Gekoplast S.A.

Krupski Młyn

Opinie o Gekoplast S.A.

sobota 2015-04-18 09:53:31
dostałem propozycje pracy w gekoplast. 8godz przez 4 dni, potem 2 dni wolnego. stawka 1750brutto, potem niby jak się wrobie 200zł więcej. umowa przez pierwsze 2tyg zlecenie, następnie o prace. jestem z lublinca i bus mam darmowy. 1300zł miesięcznie tyłka nie urywa...
ketjow 2015-04-27 16:37:33
Czy to w tym zakładzie mam robić pod biuro D*rksen Polska?odp.
helmutka 2015-04-29 23:46:15
Teraz problemem gekonów jest kilka ciekawych reklamacji np:płytki zatapiane coś ktoś przesadził i ciekawe czy te osoby będą rozliczone bo to już nie małe pieniądze a wyniki muszą być bo giełda nie lubi spadków?
NICK 2015-05-05 15:39:58
Reklamacje to specjalność tej firmy, jak widać nic się nie zmieniło
EU07 2015-06-20 10:36:37
Pracuję w tym zakładzie od jakeigoś czasu. Najpierw w oparciu o umowę zlecenie na wdrożenie. Potem już umowa o pracę. Na początek najniższa krajowa potem niby więcej. Od pierwszego dnia brygadzista przydziela nowemu pracownikowi stanowisko pracy do pomocy albo praca na młynach mielenie płyt na granulat - tutaj jest trochę głośno :) albo - jak na linii jest jedna osoba - to będzie dobierał płyty i układał na palecie Może być tak że jednego dnia bedzie się robić różne rzeczy. Praca do bardzo skomplikowanych czy też ciężkich nie należy no chyba że jest upalna pogoda - dobrze mieć butelkę wody mineralnej :).
Niektórzy dobrze nie spróbują a już rezygnują... szkoda bo jak się chce pracować to da się radę. Powodzenia :)
Pracownik 2015-07-10 10:39:38
Praca do ciężkich nie należy jest za to bardzo monotonna, wypłata przychodzi na czas. Poprawiły się za to warunki nowo przyjmowanych pracowników choć na rozwój kariery i finansowy nie ma co liczyć. Wypłaty oscylują w granicach 1780 - 2300 brutto. Premii brak, są za to dobrowolne nadgodziny wypłacane jako umowy zlecenia przez firmy zewnętrzne stawka ok 12zł godz.
Jeśli jesteś z okolic Krupskiego Młyna nie przeszkadza ci monotonia i brak rozwoju, pracę mogę polecić.
monika 2015-07-11 16:29:51
Chciałabym się przyjąć do tej firmy jako pracownik produkcyjny ,napiszcie czy kobiety również są zatrudniane na produkcji?
Pracownik 2015-07-11 22:40:15
Zatrudniają każdego chętnego bez względu na wiek, płeć, stan zdrowia. Wystarczą chęci do podjęcia pracy.
monika 2015-07-13 15:32:41
Dzięki Pracownik za odpowiedz a możesz mi jeszcze napisać czy zarobki to rzeczywiście tylko 1300zł na ręke i jak z tymi nadgodzinami ,tzn czy codziennie można zostać , albo w sobote można pracować bo to widzę, że jedyna opcja jest żeby dało się przeżyć za te pieniądze.
Pracownik 2015-07-13 21:39:25
Tak "goła" wypłata oscyluje w granicach 1300zł na rękę przez pierwszy rok. Po tym czasie do 1500zł. Weekendy są dobrowolne, kierownictwo nie robi problemów jeśli chcesz zostać dłużej. Jest nawet możliwość pracy na 16 godz. da się "wyciągnąć" z wszystkimi dniami i świętami 2500. Ale wież mi kręgosłup długo tego nie zniesie Jeszcze jest socjal ok 430 zł na cały rok, wypłacany na trzy raty. Powinnaś dostać już po kilku miesiącach pracy. Premi przez ostatnie dwa lata nie było.
monika 2015-07-14 20:55:17
Nie no bez przesady ,tak na okrągło w pracy to chyba człowiek jak zombie by chodził,miałam raczej na myśli zostanie po godzinach od czasu do czasu dla podreperowania wypłaty.W każdym razie dziękuje za informacje.
helmutka 2015-07-23 18:47:27
Ale w Xplast zarabiają nieźle minimum 2000 pln na rękę jak coś więcej potrafisz to dają więcej bez problemu i robota jak w konkurencji idzie się wyrobić.
izka 2015-07-28 14:56:03
Helmutka czy możesz napisać coś więcej , bo zastanawiam się nad pracą w tym zakładzie po komentarzach widać ,że ludzie zadowoleni.A chciałam się dowiedzieć przy jakiej ilości godzin można zarobić te 2000 pln, czy soboty są pracujące i czy ciężko jest się dostać do tej firmy?
Były Gekon 2015-08-13 16:06:11
Pracowałem tam przez 3 lata ... Ludzi traktują jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Naprawdę odradzam z całego serca.Zarobki są super marne.NIE IDŹCIE pracować do tej firmy.Stracicie tylko czas i nerwy.
Nika 2015-08-19 21:11:22
Zobacz sobie na stronie Powiatowego urzędy pracy w Tarnowskich Górach tam ostatnio widziałem 10 ofert na pracownika produkcji i jedno chyba na magazyniera
nick 2015-08-25 20:11:50
Jak to przecież jak wchodzisz na stronę Gekoplastu to jest w rubryce praca oferta na operatora maszyn ,pomocnika operatora i jeszcze tam są na magazyniera itp
nick 2015-09-25 22:46:46
Powodzenia ci życzę;)
Pracownik 2015-09-26 17:57:20
Ciekawa polityka kadrowa, lepiej zatrudnić nowych pracowników na stanowiska niż przenieść doświadczonych pracowników z innych działów. Choć nie ma się co dziwić jeśli dla firmy płaca 2200zł netto to wygórowane oczekiwania finansowe.
kaszmir19 2015-09-28 14:17:02
W jakich godzinach jest wykonywana praca oraz czy pracujecie również w weekendy ?
Pracownik 2015-09-28 23:46:03
Produkcja wykroje 3 zmiany od poniedziałku do piątku po 8 godz weekendy dobrowolne.
Omipy system brygadowy.
Biura 8 godz. zazwyczaj od 6-8 start.
Pracownik 2015-10-06 22:22:52
Pracę wykonujemy w ustawowych 40 godz tygodniowo, zamiast nadgodzin otrzymasz do podpisania umowę zlecenie z jedną z 3 firm które zmieniają się co 18 miesięcy. ŻADNYCH premii nie było od ponad roku!! Firma swoją przyszłość wiąże z tanimi kosztami zatrudnienia i tylko tyle.
Pracownik 2015-11-02 20:29:13
12 zł brutto za godzinę pracy, stawka za weekend 110zł za 8 godz.
kaszmir19 2015-11-12 01:14:53
Niestety moje podanie do pracy zostało bez rozpatrzenia :-( przykro bo bardzo chciałabym pracować - jak pech to pech ...
absolwent 2015-11-17 21:50:58
Witam :) Czy ta firma przyjmuje stażystów do laboratorium?
gosc 2015-11-28 14:41:19
najwiekszy syf jaki moze byc
suchy31 2015-12-01 12:30:41
A gdzieOni mogą tego tworzywa tyle sprzedać. Z tego co wiem to jakość wyrobów kiepska
Pracownik 2015-12-07 13:10:57
12zł godz brutto dotyczy pracy w tygodniu wypłacana do 10 każdego miesiąca ok 75zł. dniówki. Stawka weekendowa i "nadgodziny" to 110zł, 120z. netto za 8 godz, wypłacana osobno jako zlecenia przez jedną z firm pośrednictwa pracy ok 20 dnia każdego miesiąca. Oficjalnie pracujemy 40 godz. tygodniowo Reszta jest pracą na zlecenie.
Co do jakości to fakt są spełniane certyfikaty i wymagania ale niestety większość na papierze, problemem jest brak zaangażowania oraz strach przed utratą pracy pracowników, oraz jeszcze brak doświadczenia kolegów i koleżanek przy obsłudze maszyn produkcyjnych.
nick 2015-12-14 16:30:51
Ile wam dali na święta bożonarodzeniowe z socjalnego pochwalcie się! znowu 200 zł brutto?albo nic!
Syt 2016-01-12 17:12:16
jako wieloletni były pracownik też chyba mogę dodać coś od siebie, parę lat temu powstała konkurencyjna firma dla Gekoplastu, konkurencyjna pod względem finansowym dla pracowników, oczywiście operatorzy zwalniali się i podejmowali pracę w konkurencji. Gekopalst chcąc zatrzymać ludzi przy sobie nie podniósł stawek tylko bezczelnie dano pracownikom do podpisania umowy lojalnościowe, pracownicy mając do wyboru umowę lub pracę podpisywali w/w pismo, które zresztą było dość korzystne i gwarantowało wypłacanie określonej sumy przez rok w przypadku zwolnienia. Niestety firma po trzech miesiącach wysyła pismo do byłych pracowników że zrywa w/w umowę!!! ot tak po prostu bo stwierdzają że pracownik już nie jest zagrożeniem dla firmy i nie zdradzi żadnych tajemnic firmowych...żałosne.
Natomiast w przypadku podjęcia przez pracowników pracy w firmie konkurencyjnej, straszono sądami i była z góry określona suma kary, którą miał ponieść nieuczciwy pracownik, oczywiście suma była 2,5 raza większa niż ta którą firma miała wypłacać pracownikowi przez rok.
Ja ze swojej strony oddaję sprawę do sądu pracy, tam lubią tego typu incydenty, pomimo że mam pracę i o wiele bardziej opłacalną niż w tej śmiechu wartej firmie...osobiście radzę unikać tej firmy, no chyba że ktoś lubi być poniżany i mieszany z błotem zarówno prze zarząd jak i przez kierownictwo, które ma za śmieci ludzi którzy de facto pracują uczciwie i zarabiają pieniądze na 10 krotne zarobki zarządu i całej rzeszy ludzi zza biurek.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania to piszcie bo nie chcę tu zanudzać szczegółami a jest tego dośc sporo:)
Ogólnie firma stawia na młodych i dyspozycyjnych, doświadczenie jest nieważne, takich co schylą kark i się nie odezwą a będą pracowali bez słowa skargi na warunki itp :) kto się do nich zalicza, niech składa papiery.
ja dopiero z perspektywy czasu stwierdziłem iż byłem idiotą godząc sie na to co nam tam robili, oczywiście rynek pracy jest taki a nie inny i firma czuje się bezkarna...zobaczymy jak długo:)
Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i całą resztę :)
Syt 2016-01-13 00:14:37
Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i całą resztę :)
suchy_32 2016-01-28 14:27:54
Dzień Dobry,
Jestem zainteresowany spotkanmiem i rozmową na temat Geko.Mogę podpisać klauzlule poufności.
moj adres mailowy
arek.kowalski@opoczta.pl
była wyrobnica 2016-01-31 22:23:50
jasne, klauzula poufnosci :) lepiej uważać na takie propozyje
Pracownik 2016-02-04 11:48:05
Dokładnie jest to umowa o zakazie konkurencji. Klauzulę o poufności jest wpisana w umowę o pracę.
syt 2016-02-07 20:34:00
nazywasz to bełkotem nierobów??? no proszę widać ktoś z kadry kierowniczej sie odezwał z tej tzw inteligencji na którą reszta pracuje...banda nierobów siedzi tam na gorze w tej firmie, banda która bawi się za firmowe pieniądze! banda, która mnie okradła i to niejednokrotnie, za szkolenia itp oraz zerwała tzw umowę lojalnościową...stwierdzają iż nie widzi we mnie już zagrożenia i zrywa umowę po trzech miesiącach...to jest banda a nie ci którzy tam próbują zapracować i przeżyć jakoś...BANDA która potrafi tylko okłamywać i straszyć pracowników konsekwencjami.
pozdrawiam ale bez cienia szacunku za takie słowa
arek.kowalski 2016-02-10 13:39:02
Czy ma pan czas sie spotkać.
mila 2016-02-19 22:54:06
Jak wygląda praca laboranta w gekoplaście?
nick 2016-02-20 09:25:18
Nie ma takiego stanowiska w firmie!
mila 2016-02-21 19:52:25
Czyli nie ma żadnych badań kontroli jakości?
Pracownik 2016-02-25 15:24:44
Projektanci z technologami tworzą wzór wyrobu. Kontrola odbywa się okazjonalnie bezpośrednio w toku produkcji.
SYT 2016-03-26 23:11:14
hmmm Pan Janusz G. jak mniemam...jakiej innej wypowiedzi można się spodziewać po kimś kto zajmuje jedno z najmniej potrzebnych stanowisk w tej firmie??? Kogo pan nazywa "nierobami"? czyżby tych którzy tak naprawdę pracują na pańską pensję i to kilka razy większą niż oni sami dostają??? żałosne jest podejście "kierownictwa" do pracowników a właściwie poddanych bo tak ludzie są tam traktowani i okradani!!! TAK OKRADANI z godności osobistej i nie tylko!!! niestety wiem co mówię...jestem jednym z tych "nierobów" jak nas pan szanowny nazwał...na szczęście ja jestem byłym nierobą i poddanym :)
Radziłbym panie januszku troszkę nabrać szacunku do ludzi którzy tak naprawdę pracują a jednego czego chcą to godnego traktowania i godnej pensji!!!
Pozdrawiam panie "hutniku"
S.
Pracownik 2016-03-27 00:24:11
Jeśli masz blisko do krupskiego Młyna to możesz aplikować, szału z wypłatą nie będzie na dzień dzisiejszy. Maksymalnie 1500 zł netto bez znaczenia doświadczenie i bez premii jedynie fundusz socjalny do 480zł na cały rok podzielony na 3 raty. Jako mechanik bądź gotowy na telefon w każdej chwili i wszystkie weekendy dyspozycyjny.
SYT 2016-03-30 23:39:42
tak oczywiście ale proszę podać adres e-mail pozdrawiam
Gal anonim 2016-04-26 13:22:19
Jednym zdaniem powiem że ta praca jest stworzona dla ludzi którzy chcą zarabiać mało, a narobić się dużo no i pracować weekendy i świeta praktycznie bez możliwości wybrania wolnego. Good luck :)
Pracownik 2016-05-08 22:12:02
Wypłata przy 12 latach doświadczenia 1550zł netto plus 480zł świadczeń socjalnych na cały rok. Można dorobić w weekendy na umowę zlecenie jeśli majster się zgodzi. Jeśli przerobie cały miesiąc 31 dni mam 2400zł. netto.
szkodagadacotejfirmie 2016-05-21 12:50:14
zarobki marne psychika siada ludzi traktuję się jak smietnik kierownictwo chore maszynny sie sypią odradzam
ktoś 2016-07-22 16:48:20
A to pan Janusz jeszcze tam pracuje ??? A tylu naprawdę mądrych ludzi wyrzucono, to smutne :-(
pszypadeg? nie sondze 2016-08-06 23:04:21
Widzę, że ktoś chyba z pracowników biurwowych gekoplajtu - CTRL+C -> CTRL+V ze strony internetowej firmy, bardzo wysokie umiejętności XD ciekawe, na jakim stanowisku i za jakie pieniądze... naprawdę mocna reklama XD
samotny wilk 2016-09-06 11:36:00
polecam vistol ladunek silniejszy od anfo cena za kilogram 6 tys
Tekpol 2016-09-14 03:37:39
zarabiam około 2500 netto oczywiscie wszystko zalezy od tego ile nocek się przepracuje w danym miesiącu w systemie 4 brygadowym czyli niedziele i swięta. Jestem zadowolony z mistrzów i kierownictwa ! Nie wiem dlaczego tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] burze się tutaj prowadzi!! Jedyne co trzeba mieć to chęci do nauki i podejmowania wyzwań w pracy a zostanie się docenionym. Nic dziwnego że niektórzy tu zarabiają 1500zł na rękę skoro nawet nie potrafią palet ofoliować do porządku a co dopiero pilnować dobrej jakości wyrobu.
Każdy by chciał kokosy zarabiać za siedzenie i puszczanie bąków ale niestety w dzisiejszych czasach trzeba się wykazać aby zostać docenionym !
Pozdrawiam AKTUALNY pracownik firmy Gekoplast !!
siostry 2016-09-15 23:18:47
@ Tekpol - może te osoby tego nie potrafią, bo sa dopiero początkujące? No bo to sprawa generalnie prosta
Zostaw swoją opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gekoplast S.A.