Opinie o Makalu w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Makalu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Makalu o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makalu w Łódź

Łódzianka

znalazłam ogłoszenie na pracownika sekretariatu. czy ktoś mi powie może wiecie jak wygląda ta praca? mam orzeczenie o stopniu niepełosprawności i zastanawiam się czy nie złożyć CV.

@Łódzianka

zastanów się mocno....

Bela
@Łódzianka

W tej firmie nie licz na świąteczne dodatki.

@anonymous

jest aż tak żle?

@Bela

tak,tak...np. kartkę z życzeniami w reklamówce z autografami osób z firmy ( bez premii, upominku itd- tylko kartka :) ) :))))) lub szklanka z logo firmy taka jak dla klientek na event lub długopis z logo również taki jak dla klientek. Nie mam co liczyć nawet na czekoladę....:)))) ...tak firma dba o pracowników....w każdej innej frmie w której pracowałąm zawsze była extra gotówka lub upominki( kosze ze słodyczami dla każdego pracownika ) lob bony sodexo !!!

Pracownica

Jestem pracownikiem Makalu w Łodzi. Nie będę tego ukrywała .Nie znoszę jak porusza się osoby personalnie. Jeśli macie problem lub ktoś tak bardzo Was skrzywdził to uważam że powinno powiedzieć się to komuś prosto w oczy a nie na forach obrażać ludzi .Skoro jest w tej firmie tak bardzo źle to po co w niej tkwicie. Czy ktoś trzyma Was tutaj na siłę?Czy macie podpisaną dożywotnią umowę?Uważam że sami się krzywdzicie pracując w firmie w której się nie spełniacie. Jest mi wstyd że pracuję w Makalu z takimi osobami.

@Pracownica

Nikogo nie interesuje ci ty lubisz a czego nie... Ludzie wystawiają swoje opinie i niestety te NEGATYWNE są PRAWDZIWE!

Wiem lepiej.

Ja się mogę wypowiedzieć. Przez 5 lat mojej pracy nie miałam żadnego braku.

Opinia

Co Ty wypisujesz dziewczyno??? Pracuję kilka lat, ZAWSZE inwentaryzacja na zero... Jak jest dobrze pilnowany salon, to żadnych braków nie ma. Chyba możesz mieć pretensje tylko do siebie...?

Ewela

niby porządna firma a jeden wielki mobbing :( o zapłacie za nadgodziny zapomnij, wymyślają braki przy inwentaryzacji w celu potrącenia z pensji, zbliżasz się do premii podnoszą target.. temat dobry do UWAGI. Trzeba w końcu zrobić z nimi porządek

Sprzedawca

Szybka i rzeczowa.Regionalna bardzo sympatyczna.Pytano o doświadczenie i dlaczego ta firma.

czy nie przeszkadzaja mi godziny pracy,czy chcę pracować w soboty,czy chcę brać udział w szkoleniach z wizażu

Joanna

@gość123 wspominasz o tym, że zdarzają się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia. Chętnie dowiemy się, czy takie sytuacje miały miejsce w przypadku innych pracowników firmy. Rozumiem, że zostałaś zwolniona. Wcześniej nikt nie informował Cię, że nie wyrobienie targetów, będzie miało taki skutek?

Duża
@Joanna

Często zdarzały się opóźnienia u mnie też

guś
@Joanna

pracuję 4lata i zawsze pensję dostaję na czas więc nie rozumiem skąd ta opinia

Joanna

@EX Pracownica każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat firmy. Jednak podczas zostawiania wpisu akceptuje się regulamin portalu i należy stosować się do jego zasad. Masz również możliwość zamieszczenia tutaj swoich zastrzeżeń na temat firmy, jednak można to zrobić bez używania treści nieregulaminowych m.in. takich jak wulgaryzmy, propagowanie przemocy. Wydaje mi się też, że bierzesz mnie za pracownika firmy. Chciałabym podkreślić, że nie jestem z makalu w żaden sposób związana. Jeszcze raz zachęcam do zostawiania wpisów, które nie naruszają regulaminu. Link znajdziecie na dole strony, bądź w moim poprzednim komentarzu.

Joanna

Przypominam o tym, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Akceptowaliście jego treść przy zostawianiu wpisu. Wątek ten jest miejscem wymiany informacji na temat firmy jako pracodawcy. Nie służy on do dyskusji na temat indywidualnych pracowników firmy, szczególnie jeśli są to wpisy obraźliwe. Zachęcam do ponownego zapoznania się z treścią regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Duża

Gdzie mogę się zgłosić

Pracownica

Chętnie dołączę do pozwu , gdzie mogę się zgłosić

Nina

@rudzia4 poszłaś na rozmowę ? Bo zastanawiam się nad wysłaniem do nich CV? Widziałam ogłoszenie że szukają sprzedawcy.

Obserwatorka

Wiecie co jest najgorsze? Jak ekspedientka czeka na rzeczy klientki żeby je zanieść do przymierzalni. Czasem klientki wyciągają rękę i z drugiego końca salonu mówią: może mi Pani to zanieść? W renomowanych markach tak "się nie traktuje" ekspedientki - klient może wszystko? Bez przesady. Halo halo? Pracodawco zamień się miejscem z ekspedientką.

Klientka
@Obserwatorka

Potwierdzam sprzedawca musi latać za szanowna klientka bo to pieniądze a nie człowiek . Jak klient przymierza ubranie to musi go kupić inaczej jest zle doświadczyłam to na swojej skórze . Byłam przejazdem w Opolu i wstąpiłam pooglądać nowy sklep byłam ciekawa . Zanim sie jeszcze wejdzie do sklepu sprzedawczyni wyskakuje jak Filip z kanapy i drze sie dzień dobry przedstawia sie jakby mnie to obchodziło jak ma na imię . Gdy bede chciała sie dowiedzieć jak ma na imię spojrzę na plakietkę . To takie poniżające nie lubie jak ktoś na chama proponuje mi coś przymierzyć . Gdyby mogła wepchalaby mnie do przymierzalni . SZEFIE / SZEFOWO może daj tym dziewczynom zwyczajnie pracować a nie sztucznie sie uśmiechać i być nachalnym . Poza tym niektóre ubrania są zbyt drogie jak na to z czego są wykonane .

rudzia4
@Klientka

Ja jutro mam rozmowę w Opolu właśnie,,,, Szczerze, zawsze się stresuję choć wiem jakie mam kwalifikacje. Prosze podpowiedz coś jeszcze właśnie o Opolu... Pozdrawiam

Była pracownica
@rudzia4

Nie przychodź na rozmowę bo najpierw jest Ok a potem robią sie schody . Dostałam przedłużenie umowy a w połowie miesiąca mnie zwolnili . Bo niby nie prasuje do wizerunku firmy

Była pracownica
@rudzia4

Jan

Załogi w salonach sympatyczne, ale polityka firmy tragiczna

Joanna

@byla PRACOWNICA@Duźa pracy w jakim dziale firmy dotyczą Wasze opinie? Warto zamieścić taką informacje. Będzie to bardzo pomocne dla osób, które na wątek ten trafiają szukając opinii o nowym miejscu pracy. Tym bardziej, że pojawiła się oferta pracy na stanowisko Podprasówka.

O.

Nie polecam pracy w Makalu , jeśli już to tylko na "chwilę" na czas poszukiwania ciekawej, motywującej i dającej satysfakcję pracy- a nie kupy stresu na co dzień. Brak możliwości rozwoju ( wprawdzie szkolenia sprzedażowe są organizowane -bardzo ograniczone tematycznie - jeżeli ktoś pracował w innych salonach - nic nowego czyli jak najwięcej sprzedać ) oraz brak możliwości awansu. Dla osób bardziej ambitnych w pewnym momencie pojawia się zastój rozwojowy..... Brak szacunku dla pracownika !!! Nie realne do wykonania targety. Cały dzień praca na nogach (usunięte przez administratora) Reasumując- żałuję,że podjęłam współpracę z tą firmą - szkoda mojego straconego cennego czasu i zaangażowania .

Joanna

@DużaRozumiem, że po pewnym czasie chciałaś powrócić do firmy, ale nie było już wolnego etatu. Widzę, że praca w firmie była dla Ciebie bardzo ważna. Co sprawiało, że tak bardzo chciałaś powrócić do tej pracy? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jakie są plusy pracy w makalu?

Balla

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś na temat pracy z ostatniej oferty dla - Regionalny Visual Merchandise? Firma ma bardzo wysoką pozycje w branży i domyślam się że wymagania wobec pracowników są również wysokie.

Zainteresowana

Jakieś nowe opinie o pracy w makalu ?

Joanna

@Pracownikrozumiem, że odpowiada Ci praca w makalu. Co uważasz za największe jej plusy?

Joanna

@Gośćco sprawia, że tak odbierasz firmę? Czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację?

Bardzo nie profesjonalna firma, nie szanuje dobrych pracowników.(usunięte przez administratora)

Joanna

@narniapracujesz wciąż w makalu? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Makalu - Łódź

• Jak się pracuje w Makalu?

Zobacz opinie na temat firmy Makalu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makalu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makalu?

Kandydaci do pracy w Makalu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makalu
  • Kilińskiego 169