Opinie o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gekoplast S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gekoplast S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Widziałem w komentarzach że można się tu załapać na szkolenie branżowe np. na operatora. Finansuje je firma? Potem dostaje się jakiś papier z uprawnieniami? Powiedzcie jak jest bo byłbym zainteresowany pracą i kursem.

Były pracowni
@Obeznany

No no nauczą Cię yhm...z dnia na dzień z pomocnika poszedłem na operatora bez żadnego przeszkolenia .. jak maszyna zaczęła wariować i własnych próbach ustabilizowania jej które nie dały efektu, poszedłem o pomoc do Pana Michała.S. (brygadzisty) to usłyszałem że mam sobie dać sam rade, a na zadane pytanie że mogę coś popsuć to mi odp. jak nie popsujesz to się nie nauczysz.. tak po za brakiem szkolenia na maszyne ( bo musisz sam dojść co i jak ) to całkiem fajnie mi się tam pracowało no i jeszcze jeden minus to zmiany 4 bryg.

ooo Nowy wpis

Hej. Ofert nie widzę ale można składać cv może się załapie do pracy Generalnie zastanawia mnie tak wysokie wynagrodzenie dla operatora. Ktoś niżej napisał ze jest to ok 8 tys Praca jest ciężka? Z czego wynika tak wysokie wynagrodzenie? Mogę was prosić żebyście napisali jakie obowiązki należą do operatora a pomocnika? Na wypłacie jest duża różnica?

Natrafiłem na ogłoszenie, w którym firma poszukiwała elektryka - automatyka, jest już nieaktualne, mimo to pozwolę sobie o nie dopytać. Podana stawka to 4 200–4 600 zł, przyznam, że niezbyt dużo, czy po kilku miesiącach można liczyć na coś więcej? Widzę też, że są nocki, czy płacą za nie podwójnie?

Obecny pracownik PP Nowy wpis

Po pierwsze: jesteś pewien tej stawki? Zwykły operator na produkcji ma nie mniej niż 8-9 tysięcy na rękę więc tak niska stawka jak podałeś dla elektryka/automatyka coś wydaje się niska. Z tego co wiem to o wiele więcej dostają. Po drugie: dlaczego mieli by płacić podwójnie za nocki? Nikt chyba tyle nie daje za nocki. W tej firmie za nocki jest standardowy ustawowy dodatek nocny.

Obeznany
@Adam

Nie od razu zaproponują Ci szkolenie, musisz się pokazać z dobrej strony jako pomocnik operatora. Papieru żadnego z tego tytułu nie otrzymujesz. Szkolenie prowadzi jeden z operatorów na zasadzie takiej, że powoli będzie wprowadzał Cię w "tajniki" tego fachu. Jest czego się uczyć, ale gdy zaczniesz samemu wszystko ogarniać to zostanie to wynagrodzone.

Coś wiem
@Adam

Nauczą cię co i jak, o ile trafisz na kogoś kumatego, bo z tym bywa różnie. Papiery raczej nigdzie indziej Ci się nie przydadzą, no chyba że masz na myśli wózki widłowe lub suwnice.

Aaa
@Coś wiem

Ja właśnie myślałem o taki kursie na wózki i w zasadzie jakbym zmieniał zatrudnienie to zawsze papier w ręku warto mieć. I ciekawy jestem czy takie uprawnienia jakbym tu zrobił i zaczął pracować miałbym potwierdzone a nie tylko że szef wie że mam kurs. Zresztą w razie kontroli w firmie chyba trzeba mieć jakąś podkładkę, nie?

Pozioma
@Aaa

Na suwnicę oraz wózki jezdne masz plastik od UDT więc potwierdzenie uprawnień masz ogólnokrajowe

Były pracowni Nowy wpis
@Obeznany

Pola

Mój chłopak znalazł na stronie oferte pracy na stanowisko pracownika utrzymania ruchu. Gdy pisaliście tu o warunkach na operatora, padła wzmianka o najniższej krajowej. Jak jest na tym stanowisku? Podobnie? :/ Ktoś z was może podać widełki? Jak socjal wypada? Piszą w ofercie o bogatym funduszu itp.

Kierowca

Najfajniej jest gdy jadę do Gekoplastu po towar, który zleciła mi dostarczyć do odbiorcy moja firma, a tego towaru jeszcze nie wyprodukowano, choć w dokumentach wszystko ok! Notorycznie powtarzalne sytuacje! Gdzie jest nadzór , kontrola nad produkcją i logistyką?

Czy w firmie Gekoplast S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Firma Gekoplast S.A. rekrutowała na stanowisko Operator. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 3200 PLN.

M. P.

Teraz wpadli na genialny pomysł szkolenia wszystkich pomocników na operatorów. Nawet tych nieogarniętych jak np pewna Pani z Nygi

Uber

na najnizsza krajowa to kazdy moze

Witam wszystkich, czytam i widze prawie niepochlebne opinie o pracy w tej firmie, chciałbym się dopytać o kadre kierowniczą, czy wszyscy są w porządku, czy uważać na kogoś? Jak tam Pan Piotr D. się sprawuje? Proszę o merytoryczne odpowiedzi w miarę możliwości. Dziękuje z góry

Halina
@Zainteresowany

Zadałeś super pytanie - podpinam się pod nie! Dobrze byłoby wiedzieć, czy kadra kierownicza w Gekoplast jest w porządku wobec pracowników. @Zainteresowany, widziałam, że szukają tam między innymi specjalisty ds. obsługi klienta. A jakim stanowiskiem Ty jesteś zainteresowany?

Aleksandra

No ale co takiego robią, ze traktują tak pracowników?

Odważny
@Aleksandra

Nic, pracownicy to święte krowy obecnie. O ile nie dasz sobie na głowę wejść.

Jerzy
@Odważny

Czemu? Tak mało chętnych do pracy jest?

Jarosław Piotr

Witam, Wszedłem na tą stronę aby coś dowiedzieć o zakładzie, warunkach pracy czy dalej są umowy przez firmy typu derksen z Gliwic czy umowy zawierane są bezpośrednio przez zakład a tu co? Piaskownica z pracownikami jako dzieci w rolach głównych rzucających się nawzajem wyzwiskami bo ten ma 1 zł więcej a tamten mniej a wg mnie jak doświadczenie uczy najbardziej swoje żale wylewa ten, kto jest największy leser a chciałby zarabiać nie wiadomo ile i do tego tchórz nic nowego... żenada nie chce z tak mało poważnymi ludźmi pracować. Dzięki przynajmniej za otworzenie oczu. Szkoda tylko zakładu, którego renoma jest mocno obniżana przez swoich pracowników smutne.

poprostu i oficjalnie..Sławek
@Jarosław Piotr

smutne to tam najbardziej jest samo kierownictwo i im jest jak najbardziej na ręke że na dole się gryzą :/ bo skoro się gryza to nie ma jedności i wtedy kierownictwo może robić co chce, jednostka łatwiej kierować :) wiem co mówię bo znam tą pozal się boże firemke od środka i nie jedno mógłbym powiedzieć o niej :)

Obserwator
@poprostu i oficjalnie..Sławek

Zgadzam się z Tobą bo ludzie po zawodówkach są mistrzami , po ogólmniakach kierownikami wiec jak ma byc dobrze, władza uderza do głowy i wszyscy sie na to zgadzają

Iwona
@Obserwator

A o co chodzi z tymi umowami przez inne firmy? Nadal coś takiego jest praktykowane w Gekoplast? Czy już nie?

I
@Obserwator

A jak ktoś ma wyższe to zwalniają, taką prawda!!!

@Jarosław Piotr

Wybacz.,pracowalem i wiem jak tam wygląda, twoje wypociny świadczą tylko o jednym a w zasadzie o niczym, świadczą o tobie kim jesteś i że masz malutkie pojęcie o tym jak działa ta firma. Dobre czasy założyciela firmy dawno minęły i niestety. Dzies Jedynym ludziom jakim jest tam dobrze to są to tzw konfidenci...przykre ale prawdziwe.

@Jarosław Piotr

Niestety wina takiego stanu rzeczy i atmosfery w firmie leży u góry. Im jest na rękę jak ci na dole nie są jednością bo tym samym nie mają żadnej siły przebicia. Im to odpowiada. Pretensje można mieć tylko do kierownictwa.

@Jarosław Piotr

Domyślam się że wypowiada się ktoś kadry...żenujące. Jestem byłym pracownikiem i wiele bym mógł opowiedzieć na temat tej firmy, jakich używają podstępów wobec pracowników i do czego są zdolni żeby tylko ludzi skłócić. Więc jeśli Pan jest z zewnątrz to nie ma Pan prawa się wypowiadać w ten sposób o pracownikach bo to tylko świadczy o Panu.

rozczarowana
@Obserwator

tak, a osoby studiujące zwalniają :((

Na jakie benefity można liczyć w Gekoplast S.A.?

Krupski Młyn

Standard, premie kwartalne od zysków firmy, socjalne.

Morra

Myślałem że jak Włosi to wezmą to się poprawi. Nie ma zmian, wyzysk, wyzysk, wyzysk. Ciężka praca za marne pieniądze. Szukam czegoś innego

Mieczysław
@Morra

W Twojej ocenie aktualnym problemem jest poziom wynagrodzeń, który oferuje pracodawca. Mógłbyś napisać, na jaką pensję można liczyć? Chciałbym zweryfikować, czy poza podstawową pensją można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe.

@Morra

Tylko pierwszy właściciel i założyciel tej firmy pan Jakub Chmiel potrafił docenić pracowników i ich pracę. Każdy następny właściciel był nastawiony tylko na zysk i tym samym wyzysk pracowników. Wielu to zrozumiało ale dopiero po latach.

TG
@Sławomir M.

Sławomirze Mat***, nie pracujesz w tej firmie od wielu lat już, więc skąd możesz mieć pojęcie jak teraz tam jest. Przez te lata odkąd się zwolniłeś, dużo się w firmie zmieniło. Trochę na gorsze, ale wiele na lepsze. Więc może lepiej się nie wypowiadaj jeżeli wiesz tylko jak było a nie jak jest.

@TG

JA JESTEM TYLKO OBSERWATOREM ALE POWIEDZ CO SIE NALEPSZE ZMIENIŁO, PENSJE NA PEWNO NIE BO WIEKSZOSC MA MINIMALNA, OD MŁODZIKÓW DO WIELOLETNICH PRACOWNIKÓW WIEC CO SIE NA LEPSZE ZMIENIŁO, KAZDY PRZYCHODZI DO PRACY BY ZAROBIC NA ZYCIE A CO TO ZA ZYCIE ZA MINIMALNĄ, NO TAK NAPISZESZ, ZE KILKA OSOB WYBRANCÓW MA WIECEJ ALE POLICZ ILU MA MINIMUM , A CI STARSI CIUT WIECEJ I TO JEST TA POPRAWA?

Imbus 27
@TG

Duzo sie zmienilo na lepsze? XD Prosze, powiedz co konkretnie sie zmienilo na gorsze a co na lepsze

Stefanek
@TG

No bardzo dużo, plany jak były chore i pełne błędów takie dalej są, (usunięte przez administratora) jak był, tak jest, nieomylność kadry zarządzającej jest taka sama, czyli zawsze winni pracownicy, park maszynowy zaczyna się walić, bo szkoda pieniędzy na części i serwis maszyn, operatorzy są traktowani jak szczeniaki którzy się na niczym nie znają, mają siedzieć cicho i za pomocą uszkodzonych maszyn robić cuda. Planiści czegoś nie ogarną - wina operatora, których i tak jest mało, brak nawet ludzi na pomocników którzy w miarę myślą, a gdzie tam kogokolwiek wyszkolić. Poza tym, jak można pozwalać i udawać że się nie widzi poważnego problemu z pijaństwem w tej firmie? Wszyscy wiedzą, nikt nic nie robi.

Bandyta
@Stefanek

Kto się daje tak traktować, proszę Cię.... W tej firmie nie ma winnych są tylko bezsensowne szkolenia. Pardon dupochrony, bo nie rozwiązują żadnych problemów, ale to akurat już lata trwa. Maszyny, bardzo dobrze, że gracieją w końcu zacznie produkcja zwalniać, powoli tak się dzieje ;) Trzeba więcej odpadu produkować ;) Myślę, że jako operator nie powinieneś się tak stresować, a przede wszystkim to nie jest twój problem, że coś nie działa, zawsze tak było i z tą kadra się to na pewno nie zmieni ;)

Wykroje

Dziś firma zrobiła obowiązkowe badania pracownikom pod względem Covid. Na hali produkcji (bo są dwie: produkcja i wykroje) wyszło że coś trzeci miał pozytywny wynik i hala stoi teraz do końca następnego tygodnia

@Wykroje

Co za bzdura, pracuję w tej firmie i na całą załogę było około 8 przypadków.

@Gość

Jaka bzdura ponad 40 osób więc nie pajacuj, teraz policz rodziny i ile Ci wyjdzie, chyba ciut za pozno zrobili tą akcje, Covit to nie zarty Powinni zamknąć zakład na kwarantanne bo Ci ktorzy nie maja beda miec, a Ci co mieli i maja tez moga zachorowac, nikt nie dba o to a ludzie maja rodziny , ktore ciezko to przechodza, Chyba jednak kasa i kasa to jest cel nadrzędny

@UBER

dodam jeszcze , ze jeden pracownik zmarł a kilku jest w szpitalu wiec jak sie do tych bzdur odniesiesz?, pytanie pewnie zostanie bez odpowiedzi jak wiekszosc, a to powazny problem

Czy w Gekoplast S.A. panuje luźna atmosfera?

Inspektor

Zależy gdzie trafisz czy do sztwniaków, czy nie

Nowa

Panuje bardzo luźna atmosfera ale na górze. Przychodzą i wychodzą kiedy chcą albo nie przychodzą wcale a płacone mają.

K.W. Ziętek w imieniu A.W.

Atmosfera może i luźna była, ale za czasów mojego taty. Teraz tylko sztywniaki którzy krzyczą na moją siostrzyczkę

Bob

Odkąd włosi wywalili pewną (z bożej łaski) panią dyrektor, która uprawiała zarządzanie przez darcie (usunięte przez administratora), bo na niczym się to nigdy nie znało - jest spokojniej

Ile osób obecnie pracuje w firmie?

TG

Fizycznych ok 200 będzie

Magda

Macie wifi pracownicze ?

Jak jest z pakietem medycznym w Gekoplast S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Lol

Człowieku żadnego pakietu medycznego nie ma!! Z choinki się chyba urwałeś!

Anet

Ludzie za "miskę ryżu" pracują a Ty się pytasz o ubezpieczenie hihi

A. W. Ziętek
@Lol

Może ty za(usunięte przez administratora) pracujesz bo na więcej nie zasługujesz,. Jakoś inni nie narzekają na swoje zarobki

Pomocnik z pełnych

Socjal owszem jest nie najgorszy, ale co komu po nim jak ludzi nie ma i trzeba robić za dwoje a czasem troje. Na przykładzie komórek to widać. Br. A - na AB jeden operator poszedł na zasłużony urlop, drugi w tym czasie ledwo daje radę. Br. B - jeden z "operatorów" więcej siedzi na L4 i drugi musi za niego robić na trzech maszynach praktycznie (AB oraz C) Br. C - świeżo upieczony operator był dwa tygodnie na urlopie, drugi (bardzo doswiadczony) musiał w tym czasie pilnować czterech maszyn (AB oraz UN) bo operator z N "awansował" a na C nie ma tam operatora. Zamiast operatora na N jest skazany który za każdym razem psuje maszynę. Ostatnio przez niego N stała tydzień prawie. Za to w sierpniu ten doświadczony operator z AB idzie na urlop zaległy i ten świeżo upieczony tam polegnie kompletnie bo choćby się starał to nie da rady. Br. D - na AB jeden operator ma lewe L4 by szlajać się po barach i meczach a drugi odszedł bez śladu bo już nie dawał rady psychicznie. Na N musi robić kobieta jako operator która też choćby się starała to nie ma szansy jednocześnie pilnować maszyny i jeszcze odbierać te Layerpady bo je trzeba każdy szczegółowo kontrolować. Tak więc jak widać na przykładzie czterech maszyn, w tej firmie nie ma szans na razie na spokojną pracę skoro każdy robi za kilka osób jednocześnie. A o podwyżkach raczej może sobie każdy marzyć pomimo " pracy na kilka etatów"

operator
@Pomocnik z pełnych

Brawo dla ciebie za wypowiedź lewe l4 cwaniaczku to mogę ci załatwić jeśli będziesz chciał luju z urazona ambicja szlajasz się po Barach ty bo na tyle masz wypłaty i nie oczerniaj ludzi amebie (usunięte przez administratora)

Skazany
@Pomocnik z pełnych

Jak dają na maszynę osobę nie doświadczona i nikt mu nie chce pomoc bo to skazany i musi radzić sobie sam to później wygląda to tak że nie jest w stanie opanować maszyny np. jak zrywa płyty lub wymiana sit .... a Nyga stała tydzień nie z mojej winy ... ciekawe czemu mi to w twarz nie powiedziałeś :)

@Pomocnik z pełnych

Należy dodać iż w tej firmie nigdy nie było spokojnej pracy a raczej nawał stresu, wymagań itp. Jeszcze co do maszyn, dodałbym ze to są linie produkcyjne o długości 35m żeby ktoś z zewnątrz miał pełen obraz tej pracy a raczej gonitwy przez 8h wzdłuż maszyn. Pozdrawiam S. M.

przestraszona

Czekam i czekam , ale nikt nie odpowiasa, czyzby jakas zmowa milczenia?, gdzie kierownicy, dyrektorzy , przeciez na pewno w domu zdalnie pracujecie wiec odpowiedzcie na proste pytanie

Przestraszona

witam , mam pytanie , czy w zakłądzie są dostępne maseczki, rękawiczki, pełna mobilizacja ochronna?, może ktoś odpowie, i najważniejsze czy produkcja jest niezbędna, bo wiele pracowników ma rodziny , ktore siedzą w domu ale czy są bezpieczne, może ktoś odpowie ale z tych wyzszych bo pracownicy pewnie wystraszeni

Operator4

Jeżeli chcecie pracować za 1800 zł.prosze bardzo. Brak jakich kolwiek umiejętności stanowisk kierowniczych. Stawki godzinowe według znajomości ustalane!! Prywatnego życia raczej też lepiej nie mieć bo zaraz uznają że do pracy nie chodzicie specjalnie. Choroba nie ma prawa bytu bo po premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Gekoplast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gekoplast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gekoplast S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gekoplast S.A.?

Kandydaci do pracy w Gekoplast S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gekoplast S.A.
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Krasickiego 13
    42-693 Krupski Młyn