Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goetz w Wrocław

tomeczek

no ja to w ogóle zastnawiam się jak to jest możiwe, ze jest aż tak mało opinii o nich n jakiś innych formach, pewne to dlatego, że nie sa tak popularne jak ten. Apoza tym chciałem Was jeszcze zpaytać czy wiecie jak konkretnie działa u nich firma? wiecie co mam na myśli, głównie wynagrodzenie u nich jakie jest.

nie płacili na czas, trzeba było się upominać o wypłatę, a w ogóle to zarobki żałosne. Chciałoby się uczciwie zarabiać, by godnie żyć, a tam się nie dało-(usunięte przez administratora) szkoda gadać

Nico

Ja tez odradzam pracę w tej firmie! Pracowałam tam, wytrzymałam parę miesięcy- jest bardzo duża rotacja. Firma oszczędza na wszystkim-na pracownikach, na środkach czystości- nie szanuje ludzi, nie płaci na czas i oczekuje cudów! Nie dajcie się zwieść!

bbo

premii nie dostałem, dostaje wynagrodzenie punktualnie, może 2 razy przyszło 2 dni później ale to jak był weekend. pracuje po 8 h dziennie ale też w weekendy,pracowałem w paru firmach i tu nie jest najgorzej

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Goetz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
piko

też miałem okazję poznać panią [usunięte przez moderatora] odczucia mam podobne do twoich

bboo

ja na sb w poznaniu i pracuje 1,5 roku i jestem zadowolony

dopóki nie trafisz na [usunięte przez moderatora] to praca jest fajna,

Wynagrodzenie

Wszystkie pozytywne komentarze zostały napisane przez pracowników od górnych takich jak menager firmy ! "waldi" Nie mozesz pracowac tam od roku,ja tam nie pracuje od kilku miesięcy i nie ma i nie było tam osoby ktora przepracowala chociażby 3 miesiące ! Brak pensji na czas,[usunięte przez moderatora] ludzi,brak środków czystoci,przedewszystkim BRAK PAPIERU TOALETOWEGO ! Na kolanach każą ze starego nowe zrobić za groszę na ktore jeszcze [usunięte przez moderatora] !!!Wąd z taką pracą ,..

madzia

Witam. Macie racje ze firma nie rzetelną byłam u nich kierownikiem w jednym obiekcie i takie kity walą ze szok więc prawnik dobrze wiesz ale swoja prace wykonać musisz.

vodavone

zatrudniają operatorów do maszyn, w sumie nie jest jakaś ciężka praca , bo się więcej siedz niż chodzi, można sobie normaInie dorobić

koIa1

PoIecam tego pracodawcę!

jurny

miaIem wypadek,aIe się mnie nie pozbyIi, daIej chcą abym dIa nich pracowaI,szanuję taką firmę

waIdi

mają stabiIna kadrę, można się u nich zaIapać i pracować będąc zadowoIonym, ja pracuje już ponad rok czasu

monikaz

najIepsza firma sprzątająca na PoIskim rynku,można się szybko dogadać i bez probemu pracować od zaraz

agnieszka t.

uczciwa firma, kto szanuje pracę to się z nim Iiczą,poIecam

ONA

Ludzie nie zatrudniajcie sie w tej firmie ! Pani w okularach jakas [usunięte przez moderatora] każe na kolanach sprzatac a wyplatco y tyle PTAK NASRA czyi NIC ! [usunięte przez moderatora] sama sie wez za sprzatanie masz tłuste włosy !

OSZUŚCI

Pracujesz za darmo,nie wypłacają pieniędzy a jak juz wypłacą to o połowe mniej !!! [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!

Pracowałem w tej firmie całkiem nie dawno i nie mam złego zdania,płatności na czas,tyle,ze jak wszedzie są rózni ludzie i tez tutaj przyjęło sie kilku ludzi co chcieli miec płacone za picie kawy w kantorku i przesiadywaniu na papierosku,a robota stał. "Tacy ludzie mają najwięcej do powiedzenia" Za robote sie brac,a nie płakać ,ze na oplaty "Ci" nie starczy.

Andzej

Witam Pracowałem w tej firmie nie dawno i przestrzegam wszystkich , ktorzy chcieliby podjac zatrudnienie w tej firmie , ludzie to jedna wielka pomyłka wszyscy na wszystkich donosza mimo ze pracujecie razem na tym samym stanowisku . Środków czystosci nie ma wogole , a jak juz sie pojawia to trzeba sie o nie prosic , myje sie woda , bo trzeba oszczedzac , a wymagaja cudów , Brygadzisci dzieci zatrudnione po 19 lat , nie widza jak sie pracuje , ale sa najmadzejsi , na wypłate mozesz czekac i czekac nie wiadomo kiedy bedzie ... w umowie jest napisane , ze po przedstawieniu rachunku , a nie konkretnie kiedy , wiec rachunku mozna wogole nie zobaczyc . Ta firma sprzatajaca to jedna wielka pomyłka .

Pozytyw

prawnik - 2010-08-24 21:20:17 to czemu w tej firmie pracujesz jak tylko ciagle narzekasz, znajdz inna gdzie nie bedziesz musiala szorowac kibli a zostaniesz pania prezesJak dla mnie jest dobrze,wypłaty na czas,nowe kierownictwo i nowy system pracy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Goetz - Wrocław

• Jak się pracuje w Goetz?

Zobacz opinie na temat firmy Goetz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goetz?

Goetz