Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Swietłana

W Donbasie

Hola hola

Jeszcze w Doniecku...

Mickiewicz

Wesołych świąt wam wszystkim życzę Nie bądźcie źli gdy na dole trochę krzyczę Trzeba jednak was krótko trzymać Bo zaczniecie mnie powoli (usunięte przez administratora) Bądźcie silni gdy metrów braknie nam Ja za was kciuki dziennie trzymam ! Zawsze was wspieram musicie być pewni Pod koniec miesiąca otworze mój dziennik I każdemu wpisze premie odpowiednią Że innym oddziałom twarze wszystkie zbledną. Ja nie jestem wcale taki bardzo chytry Ja tylko chce co miesiąc odpowiednie metry.

Martyna

Komu się należy barbórka?

Krzysiu
@Martyna

Górnikom.

Pan Tadeusz

Sto lat sto lat! Wszyscy razem! Dla tego jednego jedynego! Pana naszego! Który się począł z gzugu najlepszego! Amen!

Zeuss
@Pan Tadeusz

Nie obrażaj Naszego Ojca Niebieskiego który ządzi całym wszechswiatem i wsztstkimi stworzeniami w niebie i naziemi albowiem albowiem nasze duszę należą Do niego A to znaczy że dał na dar rozumu i odpowiemy przed nim za miłość do bliźniego bewzgledu na zajmowane stanowisko takie jest przymierze

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Fifirafa

I jak tam na Jankowicach dalej takie zarobki macie Po 7 tyś ??

Rafafifa
@Fifirafa

Ta chyba za 3 miesiące buhaja na jankowicach zarabia się panie kolego

Ok
@Fifirafa

5200 bez swiot na jankowicach

Bielszowice
@Ok

Chyba ze wczasami pod grusza. Przyjdziecie do nas to się dowiecie jak się zarabia hyhy

Mario

Czy ktos wie czy w tym roku beda moze te karty na swieta na dzieci?! I ciekawe czy dzis wyplaty beda!

Mirek Mirosław

Podobno kasa jak cza na Jankowicach :)

Marian

Jak z zarobkami czy warto aplikować?

Mirek

Całą Barbórkę przepisem i co teraz, będą coś jeszcze płacić

Czy jak pracuje 7 miesięcy to czy mogę liczyć na Barbórke czy nie bardzo??

@Nowy

Nie w tej firmie. Pod kopalnią owszem ale tu to porażka

emeryt
@Nowy

tak, jeśli przyjąłes się między 1 grudnia 2018 a 31 maja 2019 i na dzień 30.11.2019 jesteś w stanie zatrudnienia.

Janusz Kowalski

7 tyś Barbórki firma się postarała :)

@Janusz Kowalski

Gratulacje nadsztygar

karol

Ktoś już dostał barbórkę?

Dziś nie będzie

Nn

Czemu dzis nie bedzie

@Stefan

Jutro biura zamknięte, dziś powinny być...

Zobaczymy jak o 15 przelewu nie będzie lub 17 to lipa dziś

Robol
@Stefan

Coraz gorzej sie dzieje .Pora wy... z tej firmy barburka na konto a w piątek wypowiedzenie jedzie .Pora i mi isc w ...

@Robol

Wiadomo...W tej firmie nie opłaca się robić...

Robol

W ing właśnie wpłynęło

@karol

Barbórka właśnie mi przyszła i to mile zaskoczony jestem...... dziś wypłacali

Broda

No to teraz możemy się bawić!!!!

Zeuss

@Maciek

Nie sprawdzaj nie ma

Jutro kasa z Barbórka I wysyłam kasę na ukrainu

Ryl

Do związki.Bo wy tylko za czyjeś umicie się bawić ale żeby coś dać to beee po co wy jesteście darmozjady

Hau Hau
@Ryl

To się z nich wypisz i nie będziesz jęczał.Dajcie i dajcie a skąd niby mamy na to wziąć

Krzysztof Sz.

Związki są ok.

"yntylygyntny"
@Ryl

A jakby tak związki miały "coś dać" to co by to miało być ? ;)

Emeryt
@"yntylygyntny"

Jak zwykle nic

Bucha ha ha

Nigdy

Gorol
@Krzysztof Sz.

Jak by związki były ok to zrobia jakaś paczke na święta a nie tłumaczyć się skąd brać .

Misiek

Ktoś wie jak wygląda praca pod GZUG na kopalni Zimowit Jakieś plusy minusy (Nie mam żadnego doświadczenia pod ziemią)

jarek
@Misiek

bedziesz mobilną bonanzą z takim doświadczeniem

Misiek
@jarek

Planuje zrobić polroczna szkole Górnicza w bieruniu

Luki
@Misiek

Nie ma tam już szkoły górniczej dla dorosłych(zaocznie) tak jak to było kiedyś wtedy to dostawało się nawet gwarancję pracy

Pawoł

Szczecin...

Janusz Kowalski

Kiedy Barbórka na koncie ?

Jacek

Tu "dowcipny" nie bądź taki mądry jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz.

Krzysiu
@Janusz Kowalski

Podłuobno płaco 2 grudnia. Nareszcie błuo muszem posłać chriewny dla rodziny błuo tam bieda taka że hej... Hej hej hej sokoły!!!

Ryl

Witam ja mam pytanie będę w tym roku paczki dla dzieci na święta czy znów nasze związki będę za nasze sobie jeździć na wycieczki.Płacimy na was tyle kasy a wy nawet nie umicie dzieciom paczki dać .

zwiazki
@Ryl

pewnie w paczce będzie firmowy długopis firmowy kubek i dla dziecka tabliczka czekolady mlecznej . a za Twoje to zrobimy sobie karczme a ty dostaniesz kufel. mało?

Maciek

Jak to jest, byłem na chorobowym w październiku ponad tydzień, a uwalili mi cała premię.

Zaskoczony
@Maciek

Jeśli oddział nie zrobił metrów i byłeś na l4 a za każdy dzień l4 jest - 3% premi to z czego byś chciał dostać ową premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.