Opinie o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gekoplast S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gekoplast S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Tak "goła" wypłata oscyluje w granicach 1300zł na rękę przez pierwszy rok. Po tym czasie do 1500zł. Weekendy są dobrowolne, kierownictwo nie robi problemów jeśli chcesz zostać dłużej. Jest nawet możliwość pracy na 16 godz. da się "wyciągnąć" z wszystkimi dniami i świętami 2500. Ale wież mi kręgosłup długo tego nie zniesie Jeszcze jest socjal ok 430 zł na cały rok, wypłacany na trzy raty. Powinnaś dostać już po kilku miesiącach pracy. Premi przez ostatnie dwa lata nie było.

monika

Dzięki Pracownik za odpowiedz a możesz mi jeszcze napisać czy zarobki to rzeczywiście tylko 1300zł na ręke i jak z tymi nadgodzinami ,tzn czy codziennie można zostać , albo w sobote można pracować bo to widzę, że jedyna opcja jest żeby dało się przeżyć za te pieniądze.

Zatrudniają każdego chętnego bez względu na wiek, płeć, stan zdrowia. Wystarczą chęci do podjęcia pracy.

monika

Chciałabym się przyjąć do tej firmy jako pracownik produkcyjny ,napiszcie czy kobiety również są zatrudniane na produkcji?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Praca do ciężkich nie należy jest za to bardzo monotonna, wypłata przychodzi na czas. Poprawiły się za to warunki nowo przyjmowanych pracowników choć na rozwój kariery i finansowy nie ma co liczyć. Wypłaty oscylują w granicach 1780 - 2300 brutto. Premii brak, są za to dobrowolne nadgodziny wypłacane jako umowy zlecenia przez firmy zewnętrzne stawka ok 12zł godz. Jeśli jesteś z okolic Krupskiego Młyna nie przeszkadza ci monotonia i brak rozwoju, pracę mogę polecić.

EU07

Pracuję w tym zakładzie od jakeigoś czasu. Najpierw w oparciu o umowę zlecenie na wdrożenie. Potem już umowa o pracę. Na początek najniższa krajowa potem niby więcej. Od pierwszego dnia brygadzista przydziela nowemu pracownikowi stanowisko pracy do pomocy albo praca na młynach mielenie płyt na granulat - tutaj jest trochę głośno :) albo - jak na linii jest jedna osoba - to będzie dobierał płyty i układał na palecie Może być tak że jednego dnia bedzie się robić różne rzeczy. Praca do bardzo skomplikowanych czy też ciężkich nie należy no chyba że jest upalna pogoda - dobrze mieć butelkę wody mineralnej :). Niektórzy dobrze nie spróbują a już rezygnują... szkoda bo jak się chce pracować to da się radę. Powodzenia :)

NICK

Reklamacje to specjalność tej firmy, jak widać nic się nie zmieniło

helmutka

Teraz problemem gekonów jest kilka ciekawych reklamacji np:płytki zatapiane coś ktoś przesadził i ciekawe czy te osoby będą rozliczone bo to już nie małe pieniądze a wyniki muszą być bo giełda nie lubi spadków?

ketjow

Czy to w tym zakładzie mam robić pod biuro D*rksen Polska?odp.

sobota

dostałem propozycje pracy w gekoplast. 8godz przez 4 dni, potem 2 dni wolnego. stawka 1750brutto, potem niby jak się wrobie 200zł więcej. umowa przez pierwsze 2tyg zlecenie, następnie o prace. jestem z lublinca i bus mam darmowy. 1300zł miesięcznie tyłka nie urywa...

Janusz

Po przeczytaniu wszystkich opinii wyciągnąłem jeden wniosek dla piszących je osób znajomość JĘZYKA POLSKIEGO jest obca pisownia niezrozumiała jakaś gwara.... Zarzuty pisane pod adresem firmy typu bo,, mnie się należy''te czasy dawno już nie wrócą . SPODZIEWAŁEM SIĘ MERYTORYCZNYCH WYPOWIEDZI NIESTETY TO ZAWISTNY BEŁKOT NIEROBÓW

SYT
@Janusz

hmmm Pan Janusz G. jak mniemam...jakiej innej wypowiedzi można się spodziewać po kimś kto zajmuje jedno z najmniej potrzebnych stanowisk w tej firmie??? Kogo pan nazywa "nierobami"? czyżby tych którzy tak naprawdę pracują na pańską pensję i to kilka razy większą niż oni sami dostają??? żałosne jest podejście "kierownictwa" do pracowników a właściwie poddanych bo tak ludzie są tam traktowani i okradani!!! TAK OKRADANI z godności osobistej i nie tylko!!! niestety wiem co mówię...jestem jednym z tych "nierobów" jak nas pan szanowny nazwał...na szczęście ja jestem byłym nierobą i poddanym :) Radziłbym panie januszku troszkę nabrać szacunku do ludzi którzy tak naprawdę pracują a jednego czego chcą to godnego traktowania i godnej pensji!!! Pozdrawiam panie "hutniku" S.

ktoś
@SYT

A to pan Janusz jeszcze tam pracuje ??? A tylu naprawdę mądrych ludzi wyrzucono, to smutne :-(

GEKON

Gekoplast rozpoczął ofertę publiczną 5 grudnia ruszyła budowa księgi popytu w IPO spółki Gekoplast, producenta płyt komórkowych z tworzyw sztucznych. Oferta publiczna realizowana jest w uproszczonej procedurze na podstawie memorandum informacyjnego. Inwestorzy będą mogli nabyć 850 tys. akcji serii D spółki, należącej do funduszu Capital Partners Investment I FIZ. Cena maksymalna została wyznaczona na 12 zł za akcję, a wartość całej oferty wynosi 10,2 mln zł. Na rynku NewConnect spółka zamierza zadebiutować na początku przyszłego roku. - Rozpoczynająca się oferta publiczna jest początkiem budowy pozycji firmy na rynku kapitałowym - powiedział Piotr Górowski, prezes Gekoplastu. - Chcemy zdobyć zaufanie inwestorów i zwiększyć swoją wiarygodność, m.in. dlatego, że za rok-półtora zamierzamy wejść na GPW. W międzyczasie będziemy dalej intensywnie się rozwijać i budować wartość dla akcjonariuszy. W pierwszym kwartale przyszłego roku nasze zdolności produkcyjne osiągną prawie 16 tys. ton rocznie. W kolejnych miesiącach 2015 nakłady na rozwój szacujemy na ok. 4,2 mln zł. Będą one przeznaczone na dalszą rozbudowę i unowocześnienie parku maszynowego. Jednocześnie Gekoplast planuje nieco zmodyfikować swoją ofertę produktową. Jak zapowiada Górowski, firma będzie rozwijać sprzedaż produktów wysoko przetworzonych (np. layer‑pady) i wysoko marżowych (np. płyty pełne). Skupiając się na sektorze produkcji i przetwórstwa płyt, spółka zamierza ograniczyć udział wyrobów wtryskowych oraz folii PET. Ok. 70 proc. nowej produkcji trafi na eksport. W ciągu najbliższych trzech lat Gekoplast chce znaleźć się w pierwszej trójce firm na europejskim rynku płyt komórkowych. Obecnie spółka z Krupskiego Młyna jest już liderem rynku środkowoeuropejskiego. Przedstawiciele spółki szacują, że w 2014 roku obroty spółki wyniosą 76,5 mln zł, zysk EBITDA - 7,6 mln zł, zaś zysk netto - 4,1 mln zł. Według prognoz w 2015 roku przychody mają wynieść 90,5 mln zł, EBIDTA - ponad 11 mln zł, zaś zysk netto - 6,3 mln zł. Czytaj więcej: Polipropylen (PP) [111] | Tworzywa sztuczne [1017] | Giełda [112] Płyty kanalikowe/komórkowe z PP, płyty lite/pełne z ABS, PS, GPPS, HIPS, PP, HDPE, LDPE; opakowania z płyt kanalikowych KARTONPLAST®/TEKPOL® projektowane i wykonywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów; usługi produkcji wyrobów wtryskowych GEKOPLAST S.A. Płyty kanalikowe/komórkowe z PP, płyty lite/pełne z ABS, PS, GPPS, HIPS, PP, HDPE, LDPE; opakowania z płyt kanalikowych KARTONPLAST®/TEKPOL® projektowane i wykonywane zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów; usługi produkcji wyrobów wtryskowych NO i co wy na to POTEGA Ale tylko w Papierach bo rzeczywistość inna!!!!!

jar

porażka

była

Ile znowu wam dali na święta z socjalnego?200zł brutto!albo nic!ta firma tak już ma nic sie nie zmienia a to się chwalą jakie to zyski maja po restrukturyzacji oni do góry tak a ci na liniach produkcyjnych tylko złudzenia na lepsze jutro powodzenia i czekajcie zaś na marne 200 zeta(BRUTTO) za rok na święta od gekoplastu.

xxx

Jedna wielka porażka to na tyle

Alfa

Nie wiem jak jest z pracą w zakładzie z tego co słyszłaem na ogół panuje nie zadowolenie, rządzi ekia z Lenteksu Lubliniec który jest zrujnowany i niczym dobrym to nie wróży. Zarobki w biurze max 2tysie na łape śrdenio, na hali już pisali . Pozdro dla Pana Krziśka K. i kolegów z Jeblińca

wujek

W Geko Trzeba umieć się ustawić. Jeden Synek Pan B...a Był 2x w Konkurencji i jest 2 x w Geko i se wypracował za nielojalność niezłą kasę ma ok 3500 jako że jest słabym Operatorem. Ale da się więc Powodzenia. Wystarczy dobra ściema teraz też za bardzo nie błyszczy.

szukaj

czytaj komentarze. caly czas przyjmuja bo przychodza i odchodza. Nigdy tam nie bedzie zgranej ekipy

nick

na te stanowiska to chyba już ze dwa lata szukają i będą jeszcze... dopóki się nie znajdzie głupi na tyle żeby tam pracować

jajaja
@nick

dokładnie, a wieksza połowa pracowników to kierowniki i inne siedzace w biurach

Były

Rekrutacja? hahahahaha przyjmą cię bez problemu żebys tylko nie pytał o podwyżke. Brak rozmowy kwalifikacyjnej powoduje to że robi byle kto i byle jak. Dlatego inni muszą się z nimi użerać. Dobrze wiedzą że ludzie szukają roboty więc się nie przejmują tym że przychodzą i odchodzą.Edek domyślam się ze nie jesteś pracownikiem hali skoro mówisz że masz super warunki. Chyba że pracujesz po 5h. Dobrze że już mnie tam nie ma.

blabla

i będą cały czas

Zostaw merytoryczną opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Gekoplast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gekoplast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gekoplast S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gekoplast S.A.?

Kandydaci do pracy w Gekoplast S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gekoplast S.A.
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Krasickiego 13
    42-693 Krupski Młyn