Agencja Ochrony Osób i Mienia LION

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia LION

on62 2014-05-12 10:37:19
ok ogólnie
MikePL 2015-03-17 14:07:58
Co najważniejsze firma dobrze stoi finansowo, wynagrodzenie zawsze na czas, wcześniej pracowałem w takiej firmie krzak jak Biuro Ochrony KRIS z Opalenicy, to była porażka, wypłaty w ratach i opóźnienia standardowo po 2 miesiące, ale na szczęście KRIS niedługo się zamyka, bo upadają i inne firmy przejmują ich obiekty. A wracając do LION-a. Konkretna załoga, konkretne kierownictwo i w każdym temacie idzie się dogadać, Szef po prostu jest człowiekiem, a nie "PANEM PREZESEM".
n 2015-04-17 22:04:01
Jeden człowiek po cywilnemu, który jeżdzi z fotelikiem dla dziecka w samochodzie, to ta konkretna załoga?
senior 2015-05-16 19:27:40
Agencja Lion w drąga wali diet nie płaci.wyżywienie ze swoich marnych 5zł na godzine.Na chronionej budowie brak prądu.tylko kawa przy gazie.odradzam a szefostwu zalecam docenienie i przyznanie pracownikom wyżywienia
Buryyy 2015-05-29 13:12:04
Każdy, kto przyjmuje się do pracy, zna zasady, warunki pracy i wynagrodzenia - jak Ci nie pasuje to nie pracuj tam - PROSTE, a nie komentujesz jak jakiś frajer... opłacony przez konkurencję :-D
mAkInToSh-PL 2015-05-29 13:20:47
Nie zawsze pracownik jest na służbie, nie zawsze musi wykonywać obowiązki w mundurze służbowym, a po drugie lepszy taki jeden młody sprawny i po cywilu, niż DWA DZIADKI - INWALIDZI, zatrudnieni w AGENCJI "SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW"... Buhahahaha... Którzy jak zajeżdżają na interwencję, to pytają się Klienta czy zadzwonić po Policję!
on 2015-06-10 22:33:47
Pracownik po cywilnemu? To jakaś nowa forma w ochronie. Po cywilnemu, to może do Biedronki iść po bułki.
aaa 2015-06-20 20:32:22
witam pracóje w firmie lion i nie narzekam
on-kill 2015-07-24 21:44:11
Tak, pracownik ochrony może także wykonywać swoje obowiązki po cywilnemu - np. ochrona osobista... Tak więc jak nie znasz się na branży to nie komentuj "on"
AgentPOZ 2015-09-10 22:55:10
Pracuję w agencji ochrony LION już 3 lata i nie mam zamiaru zmieniać pracodawcy. Szef jest normalny, idzie się zawsze dogadać i na spokojnie wyjaśnić każdy problem. W HUNTERS-ach nie dało się, a w LION-ie można, bo SZEF jest "CZŁOWIEKIEM", a nie prezesem spółdzielni inwalidów.
qqq 2015-09-24 16:22:48
same dżiddki prscóją w firmie lion
michaił_P 2015-11-24 10:41:15
Na razie sieją zamęt wśród konkurencji i przejmują coraz więcej w Nowym Tomyślu... Aż miło patrzeć jak przybywa tabliczek
MałyDUży 2016-03-16 20:40:07
Wszystko jest płatne, uczciwie i z normalną stawką.
MickeyPL 2016-06-06 10:20:14
Mi robota pasuje, robię na budowie, kemping zadbany, prąd jest, grafik elastyczny do dogadania z koordynatorem. Najważniejsze, że WYPŁATA ZAWSZE W TERMINIE!
Precel 2016-06-17 12:19:19
ŻAL... jak to czytam...
eee 2016-07-03 16:03:55
@MickeyPL no to widze ze firma ma cąłkiem duzo plusow jezeli chodzi o warunki zatrudnienia wazne wlasnie ze wynagrodzenie ejst płacone na czas..a pwoiedzcie jeszcze jaki tutaj jest rodzaj umowy czy moze o prace?
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia LION - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia LION