Opinie o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vitro Automotive Glass. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vitro Automotive Glass o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitro Automotive Glass w Komorniki

Vitruś

Nie polecam tej firmy, mobbing na każdym kroku, planowanie na poziome żenującym, brak kompetentnych inżynierów i menagerów, system pracy ustala kierownik produkcji który układa grafik pod siebie, zarobki na są bardzo niskie. Pracownik jest tam na ostatnim najgorszym miejscu miejscu. Omijajcie Pgw szerokim łukiem

Pegiewuś
@Vitruś

Najbardziej mnie dziwi, że ten zakład wciąż istnieje po tylu latach mobbingowania pracowników fizycznych. (usunięte przez administratora) to za łagodne określenie na coś takiego...

nielubiepgw

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, mobing na GL, łamanie praw pracownika dźwiganie po 400 - 600 szyb na zmiane samemu i nawet przy ustalaniu grafiku robią pod siebie a nie pod pracownika mamy przychodzic zmeczeni do pracy a biuro jeszcze narzeka bo nie jest nic zrobione , chcą utworzyć 4 brygadę ... nie wiem kim bo ja uciekam z tej firmy, Pani z HR-u powinna byc zwolniona bo maja taki (usunięte przez administratora) w papierach ze po 10 razy trzeba wypisywac rózne formularze, dla starych pracownników nic sie nie należy nawet jak robią tu 5- 9 lat. Ogólnie nie polecam

Pegiewuś
@nielubiepgw

Uwaga! Pracodawca kasuje opinie tego typu!

jasiu

Jedn wielka ściema. Najgorsza firma w całej okolicy. Nadgodziny obowiązkowe, brak możliwosci odmowy. Całkowity brak organizacji. Nikt nad niczym tam nie potrafi zapanować.

Kilp
@jasiu

I tak jest do dziś. Zero organizacji pracy.

Pe Gie Wu
@jasiu

Ale najgorszy ze wszystkiego jest mobbing na produkcji.

Czy w PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

Kiedyś były, od długiego czasu nie ma bo brak pieniędzy ale wymagania coraz większe.

Pracownik X

Ta, jak to mówi dyrekcja: yt i dasz sobie radę. A później efekt ten sam: czy zrobisz dobrze czy źle i tak opier..ol. Omijać to (usunięte przez administratora)

(Y)

Nie potrzeba szkoleń ważne ze podpiszesz instrukcje pracy nawet bez czytania jej i już jesteś wyszkolony żeby targety (usunięte przez administratora)

operator produkcji

Przyszłam, dałam CV i świadectwo,na które nawet nikt nie spojrzał.

- Ile zamierza Pani pracować,wiąże Pani nadzieje na stałą współpracę - Pracowała Pani gdzieś wczesniej - CO by Pani chciala robic w zyciu - Jakie sa pani zainteresowania

Leszno
Vitrusiowi pegiewusie

Ojej, pracodawca kasuje opinie korzystając ze swojego zakupionego złotego profilu od agencji GoWork. I co miłośniku mobbingu i niszczenia ludzkiego życia, boli ciebie prawda?

COVID

Super Firma ma nawet audytorów COVID, pomiary temperatury i wypełnianie ankiet na portierni, dezynfekcja stolika na kantynie, siedzonka co drugie miejsce, dezynfekcja stanowisk pracy i obowiązek pracy w maseczkach. Ale w szatni brak jakichkolwiek zabezpieczeń przed COVID. Jak był tłok i ścisk przed pracą, na przerwie, po pracy tak jest nadal człowiek na człowieku bo tam pandemia jeszcze nie dotarła.

Pe gie wuś
@COVID

Bzdury napisane na potrzebę oczyszczenia wizerunku firmy. Potworny mobbing na produkcji, brak reakcji zarządu na patologię w miejscu pracy, wymagania coraz większe za te same pieniądze, śmieciowa umowa o pracę itd.

Pierd.lisz
@COVID

Mam opublikować w Rolandzie jak plant, operacyjny, bhp, HR i finanse siedzą przy jednym stole bez zachowania przerwy?

COVID
@Pierd.lisz

Opublikuj proszę bo nas wszystkich ściagają za lekko opuszczone maseczki. Pewnie chcą abyśmy popadali na hali jak muchy z niedotlenienia. Ale w biurach już maseczki nie obowiązują z tego co zaobserwowaliśmy. Jeden wielki szał pał. Niech taki jeden z drugim z wyższego szczebla odstroi się w maseczkę zaciągniętą na nos i usta i przyjdzie trochę pozapierdalać na target na produkcję bez klimy, podjadania i picia kawki czy herbatki kiedy się chce. Zobaczymy ile wytrzyma i czy nie będzie próbował opuścić maseczki. Zapraszamy

Mucho Plata....
@COVID

Maseczka na usta jeżeli pracujecie na Lini z tego co wiem. W szatni też obowiązuje maseczka jak i również w kantynie podczas pobierania objadu oraz chodzenia po kantynie. Przerwy powinny być rotacyjne, ale mało kto się do tego stosuje. Jeszcze jedno maseczki czy przyłbice ograniczają rozprzestrzenianie się wirusa nie chronią na 100%. Dezynfekcja chociażby dłoni też chamuje wirusa. W tak dużym zakładzie nie każdy będzie się stosował do wymogów i będą się pracownicy buntować ponieważ faktycznie jest gorąco i ciężko się pracuje gdy nie można prawidłowo oddychać.

Kiler

Generalnie słabo pod względem funduszu przeznaczonego dla pracowników który raczej do pracowników nie trafia. Zero szkoleń, a oczekiwania ogromne, zero imprez czy wycieczek żeby temu pracownikowi trochę umilić ten czas w tej śmiesznej firmie. Raz na kilka lat jakiś lipny piknik. Firma nie dba i nie szanuje pracownika a wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia więc jaka płaca taka praca bo nikt tam się już o nic nie stara bo nie warto.

Lipa

Brak słów ludzie uciekają drzwiami i oknami z tej niewdzięcznej pracy. Odchodzą wieloletni pracownicy z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, nikt nikogo nawet nie próbuje zatrzymać a usłyszysz jeszcze ze nikt Cię tu na sile nie trzyma i na twoje miejsce są miliony chętnych. Brak poszanowania dla pracownika z długoletnim stażem zero dodatków z tego tytułu czym firma mogłaby zatrzymać uciekających pracowników. Obiecują cuda na kiju a potem nawet kija nie zobaczysz. Wyzysk, mobbing idący od samej góry. Pan Guru arogancki, nieprzyjemny typ, traktujący wszystkich z góry, uzależniony od podglądania pracowników przez oko Wielkiego Brata. Reasumując firmie absolutnie nie zależy na pracownikach wiec nie warto tu tracić czasu i ryć sobie beret.

Becia

Pracowałam w kilku zakładach na strefie i ten jest NAJGORSZY ze wszystkich, niby firma wygląda nowocześnie ale sposób zarządzania przypomina feudalizm w najgorszej postaci. Publiczne piętnowanie pracowników jak ktoś nie może przyjść na nadgodziny, wyzwiska ludzi, straszenie tym, "że jest 5 innych ma Twoje miejsce". Mobbing jest tolerowany bo przykład idzie od gościa który dorbił się ksywy Czarny Pan i jest drugi po Panu Bogu , więc nie dziwne, że czytamy tyle o łysym liderze. Atmosfera w zakładzie przypomina tą z gułagu, obecny kryzys w branży samochodowej dostarczył nowych narzędzi do gnębienia pracowników psychicznie. Wszyscy pracownicy którzy nie pozwalają sobie na mieszanie ich z pomyjami albo już odeszli albo są w trakcie, w każdej szatni przy zmianie zmian jest dokładnie ten sam temat - kogo dziś dojadą. Temat tego Okrutnego mobbingu jest obecny na każdym dziale od UR, przez INŻ do produkcji. Z pozytywnych aspektów można wymienić stawki w zakładzie, więc jeśli masz z nic swoją godność osobista a zależy Ci aby mieć troszkę więcej to możesz przyjść tu do pracy, z chęcią Cię oplują. Nie sugerujcie się miłymi rozmowsmi rekrutacyjnymi z paniami z recepcji, one prowadzą ludzi na ścięcie z uśmiechem. Obecne roszady w biurze które mają miejsce pokazują tylko, że firma nie ma pomysłu co zrobić. Nie zsadroszcze kierownikom, którzy są traktowani gorzej niż śmieci na publicznym forum i inżynierom którzy są zachęcani aby się zwolnili, ale najgorzej jest w UR i na produkcji. Omijać szerokim łukiem, sama się ewakuuje.

xxx
@Becia

Uwaga! Pracodawca kasuje opinie tego typu. Pani Becio, jeśli pani post zniknie to proszę udostępnić to samo.

@Becia

Popieram w 100% !!!!!!! Nie ma chętnych do pracy a straszą że na twoje miejsce jest 5 innych ale tak może było 9 lat temu. Ci co jeszcze pracują masowo składają wypowiedzenia ale nikogo to nie zastanawia nawet dlaczego tak się dzieje. Firma nie potrafi zatrzymać doświadczonych pracowników bo łudzi się ze za bramą czekają tłumy nowych chętnych do pracy. Jakość produkowanych wyrobów pozostawia wiele do życzenia. Proces produkcyjny wzbogacony o masę dodatkowych nie planowanych kontroli aby tylko wypchnąć cały ten shit modląc się aby nie wrócił. Podsumowując z zewnątrz pałac a w środku jak za Króla Ćwieczka Nie polecam

Kacper

Bardzo polecam panie z recepcji. Z jedną miałem rozmowę, bardzo miłe doświadczenie, pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie na plus :)

Krzysiek

Dlaczego firma nie informuje w swojej ofercie pracy na olx przyszłych pracowników że będą pracować na umowę zlecenie. A pisze że oferuje umowę o pracę. Proszę o sprostowanie. bo to jest wprowadzanie w błąd.

Sadzonka
@Krzysiek

W PGW zatrudniają tylko i wyłącznie na umowę o pracę. Nie wiem gdzie byłeś się dowiadywać. ale proponuję zapytać a później się rozpisywać.

Facepalm

TY NIGDY NA PRODUKCJI NIE PRACOWAŁAŚ XDDDD

Xxx

Ta. Najlepiej wszystko zasłaniać lenistwem pracowników, które nie istnieje. Myślisz, że te wszystkie złe opinie wzięły się z powietrza? Że pracownicy sobie wymyślili jakiś mobbing? Jak taka mądra jesteś to zapraszam na dział końcowy produktu do łysego lidera R.O Zobaczymy, ile wytrzymasz z tym człowiekiem jako zwykła pracowniczka na produkcji. Życzę powodzenia i wytrwałości.

Ali

A czym się zajmuje kontrola rechniczna w firmie? Jakie podejście mają kontrolerzy?

jaśnie pan Lexus

(usunięte przez administratora) Pracuję tu od jakiegoś czasu i jestem dobrym obserwatorem. Sposób przepływu i różnorodność informacji jest porażająca. Ale najbardziej poraża (nos i mózg) opętańczy fetor w męskiej szatni,COŚ OKROPNEGO. Tu trzeba coś z tym zrobić. Wskazana praca u podstaw(pojęcie pozytywistyczne). Pozdrawiam i życzę wytrwałości za te 2850.

Robot

Jak chcecie złapać koronawirusa to zapraszam do tej firmy. Nic nie robią sobie z zagrożenia. Wysłany korporacyjny mail o zagrożeniu, parę podajników z żelem zamontowanych dopiero w piątek i UWAGA zalecona praca zdalna, a w rzeczywistości nie możesz z tego skorzystać bo masz być w firmie. Koniec świata nie może odbyć się przecież bez szyb samochodowych. A no i na stołówce na raz mieści się lekko ponad 50 osób. Firma sprzątająca dalej pracuje jak chce bez priorytetu na dezynfekcje choćby klamek. Ale dyrektor jeden i drugi wolą chodzić dalej na fajkę i mobbingować a bhpówka szuka jelenia, który wszystko zrobi za nią. Witamy epidemie w PGW. Polecam cieplutko.

alex

Witam, chciałam się dowiedzieć jaka jest teraz płaca na produkcji w pgw, przez telefon nie udzielają takich informacji i nie wiem czy warto jest jechać na rozmowę.

pracownik...
@alex

2850 netto Ci wyjdzie z premiami za czterobrygadówkę i absencję

@pracownik...

O, to nie jest zła płaca. Ale ciekawe, czy się opłaca tyle zarabiać za bycie mobbingowanym przez łysego R.O

Janusz
@pracownik...

Znasz stawki w PITTSBURGH GLASS WORKS, dobrze że podzieliłeś się tu swoją wiedzą. Możesz mi powiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie i czy relacje między pracownikami a szefostwem są w porządku? Liczę na Twoją odpowiedź!

@Janusz

OGARNIJCIE SIĘ Z TYMI BOTAMI panie Andrzeju Kosieradzki i Michale Szymański!!! Dlaczego celowo robicie z nas wszystkich idiotów? Dlaczego udajecie, że nie przeczytaliście poprzednie opinie?

pracownik...
@Janusz

A z atmosferą to tu różnie bywa na jednym dziale ok na innym beznadziejnie,ogólnie cisną od góry wszystkich,spokojna praca to nie tutaj.

Zemsta

Zniszczcię mobbingowcą życie zakładając sprawę w sadzie po której już nigdzie nie znajdą pracy, nigdy. Za to jak pożądanym ludzią niszczą życie

@Zemsta

Możesz stworzyć jakieś fikcyjne konto na fb z ksywą? Chciałbym popisać z tobą prywatnie na temat pewnego człowieka. Nie można podawać linku, bo admini je tu kasują, więc musiałbyś podać mi swoją nazwę.

Alicja
@Użytkownik

@Użytkownik Zachęcam do wypowiadzi tutaj na forum. Pomagacie w ten sposób osobom, które interesują się zatrudnieniem w PITTSBURGH GLASS . Napisz jakie zarobki oferuje ta firma?

@Alicja

Nie można podawać danych osobowych itd. Nie ma tu sensu się do tego odnosić, skoro to co wyślę zamieni się w zwykły pył.

Janusz
@Zemsta

Co masz na myśli? Możesz opisać warunki pracownicze w taki sposób, żeby i inni, którzy nie są zatrudnieni w tej firmie mogli zapoznać się z jej sytuacją?

@Janusz

Niech pan przeczyta wszystkie tutaj opinie to się pan dowie. Chodzi o mobbingowanie pracowników w zakładzie pracy.

Rudzia
@Zemsta

Z chęcią stawię się poświadczyć trzy miesięczną współpracą z głęboko dotkniętym psy chodzą RO. Nie złamał mnie, nie dałam się, za to mnie wyrzucił. Nie boję się.

Dawny Pracownik

Witam, strasznie nie polecam tego zakładu jak i lidera z pierwszego działu zwanego Cold End, Roberta T. (usunięte przez administratora) I cyk pluje na ciebie!

Również dawny pracownik
@Dawny Pracownik

A Robert O. na dziale końcowym produktu?

@Również dawny pracownik

Robert O. Jest tak samow walniety i tak samo prowadzi mobbing i zneca sie nad ludzmi jak Robert T

Również dawny pracownik
@Dawny Pracownik

Który z nich jest gorszy?

Pick
@Dawny Pracownik

Nie tylko R.O. stosuje mobbing, kierownik zmiany D też go stosował i stosuje do tej pory .

Big m
@Pick

Dziwna ta kwestia z mobingiem ze strony kierownika zm D , moim zdaniem to najlepszy z kierowników w firmie .Co do innych aspektów pracy nie ma co narzekać. Pozdrawiam

Big m

Ja nie twierdzę że wszystko w zakładzie jest Oki tylko ze nie ma też co za bardzo narzekać. Liderzy kierownicy itd są różni ,niektórzy się nadają inni nie, nie można od razu wrzucać wszystkich do jednego worka tak samo jak z pracownikami jednym się chce innym nie ( notoryczne siedzenie na telefonach, wychodzenie kilkukrotne na dymka ) .Co do lidera R.O to jest jakiś problem ( nie pracowałem z nim nigdy wiec ciężko mi oceniać ) ale też nie ma wpływu na cały zakład tylko na kawałek VA .....

Little R
@Big m

(usunięte przez administratora) był wielokrotnie zgłaszany za mobbing, a kierownictwo nic z tym nie robiło twierdząc, że to oni podejmują decyzję i najlepiej jeszcze dać naganę takiemu pracownikowi za to, że zgłasza mobbing. A kierownicy trzymają tego największego mobbera (usunięte przez administratora)w zakładzie na dziale końcowym produktu, gdyż on donosi na pracowników i ma wieloletni staż w pracy. To, że kierownicy są różni to nie znaczy, że mogą powodować czy przyzwalać na mobbing bo tak im się chce, a mobbing jest zabroniony w kodeksie pracy. Dziękuj bogu, że nigdy nie miałeś/miałaś do czynienia z łysym R.O, gdyż to jest naprawdę chory psychicznie człowiek, a pobicia to jego specjalność. Już raz miał wyrok za pobicie, a w okolicach mówią, że to stara średzka patologia, ponieważ on notorycznie dręczy psychicznie pracowników przez lata, a nie tydzień czy miesiąc. To jest taki człowiek, który ma wybujałe ego albo jakieś kompleksy i się wyżywa na pracowników bo jest łysy i umięśniony, więc żyje w przekonaniu że nikt mu nie podskoczy. A jak ktoś odważy się mu odpyskować to R.O będzie się jeszcze bardziej rzucał i robił wszystko, aby takiemu pracownikowi zaszkodzić jak najbardziej. Gdyby nie było przyzwolenia na mobbing w tym zakładzie to rezultaty byłyby o wiele lepsze i ludzie chętniej by tam pracowali. Jak ktoś się nie nadaje na lidera czy kierownika to nie powinien tam pracować. Proste i logiczne. Nie ma co porównywać lenistwa pracowników do bycia mobbowanym przez liderów czy kierownictwo, bo za lenistwo można po prostu zostać zwolnionym z pracy, a przez bycie ofiarą mobbingu zostaje niemiły ślad na psychice na bardzo długo, którego nie można się pozbyć tak łatwo.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.?

Obecnie.pracownik

Najpierw jesteś na agencji - ile im się zachce, chyba że będziesz truć im, że może to już czas na umowę na firmę, potem 3msc, rok, rok i 9msc i albo Ci dadzą na stałe albo BK stwierdzi że nie ma po co dawać ludziom umowy na stałe. I nie licz na l4 bez późniejszej rozmowy z kadrami.

Użytkownik

Czy na pewno jest już ok? Nie ma już tego największego mobbera lidera pana R?

Użytkownik

To w takim razie dlaczego jest tyle skarg na pana lidera R. tu na opiniach?

Ile zakład zapłacił na pakiet za fałszywe pozytywne opinie?

Pracownica

Bzdury wypisane tylko na potrzebę oczyszczenia wizerunku firmy... mobing brak zainteresowania kierowników komentarze sexistowskie to jest codzienność i nie tylko RO i jego kiero są już wierni uczniowie takich relacji do pracownika .

Dawny Pracownik

Te opinie nie są fałszywe to szczera prawda

@Dawny Pracownik

To oczywiste. Po co ludzie mieliby pisać tak negatywne opinie na zakład w którym jest dobrze? Jeżeli jest aż tyle złych opiń to nie bez powodu i oznacza to, że naprawdę jest coś nie tak w zakładzie. Ale ci panowie z gowork.pl dalej robią swoje i nie myślą logicznie. Pan Sz. i Andrzej K. którzy często usuwają opinie związane z mobbingiem, ponieważ zakład im za to płaci. Czy oni wszyscy myślą, że my ciężko pracujący Polacy naprawdę jesteśmy debilami i tego nie widzimy?

Zostaw merytoryczną opinię o Vitro Automotive Glass - Komorniki

• Jak się pracuje w Vitro Automotive Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Vitro Automotive Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitro Automotive Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitro Automotive Glass?

Kandydaci do pracy w Vitro Automotive Glass napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitro Automotive Glass