logo Mobiltek S.A.

Mobiltek S.A.

Kraków

Opinie o Mobiltek S.A.

wojtek 2012-11-15 17:25:17
Witam (usunięte przez moderatora) spod znaku Mobiltek!
tomek 2013-02-12 20:33:01
macie racje firma mobiltek to (usunięte przez moderatora) wyciągają pieniądze poprzez jakieś esm-sy i dostają jeszcze pieniądze z uni to dopiero parodia
2013-09-29 14:29:31
jakim cudem wysyłali sms z mojej komurki bez mojej wiedzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz jak ja zapłace za te sms powini sie nimi zajać ............
Miki 2014-02-23 19:24:29
Mobiltek jest taka sama firma co Dotpay, czy Cardprotect,czy Dotpay LTD, czy nawet Euroconcept, wiec nie liczcie ze sa uczciwi, bo tak nie jest.To sa ludzie ktorzy nabijaja sobie portfele i pozniej znikaja, nie sa uczciwi
uczciwy 2014-11-13 21:10:17
mobiltek to bardzo dobra firma. Pisze anonimowo aby nie być posądzonym o spam. Szef zawsze pomoże, nie tak jak w inych companiach. Oprócz tego nigdy nie oszukali nikogo. Informacje są podawane zawsze dużą czcionką. Zwrot pieniądza gwarantowany. na wejści dostajesz lapatopa i komure.
jergo 2014-12-27 18:09:48
Mobiltek powstał w połowie 2002 roku. Podstawowym obszarem działalności firmy jest agregacja usług SMS, na bazie której Mobiltek wypracował sobie istotny udział w rynku i rozpoznawalność marki. Słyszałem , że to dobra firma dla młodych studentów na odbycie praktyk i poznanie nowego świata pracy w tej firmie
oszuk 2015-02-15 13:51:05
Niestety firma naciąga przez sms-y. Praca dla osób skupionych na pieniądzu (bez sumienia ew.zdesperowanych) albo chętnych sprawdzić mechanizm "wkręcania" i wierzmy w to, że pomocy innym.
paweł 2015-04-15 22:26:37
witam czy ktoś sie orientuje czy jest szansa odzyskać pieniądze ściągnięte za te smsy od tej firmy czy to jest legalne atkywowali coś na mojej komórce nawed niewiem kiedy czekam na jakąś odpowiedz pozdrawiam
do oszi 2015-08-07 07:52:51
Twierdzą że ustawa o danych osobowych ich nie dotyczy, bo przetwarzają tylko numer telefonu, który według nich nie jest danymi osobowymi.
Maciek 2015-10-27 20:58:20
Polecam, byłem programistą .NET. Przede wszystkim świetna atmosfera, i elastyczne podejście do pracownika. Zawsze da się dogadać.
M. 2015-11-21 21:52:52
Są ciatka, jest kawka. Mnie tam przez pewien czas było dobrze, potem życie powiało mnie dalej,
go 2015-12-25 12:04:07
a jak dla mnie, to najważniejsza jest atmosfera (oczywiście o ile płaca jest na rozsądnym poziomie :))
echhh.. 2016-01-07 16:11:44
Widać jakich pacanów zatrudniają :P przypominam komóra pisze się przez "ó" a nie przez u. Do nauki barany...
paweł 2016-02-06 14:45:20
W tej branży zawsze się szuka. Jak Ci zależy, pisz na podstawowy adres kontaktowy, kto wie, może akurat trafisz :)
mat 2016-03-11 21:24:11
nie ma na co narzekać, projekty raz ciekawsze, raz mniej, jak to w IT. a płacą w terminie.
padalec 2016-04-05 09:25:33
Jest ogromna szansa ja mam niezbite dowody powiązań Mobiltek z firmami słupami Amsterdam, Niemcy, Izrael, Panama itp zbieram je nadal , ale musimy się sprężyć
wspólnie za pomocą pozwu zbiorowego wygramy zebrałem już kilku prawników , którzy chętnie poprowadzą..... J-23
wyciorex 2016-04-26 11:56:47
Naciągają, moja dziewczyna kliknęła w banner na smartphonie przez przypadek i zaczęła się instalować jakaś ich flagowa aplikacja, bez zgody. Od razu przerwała ściąganie, ale potem zaczęły przychodzić smsy i straciła 25 zł. Złodzieje. Co to w ogóle ma być phonemundo.com ?? I to wy http://www.mobiltek.pl/ to zrobiliście ? Złodziejstwo przez telefon.
coś 2016-05-06 21:44:56
Wydaje mi się, że widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie @lepszy, bo widocznie każdemu odpowiadają warunki płacowe, bo ostatnio pojawiły się chyba jakieś premie i podwyżki do pracowniczych zarobków.
Tomek 2016-11-29 11:20:03
W normalnym kraju za takie oszustwa ten j..any mobiltek skończyłby pod ścianą rozstrzelany przez działo lotnicze, niestety w kaczystanie terroryzm mobilny jest dozwolony.
Buba 2016-12-08 22:28:21
Jaka to dobra firma jak naciągają klientów bez ich wiedzy na grubą kase. Nieuczciwe towarzystwo
Zostaw swoją opinię o Mobiltek S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobiltek S.A.