spółce będzie robione od (usunięte przez administratora) strony. Niestety ludzie się nie zmieniają, cwaniak zawsze zostanie cwaniakiem, tak jak qorwa qorwą.

Automatyk

1. Wysłanie na CV i listu motywacyjnego. 2. Zaproszenie na rozmowę, która była konkretna i sympatyczna. 3. Propozycja krótkiego okresu próbnego na umowę zlecenie, który przebiegał pod okiem dyrektora działu automatyki. 4. Po pozytywnej weryfikacji moich umiejętności umowa o pracę - zarobki zgodne z oczekiwaniami. 5. Pełne zadowolenie.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Wszechwiedzacy

Witam Proszę o informacje jak aktualnie wygląda sprawa w Infoster. Czy nadal nie wypłacają pensji?

kaktus
@Wszechwiedzacy

tak dalej nie płaci tak jak w pozostałych spółkach K.G.

Elija

dzien dobry mam zaproszenie z Ukrainy zeby tu pracowac warto? po przeczytaniu tutaj informacji nie wiem czy przyjechac tutaj

@Elija

Gdzie nauczyłeś się mówić i pisać po polsku? Od kogo otrzymałeś zaproszenie ?

jasiu

marysiu ..nikt go nie obraża...wszyscy niczym na Trzech Królów czekaja na nowe wejście tego wybitnego managera

dd67
@jasiu

ten wybitny manager może zasiadać co najwyżej w zarządzie giełdy komputerowej - jest szansa, że chociaż tam by sobie poradził xD

Paulina

@R73, nie współpracuję z Infoster Projekt Sp. z o.o. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl, a więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając myszką w ikonkę mikrofonu, zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.

@Paulina

Zapoznałam się z opiniami internautów, prezentowanymi na GOWORK.PL. w sprawie kilkudziesięciu różnych pracodawców. W żadnym przypadku nie przystapiła Pani do grona osób zabierających głos w sprawie. Infster Projekt sp. z o.o. ma dla Pani szczególne znaczenie? Odsyła Pani potencjalnych pracowników do kłamliwych zapisów na stronie internetowej spółki, zamiast ich ostrzegać zapisami w KRS ? Kim jest Paulina? Krzysztofem G.? Informatykiem, który został zatrudniony w Infoster Projekt tydzień temu i nadal pracuje bo ma nadzieję, że otrzyma wynagrodzenie ? Trudno jest uwierzyć w to, że zajmuje Pani stanowisko redaktora. Jeśli tak jest to zapewne poda nam Pani swoje nazwisko.

R73

Nie widzicie, ze owa "Paulina" to "stamtad" jest??

Paulina

@Chobrzany:))), proszę o publikowanie komentarzy merytorycznych na temat pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.

Chobrzany:)))

...a co się z panem Wodzem stało? Gdzie on jest? To miała być "Dobra Zmiana". Pro PiSowski menadżer))))). Namaszczony jeszcze przed lotem smoleńskim przez posła G. Gdzieś ty Wodzu, gdzie???? Gdzie "zasiadasz" w zarządzie jakiej giełdy? Tak nam brak ciebie i informacji. Darku napisz nam co słychac u marysi?

@Chobrzany:)))

Przestań proszę pier#$lić głupoty o Dariuszu Wodzu i obrażać go, zamiast tego mów konkrety co się w Infosterze dzieje, wypłaty są?

Kris
@523

Pracowałem w tej firmie w 2010 roku jak nie otrzymałem wypłaty się zwolniłem, powiem wiecej do dnia dzisiejszego jej nie zobaczyłem bo komornik nie jest w stanie ściagnać. Chcesz znać prawdę o firmie zadzwoń do sądu pracy do pip chętnie ci powiedzą.

KG friend
@Kris

Witam Państwa serdecznie, widzę, że powiało pustką na forum, dlatego chciałem podzielić się swoją opinią na temat tej firmy: - firma nie wypłaca wynagrodzeń w terminie, a jak wypłaca to po 500zł, tak aby po pewnym czasie pracownik już nie panował nad tym ile mu muszą oddać - firma wystawia do wiatru kontrahentów, wielokrotnie spotkałem się z praktykami, gdzie musiałem dzwonić do zewnętrznych firm spotykając się z nieciekawą ripostą -w skrócie pisząc brak jakiejkolwiek pomocy. Po dłuższym drążeniu tematu okazywało się, że kontrahent nie miał zapłaconych poprzednich faktur... - pracownicy nie mają kwalifikacji, to jakaś zbieranina z ulicy, aby sprawiać pozory firmy. A jeżeli pojawi się ktoś kto ma trochę oleju w głowie to albo wyciąga pieniądze strajkując albo się od razu zwalnia - ZUS, PIP zachowuje się skandalicznie, bo nie wiele robi, państwo polskie nie istnieje! Generalnie patologia, smród, kiła i mogiła. Została garstka ludzi, którym wydaje się że uczestniczą w „wielkim” projekcie, który służy nota bene do wyciągania dotacji (hoverbike – Newind Energy Sp z o o ). Na czele tego cyrku jest nieoficjalny prezes, uwaga na tego człowieka - Krzysztofa Gawrona (KG), który jest wyjątkowym cwaniakiem i osobą o słabym charakterze, ponieważ w rozmowach w cztery oczy nie potrafi powiedzieć 1% prawdy. KG zatrudnia i co większym przydupasom oferuje stanowisko prezesa zarządu, co prowadzi do prawnego umoczenia takiego człowieka (ofiary). Niestety póżniej taka ofiara musi lizać mu (usunięte przez administratora) eby mieć dostęp do prawników. Można by pisać długo, ale niestety na tym forum ma to już małe znaczenie, najlepiej jest ostrzegać ludzi na innych forach internetowych.

B
@KG friend

Czy Pan wie na co i która z firm otrzymała dotację ?

Paulina

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat Infoster Projekt Sp. z o.o.? Koniecznie zajrzyjcie w zakładkę 'O firmie' na ich głównej domenie - http://www.infoster.pl/o-firmie

j23

wkrótce w infosterze pokaze sie telewizja

W3
@j23

TV w związku z hoverbike czy moze TV typu Jaworowicz?

Paulina

@M4, dziękuję za Twoją opinię na ten temat.

b

Jak ten hoverbike będzie takiej jakości jak maszyny do produkcji papierosów PAP , to należy przygotować się przynajmniej na jeden pogrzeb.

Paulina

Infoster Projekt Sp. z o.o. na swojej stronie internetowej publikuje aktualne oferty pracy - http://www.infoster.pl/praca Macie jakieś doświadczenia z tymi stanowiskami?

M4
@Paulina

Pani Paulino, doświadczenie jest takie, że pracodawca nie opłaca składek na ubezpieczenie społeczne oraz składek emerytalnych. Zapis "bardzo wysokie wynagrodzenie" wprowadza w błąd, ponieważ powinno być napisane "wysokie wirtualne wynagrodzenie", pracownik po zatrudnieniu jest gotowany jak żaba w wodzie, jeśli chodzi o terminowość wypłacanych wynagrodzeń, tzn. na początku pracodawca wypłaca jakieś części wynagrodzenia, później coraz mniej i zanim się nie obejrzy to dług jest 4-6 miesięczny i odchodzi z firmy w konsekwencji świadcząc pracę przez 4-6 miesięcy za darmo! ...kolejnym etapem jest zatrudnianie nowego pracownika, który ponownie świadczy pracę za darmo. Jeżeli ludzie nie będą świadomi co dzieje się w tej firmie to będzie działo się w nieskończoność. Ktoś, kto czyta ten wpis z zewnątrz od razu powie, to czemu taki pracownik jeszcze siedzi w tej firmie? Pracodawca regularnie daje nadzieje że pieniądze zaraz będą, dodatkowo informuje że priorytety wypłacania będą takie, że najpierw otrzymają obecni pracownicy. To jest celowe działanie pracodawcy, wiele osób o tym wie, ale ktokolwiek podskoczy jest wyrzucany z pracy, w skrócie pisząc praca w tej firmie to jest kolejna tragedia osobista i rodzinna. Pod tym względem jest gorzej niż w miejscu, gdzie jest ten słynny napis na bramie. Co się dzieje z pieniędzmi? ...pieniądze pracowników są inwestowane w inne projekty (patrz. NEWind Energy -hoverbike). KG jest zachowuje się jakby miał koneksje i był bezkarny. PIPy, ZUSy i inne instytucje wiedzą co się dzieje i ..... i nic. KG dokonuje kradzieży cudzych pieniędzy w biały dzień. Jedyną nadzieją na zmianę tej sytuacji jest Internet i opinie o pracodawcy rozsiane po różnych stronach/forach internetowych. Pani Paulino proszę o ostrzeganie przyszłych potencjalnych pracowników o zaistniałej sytuacji. Jeżeli chodzi o fora/strony to proszę o pisanie tylko prawdy .....to wystarczy, żeby KG miał odpowiednią opinie (na kilka pokoleń w przód).

@M4

Wszystko co Pan napisał jest prawdą. Przekazywanie informacji w Internecie jest bardzo ważne, ale prawdziwa siła jest w ludziach. Może udałoby się zorganizować spotkanie pokrzywdzonych? bo ludzie i media to prawdziwa władza. Takiej władzy kupić się nie da.

M4
@b

Spotkanie pokrzywdzonych odbywa się codziennie w dni robocze. Tutaj słowem klucz są media, może biura poselskie? Osobiście uważam, że to co może KG wejść w pięty to są odpowiednie wpisy na stronach internetowych, z dużym naciskiem na Internet ukraiński („Niemożliwe nie istnieje”). Oczywiście stonowane przekazujące prawdę, ponieważ bluzgi oraz chamskie opinie są sukcesywnie usuwane z Internetu.

@M4

Wpisy dokonywane są od wielu lat, ale spółki Gawrona i Stypki nadal działają, ludzie nadal są oszukiwani i tak jak Pan napisał w wielu przypadkach dochodzi do rodzinnych tragedii, szczególnie gdy ktoś wierząc w bandycki zapewnienia Gawrona i Stypki o wypłaceniu wynagrodzenia pożyczał pieniądze, a następnie nie miał środków aby je zwrócić. Kiedy pracowałam w Infoster Projekt słyszałam różne bardzo przykre historie. Jednak ludzie nadal tam pracują pomimo faktu, że przez kilka miesięcy nie otrzymują wynagrodzenia. Czy Pan wie dlaczego tak jest? Ukraińcom również nie płacą ?

Fred

W jaki sposób liczycie długi firmy? Żeby iść do sądu pracy to trzeba wiedzieć ile firma jest winna pracownikowi, niestety płatności są nieregularne/niepełne i ciężko policzyć. Jakiś czas temu zapytałem księgowość o podliczenie mnie to niesty odprawiono mnie z kwitkiem :/

@Fred

Przecież w firmie wciąż jest przeprowadzana kontrola Państwowej Inspekcji Pracy, która ustala wysokość niewypłacanych wynagrodzeń. Zapytaj także kadrowej.

HB22

ostatnio otrzymalismy czesc pieniedzy, ale z tego co slyszalem to dlatego ze robimy przy hoverbikeu.

GwrnFrsd

Czy w ogóle jakieś nadzieja jest na wypłaty z firmy skoro firma ma nadzorcę? Złożyliśmy wnioski o wypłatę, ale tyle to trwa że zanim coś ruszy to już kolejne 2 miesiące przelecą :/ Ma ktoś konkretniejsze informację poza wiadomościami że trzeba się uzbroić w cierpliwość?

rom44

Parę postów wyżej (i w KRS) jest informacja o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości. Niestety KG zamiast wypłacać pracownikom pensje + podatki to woli inwestować w inne projekty – NEWind Energy (hoverbike). Ludzie w desperacji nie wiedzą co robić, a KG dalej opowiada, że nie ma pieniędzy. Ostatnio byli z wojska oglądać hoverbike i być może będzie na ten projekt spora dotacja …państwo polskie przykłada rękę do tego procederu?

@rom44

Pytasz, czy panstwo polskie przyklada reke do tego procederu? To ja Ci odpowiem: Jezeli firma, dajmy na to, Infoster, jest winna jakiemus pracownikowi 10 tys PLN, i do sprawy wkracza panstwo polskie w osobie np. Panstwowej Inspekcji Pracy, ingerencja owego panstwa przejawia sie tym, ze na ow Infoster nalozona jest kara finansowa w wysokosci 2 tys. PLN. I tym oto pieknym sposobem wszyscy sa zadowoleni. Infoster, bo zamiast z 10 tys. wyskakuje tylko z 2. Panstwo polskie, bo dostaje 2 tys. za nic. Tylko pracownik, biedny zuczek, jakby mniej zadowolony, zostaje z niczym. Ale kto by sie pracownikiem przejal, skoro panstwo jest zadowolone.

Rom44
@R73

Tutaj raczej mam na myśli ten grant od wojska, bo to że państwo działa teoretycznie to już zdążyłem zauważyć.

n
@Rom44

Ta współpraca z polskim wojskiem to blef, czy naprawdę tak jest, że spółka może liczyć na wsparcie państwa ?

Edzio
@R73

Trochę namieszałeś. Pracownik "żuczek" może zgłosić się do FGŚP i stamtąd dostać należność za pracę... Na ten fundusz zrzuca się każdy (uczciwy) pracodawca... więc w zasadzie przez spółki KG okradani są wszyscy uczciwi...

Ronin
@n

Cały projekt i spółka są naciągane bardziej niż guma w majtkach ;)

@Edzio

no to w imieniu pracownika zuczka mowie Ci, ze ow fundusz NIE DZIALA. Dziala jedynie przy spelnieniu ilus tam niemozliwych do spelnienia warunkach. Beliwnij mi, tam jest wiecej nie dzialajacych klockow, niz moze sie wydawac

Edzio
@R73

Jakie warunki są nie do przeskoczenia? Idziesz do sądu, potem do komornika, po iluśtam miesiącach bierzesz od komornika zaświadczenie o niewypłacalności i idziesz do funduszu.

@Edzio

Tyle, ze ow sad musi w tej konkretnej sprawie wszczac postepowanie. A w tym przypadku z jakichs powodow nie wszczyna. Minelo prawie 2 lata i ani widu ani slychu. Jestem w stanie wiele postawic, ze oni tam jakis uklad maja. Co w swietle tego, o czym cwierkaja lokalne ptaszki, wcale takie abstrakcyjne nie jestn

@R73

Czy to znaczy, że złożyłeś pozew do sądu pracy i ubezpieczeń społecznych w Tarnowie i do tej pory nie wyznaczono rozprawy? Odpowiedz, udzielę Ci pomocy.

@b

Sorki, jezeli cos namieszam, sprawa zdazyla mi sie juz zatrzec w glowie. Za namowa znajomego prawnika podlaczylem sie do procesu karnego jako oskarzyciel posilkowy. Podobno z sadu pracy juz nic by sie zyskac nie dalo, wiec sprobowalem innym sposobem. Nawet mnie szczegolowo na policji przesluchali. Problem w tym, ze sprawa nie ruszyla i ruszyc nie zamierza. Minelo juz prawie 2 lata, i najprawdopodobniej ten wycinek poszedl na polke albo do kosza. No bo wierzyc mi sie nie chce, aby tak sprawne i prezne panstwo polskie zapomnialo mnie poinformowac, mimo moich prosb. I nie piszcie, prosze, o skutecznosci inspektorow pracy, gdyz jak tylko sie tam najpierw zglosilem, to probowali mi to wybic z glowy na zasadzie " a idz pan w wuj, nie ma sensu sie tym zajmowac". Zreszta poprzez takie inspekcyjne wizyty oni sie z KG czy tez DW najzwyczajniej w swiecie zdazyli zaprzyjaznic.

fff
@R73

Możesz opisać w szczegółach proces karny, tzn proces przeciwko komu, jak wyglądała procedura jak się kończyło (o ile coś drgnęło)? Co do znikających komentarzy to znikają, takie najbardziej niewygodne znikaja. Pozdrawiam

@fff

Dobrych wiadomosci nie mam. Najprawdopodobniej ukrecili sprawie leb. U mnie skonczylo sie na wizycie na policji juz prawie 2 lata temu i zlozeniu zeznan (no i zglosilem swoj akces na oskarzyciela posilkowego). Obiecali poinformowac, kiedy drgnie. Ale wg moich ostatnich informacji sprawa jest "w toku" - czyt: my, ludzie z tarnowskiej prokuratury, nie pozwolimy zrobic kuku naszemu przyjacielowi KG, wiec spadaj szaraczku na drzewo. No a ze w miedzyczasie zmienilem kraj zamieszkania (no bo jakzeby inaczej skoro w Polsce w majestacie prawa mnie dymaja), to i jakos mniej mi zalezy. Co nie znaczy, ze nie zycze calemu temu szemranemu towarzystwu, aby ich chomik pokasal.

Zostaw merytoryczną opinię o Infoster Projekt Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infoster Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infoster Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infoster Projekt Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infoster Projekt Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 866 ocen.

Infoster Projekt Sp. z o.o.