Opinie o Muller - Die lila Logistik Polska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muller - Die lila Logistik Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muller - Die lila Logistik Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muller - Die lila Logistik Polska w Gliwice

Jola

Mój mąż ciągle tam robi, ale po wakacjach basta! Pensja 1800 zł :/ nie ma nadgodzin, bo tylko ukraina może je robić. Kilka wpisów widzę tzw. szeptaczy internetowych, którzy chcą jakoś wypromować tą firmę :/ Nikomu jej nie polecam, chyba, że ktoś jest sam, bez rodziny na utrzymaniu, to na początek dla doświadczenia wystarczy.

Obiektyw
@Jola

Jaka Ukraina?

Bojczuk

Ciekawy jestem ile jeszce utrzymają ludzi jak Sistema swoim operator płaci o 450 więcej a o chłopakach z GM to już nie wspomnę.

chcuncy

pracuje tam niejaki gość jako dyrektor z okolic Piotrkowa Trybunalskiego?

jasiek

aha, tutaj z tym trendem, ze każdy o sobie myśl to szczera prawda jest @karton, wydaje mi się, z eraczej takie forma powoli zaczynają służyć hejterstu i wyżalaniu się, a nie pomocą w znalzcieniu pracy innym. Z tego co wiem to ta firma jest bardzo dobra w logistyce, wiec jeśli ktoś zaczyna kariere w tym zakresie to warto zeby tam zajrzał.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Muller - Die lila Logistik Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
spedytorek

a jak tam za dyspozytora , z przewoznikami jak się dogadujecie ? jak z pensja dyspozytora? taka ze trzeba sobie ... dorobić ... ;-) ?

Pracowałem w wielu firmach wiec mam porównanie -firma godna polecenia -doczepić można się zarobków :-( i tylko tego!!!! A ci co narzekają niech popracuja sobie na linii albo zatrudnia się w sklepie spożywczym to może docenią prace w tej firme :-)

lila w Niemczech

Witam wszystkich , ja pracuje w lila w Niemczech i powiem tak na samym początku było naprawdę fajnie jeżeli chodzi o atmosferę w pracy a w chwili obecnej jeden na drugiego krzywo patrzy i szuka żeby mieć powód do zwolnienia . Pracujesz od poniedziałku do niedzieli i możesz zapomnieć ze weekend masz wolny a jak powiesz ze chcesz mieć choć jeden weekend wolny to patrza na ciebie juz krzywo i jak kierownik ma dobry dzień to z wielką laska ci da wolne za 100 euro przez zeitfirme pracujesz jak idiotą a ci co na stale są przyjęci do Müller to 50 razy w ciągu zmiany chodzą na papierosa i po kawę i wtedy nikt tego nie widzi . Dyskryminacja Polaków i nich więcej niby mówią ze dobrze pracujemy ale to tylko tyle czyli jak w każdej firmie a uwierzcie mi ze za 1000 euro nie jesteś w stanie samemu wyżyć bo np. 650 euro mieszkanie to w moim przypadku opłata za ubezpieczenie auta do tego paliwo i na jedzenie zostaje ci średnio 150 euro.

ann

Witam pracowal ktos w firmie muller w niemczech?! Prosze o pinie

ertyk

Nie tak dawno Muller - Die lila Logistik zdobył nagrodę zrównowazonego rozwoju, jaka przyznaje sie w niemczech, widac odnosza sukcesy.

zbyszek

@zombiak, no dobra, ale tak nie jest, czy się z tym zgadzasz, bo trochę nie rozumiem Twojego komentarza, czy to zarzut do muller, czy komplement.

zombiak

chwalą się po to, żeby ludzie którzy aplikują poczuli, że mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i pewną kasę w Mulerze

tantal

skoro się chwali nagrodami to znaczy, że są uznaną firmą, a i pracownik może poczuć się pewniej aplikując do Mullera

obiektyw

Z tego co się orientuję firma ta służy usługi dla kogoś kto zechce, więc przędzie tak jak zleceniodawca.

?

Umowa to w ostatnim czasie "wieczna umowa tymczasowa przez OTTO lub OTTO 2" czyli generalnie lipa

Co do atmosfery, to jak ty jestes spoko, to i atmosfera miedzy wspolpracownikami tez jest w miare :) Awans... to zalezy czy polubia Cie i docenia osoby pociagajace za sznurki. Opieka medyczna, tak jak wszedzie ZUS, a poza tym nic wiecej. O pensji sa posty powyzej ;P

obiektyw

Z tego co wiem to na te imprezy lista jest otwarta, krótka niewielka ściepka i np. zawody wędkarskie lub grzybobranie gotowe, ponoć wszystko w rękach łysego :)

Miło wspominam pracę w Muller Die lila Logistik. W tej firmie można zdobyć ogromne doświadczenie- wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, dla osoby, która rozpoczyna swoją karierę zawodową. Firma godna polecenia.

PECowiec

Praca jest OK, kierownictwo OK, współczuję tylko tych wynagrodzeń, tym nowo przyjętym i tym będącym od początku. Są gorsze firmy jeśli chodzi o zarobki...ale każdy z pracowników wykonuje swoją pracę tak jak należy, najlepiej, w końcu Muller die Lila Logistik znaczy "DOBRA JAKOŚĆ" w usługach.. to dlaczego by nie spróbować poprawić jakości wynagrodzeń pracowników najniższego szczebla, magazynierów, operatorów... przecież od tych to ludzi w dużej mierze zależy sukces tejże Firmy.. . Firmę polecam, rekrutują przez OTTO i OTTO 2 (po15msc)... właściwie dożywotnio...szansy na umowę raczej nie ma, prędzej zwolnią, na stałe etaty jest pełna obsada. Ludzie wporządku.

Pracuje w tej firmie od 2007, czyli prawie od początku. Moja pensja od stycznia 2011plasuje się w okolicach 2300 brutto. W dniu dzisiejszym kierownik poinformował mnie, że nie zmieni się ona w tym roku. Nowi ludzie mogą liczyć na zatrudnienie jedynie przez firmę Otto z wynagrodzeniem 1800 brutto i chyba po miesiącu pracy dodatkowo 10% premii. Jak będą mieli szczęście lub znajomości, ale jedynie bardzo wysoko, to po 18 miesiącach przejdą pod firmę Muller..., jak nie to kolejne miesiące będą zatrudnieni przez firmę Otto 2 :D:D:D - niezły żarcik. O podwyżkach można zapomnieć. Nadgodziny do wybrania. Rozwój zerowy. Motto firmy zapier... zapier... i nie marudzić ! Bo jak nie to tam są drzwi. Prace na magazynie dostaje prawie każdy, ale poza marna pensja i lekkim mobbingiem nie ma na co liczyć :((( Oczywiście jak w każdej firmie pracownicy są Ci fajniejsi oraz Ci co myślą, że jak Cię obsmarują u kolegów lub podkablują gdzieś wyżej to może im coś skapnie. Od razu odpowiem, ze nic nie zyskują. Niestety ciężką pracą też nic nie zyskasz... Chyba jedyne wyjście by być zauważonym ;) i docenionym przez wyżej postawionych to chodzić z nimi na prywatne popijawy, czytaj wędzenie, łowienie rybek, zbieranie grzybów - to co modne w sezonie itp :))) Jak już Ci się uda dostać umowę pod firmę :)), to możesz liczyć: Na ciut lepsze traktowanie przez kolegów i wyżej postawionych. Na dodatek wczasowy w okolicach 600 zl, ale nie pamiętam brutto czy netto. Bony na święta, ale jedynie zimowe, w kwocie około 450 zł minus podatek 18% z połowy wartości bonów. Nie wywalą Ci za jakieś małe przewinienie, co najwyżej nie wypłacą Ci premii za dany miesiąc. Jak masz wyższe stanowisko, to Cie zdegradują. Nie wiem czy udało mi się wszystko opisać, ale z grubsza tak wygląda praca w tej firmie :(((((( Czy polecam - nie, bo ta firma jest jak nałóg. Z początku zachęca, wciąga, a jak zorientujesz się że tracisz tylko swój czas, to ciężko ją rzucić i poszukać firmy gdzie będą Cię szanować oraz będą doceniać Twoje zaangażowanie w pracę... Zawiedziony i znużony pracownik

Jak jest tak źle to co ty tam robisz 7 lat???????????

Byly robol

Kolego opisales prace w wiekszosci firm na strefie w gliwicach i okolicach. Mobbing mala kasa podfirmy kablowanie to wszystko normalne i zapier....

jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną się zwalniać i zostaną na lodzie, więc jak ktoś tutaj zagląda z kierownictwa firmy to niech pomyśli i rzuci propozycja podwyżką dla pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Muller - Die lila Logistik Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Muller - Die lila Logistik Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Muller - Die lila Logistik Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muller - Die lila Logistik Polska?

Muller - Die lila Logistik Polska
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

Muller - Die lila Logistik Polska