logo GZUG Gliwice

GZUG Gliwice

Gliwice

Opinie o GZUG Gliwice

Pawulon 2017-01-26 19:01
Chłopie nierub z siebie ofiary!! Ja robie na dole a po godzinach dłubie na boku! Wali mnie kto i za ile robi w firmach..ale jak tacy ludzie jak ty, którym sie da 2000 i sa zadowoleni no to kurwa gdzie my jestesmy..a góra patrzy na takich i obcina...bo po huj im wiecej jak taki szlamojeb chwali sobie..
górnik 2017-01-26 19:26
Jak juź to " NIE RÓB " zapamiętaj
Jęcek A 2017-01-27 00:32
Składaj gdzie chcesz wystarcza dwa twoje posty i juz widac ze godnym poszanowania górnikiem to ty nie jesteś , koniec gzugu koniec górnictwa do tej pracy nie idzie sie z pasji tylko tradycji i większych zarobków a skoro sa na tym samy badz gorszym poziomie jak szwabski lidl wiec po co się brudzić kto ma lewe lapska bedzie robił tam aż zdech..nie z nadzieja ze bedzie lepiej ... Lada dzien i 25 lat zniknie bo kiedys górnicy to byli faceci a nie pi.zdy patrzace na swój pysk tylko jak teraz sam mam 28 lat i mialem okazje pracować z górnikami z tak zwanej starej gwardi wierzcie mi czysta przyjemność taka robota nie to co teraz z pajacami piekarzami... Godz night Chopy
Kolo 2017-01-27 13:50
Byłem dziś w kadrach w gzugu i premią od stycznia jest 20procent mniejsza i kartki.
ryl 2017-01-27 14:46
Czy to prawda ze PGG przejmie Gzug?
Poldek 2017-01-27 17:19
Nie bydzie kartek?
Lenin 2017-01-27 19:55
Mamy przejsc w struktury PGG ale to nic niezmieni..dalej bedziemy dymac na wiecznie mających mało darmozjadów...beda straty wypadamy z PGG i The End....
ryl 2 2017-01-30 10:37
Co nas interesuje powierzchnia w gzugu? Coś Tobi się pomyliło.
Korek 2017-01-31 12:18
Mam pytanie dotyczące 6-miesięcznego stażu w GZUG'u po studiach. A mianowicie - czy jest on płatny?
OGR z bojkowa 2017-01-31 21:30
To w przodku jest za damski chuk a ty myślisz ze za staż zaplaca jak jyz to groszowe sprawy ... Dej Se pokój zmień branze albo żyj nadzieja , zdechniesz a nic nie osiągniesz bynajmniej nie ta firma ... Kiedys tak dzis to dno jak Linter trans jan i temu podobne
kzuk 2017-02-01 18:45
Na olx jest ogłoszenie ze przyjmują widac ze Malo kto juz chce tam robic w tym syfie ...
ryl 2 2017-02-01 20:29
Moźe majom tyla roboty a ludzi mało. Na rynku brakuje ludzi coby chcieli robic na dole. Nima sie co dziwić (takie zarobki)
ryl 3 2017-02-02 18:09
Przyjacielu o to właśnie chodzi trzeba byc mega desperatem aby pracować na dole za grosze bo 2,2 czy tam nawet mniej to jest śmiech na sali a gdzie dojazd i inne ... Gdyby placili ludzie by sobie szanowali nadchodzą czasy rynku pracowników Polacy madrzeja i nie chca robic za grosze tym bardziej na dole .
123 2017-02-03 12:56
Jest ogłoszenie,nasuwa się tylko pytanie kogo ta firma szuka lub potrzebuje?Złożyłem aplikacje,posiadam kwalifikacje strzałowego oprócz tego kilka innych "fakultetów" .No i co? A no nic,zero odzewu.A podobno firma na gwałt potrzebuje ludzi.No tak,tyle że firma potrzebuje chyba cukierników za 1700PLN-ów na miesiąc,a nie doświadczonych pracowników z kwalifikacjami,bo takim trzeba było by zapłacić.
Kombajner 2017-02-03 16:25
Otóż to ewentualnie po miesiącu zadzwonią ja jestem kombajnistą zlozylem rok temu cv czekałem miesiac zadzwonili zbierają grupę pewnie przepracowałem 3 miechy oddałem vakat po prostu ośmieszyli siebie i mnie tymi wynagrodzeniami i o nic wiecej nie pytaj . Bo nie chcem sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Ryl2 2017-02-05 05:28
Mam skierowanie na Kwk Halemba. Napiszcie jak jest--- zaryzykowałem zatrudnienie w tej firmie.
gzygol 2017-02-05 09:19
Po 2 wyplatach opisz hak jest będą wdzięczne przyszle pokolenia powodzenia
Kotwa 2017-02-05 20:26
Niech sie to rozdupi...przynajmniej każdy bedzie wiedział na czym stoi..(a teraz to cisza w biurach...a o darmozjadach z zwiazkach niwespomne) jak ma jebn#c niech jebn#e..bo na dłuzszom mete nikt im nie nedzie robil za 2 k.
Nataniel 2017-02-05 22:25
Ja pierdziele to sie zwolnij jak ci zle :D a jak tu nie robisz ino robiles to na ch....tu zagladosz? Rozwalaja mie takie paciuloki
nik 2017-02-06 11:28
Niktorzy chca innym uświadomi jak jest po to jest ta stronka to ty ze swoimi kmentami mozesz wypier...lac bo nikomu nie pomagasz !
jorgus 2017-02-06 13:29
zgodzom sie w 100 procentach. Wlasnie przez takich jak post nataniela czlowieka traktuja jak smiecia
Ryl2 2017-02-06 13:55
Odpisza na 100% . Jeźeli jest tak jak piszesz to mnie juź szlak trefio źe zaryzykowołech. Moźe razym sie trzeba trzymać i bydzie dobrze
klik 2017-02-06 14:20
Trzeba się trzymać lecz w tej branży to slowo staje sie obce .
jo 2017-02-06 14:33
Co ty pedał jesteś ,że lubisz być ruchany.Kiedyś do górnictwa szło się ,żeby zarobić konkretno kasa,a ty PACIULOKU tyrosz za 2100 złociszy i jeszcze garba schylosz żeby cie kierownik klepoł.Mosz jeszcze pretensjo do chopów, że o swoje mojom odwaga sie upomnic.Kopa w żyć nie jesteś wort.Kiej potym mojom szacun miec dla ryla,kiej tu taki paciulok takie spukeny franzoli.
jo 2017-02-07 14:22
Dodom jesze jedno i na tym koniec.Jest zech na pensyji juz ładnych pora lot.Mom 60 wiosen wiync o życiu co nieca wim. Robioł żech i w ta firma.Jak trza było lotołzech z bania durch trzy kopalnia na miesiąc.Ale czułzech ze jeste szanowany za moj fach.Zadyn lajter,zadyn sztajgier mnie nie ublizoł w roocie, a za moja robota brołem konkrota kasa.Ja wim że dzisioj som inne czasy,ale chopy szanujcie sie same.Ja robioł z różnymi ludzmi,chanysy,krojcoki,gorole,ale powim wam że wtedy był jeden bezacung.Czasami wolołzech robic z gorolami bo to byli charakterne chopy.Dlatygo jak czytom takie farmazony kiej wypisujecie tukiej to mnie kryw zalywo.Chopy respekt dla samych siebie,a młodych uczcie szacunku.Szczyść Boże.
S 2017-02-08 13:04
czy to sobota sobie dziękuje?
gorol nie oswojony 2017-02-08 13:28
Przeczytałem większość wypowiedzi i odnoszę wrażenie, że autorzy tych tekstów uważają zatrudnienie w firmie górniczej za wystarczające, żeby dużo zarabiać. Niestety, górnictwem przez długie lata zarządzają górnicy i związkowcy, a nie ekonomiści i dlatego górnictwo wygląda dzisiaj jak wygląda. Mam nadzieję, że obecny rząd doprowadzi górnictwo do normalności.
261 podanie o zwolnienie ;) 2017-02-08 18:02
GZUG upada..nie da sie tego ukryć. pieniadze za metry notorycznie obcinane, spora czesc załogi rewiruje i innym sie obrywa za to.trzeba robic po 2-3-4 soboty...i co 2400zł? to normalne za takie warunki? urlopów nie daja
Zobaczcie ilu dobryh ludzi sie zwolniło i ile sie chce zwalniac ;)

gzug jest za drogi dla kopalni i wkrótce prg i inne tego typu firemki z emerytkami wyprą ją..i zostana tylko ci co maja po 2000 kredytów i gdzies musza robic..lub Ci co maja po 40-50l i im wszystko jedno..szkoda chłopaków.

w zasadzie na samych kopalniach tez juz zarobki spadły tak jak i emeryturyco roku sa coraz nizsze...wiec niema co oczekiwac ze w firmach bedzie lepiej..matematyki czyt. ekonomii nie oszukasz

pozdrowienia dla niemajacych ambicji i testosteronu chyba `białych` którzy daja sie pomiatac zastraszonym kierowniczkom i bic po głowie ksiazka raportowa..załosne sąd pracy miałby co robic tutaj

co do przyjec na kopalni..jak sie zwolnisz z gzugu to chwile poczekasz 1-2mce i powinno sie udac ;) ja tak robie;) pierw holding potem pgg a potem ewentualnie biore pod uwage reszte.

niestety za porozumieniem stron od razu nie da sie z tąd wyrac..a czekanie dobija ;/
Hanys 2017-02-09 08:05
Holding cię zatrudni -bankrut bez grosza który prosi się o o połączenie z pgg. Pomyśl trzeźwo . Górnictwo jest sztucznie dobijane --zlikwidować ile się da i uzależnić energetycznie. Moim zdaniem trzeba przeczekać te dziwne czasy choćby i w gzugu.
jorgus 2017-02-09 10:33
dostaliscie juz na konto wyplate przeliczona po nowemu..........?
andzej 2017-02-09 12:37
Wypłata?? to jakieś nieporozumienie,po tym co dziś dostałem to się zastanawiam co ja tu robię??. Tragedia a przy zmianie PREZESÓW związkowcy chodzili i opowiadali jak to będzie teraz wspaniale.Dzięki panie Sobota ,mam 23 lata dołu wszystkie dodatki,pełna karta górnika ,cały miesiąc w przodku plus 2 czerwone dniówki ...wypłata 28000...dzięki jest super
janeczek 2017-02-09 17:29
tako se ta wypłata. Szalu nie ma,
jorgus 2017-02-09 17:30
przylaczam sie poraaaaażka jeszcze raz pooooorazka.Robic caly miesiąc za damski h@j to jakies nieporozumienie a ponoc mialo byc lepiej.
olek 2017-02-09 17:45
jak to jest, w KHW dzisiaj gornicy probowali sila wtargnac do siedziby spolki- domagaja sie wyplaty zaleglej 14-stki a my co w zeszlym roku nie wypalcili nam 14-stki ktora zagwarantowana jest w regulaminie pracy. Bylem w zwiazkach i w biurze, nie bylo chetnego zeby sie odezwac a jak za duzo sie dopominalem to kerownik przeniosl mnie na inna grube
Lenin 2017-02-09 20:21
Jak tak.dalej beda płacic..to beda musieli sami ubrac rekawice...i jeb"c!! Z tego co widac to w firmie dzieja sie na szczeblu wyzszego dozoru tkz" prywatne zozrachunki" daleko z taka polityka nie zajda...Ps. Brawa na Pana Soboty i reszty tych marnych zwiazkowców...jestescie żałosni!!! Niemacie honoru...bo normalny chop by dawno tym jebn0ł....i nierobił z siebie posmiewiska...!
A..... 2017-02-10 08:47
Panowie ten kto ma jaja wypisywać się z tych pseudozwiązków !!!
I obojętnie z jakiego! WYPISYWAĆ się!
Wycieczkę to se kupicie fajną byle gdzie!
A te nieroby na dół do roboty!
doberman 2017-02-10 19:00
Moim zdaniem nie zgadzam sie z Toba chcesz przeczekuj szkoda czasu i zdrowia bedziesz ludzil sie ze będzie lepiej a na końcu powiedz papa wypierd...lac czego wam nie życzę ale nie dajmy sie jeb...ac za grosze tyle
Alf 2017-02-10 19:11
Czy to znaczy że jak robisz w gzugu to nie ma szans na przyjęcie pod kopalnie? Napisz coś więcej na ten temat
jorgus 2017-02-11 09:17
Moja propozycja: piszemy petycje-wszyscy w jednosci sila, nie pojedynczo, do zarzadu spolki. Jako pracownicy domagamy sie informacji jak wyliczana jest obecnie premia- mialo byc lepiej a jest co ?????
premia za metry, coraz czesciej widzi sie ze metry sa a premia albo ochlap 100-200 zl albo nic.
Jesli sie nie zbierzemy jako wszyscy pracownicy cto nic nie zyskamy, tylko bedziemy wulewac codziennie zale na gaworku i nic poztym. Co o tym myslicie, ja moge przygotowac pismo-warunek ze wszyscy sie pod nim podpisza. A jeszcze misie przypomnialo, referendum na temat wyplaty osobno deputatu za wegiel- i co wielkie gowno nic sie nie stalo. Policzcie gdy nie dodatek co miesiac za wegiel ile byscie mieli do wyplaty???????? CZekam na propozycje-powazne a nie pisanie bzdur
radek 2017-02-11 09:31
zgodzom sie /kop marcel/ moga tam zbierac podpisy. Norma byla zrobiono a w wypacie ani grosza premi. Poza nowymi paskami ni sie nie zmienilo-dosyc jeb@nia za grosze
Młody inż 2017-02-13 11:14
Panowie jak wygląda staż w dozorze w tej firmie ile kasy się dostanie? Z góry dzięki
mlody 2017-02-13 14:14
zadzwon se do biura, tu nic madrego sie nie dowiesz
oli/halemba/ 2017-02-13 14:18
i co cwaniaczki, prawie nikt nie odpisol na posta jorgusia. Dobrze klapac geba na portalach /anomimowo/ ale jak przychodzi co do czego to nikogo nima. Zalosni jestescie, nie piszcie swoich zali jak i tak niec z tym nie robicie
A 2017-02-13 16:24
Bo to wystraszone ,jak byłbym prezesem to - 500 aż doszło by do 2000brutto mając taką załogę ,to już pracownik sklepu potrafi więcej zarobi a 13 i 14 to mają nawet w marketach budowlanych oczywiście dodatkowo dwa razy do roku osobno na konto,wy nie macie nawet tego 13 brak 14 brak, ludzie co z tego że macie dodatki typu węgiel jak na konto wam wpływają resztki z wyrobionej ciężkiej pracy, zorientuje się ile kopalnia płaci za metr to zaczniecie trochę myśleć .Co to ma być żeby z karta górnika,węglem i CH...J wie z czym zarobić 2200+ kartki na przygotowkac????h? Jak później mają płacić lepiej jak ludzie z chęcią idą do pracy nawet za psi grosz bo jednemu z drugim wystarczy a po co się wychylać jak zostało parę latek no nie?
gggzukrzak 2017-02-18 19:16
Na bojkowie robił stażysta po studiach w dozorze miał 1,8k zl
janek 2017-02-19 08:53
podstawy tyle miol, wez nie oszukuj
Ryl2 2017-02-19 17:48
Taka pisanina jest odzwierciedleniem pracy w GZUGu. Tacy pseudo poeci pracują w tej firmie ,jak moźna wymagać od takich powaźnych wykonów -- kpina.
szybki 2017-02-19 19:37
A co ci da wykon jak i tak ci za niego nie zapłacą.Popytaj ludzi jak zadupiali norma była albo ponad plan a wypłaty śmieszne powiedz komu będzie się chciało pracować uczciwie jak nie płacą. Kiedyś jeszcze płacili jak był plan zrobiony albo do przodu metry w sobote to ludzie sami się prosili żeby przyjść do roboty i było wiadomo za co że przyszedłeś w sobote to widziałeś na pasku a teraz zrobisz 2 lub 3 a wypłata taka sama jak bez albo 100 zł więcej jak ten co nie był śmiech na sali normalnie
jorgus 2017-02-20 13:17
tu nie ma z kim rozmawiac. Napisalem jakis czas temu zeby cos z tym zrobic ale zero reakcji.Tylko bzdury wypisuja a zadnych konkretow. Jak przychodzi co do czego to nie ma sie komu odezwac. A wiadomo z jeden nic nie zdzialo tako prawda
wachteee 2017-02-20 17:51
Nie ma i nie będzie ludzie sa głupi , ja zmadrzalem i sie zwolniłem z tego gowna szkoda czas tracić jak profitów nie ma leje na te 25 lat i wypłaty po 2 tysie , czekam z nadzieja aż PGG zadzwoni choc wątpię bo plecy marne, jade na pomidory do Holandii i czekaaaaaam ....
Zostaw swoją opinię o GZUG Gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GZUG Gliwice