Opinie o Muller - Die lila Logistik Polska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muller - Die lila Logistik Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muller - Die lila Logistik Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muller - Die lila Logistik Polska w Gliwice

Gall

Lecą głowy w firmie. Najgorzej że te nie na górze tylko na dole. Muller się kończy.

Weronika

@BB, a co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu oprócz wysokości wynagrodzeń? Jak atmosfera w pracy? @Tymon, jesteś zainteresowany pracą w Muller - Die lila Logistik Polska? Na jakie stanowisko aplikujesz? Upominam także niektóre z osób wypowiadających się poniżej, że komentarze nie mające związku z wyrażaniem swojej rzetelnej opinii na temat pracodawcy oraz pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie, mogą zostać usunięte przez administratora forum.

BB

Pracowałem 2 lata 2100-2200netto(po podwyżce 100 zarabiałem dalej tyle samo),obowiązkowe soboty do wybrania, wieczne parcie na nadgodziny .Robotę jako tako wspominam dobrze, kierownictwo jak prawie wszędzie nie ułatwi roboty tylko utrudni. Co chwile zabierali osoby twierdząc ze jest za dużo na danym dziale. Brygadzisci wporzadku przynajmniej na takich trafiałem. Wszystkie firmy rozdają podwyżki żeby zatrzymać ludzi LILA uwarza ze 2100 to dużo i starczy , dla mnie było to za mało i zmieniłem czego wogóle nie żałuje.

Tymon

Sporo dobrego o firmie słyszałem, potrzebujecie pracowników?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Muller - Die lila Logistik Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Szef ????

Fafik, w internecie nikt nie jest anonimowy ????

Weronika

@Wkurwiony, prawda jest taka, że jeśli komuś coś nie pasuje w danym miejscu, to zawsze może zmienić pracę, prawda? :) Czy możesz powiedzieć, jakie warunki oferuje pracodawca, czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Muller - Die lila Logistik Polska! :)

Wkurwiony

Zarobki to jakis zarcik, ciagle obiecywanie podwyzek a z podwyzek jeden wielki (usunięte przez administratora) Dostaniesz 25 zl podwyzki i sie ciesz haha. A jak ci sie nie podoba to tam sa drzwi, kierownictwo robi pracownikow za (usunięte przez administratora) Zenada !!!

UWAGA! TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY! Dyrekcja nie szanuje człowieka, nie wie co to mówić prawdę. Ciągle mydli oczy. Do tego słabe zarobki, soboty do wybrania i zmuszanie do nadgodzin! Szczerze życzę upadku tej firmy.

Ktoś

200 zl brutto za 10 lat pracy !? Kpina totalna, i zeby bylo jeszcze smieszniej to nie podwyzka tylko jednorazowa wyplata. Brak szacunku do ludzi.

Weronika

@Były pracownik w jaki sposób dyrekcja nie szanuje człowieka? Opowiedz konkretniej o tym. Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Czy byłą mowa na rozmowie o pracujących sobotach? Takie informacje są pomocne dla osób chcących aplikować do Muller - Die lila Logistik Polska.

Cord

Pozwolę sobie wyrazić swoją opinie na temat oddziału Wrocławskiego,mieszczącego się przy Bora Komorowskiego 6. Przepracowałem tam ponad dwa lata i muszę stwierdzić,że na początku nie było źle. Jeśli ktoś potrzebował pieniędzy śmiało mógł dorobić na nadgodzinach,jednak aby je dostać musiał być w dobrych relacjach z kierownictwem,co chyba nie jest żadną rewelacją. Z miesiąca na miesiąc atmosfera zaczęła się psuć,za sprawą absurdalnych ruchów wykonywanych przez osoby zarządzające całym tym bałaganem(np.praca 11 listopada,straszenie naganami za nieobecność w tym dniu :) ,problemy z uzyskaniem wolnego ,bo jak zwykle jest dużo roboty itp.) (to akurat najłagodniejsze określenie,którego używam ). BHP w tym miejscu nie ma żadnego znaczenia,zdarzały się sytuacje,w których asortyment spadał na pracowników,ale to już oddzielna para kaloszy. Jak ktoś słusznie już powyżej napisał to bardzo dobre miejsce jeśli chodzi o początek drogi zawodowej,jednak na dłuższy czas serdecznie nie polecam tej firmy z tego względu,że po pewnym czasie po prostu marnuje się w niej swój cenny czas.O reszcie pisać nie będę,bo spokojnie mogłaby na ten temat powstać książka. Reasumując : Plusy : nadgodziny (bardzo dobra opcja jeśli chodzi o dodatkową kasę,gorzej jak ich nie ma lub gdy podpadnie się górze :) niezła atmosfera (chociaż trzeba uważać na pewne osoby,które donoszą i nie wiem na co tak naprawdę liczą) możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy załadunkach,składowaniu,manewrowaniu wózkiem gdyż w sezonie jest bardzo ciasno,a niektórym przecież się wydaję ,że,magazyn jest z gumy i się rozciągnie :))) Minusy: Brak szkoleń stanowiskowych (wszystko odbywa się na zasadzie to jest Pan X,obserwuj go przez 40 min,później przejmiesz jego obowiązki) Zero Bhp,bo po co przecież nie ma czasu,a roboty jest dużo (uszkodzone lustra sferyczne przyczyniające się do wypadków,zastawione drogi ewakuacyjne,to tylko niewielkie uchybienia :) Ciągłe kłopoty z uzyskaniem wolnego Po pewnym czasie rutyna i brak możliwości rozwoju Śmieszne premie za brak l4 w wysokości 200 brutto Absurdalne pomysły zarządzających (wpisywanie się na listy obecności,oraz tego co się w danym dniu robi,mimo tego,że wpisuje się od której godziny sie pracowało,do której ) Grafiki też jakieś z kosmosu (np. wtorek na nocce wolny,środa nocka,czwartek wolny (jakieś tam święto) i piątek do pracy na nockę,dramat i dwa metry mułu) Mistrzowie zmianowi i ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia :) Zmuszanie do nadgodzin (zwłaszcza w sezonie i straszenie naganą) Generalnie polecam na chwile jak ktoś nie ma praktyki na wózku i chce sobie trochę dorobić,później radze zmienić prace,bo ta firma jest jak (usunięte przez administratora) które wciąga i ,z którego bardzo ciężko się później wydostać. To są słowa niektórych pracowników,którzy stamtąd odeszli.Tyle ode mnie. Pozdrawiam

KArolina

Witam nawiążę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech. Zależy mi przede wszystkim na współpracy z osobami, które wyjeżdżają w miejsca gdzie pracuje wielu Polaków i osób spoza Niemiec i chcą dodatkowo zarobić. Współpraca polega na rozprowadzeniu niemieckich kart sim, kart z internetem oraz doładowań. Kontakt i więcej informacji mailowo: niemieckiekarty@onet.p l

Weronika

@Nowy, odbyłeś już rozmowę kwalifikacyjną? Jak przebiegła?

Czesc.Mam pytanie ponoewaz jutro mam rozmowe rekrutacyjna w tej firmie.Moje pytanie:jak wyglada obecna sytuacja w firmie?ludzie ,praca itp.Czy warto?

kazdy

Praca jest fajna tylko ludzie sa do wymiany szczegolnie Fabian J. ktory dziala na nie korzysc firmy , cham , prostak najlepszy wozkowy jak sie wszyscy zwolnia . Duzo by pisac o tym co tam niektorzy maja w glowie i jak dzialaja na pracownikow i sama prace . Buractwo

Jaa
@kazdy

I jeszcze konfident!! (usunięte przez administratora) firmę od września 2016 do kwietnia 2017 !!!! Pewnie dalej okrążają i śmieją się ze Opel o tak nigdy nic nie umi się doliczyć nic to nie zlapią ich!!

Wojciech
@kazdy

Niestety często tak jest, że nie każdy z każdym potrafi się dogadać. Czy to w życiu prywatnym, czy też w stosunkach koleżeńskich między osobami pracującymi w tej samej firmie. Pomijając jednak fakt, że w firmie Muller - Die lila Logistik Polska nie odpowiadają Ci jedynie niektórzy z pracowników, to jakie sprawy widzisz na korzyść tej firmy? Dlaczego lubisz tego pracodawcę? Za co sobie go cenisz?

edrf

Hej, wiecie czy w niedługim czasie będzie można znaleźć u nich zatrudnienie? Nie ukrywam, że doświadczenie w branży mam, a najbardziej kusi mnie ich socjale. W końcu ubezpieczenie można dostać u nich.

Gli

Chyba macie nowego szefa na terenie fabryki opla ? Pewnie poprzedni awansował gdzieś wysooooko ?

Rob

Świetne, wyrozumiałe szefostwo. Bardzo fajne mozliwości rozwoju. Można czuć sie docenionym, ważnym dla ludzi wyżej. Podoba mi się także to że bardzo janso okreslone są zasady awansu. NIe ma nic po "układzie" liczą sie kompetencje i zaangazowanie.

ciekawy

Podobno jest z otto tylko nie wiem czy potem mozna przejść pod firme i jakie zarobki???

początkujący

Siemka jakie zarobki na magazynie dla osoby początkującej?

nowy

praca fajna po za tym że trzeba dużo chodzic warunki mieszkaniowe wysoki standard jeśli chodzi o posirednika HiM wynagrodzenie się zobaczy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Muller - Die lila Logistik Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Muller - Die lila Logistik Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Muller - Die lila Logistik Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muller - Die lila Logistik Polska?

Muller - Die lila Logistik Polska
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

Muller - Die lila Logistik Polska