Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Świeży Emeryt

Panowie co z oddziałem bobrek? Podobno mają koniec na tej kopalni?

Bobrek
@Świeży Emeryt

Tak idziemy na Marcel i Jankowice

Świeży emeryt
@Bobrek

O to mi się udało. Jestem szczęśliwy emeryt ha ha ha

Dziesiona
@Świeży Emeryt

Spoko oddział zostaje, roboty ruszają pilnujcie tylko portfeli.

Patrick
@Dziesiona

Oddział nie zostanie. Ale to się dowiecie wszystkiego w najbliższym czasie.

Maciek
@Patrick

Możesz coś więcej w tym temacie

Bażant
@Bobrek

Miałeś rację. Jankowice. Płakać mi się chce i tak szczerze szukam czegoś innego.

Kargul
@Bażant

To płacz bażant płacz jak ja to robię

@Kargul

na jankowicach nie jest tak źle

@hanys

A kapusie i lizusy są tam

norbert

wszędzie są

Stoperan
@Cidrok

Odezwał się... Ledwo cię widać w tym aucie jak leżysz :) smerf maruda...

zainteresowany

Nie wie ktoś czy są przyjęcia do biur? Na stronie cały czas są tylko ogłoszenia o naborze dla górników, elektryków, ślusarzy oraz pracowników dozoru górniczego i energomaszynowego.

marek

a co to klub ze striptizem ze sam wygląd sie liczy ?

Newby

Witam jak tam robota na jankowicach? Ekipa wporzo?

Rebus
@Newby

Najlepsza

norbert
@Rebus

możesz rozwinąć?

Cocochanel
@norbert

A co to papier toaletowy?

Wybrańcy

Ola Boga, Ola Boga, Komu baba (usunięte przez administratora) roga. Mickiewicz gotuje dzieciom pierogi, A jego żona rozkłada lujowi nogi. Na Bobrku zostały same nieudole, Bo lubią robić za paniole. Wybrańcy zarabiają na Knurowie, A z Bronką na Jankowice pojedziecie na krowie.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Mickiewicz

Wybrańcy poszli z nadsztygarem Będą cieszyć się pełnym garem Nawet busika sobie załatwił Żeby nikt o dojazd się nie martwił I poszli wybrańcy na grubą kasę Oczywiście są to same (usunięte przez administratora) Reszta załogi wściekle wkurzone No mają tu przecież same paniole

@Mickiewicz

kaj to jechali ?

Elomelo

Witam firma głównie robi na przodkach?

Darek

Pamiętaj karma zawsze wraca

Wysportowany
@Darek

Z karma daj se spokój bo ci brzuch pęknie...

A co mi tam

Kaj się wypowiedzenie zanosi?

Byczek
@A co mi tam

Do wypowiedzialni.

Kuba

Witam w środę mam rozmowę kwalifikacyjną. Chciałbym się dowiedzieć o opinię na dzień dzisiejszy w pracy. Czy dodatki wszystkie są jak jest napisane? Jak na początek z zarobkami? I czy to prawda że blokują przejście pod pgg później? Liczę na szczere wypowiedzi osób które pracuje.

Zaufany
@Kuba

Daruj sobie radzę ci.

Radosny Pan D.
@Kuba

Na majówkę wyjechałem Dzieci ze sobą sobie zabrałem Był też postój w McDonaldzie Tam smakuje jeszcze bardziej Najpierw masa potem rzeźba Moja facjata zawsze trzeźwa A gdy wrócę to siłownia znowu Ja już hantle zabiorę do grobu Niedługo będę mieć piękne ciało I znajdę sobie nową żonę małą I znów kolejne dzieci I 500+ do kieszeni wleci....

Kolega
@Radosny Pan D.

Ciekawe kolego czy będziesz taki pośmiewny gdy przez twoje głupie żarty nie stanie się tragedia? Niby wierszyk niby żarcik a nie wiesz co tak naprawdę w człowieku siedzi? I co zrobi?

Wie ktos na jakie zarobki moze liczyc pomoc dołowa?

Pstryczek elektryczek
@Zainteresowany

Marne. Lepiej mieć szkołę mechaniczna bądź najlepiej elektryczną. Elektryki nic nie robią po za kabelkami a zarobią. Ta firma płaci za myślenie a nie siłę.

Nn

@Nn

2500 z kartkami i weglem?

Ciamajda
@Zainteresowany

Z węglem panie kolego. Węgiel jest na pasku... W rzeczywistości go nie ma.

@Ciamajda

Czyli z kartkami 2900.. dziekuje

Dariusz
@Zainteresowany

Jak pójdziesz do pracy jako elektryk to będziesz mieć nawet chęć żeby iść na siłownię. W robocie spokojnie można obstać.

Kkkk

Czy pani księgowa też strajkuje? Gdzie wypłata?!

jutro jest wypłata.

Kkkk
@hanys

Zawsze była przed 10 ????

Hahaha

Jest na koncie!

Krzysztof Sz.
@Hahaha

Całe szczęście że jest. Potrzebuję kasy kasy kasy kasy!!!

@Kkkk

Panowie będą jakieś premie na święta???

Błyszczący
@Pastowany

Będą cierpliwie czekaj

Maciek

Chciałbym dostać się na Bobrek. Najlepszy oddział w firmie.... z kim mam rozmawiać? Poradźcie panowie.

Najlepszy?

@Maciek

Czemu najlepszy? Tam robi dużo zawistnych goroli i cidrokow. Uśmiech od ucha do ucha a by ci nóż w plecy chętnie wbili...

Stefanoja
@Maciek

Prawda jest że na tym oddziele dostaje się wolne za wódkie?

Koledzy czy do związków warto się zapisać pracuję od niedawna

Antman
@Nowy

Warto żeby oddać 1% swojego wynagrodzenia. I nic więcej.

@Nowy

Oczywiście, że warto! Jedynie Solidarność i Sierpień 80 walczą o prawa pracownicze. A dozór wyższy i niższy się ich boi.

Prosiaczek
@Z przodka

Hahahhahahhaaą

Były dzisiaj wypłaty nie zdążyłem zerknąć na konto.

Koperos
@Marek

To zerknij. Co miesiąc to samo pytanie. Ogarnij się nieudolne.

A co kasy brakuje?

Jorgus
@Koperos

Jak czytam te wasze komentarze to trudno uwierzyc ze pisza to lidzie ktorzy jada na tym samym wozku. Wredne komentarze nie chcesz odpisac to nie odpisuj. A do ciebie Marek to wczoraj wyplat nie bylo. Mozna.... mozna

Wert
@Jorgus

Oni potrafią być mili wtedy,gdy trzeba wejść głęboko kiero,wiesz gdzie.

Rio
@Wert

Jak Ci żal to rób to samo. Ja wolę być miły z kasą na koncie niż wredny bez kasy.

były

Gizela
@Marek

Z tego co czytam to większość jest niezadowolona z pracy w GZUGu ale ja szanuje sobie pracę w tej Firmie która wg mnie jest najlepszą firma zatrudniającą praowników pod ziemią i w której płace są porównywalne z płacami w PGG więc nie wiem skąd te w większości negatywne komentarze? Róbmy swoje a kasa będzie się zgadzać tak jak np na Jankowicach. Pozdrawiam normalnych i życzę powodzenia.

@Gizela

Witam . Napisz do mnie na Messengera bo chciałem popytać o robotę tu. Na dniach będę zaczynał. Mój nik to WeCanDoWhateverWeWant.

jatamniewiem
@Gizela

Podzielam Twoją opinię,ale to nie większość,tylko zwykłe burki są niezadowolone.To można wywnioskować,gdy się przysłuchasz jękom tych pseudo górników na podziele.Wiekszość z nich zwiedziła już wszystkie oddziały w PGG,bo ich wiedza fachowa jest taka,że przerasta ich nabicie kilofa na sztyl.Ale wymagania płacowe mają na poziomie co najmniej przodowego.No i te hasło:pisz mnie po tyłach,bo na przodek mam wyje.....Całe fatum GZUG-u polega na tym,że brakuje rąk do pracy w całej branży górniczej.Firma jest na plus,ale to może stwierdzić ktoś,kto miał doświadczenie z innymi podmiotami górniczymi.

Przodkowiec
@jatamniewiem

To powiedz mi czemu jak jest przodek na 6 h to metry do zrobienia zostają takie jakby był na 7,5? To jest normalne? Potem trzeba zostawać żeby NORMALNIE zarobić. Wbrew przepisom oczywiście. Na niektórych oddziałach praca to istne wariactwo na granicy wypadku. To jest normalne? Przestań...

@Przodkowiec

Kiełownik B. ludzi nie szanuje. Ciepie ich po zmianach i po chamsku traktuje. Nie podaje łęki, tłunki co szychta tankuje! Łanna zmiana ,mu przy tym wtóruje. Jak anioła głos śpiewał, teraz P. nad nim panuje!

jatamniewiem
@Przodkowiec

Nienormalna jest organizacja pracy i nadzór na oddziałach.Przybieranie w przodku na 6h,to jest takie testowanie ludzi,ich charakteru.Ludzie sami się na to godzą z różnych powodów.Najczęściej boją się odmówić panu kierownikowi,nieprawdaż.W dobie chronicznego braku fachowców na dole,jeżeli ktoś daje się zastraszyć,to raczej świadczy o jego inteligencji.Przecież nikt nie przystawia Ci pistoletu do głowy i każe zostać dłużej wbrew przepisom.

Tuwim Julian
@Słowacki

Lubi miodek nasz jareczek Pije z butelek a nie z beczek Beczka jest za duża A z butelki frajda duża Jeden łyczek zaraz z rana No i dusza rozradowana Drugi, trzeci no i czwarty I już ryj ma rozdarty Krzyczy i pajacuje Aż ktoś się wkurzy i buzię porahuje Zero mózgu i rozumu Wracaj Jarku do domu I uważaj gdy pijesz I na ludzi wyjesz Bo robotę stracić możesz I dla ciebie będzie gorzej

@Tuwim Julian

Dobrana para... Miś który uwielbia miodek i Sknerus Mc Kwak uwielbiający kasę. Gdy metry idą hulaj dusza piekła nie ma ale gdy metry staną zaczyna się czepianie ludzi. Widocznie za dużo ludzi na oddziale? Szkoda, że miesiącu nie ma więcej sobót toby sobie jeszcze więcej przerobił sadexo. Cóż za pazerność... Chyba salon straty przynosi a kredyciki spłacać trzeba.

kulturalny
@Z przodka

O co chodzi dokładnie w tym tekście?

@Koperos

(usunięte przez administratora)ty się interesujesz wszystkim i wszystkimi.

@Tuwim Julian

Pajacuje nasz jareczek! Może z BHP go w końcu odwiedzi wiatereczek?

Mam pytanie dostalem skierowanie na badania i miałem napinke z lekarzem psychologicznym i wystawił mi negatywna opinie. Czy można jeszcze raz je zrobic gdzieś indziej

Nowy gornik

Gdzie robiłeś badania

@Nowy gornik

Bytom

Hehehe

A może jesteś psychiczny i tyle?

@Hehehe

Twoja żona mówi coś innego pozdro

@Hehehe

Twoja inteligencja sięga dna. Tak nisko że nawet zjazd na dół nie jest Tak nisko jak twoja wypowiedz. Pytanie kieruje do osób które wiedzą coś na w/w temat a nie dla idiotów.

Hehehe

Media markt jest nie dla idiotów. Wstępu tam raczej nie masz?

Hehehe

Nick twoja bynajmniej nie mówi z pełnymi ustami. Ja to potwierdzam i inne chłopy też.

Nowy Górnik

Witam dostałem skierowanie na badania psychologiczne gdzie najlepiej je zrobić na jankowickiej u Pana Jerzego Laby czy może w Medyk w boguszowicach co polecacie pozdr lub gdzie indziej byle bez problemów

Nowy gornik
@Nowy Górnik

Panowie jakaś odpowiedź gdzie te badania zrobić jankowicka czy boguszowice pozdr

lukaszbiszczu

Witam. Jak z kasą w tej firmie? Opłaca się robić czy nie bardzo?

Mućka
@lukaszbiszczu

Co oddział to inne zarobki bo inne warunki pracy itp.

@Mućka

Wszystkie dodatki są tak jak piszą?

Mirek
@lukaszbiszczu

Dodatki są. Tylko nie bierz urlopu na żądanie bo ci kierownik premie zabierze...

Społeczniak
@Mirek

Z tego co wiem nie ma premii frekwencyjnej ale premia uznaniowa. Jeżeli w przypadku pierwszej premii sprawa jest prosta to w przypadku drugiej premii conajmniej kontrowersyjna. Jeden dzień należnego urlopu (nż) ma wpływ na premiowane pozostałych dni roboczych? Na jakiej podstawie? Bardziej jest to widzimisię kierownika i możliwość dania dodatkowej premii "swoim". Zapytaj poprostu (usunięte przez administratora)na jakiej podstawie prawnej lub regulaminowej tak zrobił? Pozostawienie tej sprawy bez wyjaśnienia to nie jest rozwiązanie.

Społeczniak
@Społeczniak

Czy słowo "kierownik"usunięte usunięte przez administratora jest obraźliwe?! Czy to tylko przewraźliwienie czy tylko paranoja!?

@Mirek

Bony sodexo? Czy swoje?

@Mućka

A za ślusarza ile bym zarobił?

@lukaszbiszczu

Za ślusarza przyjmij się To betony ponosisz se Potem szybko siup do rur Będziesz latać w górę w dół Jeszcze na koniec transport zrób A ty kierowniczku nową kołyskę kup Potem ci kręgosłup pęknie Po rannej zmianie raczej zdechniesz Ledwo do domu wejdziesz I w przedpokoju klekniesz.

Słowacki

Rano w sobotę do roboty wstaję Gdy nadsztygara na ferezunku zobaczę Ochota do roboty w domu ostaje...

@Słowacki

Każdą sobotę musi zaliczyć By kasę 10tego musi policzyć...

Krzysiu
@Słowacki

Coś ci nie wyszło panie kolego. Za dużo alkoholu rozumiem. I ta godzina późna.

Krzysiu
@Krzysiu

Bo to nie charabara pisać wiersze. Chcesz mnie naśladować to rób to dobrze albo wcale.

Alaala

Jakie są zarobki?

Cidrok

E chopy chopy dostolech propozycjo roboty na kopalni bobrek. Yno jak tam dojechać ze cidrow? Kerymi autobusami?

Nie cidrok
@Cidrok

Wleź do busa ino nie przyznawej sie żeś jest z cidrów. Bo to nie grzech i pieroński WSTYD!!!

@Cidrok

Dzielimy dwoje kiedy na troje ;) albo i...

Cider
@Nie cidrok

Ale jeździ ftos ze cidrow ? Żeby sie zabrać razym chopy chopy ? Prosza wos bardzo dejcie znać. Bo jak niy to jo ida kaj indzi do roboty niy wiym na powstańców bo bliży...

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.