Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Bodzio

Jankowice - na co moga liczyć? Bo mie przenoszą

@Bodzio

Pewnie nic dobrego. Jak zawsze

Bla bla

I to mi się podobo. Jak tam jest z ludźmi, jak zarobki, kopalnia spoko?

Lol

Panowie ta informacja jest prosto ze związków

Od poniedziałku do pracy, 01.06.2020

Dawid
@Lol

Kolejne nie sprawdzone info? :)

Slusarz

Skad te info? Pewne?

Ryl

Chyba do biedronki!!!

@Dawid

Pewne... Info prosto ze związków

Ślusarz

A z kartkami coś wiadomo kiedy beda, mogliby wkoncu je dac?!

@Ślusarz

Nie można odebrać np z biura w Gliwicach, dopiero jak będzie działać nasze biuro na kopalni...także nie wiadomo

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Wytrwały

Co z tym gzugiem? Będziemy pracować czy się będziemy zwalniać? Ile tego postoju jeszcze? Co z Ziemowitem i Piastem? Ludziska wiecie coś więcej? Można już zwariować z tej niewiedzy.

@Wytrwały

Trzeba wyjść i protestować, (usunięte przez administratora) ten rząd bo niszczą celowo nie tylko górnictwo, ale cała gospodarkę.

@Wytrwały

Nie będą wydobywać i sprzedawać węgla to nie będzie inwestycji a tym samym l, dla nas pracy. Bawią się i manipulują ludźmi, robią testy, które nie mają znaczenia, celowo zatrzymują produkcję. A ludzie, górnicy siedzą i się boją.

Yabu
@Kris

Człowieku ten rząd to tylko wydmuszka.Znajdź trochę informacji o nowym zielonym ładzie w UE,a oczy Ci się otworzą.

jak długo postojowe??

@ja

nie przedłużyli ???

Abel
@hanys

nic o tym nie wiem na obecną chwilę

Ello
@Abel

W końcu do kiedy postojowe?

Mirek Mirosław

Postojowe przedłużone na czerwiec tak mi powiedziano ciekawe jak będzie firmy przodkowe wstrzymane o kolejny miesiąc

@Mirek Mirosław

A kto takiej informacji udzielił?

Tomasz

Witam ile można było zrobić w firmie przed epidemią korona wirusa w gzug bo brat robie 8 lat w firmie i ściemnia że zarobki nie duże że ponad 2000 tyś a od innych wiem że 3500 tyś bez sobót a z sobotami 4000 brał a co innego się żalił

Emil
@Tomasz

chłopie unikaj GZUG idź albo pod Kopalnia albo pod ZGRI

Jony

Jak widać tak

Zły

Ludziska ponoć z Ziemowita i Piasta mają ciepać ludzmi na Jankowice i Knurów wiadomo coś?

@Zły

Przed postojowym, już to mówili. Znów strąca część ludzi, ale może o to chodzi

Abdul
@Kris

Za pewne o to chodzi ale nikt tego nie powie jawnie bo wszystko jest ukrywane przed załogami

chudy
@Zły

Nie da rady na Knurów brak możliwości szkolenia i od jutra hologram na covid 19 bez tego nie wejdziesz na kopalnię więc nikt nie przejdzie !!!

@chudy

Chyba kolego zbyt słabo znasz możliwości władzy ....

CIEKAWY

kIEDY BADANIA PRZESIEWOWE NA KNUROWIE?

Darwin
@CIEKAWY

Podobno 22 maja ale nie wymazy a te "super ", "niezawodne" testy kasetowe :D

SiG
@Darwin

Podobno ma nie byc, nwm czy to prawda czy plota spod haka, ale tak slyszalem

Bolek

Witam. Pytanie do pracujących na Knurowie . Jak wyglądają zarobki i co to za robota na tym oddziale? W ogóle jaka atmosfera?

Jo

Gdyby ktoś pytał o zarobki za kwiecień 3200 wypłaty dołu mom 17 lat aby nie było...gzug Ty soboe jaja robisz!

Slusarz

Sa juz przelewy?

@Slusarz

Tak, ING już ma

Achim
@Jo

Zadzwoń do związków wszystko wyjaśnimy.

Udwa
@Jo

Jeżeli uważasz, że za noszenie betonów do przodka to za mało, załóż firmę, pokaż że stać Cię na więcej, że jesteś prawdziwym fachowcem i możesz zarobić więcej.Utrzyj nosa GZUG-owi.Pokaż, że nie jesteś tylko roszczeniowcem.

Xxx
@Jo

(usunięte przez administratora) banda złodziejów, niech sami sobie (usunięte przez administratora) za te 2000 na dole a nie w biurach na dupska h siedzieć i udupiac nam połowę wypłaty. Obłęd

Ja miałem 3600

Niko
@Xxx

Marcin nie nakręcaj się.Bydzie lepij.

Do Niedowiarków
@Udwa

Takie twoje gadanie, ma lata przepracowane to też mu się należy z takim stażem godny zarobek :D Ja uwolniłem się od gzugu mam rok dołu robię teraz pod kopalnią w PRZEWOZIE i mam 3900 tyś wypłaty bez weekendów :D Więc pozdrawiam i życzę wam POWODZENIA

Udwa
@Do Niedowiarków

Firma ma płacić za lata.Co Ty do mnie gadasz człowieku? Pokaż mi firmę,na wolnym rynku,która płaci pracownikowi za przepracowane lata.Rozumiem, że to tylko sarkazm z Twojej strony.Przez taką patologiczną mentalność, górnictwo jest dzisiaj w takim położeniu.

Utrzy
@Udwa

Może nie całe górnictwo a firma... mówisz że godnie zarobisz ? Mając tyle lat przepracowanych to raczej jakieś doświadczenie ma. A ja kompletnie szary człowiek i pod kopalnią mam 3900 magia? Nie sądzę. Wyzysk człowieka i tyle. Jeszcze jakby tego było mało to z firmy się wydostać nie idzie bo blokada przejść... to dlatego to firma robi logiczne ze każdy pójdzie tam gdzie godnie zarobi. A tobie pewnie powiedzieli jak z tą pójdziesz to pod kopalnię się nie dostaniesz i sobie tam pracujesz. Pozdrawiam

Ernest
@Achim

Związki ci naleją po jednym i poklepia po plecach

Janek
@Jo

Jaja robią sobie z nas, dyrektorzy mają wypłaty jak szejk a my jak (usunięte przez administratora), szkoda gadać cała ta firma to fikcja nikt nie myśli o nas załodze tylko każdy pilnuje swoich interesów

Achim
@Ernest

Wystarczy przyjść zapisać się i płacić składki. A potem każdy problem rozwiążemy. Tylko do solidarności żeby było jasne!!!

dawid

Coś juz wiadomo ? co dalej ?

Ernest

Od dłuższego czasu obserwuje moja ukochana firmę jak stacza się na samo (usunięte przez administratora) dziękuję Bogu że od dłuższego czasu jestem na emeryturze. Jak tak dalej będzie się działo to zamkną to w trzy (usunięte przez administratora) Widzę że słońce Rybnika dalej rządzi i dzieli, niby prezes jest ale na sznurku słońca, jak zwykle w jego ukladance, dalej skłuca załogę, szczuje jednych na drugich, metody jak w firmie w Jastrzębiu (już zamknięta ale smród pozostał)i kolejna firma do zamknięcia przez nasze słońce Rybnika, szkoda ludzi. związki jak to one jeden pilnuje muzykantów drugi jak mu słońce naleje tak ten skacze jeżeli ludzie się nie obudzą to będzie pozamiatane, panowie czas na wasz głos, Wszystko w waszych rękach już nie możecie liczyć na nikogo a na pewno nie na wasze zz

DJ bobo

2800 z dwoma sobotami jak żyć ja się pytam jak żyć

Maciek
@DJ bobo

Zastanawiam się gdzie robisz, ja z 2 robotami 4.200

Ulany
@Maciek

Na Knurowie kolego były takie wypłaty, ponieważ pracowaliśmy po 6h.Pracownicy JSW na tym systemie nie stracili,my już tak.Najlepsze, że ten miesiąc trzeba będzie odrobić,bo ZUS go nie zaliczy.

@Ulany

Jak nie zaliczy? Normalnie zaliczy nic nie trzeba odrabiać skąd masz takie info?

Ulany
@Daro

Odsyłam do ustawy z dnia 17 XII 1998,art.50a-f o emeryturach i rentach z FUS.Jest tam taki zapis:stale i w pełnym wymiarze czasu pracy.A teraz luknij w swój pasek,jak masz wykazane dniówki?Co obliguje Ciebie do skróconego (6h)czasu pracy?

Czy ktoś wie po jakiej szkole są osoby odpowiedzialne za wyliczone wypłaty na oddziale GRP XV za miesiąc kwiecień?

marek
@Andrzej

a jak będą obliczać postojowe ? 60% podstawy ?

@marek

Z tego co wiem to 2080zl na rękę. Ale pewnie z tego odejmą PZU związki itp.

Ślusarz

Czy ktos wie jak w w tym miesiacu z kartkami jak mamy postój??

Toiow

8 maja na jakowicach jeżeli się coś niezmieni

@Ślusarz

Nie Bedzie kartek bo z jakiej racji maja być?

@Daro

Z jakiej racji ma nie być za kwiecień?

Xxx

Witam, czy GZUG blokuje przejścia pod PGG lub JSW ?

jo
@Xxx

tak

Fifirafa

Postojowe 3 miesiące pewne dopiero podano że miesiąc oficjalnie 3 miesiące I 60% wynagrodzenia - wypłaty pozdro do górniczej braci

hanys
@Fifirafa

gdzie jest oficjalnie podane ?

@hanys

Zadzwoń do kierownika kup mu flaszkę i tabaka to może Ci powie poczekaj I zobaczysz.

Jarek
@Fifirafa

A ja wiedziałem że tak będzie dobrze że uciekłem niech to zamkną

Czyli co dalej z firmą?

@Darek

Już pisałem co zadzwoń do kierownika flaszka I tabaka mu kup to Ci powie - A między Nami Gzugolami cza szukać inny firmy albo roboty .

Elpo

No jak cza to cza:)

Ciekawy
@Fifirafa

Cos ty za jegomość że ludzi namawiasz by się zwalniali i rezygnowali z postojowego

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.