Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Jo

Po co nam te karty jak u mnie mogę tylko w 2 sklepach z nich skorzystać darujcie to sobie

HH

To je wypłata?? Czlowiek robi caly tydzien plus weekendy a oni taka Jałmużne ci wyplaca! pojechali w tym miesiacu

@HH

A piątki? Działa już karta Sodexo?

@Emil

Kartę musiszvse zarejestrować i aktywować. Wczoraj sprawdzałem ale nic nie było. Co do pełnych godzin to planista wczoraj mówił że wracamy od sierpnia.

@Maciek

Kartę zarejestrowałem dawno ale nadal nie jest aktywna. Napisane jest że aktywuje pracodawca. Jak ja aktywowales ? Pozdro

@Emil

Zarejstowalem wg tej ściągi co dali do karty , pokazało że jest aktywna.

@Emil

Jak weszłam w link to pokazało że karta aktywna, masz rację teraz zalogowalem się na stronę i po odświeżeniu pisze że jest nieaktywne. Myślę że trzeba poczekać do jutra do 10 -tego tak jak wcześniej były bony. Pozdro

ciekawy
@HH

No właśnie chłopy jak tam przelewy? Zadowoleni

maz gornik

Idz do pracy będziesz miała wiecej

rafał

karta dali nie aktywno nie ma sie kogo zapytac bo w biurze nima nikogo

HH
@rafał

Dokladnie kaj te przelewy na te karty.

Ciekawy
@rafał

Idź do bankomatu wpisz pin który jest przypisany do tej karty i zobaczysz kwotę z kartek zywnosciowych

Norek

Witam, skoro pracujemy na 80% etatu, to jak to wygląda że stażem do emerytury? Będzie trzeba te parę miesięcy niepełnego etatu odrabiać?

@Norek

Przeczytaj ustawę z dnia 17 XII 1998 o emeryturach i rentach z FUS art.50a-e.Zwróć uwagę na zapis"stale i w pełnym wymiarze czasu pracy".

Jakub

Panowie będą wczasy pod grusza wypłacać?

@Jakub

Ja czekam juz 2mc na wczasy maja teraz niby wyplacić

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Czy zdarzają się nadgodziny w GZUG Gliwice?

Podaj przykład. ....

Jony
@Wytrwały

Vacat, Climer, Sig

Maciek

Kto Ci powiedział że nie będziemy robić normalnie, jakieś konkrety napisz

Hmm

Jakie 75 procent?

Bolo

Pracujemy na 100%.

jaca
@Bolo

Robi ktoś na sosnicy? Ponoć 7 zmian jedzie jakoś wierzyć mi się nie chce ile w tym prawdy

Tytus
@Bolo

Na 100% za 80%procent.Brawo ty.Firma takich potrzebuje.

To na jakim odzziele robisz ze ci 100%płacą

@Tytus

Przez takich jak ten bolo to z nami robią co chcą

Bolek

Gzug pracuje czy znowu idziemy na postój?

Gzug
@Bolek

Na pewno zaś nas wywala na postoj

@Gzug

Ciekawe kiedy się o tym dowiemy? Jak już będziemy przebrani czekali na podział???

Bolek

Ażeby tylko nam. Ta sytuacja to jeden wielki cyrk.

@Bolek

Ja nie wiedziałem że się tak stanie kolegę sprzedałem i co on ma teraz lepiej niż ja heh karma wraca pamiętaj Dareczku

@Bolek

Pranie mózgu ciąg dalszy ????

Rafal

Nic ciekawego postaraj się kolego

Wszystko wiedzący

To nie Darek sprzedał tylko Rafał a rękę wyciągał

Oooo

I co? Już nie bydzie powrotu na Ziemowit i Piasta? Nie chcą nos

@Oooo

Nie bedzie

@Bolek

Są jakiej nowe wieści w tej sprawie?

Pichupak
@Oooo

Widać takie fachowce żeśta som, że was już nie chcom.

Maciek

Potwierdzam w poniedziałek do roboty, oblozenie było zrobione na koniec kwietnia więc każdy wie jak ma przyjść.

Kolega
@Maciek

No to super nie muszę jeździć już do Holandii...

Planista..
@Maciek

Zwijamy wędki i do roboty...

Bombelek
@Planista..

Tylko żebyś przez przypadek kasy nie zwinął bo tak potrafisz dziesiona zrobić....a zresztą dziangi drugi raz ci nie odpuści! Do roboty a nie na czyimś garnuszku siedzieć! Trzeba teraz innego sponsora poszukać?

Yabu

Po tym nokdaunie,to GZUG będzie miał ciężko się pozbierać.Chyba że mamy dobrych sędziów ringowych.

Maciuś

Adam już nic nie ogarnia ????

marek

ktos cie zmusza do pracy w tym miejscu? nigdy nie zrozumiem takich wpisów.

Emil

Nie tylko Gzug niech zamkną ale cały ten sprzedany związek Sierpień 80 bo chyba zapomnieli po co są

Wytrwały

Kopalnie mają postój a gzug pracuje czy nie?ktos ma jakieś info?

Halemba nie staje.

Bob
@Tomek

A co na to płatnistka z penisem? Czy coś wie. Robi jeszcze na Jankowicach?

dawid

12 kopalń na minimum 3 tyg postojowego od jutra. 10 z PGG. Podano łaskawie które ?

Ciekawy
@dawid

Wpisz sobie eska 12 kopalń postojowe tam jest podane

@Ciekawy

Tam jest lista kopalń gdzie było najwięcej przypadków, właściwa lista będzie podana dopiero o 13 na konferencji

Gzug
@Darek

Zamkli te kopalnię co mało zachorowań jest co to ma być?

hanys

nie jestes w pgg ani jsw nie dostaniesz 100% :D

Zaniepokojony

Ponoć 750 osób maja zwolnić uda źle czasy dla nas trzeba będzie szukać roboty masakra

@Zaniepokojony

A skąd takie info ja wiem że mają ruszać przyjecia z pewnego źródła z jankowic

@Bielszowice gzug

Przyjęcia? Haha no będą przyjmować ale wypowiedzenia ...

@Bielszowice gzug

Wy i te wasze pewne źródła z łaźni.Dzisiaj był artykuł na wp o sytuacji w Gzug-u.Firma jest na skraju płynności finansowej.PGG nie płaci za wykonane roboty.Zaległości są na 20mln PLN.Ministerstwo Aktywów umywa oczywiście rączkiJeżeli taka sytuacja utrzyma się dalej,to szykujcie się na rozwiązanie ostateczne.

@Yabu

Artykuł był wczoraj nie dzisiaj. Czerpanie wiedzy z internetu i branie tego za pewnik też zbyt mądre nie jest .

@Darek

Jeżeli czytam wypowiedzi, które ktoś firmuje swoim nazwiskiem,a określają sytuację ekonomiczną firmy,to odbieram to jako pewnik.Ale taki mądrala jak ty,ma zapewne swoją wiedzę na ten temat.Więc może poinformuj kolegów, czego mogą się spodziewać w najbliższej przyszłości.

@Bielszowice gzug

W necie pisze ale może coś W tym być wiemy w jakiej sytuacji i jest pgg

@Darek

Aleś Ty mądry może ty to ze swojej głowy wypierasz ale jakbyś był mądry to byś wiedział że gzug traci płynność wszystkich zwolnią tylko ciebie zostawia weź daj spokój i nie wypowiadaj się jak nic mądrego nie masz do powiedzenia

@Yabu

Jak już Yabu tonie z łaźni tylko od nadsztygara z jankowic który jest dobrym kolego jednego ziomka z biura

@Bolek

Pisze co wiem. Z drugiej beczki wczoraj podpisalem Nowa umowę jak to możliwe skoro gadacie że nie bd przyjmowac i przedłużać umów?? Wytłumacz mi.

Bolo

Na ile ta umowa?

Alba
@Bielszowice gzug

Nigdzie nie napisali że z dnia na dzień zwolnią 750 osób więc umowy jeszcze mogą dawać ale perspektywy są nie ciekawe

Umowa na dwa lata

@Zaniepokojony

ludziska trzeba walić wypowiedzenia ta firma jest już na dnie nic dobrego już nie wyniknie

@Emil

Chciałem składać do Sig ale mówię że wstrzymane narazie a na Knurow miałbym blisko poprubuje jeszcze

eda
@Zaniepokojony

juz przyjmuja do sigu ...

Domonik
@eda

Przyjmuje sig i pbsz, ale mają określoną pulę. Z tego co słyszałem przew. (zwiąchole), już sobie zabukowali miejsca.

@Bielszowice gzug

Powiem tylko tyle, że nawet wielki wódz PGG nie powie Ci co dalej.Sprawa jest bardziej polityczna niż ekonomiczna.Wszyscy czekają do 28czerwca, wtedy zapadną ważne decyzje.GZUG jest tylko małym ogniwem, jest zależny od PGG.To,że otrzymałeś umowę, nie zmienia faktu, że sytuacja GZGU-u jest kiepska.Składanie wypowiedzenia z własnej inicjatywy to raczej kiepski pomysł, chyba, że ktoś ma pewność zatrudnienia w innej firmie.

@Yabu

No tak lepiej jezdzić po 170 km dziennie i chwalić GZUG za to że mamy pracę gdzie w mojej okolicy znajdę prace z podobną płacą i na miejscu

@Bielszowice gzug

A ja wiem że parę umów już nie przedłużyli a parę wypowiedzeń już podpisali bez zbędnych pytań więc coś jest na rzeczy .

@Emil

Masz swój rozum,sam wiesz co jest dla Ciebie najlepsze.GZUG jest firmą państwową, więc w razie "W"masz odprawę,a być może nawet jakiś pakiet ochronny.Jeżeli złożysz wypowiedzenie z własnej woli,pozbawiasz się tych możliwości.Tylko o to mi chodziło.

@Yabu

Pakiet ochronny o czym ty piszesz

@Darek

Widzę, że z ciebie to taki wieczny malkontent.Napisałem to w trybie przypuszczającym, patrząc na GZUG przez pryzmat właścicielski.W tej firmie napewno jest większa szansa na jakąś formę ochrony,niż jakiejś firmie "krzak".

Wiadomo cos z kartkami kiedy byda wydowac?

Kartkowy

O kartkach zapomnij. Oszczędności

Nn
@Kartkowy

Przecież kartki normalnie sa

grafi
@Kartkowy

MUSZĄ DAĆ KARTKI, JEST NA UMOWIE. OSZCZEDNOSCI OSZCZEDNOSCIAMI ALE JAK TO JEST NA UMOWIE ZE ZA KAZDY ZJAZD JEST KARTKA MUSZA TO DAC BO JAKBY NIE DALI MOZESZ ISC Z TYM DO SADU

Pol

Pytacie o kartki a z inf. na WNP firma jest na skraju bankructwa. Ratuj się kto może. Masakra. Tak zwiachale zaorali dobrą firmę.

krs

Czy to prawda, że pan(usunięte przez administratora) kierownik przetargów i umów w PGG, jest przew. rady nadzorczej w GZUG-u ?

Piostek

Super przenoszą mnie z Piasta na Bielszowice,w poniedziałek do Gliwic z wyposażeniem ..

Grubiosz
@Piostek

Bielszowice fajno gruba ciepło tak ze się nimosz co martwić

@Piostek

Tylko Ty, czy jeszcze ktoś?

Na Jankowice chyba 9 z piasta a z ziemowitu chyba ze 40

Wiadomo dlaczego?

@Xyz

Ponoć kopalnie rezygnują z usług gzug przez brak kasy. 5 osób już jest na Knurowie.

@Grubiosz

Tak tylko na piasta tygodniowo robiłem 60km,a teraz musiałbym 500kmna tydzień

Tylko

Romek
@Piostek

No to już możesz szukać alternatywy,bo ten układ napewno nie będzie Ci się opłacał.Solo 500km tygodniowo,porażka.

Grubiosz
@Piostek

To się chłopie zwolnij A nie płacz ze 500km musisz robić na tym piascie to same placzki ktoś ci powiedział że do emerytury tam dorobisz czy jak

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.