Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia LION w Śrem

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia LION. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia LION o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia LION w Śrem

Ktoś

Nie wypłacanie należnych pieniędzy za przepracowane godziny, straszenie i kłamstwo to motto tej firmy. Najlepiej pracować za darmo i kupować samemu sobie wszystkie niezbędne rzeczy do pracy mimo, że powinna zapewnić je firma, wtedy będziesz najlepszym pracownikiem. Jeśli coś się wydarzy, zepsuje, to i tak to będzie Twoja wina, nawet jak nie miałeś nic wspólnego z tym co się stało. Jak chcesz zrujnować sobie psychikę i nerwy to akurat tutaj zrobisz to bardzo szybko.

@@

A gdzie konkretnie pracujesz? Jaka miejscowość?

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia LION jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@pracownik

Oczywiście. Wszystkie sprawy można załatwić po ludzku i miłej atmosferze.

A wiecie, jaka jest tu pensja lub stawka godzinowa jak pracuje się w ochronie przy monitoringu? Widziałem ogłoszenie, ale nie napisali nic o tym. I czy to jest tak, że siedzi się przy monitorach i ogląda się video, czy trzeba też jakoś reagować, jak dzieje się coś nieodpowiedniego na tych ekranach?

Kornelia Nowy wpis

Tata pracuje obecnie w ochronie ale z racji tego, że się przeprowadził, szuka czegoś bliżej, znaleźliśmy ofertę-Pracownik ochrony obiektu, firma oferuje możliwość pracy po 24 lub 12 h, rozumiem, że jest to elastyczne i można wybrać? Ile wynosi aktualna stawka godzinowa? Ok 25 zł netto wychodzi? Jakieś dodatki pracownicze, premie, bony świąteczne, pakiet medyczny, co ciekawego jest oferowane?

@pracownik Nowy wpis
@Kornelia

W jakim mieście tata szuka pracy?

L.

I tu niestety smutna racja firma w ogóle nie płaci pracownikom dopóki nie otrzyma pieniędzy od zleceniodawcy. Więc jeśli ten z jakiegoś powodu nie zapłaci faktur to pracownik Liona również nie otrzyma wypłaty. Piękny motyw bo firma nigdy nic nie traci co najwyżej jej pracownicy. Stąd też " standardowa " zwłoka w płaceniu "pensji" tj. 25 następnego miesiąca.

@zaiteresowany
@L.

A mozesz napisać gdzie dokładnie pracujesz? Jaki adres? Jaki obiekt?

@prac. Nowy wpis
@L.

Niestety opinia nie dotyczy firmy Lion ze Śremu. Proszę dodawać opinie z uwagą. Prawdopodobnie chodzi panu o firmę z Warszawy.

Czy w ostatnich latach firma oferowała swoim pracownikom podwyżki inflacyjne, ewentualnie jakieś inne formy rekompensaty wobec inflacji? Cały czas poszukują ludzi, zastanawiam się nad złożeniem cv, tylko chciałbym się wcześniej dowiedzieć, czego mniej więcej można się spodziewać.

RAMBO

Nie polecam tej firmy.Pan Lewandowski nie szanuje ludzi,nie wypłaca na czas .Ogólnie szuka jeleni

@123
@RAMBO

Proszę zwracać uwagę o jakiej firmie sie pan wypowiada. Na pewno w Agencji Ochrony Lion w Śremie nie pracuje żaden pan o nazwisku Lewandowski. Zapewne chodzi o firmę Lion z Warszawy. Zbieżność nazw niestety.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia LION? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agencja Ochrony Osób i Mienia LION?

@Ktoś

Ale jak to nie wypłacają pieniędzy? Chodzi o jakieś opóźnienia czy ogólnie jest z tym jakiś większy problem? Jaka umowa jest w ogóle tutaj zawierana?

@Ewa

Za niektóre rzeczy nie wypłacają wcale, za inne w połowie a z wypłaty zabierają ile im się podoba. Umowa to tylko zlecenie, bo umowa o prace jest tylko obiecywana.

Aleksandra
@Ktoś

Za co nie wypłacają? Daj znać na co trzeba uważać... Umowa o pracę w teorii kiedy ma być? Po okresie próbnym? Czy jak to tutaj wygląda? Na jaki okres zawierane jest pierwsze zlecenie?

J.
@Ktoś

Ponadto brak płacenia składek za pracownika. Płacona ewentualnie tylko składką zdrowotną i to nie zawsze. Reszty składek brak.

@123
@Ktoś

A konkretnie gdzie pracujesz? Na jakim stanowisku i w jakiej miejscowości?

@@

A gdzie konkretnie pracujesz? Jaka miejscowość?

Opinia nie dotyczy Agencji Ochrony Lion ze Śremu, wskazany adres świadczy o tym że dotyczy to zupełnie innej firmy, prawdopodobnie Lion Security z Warszawy.

Rysiek

Ehh, ręce opadają, że jeden z drugim nie sprawdzi nawet dokładnie gdzie umieszcza swoje rewelacje. A zajrzałem tu po sprawdzone info, bo widzę kilka ogłoszeń firmy. W tym dla kwalifikowanego pracownika ochrony. Cieszy mnie, że jest jasność co do stawki, która wynosi 24,50–25,00 zł brutto / godz. Praca na 3-zmiany, widzę, że 12-godzinne i na zlecenie. Ta umowa, to na początek, czy cały czas ma być zlecenie? I jak z ubiorem do pracy, trzeba za niego coś płacić lub chodzić we własnych?

Łucja

wy to w ogóle macie szansę jakkolwiek wyegzekwować? pytam, bo parę miesięcy temu przecież już ktoś o tym pisał i dalej nic? wiadomo co z tą firmą się teraz dzieje?

Opinia nie dotyczy Agencji Ochrony Lion ze Śremu, wskazane ulice świadczą o tym że dotyczy to zupełnie innej firmy, prawdopodobnie Lion Security z Warszawy, tym samym wszystkie wpisy użytkownika @Cichy

Agata

Nie ma żadnej reakcji. Właściciel jest podporządkowany własnej żonie dla której liczy się tylko zysk bez względu na pracowników. (usunięte przez administratora) pracowników na maksa, wszystkie dotacje biorą sobie do kieszeni. Jak ktoś się stawia, to zastrasza. Niech pracownicy omijają tą firmę z daleka a zleceniodawcy niech uciekają jak najszybciej, bo płacą a nie są chronieni. Jeszcze się odezwę!

L.

Reakcja jest jak się osobiście dostaniesz do " Pana Prezesa : tyle , że też mało skuteczna. Prezes oczywiście rozumie twoje problemy ale ty " powinieneś " zrozumieć że " On " ma jeszcze większe !?

Blanka
@L.

Czyli nie jest tak łatwo porozmawiać w cztery oczy z Panem prezesem ? Nie ma tu działu HR, gdzie można zgłaszać różne problemy? Zdarzyła się kiedyś sytuacja, że prezes zareagował adekwatnie do sytuacji?

@pracownik

Oczywiście. Wszystkie sprawy można załatwić po ludzku i miłej atmosferze.

Sylwia

Można coś więcej wiedzieć o tej pracy co się ogłaszają? Chodzi o ochronę monitoringu. dali tylko że umowa zlecenie i nic więcej o pracy, jak to ma wyglądać. A jest jakaś szansa, że się przejdzie na umowę o pracę po czasie?

Profesjonalna, i rzetelna firma tworzona przez ludzi z pasją. Miła atmosfera, dobre warunki pracy i wynagrodzenie zawsze w terminie! Polecam!

A księgowe też w tym siedzą? Są wypłacalni w stosunku do pracowników? O czym konkretnie ten materiał ma być?

Paweł Mucha

Dziękuję za opinię. Post pokazuje że dobrze wykonuję swoją pracę bo zazdrość jest duża. Dziękuję też w imieniu domu dziecka gdyż za zniesławienie cała kwota zostanie właśnie tam przekazana. Pozdrawiam serdecznie

Spokojny
@Paweł Mucha

W końcu, zrobisz coś dla innych

Przemysław
@Spokojny

Co masz na myśli? Wiadomo coś, jaki to pracodawca i ile obecnie płaci? W zeszłym roku proponował pracownikowi ochrony od 18,3 do 19,2 zł brutto / godz. Ciekaw jestem, jak tu wygląda sytuacja z podwyżkami wynagrodzeń?

Jaki jest styl zarządzania w Agencja Ochrony Osób i Mienia LION?

Zawidziony

Są to (usunięte przez administratora) brak słów nie polecam wiszą mi kasę za 3 miesiące ponad 8 tys.

@Zawidziony

No ładnie... Ale jeśli to prawda to jak to teraz egzekwujesz? Bo samymi wpisami na forum to człowiek raczej niczego nie zdziała?

On222223

Tak racja zgadza się, a Tenczar ma też rację bo taki mały dyrektor to był aparat dopiero z niego w stosunku do pracowników. Nie polecam firmy radzę omijać szerokim łukiem. Szkoda nerwów i zachodu na Liona. Lepiej iść pracować w innych lokalnych firmach lub dużych korporacjach ochrony ale oprócz Liona.

Stanisław

Administrator usuwa negatywne słowa o Lionie a ta Agencja to degrengolada jest i tyle!

TENCZAR

Pracowałem w A.O Lion i to była najgorsza praca w ostatnich latach. Byłem zatrudniony na obiekcie fermy drobiu w Golinie. Jeden wielki nepotyzm i kolesiostwo pracowników ochrony. Każdy donosi i obgaduje każdego. Pracownicy ochrony tak mocno co poniektórzy się tam trzymają, że donoszenie na kolegów to chleb powszedni aby tylko utrzymać stołek i etat. Opiekun obiektu z ramienia Agencji Ochrony to porażka jedna wielka tak samo jak detektor ochrony. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Ochrona Lion to taka jedna z wielu firm Krzaków co pięknie wygląda na początku a potem śmierdzi jak z nią pozbędziesz dłużej.

@TENCZAR

Ale po co tak donosić? W sensie, bo piszesz że niby o stołek chodzi, ale czy gdyby nikt tego nie robił i każdy byłby dla siebie miły to nie trzeba byłoby się martwić o stanowisko? Źle myślę?

@Łucja

Pytaj się tych co donoszą nie mnie. Lion to była porażka i praca w tej Agencji. Jedno wielkie dno!

@TENCZAR

Ok czaje, czaje. :( Raczej żaden z donosicieli się nie przyzna i nie odpowie mi na pytanie? Piszesz też, że opiekun i dyrektor to "porażka" a ich za co tak krytycznie oceniasz?

@Łucja

Oceniam po wymaganiach lub inaczej wymyślaniach głupich zadań na obiekcie i braku jak aby się przeciwstawić administracji obiektu z ich pomysłami. Także mnie rozbroiły zebrania obowiązkowe nawet jak musisz 40 km na nie jechać dla wszystkich prac. ochr. co miesiąc oraz np. liczenie skrzynek po mięsie czy sprawdzanie stanu licznika wody co godzinę chore wytyczne. Jeśli chodzi o podejście kadry kierowniczej jak np. dyrektora pionu ochrony do pracowników to taki mały jąkała był najlepszy tz. najgorszy przełożony jakiego kiedyś miałem. Krętacz i gołosłowny. Cała firma Lion to firma Krzak.

MickeyPL

Mi robota pasuje, robię na budowie, kemping zadbany, prąd jest, grafik elastyczny do dogadania z koordynatorem. Najważniejsze, że WYPŁATA ZAWSZE W TERMINIE!

Cygan60
@MickeyPL

A kiedy wypłatę płacą bo ja pracuję już 1/5 miesiąca i kasy nie widać

Chojna

Data do kiedy przebita 3 razy jak to zrozumiec dla zlodzieji wielkoie P

KPOF

Do zainteresowanych - umowy są, przelewy na czas, podwyżki też się zdarzają, premie również. Jeśli trafisz na kierownika "z jajami" to będziesz miał jak u Pana Boga za piecem. Pozdrawiam

Hanna
@KPOF

To super, że wypłaty są na czas. A po ile godzin dziennie pracujecie w LION? Więcej niż osiem?

KPOF
@Hanna

Pracuje w grupie patrol-interwencja w systemie 12H

Hanna
@KPOF

Bardzo dziękuję za odpowiedź na temat systemu pracy w LION. Napisałeś, że pracujesz po 12 godzin dziennie, a po ile dni w tygodniu? W weekendy i święta również jesteś w pracy?

Tomasz

Agencja LION do bardzo dobry pracodawca. Może trzeba dobrze sprawdzić wszystko i dopiero oskarżać firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia LION - Śrem

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia LION?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia LION tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia LION?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia LION