Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Brtk

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przejścia z Gzug-u pod Pgg? Ktoś coś wie?

Zs
@Brtk

Niema przejścia poblokowali przyjęcia hyba że znajdziesz sobie adwokata i zasądzisz firma według Konstytucji jest to karane i według orzeczeniu sądu

Grześ
@Zs

Które to jest to orzeczenie bo nie wiem jak to znalesc

@Brtk

Bezpośrednio nie,ale jak się zwolnisz odczekasz pewien czas to jak najbardziej da rade.

Brtk
@Zs

Dziękuję. A coś przez związki np?

Zigi

Witam mam, pytanie i prosił bym o szczere odpowiedzi. Zastanawiam się nad zmianą firmy ,czy w Gzug na Jaworznie Górnik 13-letnim stażem w przodku bez świąt zarobi te min.4-tyś i jakie mają na Jaworznie pracę?

@Zigi

Po tych podwyżkach zarobisz spokojnie powyżej czwórki ale oczywiście w przodku a ludzi do niego wciąż brakuje. Mamy chodnik na kombajn am 50 i chodnik na ładowarkę i zmiennie jedną lub dwie przebudowy na ładowarkę ręczna i jedną taka co tylko w muzeum górnictwa zobaczysz

@Dziubek

Dziubek a jakie długie mają kantrakty podpisane na te pracę w Jaworznie, ja od 3-lat pracuje na przebudowach i przodkach. A myślę nad zmianą firmy z tego tytułu iż nie chce mi się już jeździć po Boryniach, Zofiówkach czy innych kopalniach.

@Zigi

Na Jaworznie to jest tak że wykonujemy roboty dla innej firmy górniczej sug, coś na podobieństwo zgri w pgg i sig na jsw. Czyli zatrudnia nas i płaci gzug a roboty daje sug który ma tego w nieskończoność. Na razie podpisali umowę z gzugiem na 24 miesiące a roboty na pewno im nie zabraknie jak długo kopalnia będzie istnieć

@Dziubek

Dodatkowo mamy busa gdybyś mieszkał na trasie przejazdu to koszta paliwa odpadają. Bus jedzie od bytomia przez rudę śląską, Świętochłowice, Katowice i zahacza o sosnowiec

@Dziubek

No właśnie o to chodzi że ja mieszkam w Jaworznie i wolał bym się już tu zatrzymać na dłużej. Ok dzięki za informacje, pozdrawiam

Mlody

Panowie jak tam praca na Jankowicach bo widzę że ludzi poszukują. Coś więcej możecie powiedzieć po ile są kartki i czy są jakieś dodatki ?

Bartek

Witam składałem podanie na stronie pgg o przyjęcie do pracy i dzwonili do mnie niby z pgg że nie ma przyjęć pod kopalnie ale współpracują z firmą gzug i tam oferują zatrudnienie ktoś coś się orientuje o co to chodzi Dodam że za pierwszym razem odmówiłem po kilku dniach zadzwonili znów

@Bartek

Witam , no właśnie u mnie taka sama sytuacja , dzwonili z PGG że nie ma przyjęć , ale GZUG przyjmuje . Generalnie mają coraz więcej robót , a ludzi jak na lekarstwo . Pewnie dogadali się z PGG że udostępnią listę kandydatów .Wydaje mi się że w przyszłości gdy podejmie się prace w tej firmie , to będzie blokowane przyjęcie pod kopalnie . Firma w stu procentach jest własnością holdingu KW , co sprawia że jest to Państwowa firma .

@Marcin

Są blokady między PGG kasa też nie jest najlepsza nie polecam.

@GZUG

Czyli nie warto się przyjmować ? Myśląc o późniejszej pracy w PGG . Lepiej wybrać inną firmę .

@Marcin

Tak w gzugu myślą jak tylko ci uwalić z kaski zamiast dać.Zaniedlugo mi się kończy umowa zamierzam nie przedłużać i próbować pod pgg.Najgorsze roboty za nie najlepsza kasę tak to u nas wygląda.

Alfred
@GZUG

100% prawda

@Marcin

Warto robota fajna jak ci się chce robić to i zarobisz fajnie te 5000 zawsze nasz nie słuchaj tych co tak tylko płaczą zapraszam na halembe tam zarobisz

Bzdur
@Bolo

Nowy pracownik zaczynajacy pracę przy najnirzszych dodatkach nie zarobi 5000 tys hoćby przerobił wszyskie wolne dni wiec nie pisz głupot

@Bzdur

A wlasnie ze zarobi u nas w przodkach brakuję ludzi jak tylko będzie chciał to zarobi a wy reszta oddziałów lepiej za robote sie weźcie bo tylko na forum piszecie bzdury metry robic to i kasa bedzie

Mustafa Kemal
@Bolo

Mój dziadek dał mi kiedyś cenną,życiową wskazówkę.Mawiał"Puść głupiego przodem,a sam się zaorze"

@Mustafa Kemal

A weź się za robota a nie filozofuj kasztanie

Mustafa Kemal
@Bolo

Do roboty są konie i traktory no i taki (usunięte przez administratora) jak ty:)

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

◉‿◉

Wiadomo już coś więcej o zmianie właścicielskiej?

Dziadek Mróz☃️

Czytam te propozycje podwyżek i własnym oczom nie wierzę????... Po co te kombinacje? Przywróci kartę górnika, jubilaty, dniówki zjazdowe, ołówkowe, paczki dla dzieci na święta i co najważniejsze zaprzestać karania ludzi za to, że biorą ustawowe urlopy na żądanie, opiekę...zabierając im premię. To jest chore... System "motywacyjny" jesteś chory idziesz na L4 zabieramy Ci premię przez 2 miesiące niestety się nie sprawdził. Pomijając fakt czy jest zgodny z KP?

Emeryt....
@Dziadek Mróz☃️

Jak co niektórzy tzw. Myślący złożą pozwy do sądu po odejściu z Firmy to...kaska się posypie za odszkodowania. Wewnętrzne regulaminy nie będą miały już racji bytu... Panowie Przewodniczący Dwóch Związku Zawodowych a wasze podpisy pod tymi pseudo porozumieniami mają znaczenie prawne. Proszę pamiętać, że KP jest ważniejszy....

marek

jakie podwyżki?

Daro
@marek

Były ja za czarne dni 5000 tysi elegancko

Wodzuuu
@Dziadek Mróz☃️

Zgadzam się... Ta firma potrafi tylko karać nawet jeśli pracownik nie zawinił..a nagrody? Jakie kufaaa nagrody??

Obserwator
@Wodzuuu

Wystarczy tylko za każdym razem gdy ci zabiorą premię podejść do swojego przełożonego (włączając dyktafon w telefonie) zapytać dlaczego dostałeś niższą premię niż niż zakładaną i czekać na odpowiedź. Nagrywasz rozmowę ponieważ obawiasz się, że Twoje słowa zostaną wypaczone. Z własnego doświadczenia wiem, że to się sprawdza. Panowie po pierwsze KP a potem jakieś tam ustalenia wewnątrz firmowe. Dlaczego gzug zrezygnował z tzw karania za l4 przez dwa miesiące? Bo nie nie jest to zgodne z regulaminem KP. Zrozumiecie jedno nikt ale to nikt nie może zabrać Wami premii za l4, urlop na żądanie czy też opiekę. To jest tylko widzi mi się kierownika oddziału by dzięki temu zabierając innym premiować swoich tzw (usunięte przez administratora) Nie będę podawać przykładów ale są lepsi Sztygarzy i lepsi przodowi, którzy otrzymują większą premię. Przykład? Oddział Halemba...kierownik walczy o metry nie patrząc, że z tyłu są pustki i są cięte nogi tylko dlatego by były metry....aż prosi się tam Urząd Górniczy i PIP....

Górnik
@Obserwator

Czy to chodzi o kierownika, który był na Bobrku i...podawał metry do przodu?

Achim
@Obserwator

A to ten oddział posrańców gdzie nadsztygar uległ dziwnemu wypadkowi uznanemu przez BHP....leczył się na kolano i doznał urazu kolana? I przez przypadek przy wypadku był główny BHPowiec?

Buła

To ten co bierze..

Przyprawa
@Dziadek Mróz☃️

Jeden taki jeden sztygar jest co by ten oddział przewrócił oddział do góry nogami u niego są wypadki.... Szalony Mirek?

H
@Buła

To ty bierzes, biole do nosa posrancu witora razem z dziangolem 2 fujary z halemby

Gzugol

Będą te podwyżki w marcu?

Dziang
@Gzugol

Najpierw zarób na te podwyżki tylko daj daj a metrów nie rób tempaku

Optymista

Troszeczkę grzeczniej...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu GZUG Gliwice?

Artur

Brak mózgu i chęć pracy za 2300 pod ziemią

Zit

Trzeba zabrać wszystkie przywileje pracownikom to przyjmna cie do zespołu gzugu

Gzug

Paliwo po 7zł, a my dalej w przodku za 3000zł.Za niedługo będziemy robić na opłaty i bene.

Dziang
@Gzug

Jak nie robicie meterków to i 3000 tys za dużo my na halembie robimy no i oczywiście zarabiamy z 5000 tys nie schodzimy także za robotę się bież a nie marudź

Były halembiorz
@Dziang

Chopie nie pisz farmazonów żeby się brać za robotę bo ten chodnik co jedziecie to my go zaczynali i taki chodnik to jest marzenie i tam można robić metry my też tak tam zarabiali jak chcesz pokazać na co cię stać to chodź na Sobieski lub Knurów to zobaczymy co z ciebie za orzeszek a tak poza tym to każdy chodzi do roboty żeby zarobić ale jak biali mówią że mają (usunięte przez administratora) no to co mają zrobić te czarne nic tylko dać wypowiedzenie i do Pbsz-u bo w Gzugu nic już się chyba nie da zrobić żeby było lepiej

@Dziang

Teraz mieliśmy metry,pełny plan wykonany 3200zł wypłaty.Napiszę,że nie miałem żadnego l4 i urlopu.

Zly

Czy jest to legalne w GZUG ukaranie pracownika zaniżeniem o 15% premi za branie urlopu na żądanie proszę to wytłumaczyć brak odpowiedzi będzie skutkować powiadomieniem PIP

Maciek
@Zly

Moim zdaniem nie, po to jest urlop na żądanie w razie nagłej potrzeby skorzystanie w ciągu roku 4 dni. Ale firma co gorsze nie daje żadnego urlopu tylko zaplanowane. Tego jeszcze nie było, chociaż różne fazy w ciągu ponad 10 lat pracy w tej firmie się zdążały. Sprawa dla pip-u

K
@Zly

Zgłaszaj jak najbardziej

Rafał
@K

No i tak to wygląda w firmie jedni to (usunięte przez administratora) drudzy porządni ludzie. Nie stać cie na lepszą odpowiedź, no chyba ze udzielasz się na grupie w Nie jesteś już pracowniem. Bo tacy też się tu zdążają

Cider
@Rafał

Jestem pracownikiem i mam takie same prawa jak inni pracownicy dlaczego zabierają premię.Oddał byś swoją wątpię Rafale

Rafał
@Cider

Swoją odpowiedź napisałem na plus ale w twojej odpowiedzi była ironią, mogłeś koledze bardziej doradzić a nie żeby leciał jak najszybciej bo to można rozumieć dwojako. Tyle w temacie. Pozdro

Kier

@Dziubek...wiadomo o co chodzi,kasa,ale dla firmy a dla was zwiedzanie atrakcji zabytków kopalnii,wycieranie podłogi i pranie onuc rylom . to już kpiny gzugu,ale @motywator was wyciagnie i pomoże lizać oko tym którym z tego powodu kapie na konto,a związki..jaka już firma takie związki,sprzedane,zresztą co oni mogą,mocne w buzi a jak tupną to uszka w dół i amyn

Gzug jankowice
@Kier

Brakło nam 1 metra do planu i z 60% premi dali nami 30% takie przeliczniki to chyba z NASA brali.Wszyscy w górnictwie maja podwyżki nasze związki nie potrafią nic wywalczyć a my mamy pracować za 2800zl chodzić weekendy i robić w najgorszych warunkach.Wypisać się masowo z związków to się rozpadną to wtedy może zaczną o nas walczyć.

@Gzug jankowice

No co ty gadasz,jak tak można było?A tak was zachęcałem,motywowałem.Ale panowie w lutym będzie lepiej:)Powiem tylko, że co mądrzejsi z tej firmy już się wymiksowali,zostali ci co liczą niewiadomo na co, ale to oni będą gasić światło.

@Gzug jankowice

Na Sobieskim brakło nam kiedyś 0,75 metra, ba nawet było wykrojone do tego ringa ale kombajn się zepsuł i nie było jak zabudować i też nie dostaliśmy całej premi, także nic tu już nikogo nie zaskoczy. Związki się sprzedały, firma się wyprzedaje a na końcu nas sprzedają w Będzinie na targu albo na giełdzie w Sosnicy bo bliżej. A propos handlu, to na stronie gzugu w dziale przetargów wystawiono skodę superb, czyli wszystko w temacie

@Dziubek

No nie wierzę,kroją was na żywca,a wy dalej wierzycie w cuda?Na co liczycie, że przyjdzie św.mikołaj i sypnie z wora?

Ktoś
@Dziubek

Wystawili bo nowa biorą w leasing

dddd

witam na jakie zarobki moze liczyc w gzugu osoba po technikum gorniczym bez doswiadczenia?

Propozycja

60 zł dniowka

Dan
@dddd

Około 2400 zł wypłaty plus kartki. Z 2 soboty trzeba zrobić, żeby wyjść pod 3000 zł. Za to roboty dużo więcej, niż w innych firmach i brak ekonomicznego podejścia.

On
@Dan

Robie juz ponad rok i mam tyle samo co nowo przyjęty a wy jak tam wypłaty zadowoleni?

BOB
@Dan

Czyli lepiej iść pracować do Lidla niż tam :/

Eryk
@dddd

Ja pracuje na Jankowicach, jestem po szkole górniczej, dołu ogólnie mam 3 lata. Wypłaty 2400 plus kartki.. Szkoda gadać. Nie warto, więcej się już zarabia na zwykłych produkcjach

Eryk

Jestem po szkole i 3 lata górnictwa wypłaty 2400 plus kartki.. Tragedia

Requiem

Próby podszywania się pod kogoś na takim portalu może być karalne więc radze go szybko usunąć.

Bolek
@Eryk

kolega sie chwalił ze robi każdy weekend na sosnicy i ma 6 kola na reke

Yogurt
@Bolek

GZUG nie ma robót na Sośnicy.

Janek

W Linterze na odstawie 7 dni weekendowych 5200 z kartkami 6/8 etatu

Bolek
@Janek

To kolega sciemnial a jak można wiedzieć przez jakie pidfirmy mozna dostać się na sosnice? Nie mowie teraz ale ogólnie jakie robia na sosnicy?

Janek

Nie wiem. Ja robię na Boryni

BOB
@Bolek

Bo robi każdy weekend.... Ja pracuje od poniedzialku do piatku 48h/tydzień i mam 6k. A nie (usunięte przez administratora) 31 dni w miesiącu zeby 6k dostać?? kpina, Nawet nie będzie miał czasu kiedy to wydać =D

@BOB

Jaka atmosfera panuje w GZUG? :) Może są też jakieś wyjścia integracyjne po pracy od czasu do czasu? Opowiesz jak to wygląda w tej firmie?

....uj ci w pupe
@Eryk

2400 +kartki za 800=3400

Bzyk i myk
@dddd

Colem cowidianie władca golaktyk o ikon idelta przypłyną na 5 fali 6fala czerwona fala Europe z ucikusku wyzwala

hhbhj
@Propozycja

tak mało?

Kasar

Na jankowicach upierdzielają premie za uzety jak się im podoba pytam się to jest (usunięte przez administratora) że nic nie wolno

@Kasar

Nie przejmuj się kolego, na Sobieskim też zabierają premię jak chcą, kiedy chcą i ile chcą. I niech cię ręka boska broni żeby wziąć urlop na żądanie, bo tną premię jak ceny w lidlu

@Dziubek

Co więcej. Przodowi, operatorzy, strzałowi itd itd, chodzą zbierać papierki na kopalni w innej firmie a na naszym chodniku pracują ludzie jeszcze z innej firmy. Gzug naszych ludzi wypożycza firmie, a inną firmę wynajmuje. Nie ma na świecie takiej szkoły po której skończeniu zrozumiałbyś o co tutaj chodzi.

tak nie może być
@Dziubek

A co na to związki gdzie są

gzug

Pgg podwyżka i wyrownanie,Jsw podwyzka stawek i flapsow,KGHM podwyzka stawek,lubelski węgiel podwyżka stawek i wryrównanie,a u nas się myśli jak najwięcej (usunięte przez administratora) z wypłaty.

Kier
@gzug

Czytm nawet że SIG z Jsw także walczy o podwyżkę...a tutaj tylko Oj....ludzi,sprzedawanie,pretensje jak plan zrobiony hehege gzugu,jak długo pociągniesz jeszcze bo załoga was opuszcza,najmujecie obce firmy bo ludzi brak..z tak prężnej firmy zrobiono bagno,Szacun

Bo to prawda.

@Kier

Panowie, nie poddawajcie się.Jest jest jeszcze szansa to uratować.Tylko musicie robić dużo metrów, bardziej się zaangażować w ten trud robienia duuużo metrów.Jest szansa Panowie, naprawdę jest,tylko trzeba ją dostrzec i nie poddawajcie się.Ratujmy wspólne dobro.

Motywator

Teraz wiesz, dlaczego za....sz z żelazem na plecach do przodka za (usunięte przez administratora) pieniądze, ponieważ masz inteligencji tyle co agrafka.Jesteś dymany na każdym kroku,bo ze swoim poziomem nie ogarniasz prostego tekstu,który jest sarkazmem.Jak nie wiesz co to sarkazm, zajrzyj do wikipedii

Kasar
@gzug

A tu nic jeszcze obcinają premię jak się im podoba urlopu nie chcą dawać a za uzety karają

NomaD
@Motywator

Brawo ty. Następnym razem pseudo inteligencie gdy próbujesz być sarkastyczny w internecie zastanów się jak to dobrze zrobić, ponieważ adresat tej wypowiedzi nie słyszy intonacji twojego głosu. Z samego tekstu wynika tylko że jesteś osobą która na swoją premię pracuję głową wykonujący ruch posuwisto zwrotny pod biurkiem kierownika. Następnym razem sugeruję użyć "" lub na końcu dodać wygoogluj to sobie jeśli się nie domyślasz o co chodzi.

@NomaD

Ojej, ojej, ale pan wydymany poczuł się dotknięty:)Ale pojechałeś mi po majtach.Normalnie czuję się spacyfikowany przez ciebie.Nie rób mi tego, proszę! Nigdy przenigdy nie schylił bym się pod biurko,bo mam artretyzm:)W miarę inteligentny człowiek w tekście pisanym wyczuje sarkazm,ale ty potrzebujesz intonacji głosu:) Brawo ty.

40rozbójników

Kaufland po raz kolejny postanowił docenić swoich pracowników. Od początku marca niektórzy zatrudnieni mogą liczyć na wynagrodzenie rzędu 4100 zł. Jak żyć Panie premierze jak żyć ?

Toiow
@40rozbójników

Dokogo piszesz do prezez gzugu zarzadu czy do premiera

Dar
@40rozbójników

Ja. Mam na halembie 5100 i jest git

Troglodyta
@Dar

Krótki rozum,długi jęzor świadczy o twojej inteligencji.

Rudi
@Dar

Bo kapujesz

Dar
@Rudi

Za robote sie weź to zarobisz nieudaczniku

Buła

Elektro na izolacji domowej a co z ludźmi co z nim robili na zmianie? Halemba cisza?

Opieka
@Buła

Wszystkich opieką otoczymy pisać co potrzeba dowieziemy

Panika
@Buła

Stary chop a muzgu brak .U córki 2 klasy w izolacji o laboga czemu moja córka do szkoły chodzi .Przecież te klasy po wspólnym korytarzu chodziły .O matko jak tak można izolacja musi być całego miasta buhaha

Dziubek

Chyba nikt nie dodał sodexo .teraz sprawdzałem i brak doładowania ????????????

Optymista
@Dziubek

Prawdopodobnie karta profilaktyczna już nie będzie zasilana... Także można ją zwrócić do kadr

Rylus Jebaqs

Na miłość boską, nie macie litości dla mnie.Oddajcie mi moje sodekso.

Hhhej

Wiecie może co jest grane ze sodexso nie jest doładowane przecież ciężko pracujemy na to

Ciekawy
@Hhhej

Brak kasy moralność załogi raptem się obniży a w konsekwencji doprowadzi do konfliktu z Zarządem

Hhhej
@Ciekawy

Ale bony należą się nam jak psu buda więc co jest grane?

Rylus Jebaqs

Na rany pana naszego zlitujcie się, gdzie moje sodekso?Jak żyć pani prezes,jak żyć?

Prezes
@Rylus Jebaqs

Krótko

@Prezes

No dobra, ale dajcie żyć,pić się chce:)

Ttt
@Rylus Jebaqs

Karty dalej nie doładowane chyba nie dają w tym miesiącu

Zeuss
@Prezes

Kasa za posiłek regeneracyjny się należy i niema od tego odwołania (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.