Opinie o Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. w Rzeszów

mały browar

Odczucia mam takie , że jak tam pracowałem , to niektórzy nie potrafili doceniać tego co się tam robi . Są takie osoby które upatrują w magazynierach(usunięte przez administratora)zdarzało się tak , że poniewierali tobą jak szmatą . Podejście jak do maszyn . Człowiek się [usunięte przez moderatora] z nadzieją , że wyjdzie normalnie z pracy i spędzi wieczór w domu , a w nagrodę dostaje dodatkowe np. 2 godzinki do odbębnienia . Skoro tak myślą to niech ruszą tyłki i sami dadzą przykład jak powinno się robić . Nogi im do tyłka wejdą i się pozacierają tak , że będzie trzeba im tyłki pudrować . Więc niech zaczną doceniać to co się tam robi , bo warunki szczególnie w zimie są spartańskie . To nie ludzie są winni takiej sytuacji , tylko ten chory system . Pomysły wdrażane są jak kłody pod nogi , tylko pogarszają sytuacje i człowiek się irytuje . Mało osób kompetentnych z kierownictwa i wyższych szczebli którzy mieliby jakiś pomysł na poukładanie tego . Z jednej strony się nie dziwie , bo te osoby mają małe doświadczenie jeśli chodzi o takie sprawy . A druga strona medalu taka , że nie mają od kogo się nauczyć , podpatrzeć jak to wygląda w innych firmach , są zdani sami na siebie . Ale mniejsza z tym bo ich nie żałuje :) . Szkoda tylko chłopaków z magazynu , bo zdecydowana większość to równi goście , a perspektywy są takie że prędko się tam nic nie zmieni jeśli chodzi o ten aspekt. Trzymajcie się ! Mam nadzieje że zima w tym roku będzie krótka ;) .

zatrudniają przeważnie młodych ludzi w wieku 20-24lata. którzy rok popracują i uciekają . bo nie wytrzymują panującej hierarchii i sposobu podejścia do róznych rzeczy. A kwestia nadgodzin, - nikt na nie nie chce zostawać , pracownik nie jest informowany przed ich rozpoczęciem tylko MUSI ZOSTAĆ az ROBOTA ZOSTANIE WYKONANA często 1-2 GODZINY W NOCY,,,,większa ilość osób nie chce nadgodzin, a musi zostawać w pracy bo mu kazą i musi zrobić wszystko do końca, nikt go nie informuje przed zakończeniem swego czasu pracy zeby został, tylko musi jebać do oporu!! ogolnie duże zamieszanie i duży chaos, dlatego ludzie odchodzą...

Papillon

Pracowałem w tej firmie parę lat jako magazynier. Z przełożonych jakimkolwiek szacunkiem darzę tylko jedną osobę (usunięte przez administratora) o przydomku z filmu o dzielnym latynoskim rycerzu w masce. Mówiąc żartobliwie - "człowiek, który pozostał człowiekiem". Wielka rotacja pracowników jest odzwierciedleniem warunków pracy i atmosfery.

zadowolony

ps(usunięte przez administratora)oda sodowa uderzyla do glowy, ale we wspolpracy z odzialami sprawdza sie, nie wiem jak relacje na magazynie, (usunięte przez administratora)powinna odejsc, pojawia sie wszedzie nie tam gdzie jej miejsce i wprowadza niepotrzebne zamieszanie i zly nastroj...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
zadowolony

pracuje wiele lat na oddziale firmy, jestem zadowolony, ale podpisuje sie pod wypowiedzia przedmowcy, w centrali pracuje za duzo (usunięte przez administratora)h prace ambitnym osobom...

Dezorganizacja w magazynie prowadzi do problemów organizacyjnych w całej firmie. Chaotyczne, złe zarządzanie magazynem powoduje opóźnienia w wysyłkach, pomyłki w lokalizacji towarów, złe wykorzystywanie zasobów, nadmiar lub niedobór towarów, a w końcu: niezadowolenie pracowników i klientów oraz gorsze wyniki. Życzę powodzenia (usunięte przez administratora)

ta strona to jedyne miejsce, gdzie możemy podzielić się z innymi swoją opinią. Puki w solarbinie będzie pracowało kierownictwo jakie pracuje, ruch oporu będzie narastał!! a co to postu powyżej to... burdelu jaki tam panuje nie da się posprzątać więc gościu .. NIE [usunięte przez moderatora]

kolano 90

Pracowałem w firmie pewien okres z moich obserwacji stwierdzam, że wszystkie osoby, które piszą na forum te bzdury i wymyślone słowa mają status (usunięte przez administratora) ". Nie stosują się do procedur obowiązujących na magazynie, brak dbania o sprzęt, towar oraz porządek na stanowisku pracy. Następnie dziwią się dlaczego nypla wkrętnego nie ma na lokalizacji lub wózek nie działa!!! Warunki są jakie są ale nikt na siłę nie przyjmuje do pracy! Jestem za tym aby takich ludzi karać a dobrych nagradzać.!Nadgodziny były płatne głupot nie piszcie!! Kierownictwo przez okres 2lat zrobiło bardzo duży krok w ulepszeniu magazynu. Specyfika magazynu jest ciężka ale z chęcią bym się przyjął ponowie bo gdzie teraz pracuje lepiej nie ma!!! Życzę powodzenia pracodawcą którzy będą mieć z takimi ludźmi do czynienia jak WY "kolega". Good Luck dla poszkodowanych i z dobrą wyobraźnią. ;]

solar-bin to pomyłka na Polskim rynku! Absolutnie brak jakiejkolwiek wiedzy na temat podstaw zarządzania i wdrażania systemów zapobiegających przed błędami i bałaganem w dystrybucji! Szkolą pracowników (usunięte przez administratora). PRZECIEŻ CZŁOWIEK JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM i ma prawo popełniać błędy tym bardziej przy tak monotonnej pracy, jaka jest na magazynie!!! Ale kierownictwo zamiast skupić się na problemach i szukać rozwiązań na SIŁĘ (usunięte przez administratora) potem dziwi się czemu ludzie się zwalniają jeden po drugim!! Otóż apeluje do(usunięte przez administratora) że morale są tak niskie że NIE DA SIĘ TAM PRACOWAĆ!!!! i nie pytajcie pracowników co by chcieli zmienić!! TO WY JESTEŚCIE OD MYŚLENIA JAK TO ZROBIĆ!!! swoją drogą jakim cudem firma zdobyła certyfikaty ISO? nie wiem.. ale brak zaangażowania kierownictwa odpowiedzialnego za gospodarkę magazynową jest wprost proporcjonalne do inteligencji i kompetencji tych osób na tak odpowiedzialnych stanowiskach! (usunięte przez administratora)

kul

wśród was jest wielu fajnych gości tylko(usunięte przez administratora) i wszyscy to wiedzą i widzą nie tylko w Rzeszowie ale i na oddziałach. PANIE PREZESIE ! APELUJEMY O ZWOLNIENIE (usunięte przez administratora)I wierzymy że wkrótce to nastąpi....

lifer

Praca jak kazda inna w tym kraju.. ciezko i niskie zarobki.. widze ze koledzy juz powiedzieli wszystko wiec nie trzeba zbyt komentowac. Ja dodam od siebie ze praca byla by duzo łatwiejsza gdyby kierownicy zmianowi zapiepszali razem z magazynierami przy załadunku samochodów a nie siedzieli na redtube całą zmiane.... no ale cóż.. dostanie taki stanowisko i (usunięte przez administratora)

zadowolony z pracy

Jestem bardzo zadowolony z pracy . Praca jest lekka i przyjemna . Mamy piękny ocieplony magazyn . Nikt nie narzeka na warunki , bo sa one jak w 5 gwiazdkowym hotelu . Wynagrodzenia sa takie że aż chcę się pracować . Nie ma sensu szukać innej roboty , za taką kasę to chyba będe tam pracować do końca życia . Tam jest jak w bajce :) .

Dobrze powiedziane... ale inspekcja nic nie zdziała bo została (usunięte przez administratora) że się tak wyrażę, potrafi jedynie utrudniać pracę swoimi durnymi pomysłami... co do premii to mają ją tylko (usunięte przez administratora)pensji już nie wspomnę! jak na te obozowe warunki, dobrze mi się pracowało z większością kolegów bo kiedy jest ciężko, to ludzie starają się trzymać razem! Straciłem tam nerwy i zdrowie ale już po wszystkim,.. także liczę że, chłopakom się poszczęści i znajdą pracę godną człowieka!!

Pracowałem w tej firmie i według mnie jest tylko jeden sposób by poprawić funkcjonowanie magazynu.Mianowicie polepszenie systemu motywacyjnego, czyli nie tylko premia dla tych co najwięcej zrobi zamówień, lecz także, dla tych co sprawnie i bez błędnie przyjmą dostawę, oraz zapakują towar na wysyłkę. Sprawa nadgodzin powinna byc rozpatrzona inaczej(nocne nadgodziny)Chodzi mi o jasne rozliczenie i na bierząco.Czystości na tym magazynie nie jest w stanie nikt ogarnąć, bo liczą sie tylko ilości zrealizowanych zbiórek.Nikt nie sprząta po sobie.Warto by było przerywać pracę między zmianami i ogarniać halę razem, a w tym celu zmianowi powinni ruszyć dypy, a nie tylko jarac przy śmietniku.Jeszcze przed moim odejściem zauważyłem zmiejszoną ilość koszy na haki(chyba najbardziej (usunięte przez administratora) pomysł zeby kosze staly na zewnątrz(dzięki temu zabiegowi nie ma sprzątania w tzw. międzyczasie))Ale wydaje mi sie że tragiczna sytuacja na magazynie wynika z słabych pensji za pracę tego typu w takich warunkach. Więc kierownictwo cisnąć prezesa o radykalne podwyżki bo wam wszyscy dobrzy pracownicy uciekną, a pozostaną słabi podlegający ciągłej rotacji. A jeszcze jedno; w okresie zimowym mają być 2 nagrzewnice na hali(działające) bo inaczej wróce i naśle inspekcję pracy.Pozdrawiam

Miałem wątpliwą "przyjemność" pracować w tym (usunięte przez administratora) ,która tam panuje nie można nazwać (usunięte przez administratora) Warunki w zimie podobne są do (usunięte przez administratora) . Miło było odkopywać rury z pod metrowego śniegu przy -30. Z wózkami to tez prawda strach na nie wsiadać. "Kadrę" zarządzającą "magazynem" powinno się eksterminować lub w najlepszym przypadku wypieprzyć (usunięte przez administratora) Szkoda mi tylko tych 2 lat tam spędzonych.............

jojo

Solar-Bin to wspaniala praca, cudowne kierownictwo, możliwość rozwoju!!!! taa.. chcieli byście co nie (usunięte przez administratora) przesłanie do(usunięte przez administratora) chociaż nie wiem jak byś się starał zawsze będziesz największym idiotą jakiego było nam wszystkim poznać i nie łudź się że ktoś będzie chciał się z tobą integrować !! spójrz nam w twarz i zobacz jaką nienawiścią wszyscy na ciebie patrzą!!! i masa ci nie pomoże bo dostaniesz(usunięte przez administratora) i będzie po krzyku!

nick

Szanowana "Prawdo" - napisałem między innemi o tym, że według mnie postawienie trzech ogromnych pytajników na końcu zdania nie doda znaczenia przekazywanej treści. więcej, takie zbiegi są najzwyczajniej kompromitujące. zwłaszcza dla osób, które pokończyły szkoły wyższe i napawaja się tym faktem skutecznie lecząc kompleksy. pozdro

Czemu nikt nie napisze ilu dobrych pracowników odeszło z tej firmy? Czemu nikt nie powie jaki mobing tam jest? Czemu nie przyznacie się że na magazynie pracują osoby, które ukończyły A-WF, prawo, informatykę, ekonomię, zarządzanie, administrację, ochronę sodowiska i wiele innych kierunków ??? Oni tam pracują nie dlatego że są gorsi od nas (głupsi czy mniej zaradni) im poporstu nie miał kto pomóc, oni musieli wszystkiego dorobić się sami- i dlatego JESZCZE nie dostali ciepłej posadki, ale jak pokazuje doswiadczenie- wszystkimy, którzy odeszli (nawet do konkurencji) powodzi się lepiej...Głowa do góry!

staszek

Szanowny Panie Trzy Szóstki, zapewniam Pana że, niektóre dziecka w szkole podstawowej, nawet przed rokiem osiemdziesiątym dziewiątym, posługiwały się językiem w formie pisemnej co najmniej przyzwoicie, a to jest znacznie lepiej niż Pan - człowiek zanurzony w rozmaitych lekturach i studiujący studia. Życzę Panu wszystkiego najlepszego. Jak mawiał(usunięte przez administratora)szcze tak nie było, żeby jakoś nie było"

Ja akurat mam przyjemność pracować w dziale handlu i nie narzekam... no bo na co? mam dobrą pracę bo miałam szczęście! Nie wszystkim się to jednak udało... bardzo podziwiam naszych magazynierów za ich trud włożony w pracę po to by zarobić na godne życie.. niestety w tej firmie nie można się niczego dorobić ponieważ system zarządzania ludźmi jest zbyt stary i nikt nie chce go zmienić! Nie wnikam w to kto jest kompetentny a kto nie, bo to w pewnym sensie oczywiście nie ma znaczenia. Ale wiem że, magazynierzy w ogóle nie są doceniani za swoją pracę i w żaden sposób mobilizowani do tego aby się rozwijać i być zadowolonym z pracy. Kadra kierownicza jest zenujca ... wiedzą doskonale że, są winni całemu temu bałaganowi ale winą obarczają magazynierów. Szkoda mi tylko chłopaków ale wiem że, nie są głupi i znajdą szybko pracę która zapewni im lepszą przyszłość i możliwość rozwoju. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A. - Rzeszów

Solar-Bin Ductum Sp. zo.o. S.K.A.