Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Obserwator

Powinni wziąć się lewirantów bo kombinują jak tylko mogą. Dwa tygodnie urlopu to za mało i dawaj na L4. Nie pasuje zmiana B to następny na L4. Przykładów można mnożyć a kombinatorzy śmieją się i siedzą w domu. Nie będę podawał nazwisk nie ze względu na RODO ale każdy wie o kogo chodzi i nic z tym nie robią.

Szafarz
@Obserwator

Ty się ode mnie odczep bo cię ekskomunikuję kolego!

Rewirant
@Obserwator

A kto ci broni kolego na l-4 iść .Jesteś chory to idziesz proste,Ty dymasz a ja piwko na l-4 piję.Tylko metry rób żebym wypłatę dobrą dostał

@Rewirant

Jak jesteś na L4 to nie możesz alkoholu pić. Sam siebie sprzedajesz że twoje zwolnienie lekarskie jest lewe i co gorsza zaplanowane. Ale spoko dojdziemy do ciebie. Wszystko w swoim czasie. Wszystko obserwujemy. Np Facebook.

Śmieszny
@Prezes

Ta jeszcze Naszą Klasę i twitera obserwujcie.Nadajecie się jadą wam po majtach że aż miło i nic nigdy z tym nie zrobicie

@Obserwator

Jak jesteś chory, idziesz na L4. Proste. Gdyby firma nie leciała w chooya i na koniec roku nie losowalaby 4rech wybrańców spośród całej firmy łącznie z pisarczykami, którzy siedzą przy kawce na internecie, tylko wyplacala wszystkim równo premie za brak L4, tak jak to robia motywując swoich pracowników w ten sposób inni pracodawcy, to może by nie trzeba było narzekać , a tak wszyscy Was mają w (usunięte przez administratora) , tak jak firma nas.

U2
@Obserwator

Prawo do zwolnienia L4,w przypadku choroby,mam zagwarantowane prawnie.Jeżeli kogoś o coś podejrzewasz, zgłoś to odpowiednim organom,bo teraz to ty możesz mnie w pompkę cmoknąć.

Obiektywny
@Obserwator

Panowie czytając wasze wypowiedzi wychodzi na to że jako załogi niepotraficie walczyć o swoje przywileje najlepiej wychodzi wam skakanie sobie do gardeł

Katol
@Szafarz

Chyba "wykluczyć"? Tak się u was mówi?

Bogu
@Prezes

O kurde ta flaszka Finlandii na moim stole to tylko rekwizyt i to jeszcze z wodą!

?
@Obserwator

A co to jest lewir?Ach ty słodziaku gorolski, zapewne chodziło ci o rewirantów.????

Ale jajaj

Lidl znów szokuje rynek. Od 1 marca zapłaci początkującym pracownikom 3100 zł miesięcznie. 700 nowych miejsc pracy [24.02.2019]

Myśliciel

Jeśli w GZUGu premia 1% to też premia i wszyscy uważają że jest ok to nawet jeśli firma zamknęła by koniec roku z zyskiem 1 000 zł to jest jakiś zysk i 14 powinna być !

@Myśliciel

To w takim razie ten zysk czyli 1000 podziel sobie na tych wszystkich pracowników.

Marzyciel
@Myśliciel

Dostaniesz 14 jak sobie odłożysz nieudaczniku dalej metry rób to może ci coś skapnie ze stołu Pańskiego

Jahwe
@Marzyciel

Ten, który obficie dostarcza siewcy ziarna, a także chleba do jedzenia, wam też w obfitości dostarczy ziarna do siania i pomnoży plony waszej prawości.

Katol z dziada pradziada
@Jahwe

Ewangelia wg św. Mateusza 7,15-20. Jezus powiedział do swoich uczniów: „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach”.

Edek bez kredek
@Jahwe

Zaprawdę powiadam wam, że OBI stworzono na naszą chwałę byśmy ćwicz mogli cierpliwość naszą

L4
@Marzyciel

Rób za mnie a ja sobie będę piwko popijał... NA ZDROWIE!

Jacek
@L4

Zamilcz Panie M.

Drogowiec
@Jacek

Jaca puknij się glaca. Zaprawdę powiadam Ci jam jest ten kto wskaże ci jedyną i odpowiednią drogę. Tylko pójdź za mną!

Odwrócony

Dźwigną w końcu ekwiwalent za deputat węglowy? Bo od 2012 ta sama kwota na pasku. Poza tym macie na umowach napisane , że dodatkowa nagroda roczna (14tka) jest przyznawana w przypadku wykazania zysków przez firmę ???

Maciek
@Odwrócony

Masz rację tak jest jeśli chodzi o 14 pensję. Z tego co się orientuję firma zamknęła się na plus. Więc 14 powinna być wypłacona.

Eda
@Maciek

Maciek to źle się orientujesz, firma zamknęła się na minusie i to ogromnym, czyli twoja wiedza i twój post jest o kant .. roztrzaskac, widzisz taki jesteś leber, piszesz coś o czym nie masz bladego pojęcia, byle zaistnieć, byle coś chlapnąć

Jest 14-tka
@Eda

Jobrapido Stanowisko, branża, pracodawca Jakiej szukasz pracy? Miasto, powiat, kod pocztowy Wyszukiwanie zaawansowane Moje kryteria wyszukiwania Zaloguj się, aby sprawdzić swoje wyszukiwania Zaloguj się Lokalizacja Śląskie Gliwice Knurów Małopolskie Mysłowice Lubelskie < Wróć do wyników wyszukiwania www.lento.pl 22 wrz 2018 NADSZTYGAR GÓRNICZY Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Polska Opis oferty pracy:Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp z o.o prowadzi rekrutację na stanowisko : NADSZTYGAR GÓRNICZY Miejsce pracy: KWK RUDA Zakres obowiązków:  Opracowywanie i Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji zgodnie z przepisami górniczymi,  Kontrolowanie prowadzenia robót zgodnie z projektami technicznymi, zasadami techniki górniczej i obowiązującymi przepisami.  Współpraca z odpowiednimi działami i oddziałami danego zakładu górniczego w zakresie wykonywania robót górniczych Wymagania:  Wykształcenie Wyższe o specjalności górniczej,  Stwierdzenia kwalifikacji osoby wyższego dozoru ruchu specjalności górniczej,  Minimum 3-letnia praktyka zawodowa pod ziemią w zakresie obejmującym czynności w wyższym dozorze ruchu podziemnego zakładu górniczego,  Umiejętności zorganizowania pracy i kierowania zespołem.  Dobra znajomość przepisów prawa górniczo-geologicznego Gwarantujemy:  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,  wynagrodzenie podstawowe + system premiowy oraz pakiet świadczeń socjalnych ( karta górnika, nagroda jubileuszowa, deputat węglowy, nagroda barbórkowa oraz 14 pensja ),  pracę w energicznym i ambitnym zespole, Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres: @ z dopiskiem w tytule wiadomości: NS/GZUG wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gliwicki Zakład Usług Górniczych sp z o.o na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz U z 2016r

Jest 14-tka
@Jest 14-tka

Jest 14- ale nie dla roboli . Przeczytaj uważnie wpis o zatrudnieniu nadsztygar . To jest oficjalne ogłoszenie Gzugu , które każdy może przeczytać

@Eda

Nie obrazej innych firma jest na plusie przeszkadzo ci to ze ludzie dopominaja sie czegos co maja w umowie. A co do lebra to moze poparz na siebie a nie oceniej innych.

@Jest 14-tka

Ten szczegół zwrócił moją uwagę,gdy czytałem to ogłoszenie parę tygodni temu.Przypadek, błąd druku? Wątpię.No ale, cóż.Dla panów fachowców ważniejsze jest czy Stefan albo Andrzej mieli 20 PLN więcej na wypłacie,niż taki prosty fakt, że są (usunięte przez administratora) na żywca.Panowie, przecież to wy dymacie na profity dla wybrańców,przez których nierzadko jesteście traktowani jak szmaty.

@Eda

Skoro jesteś w temacie , bo rozumiem , że masz wiedzę na ten temat, to powiedz skąd wiadomo że firma zamknęła się na "ogromnym minusie" czy może jest to spowodowane faktem, że w tym roku przypada 20sto lecie firmy i z tej okazji musi być pula dla wybrańców do podziału, tak jak to było 5lat temu?!

Buła

Ze szwagrami i byłeś czy ino sam?! We czwórka byście dostali bilet rodzinny 3ech chopa i jedna baba. Kontakt trzeba mieć z famillią... no nie. Jednego ze stacji CPN a drugiego z kopalni.

@Eda

Więc pokaż rozliczenie roczne za zeszły i poprzedni rok jak straty to skąd się wzieły ???

@Braveheart

Pokazywałem jak byłem mały. Nie będzie czternastej pensji. Do roboty robole!

@Buła

A o kogo chodzi? Bo nie za bardzo się orientuję?

@Prezes

Sam się złap roboty pseudo prezesie ludzie pracują i należy im się nagroda za ich pracę a jak jest kierownictwo nie udolne to niech się poda do dymisji

Kochanowski
@Buła

Jestem synek z radzionkowa Co kasę przed żoną chowa A jak się ona zorientuje Oba oczka mi podkuje

@Braveheart

Należy się nagroda? Jaka nagroda? Chyba żartujesz w tym momencie. Się ciesz że masz wypłatę na czas bo na to trzeba było kredyt teraz wsiąść. Nawet dziękuję nie słyszę. Że masz co do gara włożyć.

Breveheart
@Prezes

Widać że jakiś ci...l z Jasnej to pisze złap się do roboty zapraszam do przodka a nie za biurko to lepiej ci będzie smakowało z gara

@Breveheart

Chłopie za łopatę się weź. Ale już! Trzeba było iść do szkoły a nie za hehehe to byś tetaz na stołku siedział!

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Słowacki

Mądrość piechotą chadza gdy głupota ponad chmury na swych skrzydłach wzlata...

Gibon squad

Jak to 14 w tym roku nie będzie ???? Oj i znowu gumiaków nie kupię do pracy a nowe mi pękły i mam wodę jak chodzę ????

@Gibon squad

Kup se lepiej zimny oklad na głowę i nie pisz bzdur

rafal

czy w tym roku przewidziana jest 14 tka? czy to plotki ?

@rafal

Poszła dla prezesa na odprawę he he.

Pawoł
@GZUGOL

Do 15 marca mo być wypłacono. Tak mi pedzioł Achim a jo mu wierza. Łon zawsze godo prowda. Razym my chodzili do klasy. Jedne świadectwo my mieli. 4 klasy skońcone! A na pynzyji mi obiecoł że mi bydzie moje psy wyprowadzoł.

@Pawoł

Zastanawiam się czy masz frajdę z nabijania się z innych czy poprostu jesteś tylko gł... pi? Stawiam na to drugie!

@Reno

Jak to mówią "głupich nie sieją oni sami się rodzą" Dotyczy wypowiedzi "odważnego" ukrywającego się pod nickiem Pawoł.

braveheart
@rafal

Chyba żartujesz z czego tyle ludzi podchodziło Barbórki stracili i gdzie ta kasa ??? Sam milion dostaje Knurów za postęp a oddział kilkunasto osobowy robiący za trzech inne oddziały też zarabiają więc pytam gdzie są pieniądze ???

Zadłużony
@braveheart

Gdzie są te 14-tki nasze Czy przeleją jakąś kasę? Mój komornik ciągle pyta Dajesz kasę? Bo cię schwytam. Ja się boje komornika Dziennie drzwi moje zamykam I na szczęście mam te psy Które zawsze pomogą mi Bo te psy słuchają Pana Pan im daje kości z rana A te kości są z golonka Dał mi reklamówkę Błonka. Czekam więc na mą czternastkę Lecz dostanę jej namiastkę A komornik się ucieszy I mój dług będzie mniejszy.

@Pawoł

A skąd Achim o tym wie?

Pawoł
@Z przodka

Achim siedzi we zwiunskach. To jes rubo ryba. Rozumis ty to ziomek ?

Mirek

Zbliża się 20lecie firmy więc automatycznie i koszta związane z tym jubileuszem rosną w górę czyli organizacja imprezy, nagrody, premie etc etc etc... Odpowiedź jest prosta.... ZAPOMNIJCIE O KASIĘ i przygotujcie się na koszta!

GZUGOL

Gdzie jest czternastka! Gdzie są teraz kukiełki prezesa "związki"! Na dół z lebrami! Ludzie wypisujcie się od nich bo oni nic nie robią tylko wasze pieniądze trwonią!

Krzysiu
@GZUGOL

Szkoda że ja się nie mogę wypisać. Bardzo mi pomogli kiedyś i teraz jestem z nimi związany. Pozdrawiam Janusza i Mariusza!

Wypisany
@GZUGOL

Tylko tu pierdoły umiecie wypisywać a i tak nikt się nie wypisze

@Wypisany

Ja już się dawno wypisałem przyjacielu. I jest mi z tym dobrze.

@GZUGOL

Jak Ci nie pasuje to poprostu się wypisz ale nie wracaj na kolanach jak zmoczysz tyłek i nie siej fermentu! Taki jesteś charabara ale jak co do czego przyjdzie to....

Oli

Wypłaty dziś będą?

hanys

jutro

hanys
@Oli

sorry juz jest hehe, widocznie ING dzisiaj reszta jutro

@hanys

Dzisiaj były

@Oli

A co to za wypłaty. Jak żyć panie premierze jak żyć???

Jaka praca taka płaca

Dariusz
@Z przodka

Mądry się znalazł... Kneflikorz...

@Zniechęcony

No niestety, kto się nie angażuje w pracy ten zarabia a samo przyjście do pracy to jeszcze nie praca? Dostałeś tyle na ile sobie sam zapracowałeś. A co do samego narzekania to widzę, że to poprostu standard.

@Swieta

Słuchaj no koleżko. Tyle samo dniówek miałem co mój kolega z przodka. Tyle samo czerwonych. To czemu mam mniej premii? (usunięte przez administratora) kierownika!!!

@Zniechęcony

Bo mało się ruszałeś za wolny byłeś

@Swieta

Albo oni loda robią kierownikowi. I po lodzie kapowanko... Tyle.

@Zniechęcony

Jak sam napisałeś kolega w przodku a ty po tyłach więc sorki ale twój kolega zapieprzał w przodku a ty na knefelku kolego. Więc on zarobił więcej.

Pjoter
@Z przodka

5600 miałem, eko zielony "elektrykorz z 4 świętami.

@Z przodka

Kto ci napisał że ja po tyłach? Gdybym robił po tyłach to bym tu się nie żalił. Robię w przodku.

@Zniechęcony

Robić w przodku a chodzić do przodka to dwie różne sprawy. Ja nie narzekam na wypłatę chociaż robię po tyłach. Każdy dostaje tyle na ile sobie zasłużył. Nie zawiszczę innym i nie zaglądam do paska innym. Robię swoje i zarabiam swoje. A ty tylko narzekasz i marudzisz zamiast wziąć się za robotę i się wykazać. Moja rada? Więcej zaangażowania w pracy to i więcej będzie kasy! Powodzenia kolego marudo.

@Z przodka

Robiłem. Widzę że trudno ci przetłumaczyć. Ale cóż ja nic nie zmienię. Tak jak wcześniej pisałem są równi i równiejsi. Zależy kto jakie ma wtyczki u kierownika.

STOP Kołchozowi UE
@Z przodka

WItam, na jakie wynagrodzenie może liczyć taka osoba robiąca "po tyłach" mająca górnika ? Oczywiście bez tzw świąt ? Dziękuje za wiadomość.

STOP Kołchozowi UE

Paczkomat
@STOP Kołchozowi UE

Zależy jaki oddział czy są metry i jaka grupę dostaniesz na start. Jak się nie spodobasz kierownikowi to możesz być przeniesiony na kopalnie i będziesz mieć do pracy np 40 km w jedną strone...

Paczkomat
@STOP Kołchozowi UE

@Paczkomat

Kolego czegoś tyś napił, że tak bredzisz!? Następny roboty się wypowiada!

Jan
@Zniechęcony

„Postępowanie wasze niech będzie wolne od chciwości na pieniądze: zadowalajcie się tym, co macie. Sam bowiem powiedział: „Nie opuszczę cię ani pozostawię’”.

Jan

@Z przodka

Przyjacielu mój jesteś młody i naiwny.Powiem ci tak,GZUG to swego rodzaju (usunięte przez administratora).Tutaj indywidualne zaangażowanie i umiejętności nie mają przełożenia na wynagrodzenie.Tutaj goście,którzy mienią się fachowcami(a nie wiedzą gdzie jest aparat wodny w wiertnicy) biorą wypłaty takie jak przodowy.Opie.... się po tyłach,więc nie praw tutaj swoich transportowych morałów.Wbijaj do przodka,wykaż się swoim zaangażowaniem i pokaż na co cię stać.

@Z przodka

Przyjacielu mój jesteś młody i naiwny.Powiem ci tak,GZUG to swego rodzaju kołchoz.Tutaj indywidualne zaangażowanie i umiejętności nie mają przełożenia na wynagrodzenie.Tutaj goście,którzy mienią się fachowcami(a nie wiedzą gdzie jest aparat wodny w wiertnicy) biorą wypłaty takie jak przodowy.Opie.... się po tyłach,więc nie praw tutaj swoich transportowych morałów.Wbijaj do przodka,wykaż się swoim zaangażowaniem i pokaż na co cię stać.

@Jan

Widzę, że Dziangi czytał Biblię johowa i cytaty podaję z pamięci. Kiedy do nich się do nich zapiasałeś? Że ich tak bronisz?

Strażnik wiary
@Marek

"Gdyby głupota miała skrzydła to byś wzleciał ponad niebiosa" Erwin Kolasa myśli na kacu z listu do braci pijących

Dziangi od kiedy ty jesteś taki Jehowy?

Dziangi od kiedy ty jesteś taki Jehowy?

Chętny

Witam. Czy firma przyjmuje ludzi z grupą inwalidzką? Słyszałem że tak?

@Chętny

O tym nie słyszałem ale warto zadzwonić do Gliwic i poprostu się zapytać. Wtedy będzie wszystko wiadomo. Raczej chyba nie ma jakiś ograniczeń. Poprostu trzeba przejść badania wstępne jeżeli chodzi o dół. Nie są wymagane zaświadczenia o niekaralności za wyjątkiem strzałowego.

Acta

Czytam te wpisy i czytam i dochodzę do przekonania, że w tym gzugu zatrudniają ograniczonych ludzi. Czy to zakład pracy chronionej? Czy poprostu niektórym poprostu odwala. Ludzie ogarnijcie się trochę bo anonimowość to nie znaczy wpisywanie głupot. Wyciągacie smrody a nie trzymajcie się konkretów. Gorzej niż dzieci a piszą to osoby w świetle prawa dorosłe. Żenada panowie albo zbyt dużo alko...?

@Acta

U nas nie ma ograniczonych ludzi. U nas są tylko bardzo ciekawe przypadki.

@Kolorowy

Za parę złotych dodatku, za sanitariusza, za operatora ładowarki, za operatora wiertnicy, za strzałowego sprzedają się jak.... Pipipipi. Nie wspomnę o przodowych...kiedyś obiboki a teraz pany!

@Acta

Chłopie jest taki jeden co by ci oczy wydłubał za 5 zł. Zawsze zazdrości dodatku strzałowym... Wypomina Swietłana jedna

Czarno biały
@Kolorowy

Nic nikomu nie wypominam zrobił kurs to ma.I mu się należy

@Kolorowy

No niestety niektórzy (bez nazwisk oczywiście) dostają białej gorączki gdy ktoś zarobi więcej niż Oni. Najgorzej jest po 10tym... ile dostałeś, ile miałeś premii etc etc etc? Pytania bez końca a nie daj boże powiesz, że miałeś premię wyższą niż Oni to wtedy się zaczyna jazda. Śmiechu warte jak ludzie są pazerni na kasę. Masz tyle na ile zapracowałeś i tyle! Jest paru takich co za kasę by cię... z nienawidził. No cóż tacy są ludzie i tego nie zmienisz.

@Transport

„Powiedział też do nich: Baczcie, a wystrzegajcie się wszelkiej chciwości, dlatego że nie od obfitości dóbr zależy czyjeś życie.” Łk 12,15 (BW)

@Acta

Stawiam taką teorię, że jesteś małym,sfrustrowanym i zawistnym człowieczkiem.

@Takisobie

A ładnie to tak pisać panie teoretyku i oceniać gdy nawet osoby się nie zna?! Oj nie ładnie nie ładnie ale cóż może tylko na to Cię stać? Przemyśl to kolego i następnym razem powstrzyma się albo chociaż jedno piwko mniej.

@Czarno biały

Zamknij paszczę Swietłano zawistna. Typowy gorol Polaczek. Byle inny nie miał coś więcej.

@Acta

Ogarnij się człowieku.Przecież to ty oceniasz tutaj ludzi.Przeczytaj swój poprzedni wpis,panie idealny.Zrób uprawnienia,bądż (usunięte przez administratora) przodowym i nie lecz tutaj swoich kompleksów.

@Kolorowy

Oj tam oj tam bez przesady! Nie unoś się bo wzlecisz jak balonik.

@Transport

A co problem jakiś? Przed bramą chcesz pogadać? Konkretną godzinę podaj. A balona se znajdź. Na oddziale masz jednego.

Kris
@Kolorowy

Jak dziecko z podstawówki. Uważaj kolego na słowa bo mogą być potraktowane jako groźby karalne a wtedy nie będziesz już taki chachawiracha.

@Kris

Hola hola to nie jest takie harabara...

@Kolorowy

Gadał chop do słupa a słup jak ty d.. pa!

@102

Znam twoje IP. Pogadamy w robocie.

@Kolorowy

Straszysz? Czy tylko się chwalisz? Nie strasz nie strasz bo się zesr... sz!

@102

Spoko zardzewiały olej tych kapusiów w gadce są dobrzy ale najlepsi w aice najlepsi.

@Reno

ICE creampie

Po kreską

Szukam kontaktów by dostać dodatkowa robota w firmie może być Knurów i nawet moga wziąść urlop na ten czas. Ślijcie gdzie i z kim o tym gadać?

@Po kreską

Nie sądzę aby była taka możliwość by móc dodatkowo zarobkować będąc na urlopie. Tak mi się wydaje? A zresztą w jakiej formie miałoby to się odbywać? Bierzesz urlop w firmie i nadal pracujesz w firmie to przecież absurdalne jest? Według mnie jest to nie możliwe.

@Z przodka

Fuchy są ale dla wybrańców... Co nie? Nawet urlop dostaną by...

Część. Panowie jestem zainteresowany praca w gzugu, bardzo was proszę o szczere odp dotyczące zarobków w firmie. Jak stawkę ma młodszy górnik w przodku ? Ponad 3 lata dołu . Z góry dzięki za odp

Pies z miechowic

Sprzedam Opel Astra srebrny. Stary ale jary. 1 właściciel. Licznik lekko cofnięty.

Obserwator
@Pies z miechowic

Zanim coś napiszesz o kimś nawet w pod tekście to najpierw spójrz na siebie. Widzę, że kolega ma jakieś problemy emocjonalne co do własnej osoby? Głupi by się nie domyślił o kogo Ci się rozchodzi. Uważaj bo stąpasz bo bardzo kruchy lodzie i ktoś kiedyś tobie przypnie jakąś łatkę. I jeszcze jedno pijesz to nie pisz. Bo łatwo kogoś pomówić albo obrazić kolego. Oj łatwo.

Pies z Miechowic
@Obserwator

Ja. Chcę tylko auto sprzedać o co ci chodzi???

@Pies z Miechowic

Kolego jeżeli szukasz głupszego od siebie to poprostu spójrz w lustro.

Pies z Miechowic
@Marek

Weź ty się za odchudzanie. Bo się za niedługo w tą wiertnice nie zmieścisz. Chce ktoś tego opla czy nie?

@Pies z Miechowic

Uważaj Darku co by ci papierosów w torbie na lampę nie znaleźli

@Marek

Ty weź sobie urlop ze dwa tygodnie i idź do roboty a potem siedź pod ociosem "siedź, siedź, siedź jak inni pracują leż, leż, leż jak inni urlopu do roboty nie dostają"

Przeniesiony na Pokój
@Marek

To na bobrku dalej palą jakoś mnie to nie dziwi

Joker
@Przeniesiony na Pokój

Żubry też tam lubią. I welur...

Gzugol

Poczekamy zobaczymy? Po co siać panikę. Niestety niektórzy lubią wysuwać różne teorie spiskowe zamiast wziąć się za robotę. Zostawcie to ludziom, którzy się na tym znają i wiedzą co robią. Bez paniki panowie wszystko będzie Oki!

Ecik
@Gzugol

No i mądrego miło posłuchać

Arci

GZUG ma przejść pod PGG słyszę to już od 1,5 roku i zawsze słyszę że to już lada moment :-D

Alibaba

Czy przejście pod PGG coś da ? Dalej będzie to firma córka jak za czasów KW i nic się nie zmieni. Dalej zarobki będą gorsze nic pod kopalnią.

zaintersowany
@Alibaba

Skoro ma się nic nie zmienić to dlaczego GZUG blokuje przejścia pracownikom pod PGG. Przecież jest 21 wiek a my ludzie nie jesteśmy niewolnikami . Logiczne że każdy chce iść tam gdzie jest większa kasa za robotę . Robimy to samo a nawet i więcej w mniej ludzi i za mniejsze pieniądze . ;) Albo niech poprawią zarobki pracownikom albo niech nie blokują przejść tam gdzie LEPIEJ :)

@zaintersowany

Trzeba powiedzieć dość ,dość weekendów co to za kasa za czerwone 100 zł smiech 14 lat temu w gzugu było 270 wypisywać się z Gzugu a blokowały przejścia tylko i wyłącznie związki !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.