Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

maciek

Panowie czy ktoś poruszy temat 14 pensji dla wszystkich a nie dla "wybranych" jak to jest do tej pory. Płacimy na związki a jak zapytałaem w sierpniu 80 to powiedzieli ze mam se pojsc do sadu i walczyc.Cos u nas nie halo z tym wszystkim.

Takisobie
@maciek

Pytanie brzmi,ilu ludzi wie,że 14-stka jest tylko dla wybrańców z górnej półki?

Darek
@Takisobie

Tak. To prawda. 14 pensja jest. Tylko nie każdy ją dostaje. (usunięte przez administratora)

etam

Chciałem aplikować ale se dam spokój, trochę widziałem już co się w takich firmach wyrabia, faktycznie w tych firmach okołogórniczych jedzie się po kręgosłupach. Im zamki stawiać za swoje zdrowie - ku..... w życiu!

@etam

Ta firma była dobra dla tych co kiedyś pieniądze wzięli wzamian za odejście z górnictwa. Ta firma im w tym momencie ratuje tyłek. A kto wziął pieniądze? Rewiranci!!! Nie mieli wyjścia. Albo kasa albo zwolnienie więc i tak na tym wygrali. Znowu wrócili na dół. Powinni te pieniądze oddać!!! Z procentami!!! Dla takich jest ta firma a nie dla młodych. Nikt normalny nie będzie planował sobie życia zatrudniając się w takiej firmie.

Pozytywniezakrecony

Coś z firma zaczyna się źle dziać... Czują że już jest źle a nikt nic z tym nie robi. Pracuje w firmie 3 lata ale to już jest mój koniec. Panowie cieszę się że z tej firmy się uwalniam. U nas na kopalni już 2 ludzi z dozoru poszło jeszcze wypowiedzenia od innych dojdą. Oraz 10 ludzi nie przedłuża umów. Za taką kasę nikt nie będzie pracować, nikt na moim kręgosłupie kariery sobie nie zrobi. Ale ogłoszenia w radiu już lecą więc może się ktoś nowy skusi.

tomek

Z KWK Halebma zaden z nowoprzyjetych nie przedluza umowy a do tego pare wypowiedzen poszlo do firmy, malo tego z tego co wiem jeszcze troche wypowiedzen dojdzie ( fizyczni i dozor)

Szt. Zm.
@tomek

Dozór rezygnuje . Znaczy jest źle

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

W... K..

Jo sie pytom czy jo górnik czy sprzątaczka.?Czy jo robią na umowa czy na zlecenie ?choro firma Kaj jednego dnia robisz na rano drugiego na nocka. Z kogo wy nos mocie? Skladom wypowiedzenie koniec jazdy na moim grzbiecie lebry

Zadbamy
@W... K..

Nie rób tego zadbamy o ciebie tylko metrów mało robisz metry kolego metry

Takisobie

No cóż,łyknęło się trochę,kiepskiej jakości bimbru,napisało trochę głupot,a teraz najlepiej jakby CBŚ zadziałało.

Ciekawe

Tak się zastanawiam jest tu jakiś moderator czy nie nazwiska się pisze rodo nie ma już czy jak może inne służby się tym zajmą ciekawe forum dno totalne

Dariusz Kłys

Kierownik oddziału gzugu mówię Wam że nie zrobicie w tej firmie a im więcej nowych tym więcej kasy do mnie:)

Destylator
@Dariusz Kłys

Darku, raczej kiepskiej jakości trunki serwuje wam Szczepan,skoro wypisujesz takie farmazony.Nie idź tą drogą Darku.

@Dariusz Kłys

Panie kierowniku skończ pan pić ten bimber bo się resztki mózgu widzę palą...

Look
@Dariusz Kłys

Na Halembie dziki koło kanciapy bagrują i bacznie obserwują.Łukaszu, poniósł wilk razy kilka,poniosą i bimbrowego wilka.

Na rozmowie kolorowo i różowo ale jak nie chcesz się wdupic to idź na magazyn umiesz mi że będziesz miał więcej

Mickiewicz

Na jankowicach fajnie jest Tam po pachy Malta fest A gdy wracasz zmęczony W busiku fotki strzelą ci trzy Gdy śpisz spokojnie ty Ciężką pracą zniewolony. Potem jeszcze publikacja Patrzysz na to na wakacjach. Gdy gruba jest tam libacja Co racja to racja.

@Mickiewicz

I kasa jak byk wypłata faina 2300 ie h

Ubek
@Balon

Ty masz balon 2300 podstawy z tego co wiem a potem premia od kapowania drugie tyle.

Mickiewicz

Zamknij się i zajmij swoim życiem. Oby Cię nikt nie zranił nigdy...

Hau Hau
@Mickiewicz

Akurat mnie cieszy to że twoje życie jest jakie jest

Tayson

Ta firma to jedne wielkie oszustwo nic więcej w (usunięte przez administratora) lecą w kasa nic więcej szkoda slow nie polecam tej firma w biurze obiecują ile to oni nie dają itp a później przychodzisz okazuje się co innego a o warunkach to już nie mówię brak słów

Pozytywniezakrecony

Dlaczego nie lgna do firmy nowi pracownicy? Tak to jest robić cały miesiąc i zarobić 2700 bez węgla xd pozdrawiam wszystkich Ci którzy jeszcze ta firmę tworzą.

DrFaul

Jeszcze dwa miesiące temu firma tak dobrze stała finansowo,a teraz nie ma 12 000PLN , żeby wypłacić premie za nadmetry?Brawo supernadprzodkowcy z Halemby.

Jankowice

Uwaga kapuś z (usunięte przez administratora)jest u nas uważajcie co gadacie i na kogo

@Jankowice

Może coś więcej powiesz na temat kapusia? widać już ze robią swoje po tym jak nas "wyprowadzili" z naszego podziału. Bobrek wszedł do dużego pomieszczenia jako jeden oddział natomiast dwa oddziały zostały przeniesione do klatki

@Jankowice

Ja nie kapuję ja tylko melduję... Nie chcieli mnie na Halembie... Więc jestem u was! Na bobrku byłem najlepszy przodowy... Ubek.

Bobrek
@Pozytywniezakrecony

Ten oddział jest już nasz. Możecie się przyzwyczaić.

Ok
@Bobrek

Hej! Pieski nadsztygara A. P Przyzwyczajcie się do bycia (usunięte przez administratora) bo wasz los na Jankowicach jest przesądzony na ....... długo ☹️.

Ryl
@Jankowice

Pieski Antosia dobrze warują... Przyprawa do ziemniaków zapomniał jak mu kąciki ust pękały gdy nagany przy tyłku mu wisiały. Poczekamy przyprawa jak znowu nadasz sygnały albo alkohol cię zgubi. Kto teraz ci 4litery uratuje Tico?

Kolega
@Bobrek

Kaj robi dziesiona oprócz klejenia steropianu? Bo mom koperta dla niego i to pełno!

Teść od szwagra że strony matk
@Kolega

Ja mu przekaże kopertę chętnie.

Incnogito

Witam Mam pytanie czy jak gzug wysyła kogoś na badania to przyjęcie jest stu procentowe bo nie wiem czy mam się zwalniać z obecnej pracy

aaa
@Incnogito

oczywiście, nie po to za te badania płaci, żeby później cię nie przyjąć, no chyba że lekarz stwierdzi, że jesteś niezdolny do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Emeryt

Lepiej 2 razy się zastanów czy dobrze robisz

Reno
@Emeryt

Emeryt skończ mącić chłopakowi w głowie. Masz emeryturę to siedź cicho albo jak ci mało przyjmij się do BPRINżu

Kabanos
@Reno

Dobrze gada. Niech się zastanowi zanim się zatrudni. Zarobi około 4 tys ale będzie robić za dwóch.

GZUGOL
@Emeryt

Chłopie ta firma ci życie uratowała! Do robiłeś do emerytury?! (usunięte przez administratora)

Emeryt
@GZUGOL

Nie z tej firmy szłem na emeryturę choć chwilę pracowałem.Warunki ,dozór porażka pod pgg lepiej

Miki
@Incnogito

Jeszcze musisz zaliczyć testy bhp po szkoleniu wstępnym , a byli tacy co oblewali. Czekaj aź będziesz miał umowę o przcę.

Kaskader z lewej strony
@Miki

Trzeba być (usunięte przez administratora)żeby to oblać.

@Incnogito

No jasne ze tak. Na ktora kopalni idziesz?

@Kabanos

A pod PGG lepiej?

@Emeryt

Ja mam propozycje pod PGG i GZUG doradzcie co wybrac. Slusarz i operator kolejek na papierze mam. Gzug na Bobrek a PGG Sośnica.

Komornik
@lukaszbiszczu

Idź pod PGG. Dobrze ci radzę.

@Komornik

Chyba tak zrobie ze wzgledu na sama kopalnie.

Jo
@Reno

(usunięte przez administratora) emeryty

Ryl
@aaa

Na dół nie musisz być intelektualistą. Po SPZ robią a badania...ważne byś zapamiętał swoje imię i nazwisko.

@lukaszbiszczu

Wybierz gzug????

Czas na zmianę

Wypowiedzenie można zanieść na danych oddział na kopalni czy trzeba do Gliwic jechac

markus
@Czas na zmianę

na jasną 2 kopie jedną dostaniesz z potwierdzeniem przyjęcia... może sie przydać

Mlody
@Czas na zmianę

Moim zdaniem lepiej w Gliwicach ale dobrze się zastanów. Już niejeden wracał tracąc Barbórkę i grupę.. gzug jest jaki jest ale są gorsze miejsca

D

Gzug blokuje przejścia pod pgg, a pod sig też?

Nowyryl

Witam. Planuje złożyć papiery jako osoba niewykwalifikowana go gzugu na kopalnie Ziemowit bądź Piast. Czy pracuje ktoś na tych kopalniach i mógłby się wypowiedzieć na jaki zarobek można liczyć z początku?? I jakie przywileje są są w gzugu? Od września ide do szkoły górniczej. Liczę na jakieś pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Informator
@Nowyryl

Wszysttko ci pisze na ich stronie. Polecam google

Nowyryl
@Informator

Znajomy pracuje i mowi ze zarabia 3.500 netto po 3msc a inni twierdza ze 1.8 na początek się dostaje. To już nie wiem jak to jest....

gzugnik podjadek
@Nowyryl

na start jest 2500+ kartki czyli kolo 3 , jak sa metry to je wiecej

Anatol

Warto szukać szczęścia w firmie? Jaka atmosfera i zarobki?

Riku

Witam na jakich kopalniach firma prowadzi roboty? I czy przyjmują też osoby niewykwalifikowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.