Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Maciek

Też uważam że ktoś powinien się tym wpisem zainteresować!! Nastepnym razem ten ktoś dwa razy pomyśli zanim napiszę takie brednie.

Śmieszny
@Maciek

A kto ma się tym zająć moderator.To forum jest do napędzania śmiesznych postów

Wytrwały

Czy jest ktoś na tyle poinformowany co z firmą czy dalej będziemy czekać nie wiadomo na co?

Darek

A gdzie pujdziesz do beprinz nigdzie nie ma roboty.

Kris

Podobno mamy przejść pod PGG

Nieroob
@Darek

Amazoon w gliwicach przyjmuje heh

@Darek

A czemu nie. Kasa fajna i robota też...

hanys
@Kris

PGG pada więc po co pod niego przechodzić ?

@Kris

Kiedyś już był taki temat ale jak widać się nie przyjął ....

emeryt

Ponoc od 1 maja postojowe ale sie muszom zwiazki zgodzic

Antoni
@emeryt

A co po postojowym? Będzie do czego wracać?

@emeryt

Postojowe czyli z biedną wypłatą?

Ryl
@Kris

Od 2012 roku co jakiś czas gzug przechodzi pod kopalnie i jakoś nie może , teraz jak będzie 3 miesiące przestój to zostanie Kuroń jedynie i szukanie nowego zajęcia

Kozioł
@emeryt

Związki ? Gdzie ty tu związki jakieś widzisz w tej firmie ??? (usunięte przez administratora)

Tapa
@Ryl

Czemu 3 miesięczny postój? W założeniu jest miesiąc

@Kris

Skad takie wiadomosci? Raczej nie w tej sytuacji

Ryl
@Tapa

A co nie widzisz co się robi w górnictwie wszystkie firmy z kopalń idą na 3 miesiące A gzug na miesiąc? przecież nie powiedzą że 3 miesiące bo się ludzie zaczną zwalniać

No i jest oficjalne pismo, postojowe od 1 maja do odwalania. Z tego co wiem min miesiąc. Może okaże się że dłużej?

@Tomek

Gdzie pisze? Nic dzisiaj nie widzialem

To forum to dno i kupa gówna.Wpisy które nie są obraźliwe są usuwane.Moderator zmień pracę bo w tej się marnujesz

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Mati

Hej mam pytanie można z sosnicy na Bielszowice się przenieść? Kolega niby gadał że tak ale nie wiem czy faktycznie się przeniósł czy to zwolnili i tylko tak gada. Pytam bo miałbym bliżej.

Firmowiec

Witam. Mam pytanie czy jak jakiś czas temu się zwolnilem z firmy to jest jakaś szansa na powrót do gzugu?? Pozdrawiam

@Firmowiec

W Tej Sytuacji to chyba juz nie realne ...

Firmowiec
@Wytrwały

Ale jak się to skończy...?

@Firmowiec

Jeżeli firma przetrwa i będzie miała gdzie robić o ile pgg z nas całkiem nie zrezygnuje to pewnie będzie zapotrzebowanie na pracowników ale jak to się wszystko potoczy to nikt nie wie .

Piostek

Ludziom z piasta i Ziemowita kazuja przejść na Marcela i Jankowice,ciekawe czy ludziom z Marcela proponują pracę na piaście?

Gornik
@Piostek

Jak by tak zrobili to by było czyste świństwo!!!

@Piostek

Czyli po prostu ludzie mają się sami zwolnić.....

Sztygar
@Wytrwały

Nie muszą się zwalniać, mogą dojeżdżać

@Sztygar

Będą zarabiać po 3 tys i dojeżdżać po 80,90 km? Jaki to sens?

Wytrwały

Ma ktoś jakieś nowe wieści co z naszym gzugiem?

Ulany
@Wytrwały

A czego się spodziewasz?PGG pod respiratorem to przyszłość raczej nieciekawa.

Sztygar

Słyszałem że od dzisiaj Dyrekcja już nie pracuje zdalnie tylko na zm. A i zm. B mają się tak poferezować aby ich za dużo w biurze na raz nie było

szt. zm

Zdrowych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich bez względu na przekonania.

@szt. zm

Zdrowych i Spokojnych Świąt dla wszystkich.

Xyz
@szt. zm

Ja życzę miłego wieczoru poniedziałkowego. Akurat wierzący nie jestem więc nie pisze wesołych świąt. Zdrowia.

hmmm

@Hans skąd wiesz ze GZUG jest do likwidacji???

Rafał
@hmmm

Byłem w Gliwicach jak co tydzień i mi gadali

marek
@Rafał

Ze niby kiedy zamykają?

jarek
@Rafał

(usunięte przez administratora) zanim coś wypuścisz w eter to się upewnij. Biura od 16.03. pracują zdalnie.....

Erwin
@jarek

Powiedz mi ciemny byku,co ma praca zdalna do sytuacji ekonomicznej firmy?

Takise
@Erwin

To że był w Gliwicach w biurze a tam nikogo nie ma....

Halembiok

Słyszałem że na Bielszowicach miała być fajna kasa za metry tylko Nadsztygar z Głównym Górniczym dali ciała i kasy nie będzie!!!!!!!!

Hans
@Halembiok

GZUG do likwidacji to teraz sobie trzeba gdzie indziej roboty szukać!

@Hans

Chyba wszystko zmierza w tym kierunku ...

Jak ja się cieszę

@Hans

Jak do likwidacji? Co ty piszesz za pierdoły?

Erwin
@Michał

Pierdoła to Ciebie zrobił.Firma jest w kiepskim położeniu.PGG nie płaci, więc finalnie sytuacja jest nie ciekawa.

Wytrwały

A kto wam będzie płacił jak w PGG nie hajsu???

Rafal
@Wytrwały

Martw się o siebie i pieprz głupot.

Wytrwały

Chłopy chyba czas gzugu dobiega końca.....

hanys

czemu ?

Nie siej propagandy...

@Wytrwały

A beprinz jedzie dalej metry

Darek

Lepiej ciągnąć tylko zdrowe asy mogą ciągnąć metry

Miras

Panowie napiszcie jaka jest sytuacja w firmie. Czy warto aplikować? Na jakie zarobki może liczyć ślusarz z doświadczeniem? Proszę o odpowiedz.

Janusz Kowalski

Kiedy postojowe z powodu korona wirusa ??

@Janusz Kowalski

Jutro po południu

Starszy wielebny...

Zaprawdę powiadam Wam kto przystąpi do mnie ochronię go bracia górnicy. Zapisy do Nas na halembie a już wkrótce na Bielszowicach. Przybędę do Was ja Biskup i nawócę Was a jeżeli odmówicie wasze drzwi zasypię książeczkami mymi.

Krzysiu
@Starszy wielebny...

Oj Bogu Bogu jesteś dowcipny bardzo...

Koronawirus

Na jakim oddziele się najlepiej zadomowić ?

Koronawirus

Nie no nie będę ci miejsca zajmować. Śpij tam spokojnie Hubercie.

Robert

Witam czy to prawda że firma idzie do likwidacji do maja tego roku?

Qwerty
@Robert

Gdyby tak było,to pracownicy z najdłuższym stażem musieliby otrzymać w lutym wypowiedzenia.Koleżko, nie siej fermentu.

Ciekawy

Skąd takie wiadomosci

Robert
@Ciekawy

Koledzy na KWK piast na szkoleniu w styczniu mówili że im tak przekazali chyba że ściema?

Paszałwon
@Qwerty

Nic nie muszą dostać. Z dnia na dzień firma może być zamknięta i nikt nic nie zrobi.

Qwerty
@Paszałwon

Ciemny byk jesteś,nic więcej.Wypowiedzenie trzymiesięczne może być skrócone do jednego miesiąca.W każdej sytuacji pracownik musi otrzymać wypowiedzenie.Nic dostaje taki ciemny byk jak ty.

Paszałwon
@Qwerty

Hahaha widzę znasz się jak kot na kwaśnym mleku...

Jatamniewiem
@Robert

Coś jest na rzeczy.Jeżeli chodzi o przetargi,to jak na razie klapa totalna.W dziale przetargów i zamówień posucha.PGG już nam podziękowało na Halembie.Najbliższe trzy miesiące pokażą co dalej.

Paszkwil

Siema chopy mieliście wypłatę już na koncie ? Ja dziś wolne hehe urlop na żądanie hehe ale na koncie jeszcze nie byłem bo mam daleko na bankomat.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.