Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Ogon

Chopy jako z robotom na Jankowicach? Te wszystkie dodatki (babrorka,wongiel,14 itd) to je aktualne w GZUG?

@Ogon

Węgiel w wypłacie (nie odczujesz), 14 nie ma już za 4 lata, barbórka jest. Ołówkowe zabrane, za każdy dzień chorobowego -3% premii w miesiącu bieżącym i -2% premii za każdy dzień chorobowego w kolejnym. idź nie daj boże na chorobowe (nie mówię tu o rewirantach) 10 dni a niech oddział nawet ma wykon to nie dość że stracisz bo chorobowe marnie płatne to jeszcze za resztę miesiące mimo że robisz na 110% uwalą CI połowę premii i kolejnym 20%. Związki oczywiście w tych kwestiach zawsze są na TAK :D (tam się liczy tylko żeby składki spływały co miesiąc, bo jak trzeba coś załatwić to już sprawa jest ciężka do załatwienia). Kartki na karpia albo zyski kwartalne to też temat już tylko do wspomnień, ale ważne że nadsztygarów jest dość, sam oddział XV ma 3 górniczych/

@Ogon

Jak masz zdrową wątrobę,to dasz radę na Jankowicach.

Blachorz
@Ogon

Chłopy sa juz karty doładowane a wiedomo kiedy zapomoga bydzie

Zjadłem Bażanta
@Andrzej

Niesamowite jest to co piszesz

@Zjadłem Bażanta

To miał być sarkazm, czy jesteś "tłustym kotem" i ta opinia jest dla ciebie niewygodna?

maciek
@Blachorz

nie pisz głupot, karty nie są jeszcze doładowane a po zapomoge do do Mopsu

@maciek

Karty doładowane,więc nie siej fermentu.

Byly ryl pgg

Witam jeszcze jedno pytanie jaka przychodnie polecacie do zrobienoa badan bo jak wiadomo przez ten covid albo nie ma specjalistow albo dlugie teeminy a zależy mi na czasie

Spróbuj w Rudzie na ul.Pokoju

@Tytus

Dzięki juz zalatwilem a robisz moze na halembie?

Byly ryl pgg

Witam zostalem przyjety do gzugu na Halemba jakie roboty sa na halembie prowadzone i jak zarobki ?

Gabriel
@Byly ryl pgg

Jadą kombajnem ale mają końcówkę i idą ponoć na Knurów

@Gabriel

Dziwne bo nic mi nie mowili na rozmowie ze koniec na halembie

Byly ryl pgg

Witam mam oferte pracy w gzugu na halembie jak zarobki jaki socjal i jakie roboty na halembie?

hmm
@Byly ryl pgg

Byly ryl pgg i znowu pod spółka w pgg? Haki to ma sens. Zwolniłeś się czy cie wywalili za cos?.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Pan Tadeusz

Hej panowie znów tu jestem Z moim inteligentnym tekstem! Co na Bielszowicach słychać? Jeden z drugim umie dychać? Czy wymazy się udały ? Kwarantanny się podobały ? A jak idzie wam z metrami ? Kręgosłupy was bolały??? Odliczanie do emerytury? Potem wypad na stałe w góry ?

afgi

czy jubileusze są wypłacane ..na jakich zasadach obecnie ?

Czy ktoś wie kiedy wyplaty bo karty sodexo już doładowane?

jaca

A ile ta jalmuzna 4600? No chyba ze 1500 ci zabierają za alimenty spaty chwilówek itp. To wtedy zawsze będzie mało.

Rew

A ja pytam dalej.Jeżeli na Jankowice zostali wytypowani ludzie z byłego GRP3,to dlaczego na tej liście nie ma nikogo z rannej zmiany? Czyżby byli równiejsi,bo liżą wiadomo co? Jeżeli na danej kopalni likwiduje się cały oddział to ludzie mają dwa wyjścia, albo godzą się na dojazdy,albo się zwalniają.Tutaj sytuacja jest trochę inna.Wytypowano ludzi, którzy mają od 50 do 80 kilometrów dojazdu,a jednocześnie zostawia się ludzi, którzy z miejsca zamieszkania mają np.20 km na Jankowice.Więc pytanie jest następujące,czy ktoś w Gliwicach ma nad tym jakąś kontrolę?Bo jak dla mnie to jest to zwykła prywata pana K.i M.Nikt nas się nie zapytał czy mamy czym lub z kim dojechać.Nikt z nami nie zamienił słowa, po prostu wywieszono listę i sobie radźcie.

Marian
@Rew

przecież tak zawsze było... lista w piątek a poniedziałek szkolenie

Skórka
@Rew

Rew....za mało do biura nosisz w tej firmie to normalne jedni w laćkach do roboty a inni to po 90 km.w jedna strone poprostu trzeba wiedziec co nosić

Chłopy jak wypłaty? Toż to zaś tragedia, Jankowice masakra

ryj
@Jo

Za 6/8 etatu ta sama wyplaty z 3 piątkami (czerwone), co na pełny etat z 3 sobotami?. Kto to kradnie? Za 3 soboty wyszło łącznie możne 300 zł? (usunięte przez administratora)

@Jo

Ja nie narzekam cieszmy się z tego co mamy bo zawsze może być gorzej

Yabu
@Darek

Ludzie z taką mentalnością,nawet jak będą pracować za michę ryżu, będą wmawiali sobie że jest dobrze.No bo przecież zawsze może być gorzej.

@Darek

Darek ile Ci płacą za te komentarze?:)

@123

Nic piszę to co czuje

markus

Wykon plus 1 sobota 5250

@markus

Ciekawe niby kaj i za kogo?

Mika2

Pewnie komornik biere Ci 1500zł dlatego mosz tak mało wypłaty

Robol

Przeciesz na jankowiicach piili cały czas a szczególnie ci którzy pszeszli zPRG do tej firmy

Bolek

Ktoś może wie w jaki sposób można się dostać na rozmowę z zarządem , dyrektorem bądź panią prezes? Dzwoniąc do biurowca słyszę że nie ma takiej możliwości?

Arek
@Bolek

To prawda ze ma nie byc barborek w tym roku lub też tylko 50% z powodu ciężkiej sytuacji finansowej Gzugu i ciężkiej sytuacji w sektorze górniczym?słyszałem to już od 3 osobnych osób. Hm

emeryt
@Arek

luknij sie co mosz w umowie i skończ sioć fermynt

Wytrwały

Witam. Macie jakieś wieści na temat robót na piascie ? Ruszaja jakieś inwestycje,będą ściągać ludzi spowrotem?

@Wytrwały

Witam na chwilę obecną nie

@Kadry

A jakie są perspektywy na przyszłość?

@Wytrwały

powiem tak w tym roku nie

@Kadry

Dziwi mnie fakt ze najpierw cześć ludzi została przeniesiona na inne kopalnie , części nie przedłużyli umów a teraz niektorzy wrocili a takze zostali przyjęci nowi pracownicy.

@Wytrwały

pracownicy zostali przeniesieni aby wzmocnić tamtejsze oddziały, nie którzy wrucili widocznie mieli odpowiednie kwalifikacje

@Wytrwały

Na Piascie roboty nie ma nie było i nie bedzie

Xxxxx

Jakie kadry taka pisownia /wrócili/

@Kadry

Widocznie to jakieś bzdury piszecie......

On

Wczoraj na Knurowie przypadek korona dziś cała zmiana stoi

@On

Postojowe 100 procent płatne?

A jaka to zmiana

Nie

Daro

Jasne że działa

Wytrwały

Ktoś mi powie dlaczego powrót ludzi na swoje oddziały jest blokowany Podczas gdy po internecie krąży pełno ofert pracy z gzug ?

guntek

jak jest górna granica wieku przy przyjęciu pracownika do gzug ?

@guntek

Pewnie do 35 max potem nie ma co pchać się na kopalnie

Bolek

Z kim w tej firmie można porozmawiać na temat przeniesienia na inny oddział?

@Bolek

Najlepiej jedz do Gliwic, napisz prośbę o przeniesienie. Ja tak zrobiłem kilka lat temu jak pracowaliśmy na Knurowie.

Do związków najlepiej

@Darek

Tylko co jak się w związkach nie jest? Zlewka.....

Wytrwały

A co to Gzug szuka nowych pracowników? Pełno ogłoszeń o pracę .o co tu chodzi ktoś coś wie?

Rylek
@Wytrwały

Na jakie kopalnie poszukują ?

@Rylek

Widziałem ogloszenie na Halembe Bielszowice Jankowice Marcel Ziemowit Piast

Rylek
@Wytrwały

To ciekawe, że redukują załogę (po przez alokacje na odległe kopalnie czy nie przedłużanie umowy), a mimo to ogłaszają przyjęcia na kopalnie mniej perspektywiczne. Ale wiadomo, nowy narybek to i w tym roku nie trzeba będzie wypłacać barbórki.

@Rylek

Wogole w tej firmie ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Jest coraz gorzej.

Bergmann

Bodobni slaba kasa.

@Bergmann

Słaba to mało powiedziane. Od maja to jest tragedia. Koronawirus, problemy spółek węglowych wszystko to sie na nas odbija.

gornik
@Wytrwały

Wybor- (Kopex) PBsz czy Carbon?

Kolo

Co tam na Bielszowicach brak ludzi słyszałem

Rysio
@Kolo

Na bielszach jeden wielki przekręt nie ma co gadać

Bolek

Witam.ktoś coś słyszał o powrocie ludzi na Ziemowit i Piast?

Bolek

Czyli jest coś na rzeczy. Tylko ciekawe ilu tych przeniesionych jeszcze robi czy się nie pozwalniali po takim czasie i wypłatach.

Bolek

A może właśnie o to chodzi? Nie idzie tego zrozumieć. ...

Nn

Nie wie ktoś czy będą kartki żywnościowe

HH

A przelewy macie?

Rafal
@HH

8 była kasa na koncie

Hh
@Rafal

Ale chodzi mi na tych kartach co zamiast bonow sa?

Hh

Skad wiesz ze juz jest? Mi pisze caly czas ze karta nieaktywna i dostepne seodki 0zl

@Hh

Musisz zrobić odśwież i pokaże się że karta aktywna. Pozdro

Maciek

Kartą możesz płacić wszędzie tam gdzie obsługują karty, nie rozumie w czym mosz problem. Tl

@Maciek

Niestety nie . Jedno netto, biedronki, Kaufland i Auchan :) nic więcej

@Maciek

Niestety są wybrane dane sklepy do (usunięte przez administratora) z tym oddawać bony spowrotem.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.