Opinie o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gekoplast S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gekoplast S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Gekoplast S.A. jest takim przedsiębiorstwem?

Sławek

istnieje coś takiego jak metoda kija i marchewki...niestety w tej firmie zapomniano dawno temu o marchewce...więc wszystko na temat. Za poprzedniego właściciela(usunięte przez administratora)było o wiele lepiej...wiem co mówię :)

Grażyna

Sami sobie psujemy atmosfere w pracy a przecież tu przebywamy tyle godzin!!

Krzysiek
@Grażyna

Dlatego zakończyłem współpracę z firmą, wieczny wyścig szczurów (usunięte przez administratora) Obecnie w firmie konkurencyjnej zarabiam ponad dwukrotnie to co otrzymywałem w Geko, plus normalne premie o których w firmie mogłem zapomnieć.

obserwator

w sobotę uciekł z terenu firmy kolejny z zatrudnionych więźniów. który to już - czwarty? piąty?

ciekawski
@obserwator

Pewnie się przemęczył i pomyślał sobie p******* nie robie , to se zwiał :)

Pepek

Odnośnie warsztatu kombinacyjnego . Jest bardzo dobrze niebawem będzie wzmocniony przez największego mechanika z Potampy. Bo już do Gliwic nie będzie jeździć. Kolega z Żabich moczarów go zaakceptuje. Będzie się działo.

Gosc74682010

Moim zdaniem jest to strona do oceny firmy nie osób rzucając tu nazwiskami . Jeśli masz problemy w pracy z zmiennikami powiedz im to w twarz a nie oczerniaj za plecami czy w sieci skoro tak dużo masz do powiedzenia. Chore jest to jak zawistni potrafią być ludzie

Kombinierki i klucz 30

A co sądzicie o warsztacie ślusarskim i elektrycznym?

Klucz 24
@Kombinierki i klucz 30

Wszyscy są zajebisci

IMBUS 17
@Kombinierki i klucz 30

potwierdzam wypowiedź Klucza 24

operator

Mam tylko jedną prozbe... Prosze tego delikfenta który tak słodko opisuje wyczyny poszczegolnych osob z zakaladu, o ujawnienie imienia i nazwiska !!! Przypominam ze NFZ nie refunduje wstawek gibisowych..a jest to kosztowny interes !!! Teraz kieruje sie bezposrednio do osoby wstawiajacej te durnoty: Jesli sie dowiem kim jestes masz wczasy w Piekarach Slaskich zafundowane a jezeli sciska cie (usunięte przez administratora) to wez sobie cos na rozwolnienie !!!

brygada A

A ile to dostali foks zajac na wakacje premi na pewno najwięcej zarabiają że wszystkich słyszałem że mają po 4 tyś netto powiecie na głos

DOŚĆ!!!!!!

Dziękuję wszystkim, którzy stanęli murem za brygadą A. Jednak proszę o nie włączenie się z prowokatorami z bryg.d w chore, pozbawione gustu i kultury dyskusje. Jest to bez sensu, gdyż ich poziom jest poniżej poziomu. Inteligentni ludzie tak nie postępują. Raczej ci co mają wielkie problemy sami ze sobą. Z całego serca życzę znalezienia dobrych psychologów.

Zazdrosny z d.

Słyszałem że pan Przemysław Ł. lubi się spotykać w nocy z Panem Mateuszem P. na małym co nieco. Czasem jeszcze Pełne dołączają i jest niezła zabawa do samego rana. Tylko koniec pleców potem ich mocno boli :) zwłaszcza Pan Mateusz M. lubi kakaowe zabawy

Pan z D.

Pan Przemysław Ł., Mateusz P. oraz ich przydupas Krzysztof K. to też niezłe ziółka. Nie ma zmiany żebyśmy po nich nie mieli odpadu bo lubią wodę lać do kruszywa. Dziwnym trafem zawsze po nich jest mokre. Po nikim innym

Brygada B

Brak słów na to co tutaj wypisujecie. Lepiej zacznijcie myśleć o pracy a nie żeby każdemu robić koło dupy do tego w internecie... Kto będzie następny? Może na warsztat czas się teraz przerzucić? Ogarnijcie się !!

operator

A jak tam stary operator płyt pełnych Arkadiuszk Z. z Lublinca dalej bije rekordy produkcji na R-1 w końcu najbardziej doświadczony ze wszystkich operatorów płyt pełnych reszta to amatorzy mogą się od królika uczyć pozdrowienia dla starego wygi od płyt były operator.

Union z A

Czytając wczorajsze wpisy jadące równo po całej ekipie Płyt Pełnych z brygady A, widzę że wiele osób z D lub jedna konkretna ma spore braków swoich ambicjach. Obrażacie każdego z nich po kolei, a jestem pewny że ani jednego z nich w ogóle nie znacie i nie wiecie o nich tak naprawdę nic. Operator z Fire, Pan Arkadiusz N. zna się na swojej pracy bardzo dobrze. Pracuje w tej firmie już wiele lat, i wie co trzeba zrobić żeby produkcja była dobra. Nie obrażajcie go więc że bez pomocy nie potrafi ustawić płyty. To on nie raz pomaga innym. Zresztą jak każdy z trzech operatorów w tej brygadzie na Pełnych. Pan Aleksander B., owszem że nie jest dobrym operatorem, ale powoli się uczy i robi postępy. Pan Mateusz M., nie ukrywajmy, czasem się wymądrza, lecz nie można zaprzeczyć że ma w swoich słowach zazwyczaj rację i potrafi każdy problem rozwiązać. Zawsze pomoże gdy ktoś tego potrzebuje. Pan Sebastian P. to także bardzo sympatyczny i otwarty na pomoc człowiek. Nie można ukryć, że nie zawsze potrafi tak szybko ustawić płytę jak Mateusz czy Arek, ale i nie ma też takiego dużego doświadczenia jak inni operatorzy. Jest najświeższym z operatorów i zdobywa doświadczenie. Narzekacie że niby bałagan zostawia. Tylko nikt z was nie zauważa że on prawie każdą zmianę musi pracować na maszynie sam bo nie ma ludzi żeby obsadzić każdą maszynę pełną obsadą. Musi latać między odbiórką, zasypem, i jeszcze regulować płytę gdy coś się zepsuje a nie zawsze Mateusz czy Arek mogą mu pomóc. Pan Tadeusz F. może i wynosi drzewo jak Pan Antoni S. z br. D, ale nikomu krzywdy tym nie robi. O całej ekipie z Płyt Pełnych z naszej brygady chodzą według mojej wiedzy dobre opinie. Są jedyną tak dobrze zgraną ekipą. Gdy jest problem, wspólnymi siłami potrafią znaleźć rozwiązanie. Nie użalają się nad sobą lecz mimo przeciwności potrafią iść naprzód.

BRYGADA D!

Tu widać że Mateusz się broni jak może ale wszyscy wiedzą jak im podkładsz świnie co chwila na koniec zmiany dodajesz dużo gat 3 a potem płyta wychodzi jak wychodzi a co takiego naprawiasz kwadraciok jak ty nic nie umiesz tylko w gadce jesteś mądry

Klucz 27

Ludzie, odwalcie się od brygady A w końcu. Oni przynajmniej ze sobą współpracują i jak trzeba to pomagają sobie wzajemnie a nie tak jak inni, którzy dbają tylko o swój własny zad. Myślcie co piszecie. Jeżeli ta brygada by była faktycznie taka jak wy uważacie, to góra już dawno by się ich pozbyła, a jak widać nie mają mi temu powodów. Może i nie są idealni, bo nikt nie jest, ale robią to co mają robić a nie siedzą na zadkach jak wielu na PP w innych brygadach jedząc pomidorki jak jabłko ale oglądając filmy z gołymi babami a nawet spiąc za szafą z R1 lub Fire. Gdyby każda brygada taka była jak A, to w firmie pracowało by się o wiele przyjemniej.

@Klucz 27

Kto zasiada za szafa r-1 i fire a kto zajada pomidorki i ogląda gole baby co? A co w brygady A jest takiego super Pan Pietrzyk co nie radzi sobie z niczym na r-1 i zostawia bałagan? Albo pan Majzner co podkładka każdemu świnie na maszynie tylko żeby on miał dużo produkcji niż ktoś inny albo Pan Brol co chwila robi reklamację i potem Góra szaleje na wszystkich brygadach przez "wspaniała brygade A"

Skonsternowany
@Asia

Czyżby "miła pani" miała rozdwojenie jaźni? Asia 27.01.2018 16:59 Jest to prawda że Włoch zaraz w lutym zamknie wasza firmę? Z takimi informacjami chodzą ludzie po waszej hali i mówią że już za Chwile Włoch ich zwolni a tu niby wychodzi że pracuje w geko Asia 03.02.2018 21:50 @Klucz 27 03.02.2018 21:28 Kto zasiada za szafa r-1 i fire a kto zajada pomidorki i ogląda gole baby co?

Dawny Pracownik Warsztatu

Witam nie polecam firmy zatrudnilen się tam jakiś czas temu miesiąc później podziękowalem za pracę ponieważ oszukują na wypłatach mechanik z D chodzi do pracy co dzień nawet jak ma wole jego brygada a nic nie umie dostaje więcej wypłaty niż ja dostałem za pełny miesiąc a ja przynajmniej znam maszyny od podstaw tego typu osobiście nie polecam firmy Gekoplast!!!

Prostokąt
@Asia

Kompletna bzdura. Nikt nie chce zwalniać doświadczonych pracowników. Jedynie "górę" nieco zmienią. Nie inwestuje się w firmę ktorą by się chciało zamknąć.

Kwadrat
@Asia

Nie będą zamykać firmy która przynosi ogromne zyski. Chcą tylko zrezygnować z pracowników tymczasowych.

@Kwadrat

Kwadrat i co tymi pracownikami tym czasowymi bedzie ? to jak bym robila dalej w firmie gekoplast to bym została zwolniona bo bylam pracownikiem tym czasowym duzo ludzi robi pod firmami work service i derksen teraz powiecie im do widzenia i koniec pracy dla nich nie którzy zarabiają grosze tam i maja rodzine na utrzymaniu teraz beda głodowac bo firmie gekoplast sie odwidziało praocnikow tymczasowych to po co zatrudniać wg ludzi po firma worka i derksena ?

@Asia

To nie Geko się odwidziało. To Włosi chcą zrezygnować z tymczasowych pracowników. Tych wartościowych przejmie Karton pod siebie a pozostałym którzy się nie sprawdzają w pracy, po prostu podziekują za współpracę. Nie ukrywajmy - wielu z pracowników Worka to obiboki które mają podejście do pracy typu "byle minęło 8g i będę mógł wynieść kolejne mienie firmy jak skrzynki lub palety pocięte (jak pan A. z br. D"

@Mądra figura

Pan A może nie do końca wie co robi w pracy ale jest na pewno lepszym pracownikiem niż ty co na niczym się nie znacie w tych biurach brać tylko kasy w (usunięte przez administratora) a potem chodzić po hali i (usunięte przez administratora) potem jakie produkcji jadę! Najlepszy jest Pan S z brygady C co (usunięte przez administratora) ludzi wam

@Asia

To że Pan Słota (usunięte przez administratora) ludzi to wiadomo nie od dziś ale ostatnio się trochę uspokoił. A z biura nie jestem lecz z jednego z JWelli

@Mądra figura

to musicie miec wszyscy dobre układy i pieniądze za nasze niby premie.

@Asia

My na pełnych już od przeszło pół roku nie wiemy co to premia więc nie pisz o układach za nasze niby premie skoro ich nie ma. JWell mały ciągle stoi więc nie ma szans żeby wyrobić normę 300 ton a od tego jest zależna jakakolwiek premia dla nas

Omipa
@Mądra figura

Akurat z Panem A robię jak nie ma ludzi bo nie ma nie będą robić za te pieniądze to proszę nie mówić że wynosi mienie jak boli cię to to powiedz kim jesteś to wyjaśniamy na tekpolu jak robi to robi dobrze się z nim a palety piciete wynosi jak są połamane i leżą w kątach nie bierze dobrych nowych palet pozdrawiam operator br D

Ostrosłup foremny

Z tego co mi wiadomo to największe układy mają pan Z i F z brygady B i D. Tylko oni zostali docenieni przez zarząd firmy otrzymując po 10000zł na głowę aby mogli SKROMNIE spędzić wakacje ! Pieniądze te podobno były za wykonanie rekordowych norm na płytach pełnych, lecz z tego co wiem nie oni sami te normy wykonali , lecz wszyscy pracownicy z płyt pełnych.

Zdenerwowany z D

Najwięcej w tył ciała wchodzi pan P. z A. Co chwile lata na górę do kierownictwa i donosi na innych. Zresztą pan M. z pełnych jest nielepszy w tym. Więcej gada niż robi a na maszynie co spotkać to naprawdę cud. Trzeci z lizusów pan P. też wiecznie bałagani a nic mu za to nie robią. 90% jego produkcji to reklamacje a potem przez niego nie ma premii. Na PTI nie lepiej. Wiecznie pod wpływem ten pseudooperator. Nawet sie wyslowic nie potrafi i przekazać normalnie zmiany. Przyjmują takich ludzi a potem się dziwią ze produkcja marna. Zresztą widać która brygada miała najgorsze wyniki. Właśnie oni na każdej maszynie byli daleko w tyle. Mistrz tez wiecznie robi kupę w spodnie wszystkiego sie bojąc. Z taka obsada to ta firma nigdy nie będzie działać porządnie. Cale zło w jednej brygadzie

Młody z PP
@Zdenerwowany z D

Akurat w A to każdy z pełnych jest do niczego. Na R-1 wiecznie bajzel, wiecznie odpad co widać w produkcji rocznej. Pan P z R-1 nie miał nawet połowy tego co inni. Na Dragonie nie lepiej. Wiecznie walec brudny, wiecznie klei, rysy a potem reklamacje na koryta są jedynie u pana M. Na PTI też u nich ciągle reklamacje bo płyty wytlaczane bardziej z alkoholu niż surowca od Pana B. Pan N. za to doświadczony pracownik a nawet płyty nie potrafi bez pomocy ustawić. Cała ta brygada to jedna wielka porażka i wstyd dla firmy. Ten stary łysy z Dragona tez jak Antek tylko drzewo potrafi wynosić i narzekać na brak podwyżki choć nie ma za co jej on dostać

Czytelnik
@Młody z PP

Obrazac anonimowo w internecie kazdy potrafi ale w twarz cokolwiek powiedziec potrafia tylko nieliczni... widac poziom pracownikow firmy ktorzy slowa nie potrafia powiedziec nikomu na zywo tylko wyzywac w internecie. Brak słów

Operator Włocha
@Ostrosłup foremny

Ludzie co wy gadacie tutaj wy chyba nie zdajevie sobie sprawy ile kasy to jest Co niby operator z B i D dostają a co do wakacji jak wam jest żal to też musicie robić jak oni i jeździć na wakacje a co do brygady A pierwszy do wywalenia jest majster potem. Operator z R-1 i Dragon potem z pti a pan N powinien być z tyłu maszyny niż z przodu ale nie o to chodzi w każdych brygadach jest źle w D ludzie są tacy jak są i nie zmienisz ich np Pan K masakra z nim robić a trzeba

AnAkonDa
@Czytelnik

Czytelnik akurat to co trzeba to już było powiedziane ostatnio na hali i komu trzeba było a jak chcesz w oczy to powiem i Tb tylko nie mam pojęcia kim jesteś bo też jesteś anonimowy

Kozak454

Dlaczego gore zmienia ? przeciez oni juz dawno powinni byc w kolejce do urzędu pracy po zasiłek a zwłaszcza co nie którzy kierownicy na cele z pania prezes Pozdrawiam was ciepło

Panek

Co tam słychać w Gekoplascie? Podobno zostaje sprzedana włoskiej firmie! Ciekawe czy coś się zmieni albo czy nie zamkną firmy?

Prostokąt
@Panek

Owszem, została sprzedana i od lutego Włosi oficjalnie przejmą GekoPlast a dla pracowników oznacza to nowe umowy i nowe wynagrodzenia adekwatne do umiejętności. Dla Włochów pracownik i jego zadowolwnie jest podstawą dobrze działającej firmy.

kra
@Prostokąt

Jesteś Włochem, że wiesz co dla nich jest podstawą ?

@Jeden z pracowników to logiczne, że pracodawca docenia te osoby, które dają z siebie wszystko i się starają. Aktualnie Gekoplast S.A. poszukuje osób na te stanowiska: Pracownik utrzymania ruchu Operator Maszyn Magazynier Mechanik Specjalista ds. Obsługi Klienta Specjalista ds. Handlowych (http://gekoplast.pl/works). Jesteś na którymś ze stanowisk i mógłbyś się na jego temat wypowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Gekoplast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gekoplast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gekoplast S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gekoplast S.A.?

Kandydaci do pracy w Gekoplast S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gekoplast S.A.
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Krasickiego 13
    42-693 Krupski Młyn