Opinie o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gekoplast S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gekoplast S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gekoplast S.A. w Krupski Młyn

Ile firma płaci nowym pracownikom i jaką umowę pracy daje bo myślę o złożeniu dokumentów do pracy

Krzysztof
@Nowy

Pierwsza umowę na wykrojach dostałem na 3 miesiące za 2250zl, ok 1550zl na rękę z nockami. Po okresie probnym drugą umowe na 2 lata z ta samą stawką, z wszystkimi przepracowanymi weekendami i nadgodzinami na umowach zlecenie na rękę dostawalem 2700zl na rękę. Trzecią umowę zaproponowali mi taką samą.

Iwona
@Krzysztof

@Krzysztof, opowiedz coś więcej na temat firmy. Jak te 2700zł wygląda na tle branży, to dobre pieniądze? Czy oferują jakieś dodatki pozapłacowe?

Krzysztof
@Iwona

Na rękę miałem 1600zł wypłaty, 1100zł dostawalem z umów zlecenie za przepracowane wszystkie weekendy i dodatkowe nadgodziny. Można nawet pracować 16godz jak ktoś chce. Pieniądze na tle branży są tragicznie niskie. Wypłacone mi dwa razy przez dwa lata wczasy pod gruszą 190zł.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Gekoplast S.A.?

Na wykrojach 3 zmiany od poniedziałku do piątku ( 6-14, 14-22 i 22-6)

Operator

Na produkcji czterobrygadówka 6-14, 14-22, 22-6

@pomocnik, rozumiem. A czy te kwestie były w jakiś sposób podejmowane z pracodawcą? Może czasem warto wyjść z ważnymi tematami i podjąć je na wyższym szczeblu. Długo już pracujesz w Gekoplast? Czy ktoś z Was także pracuje w firmie Gekoplast i chciałby napisać kilka słów na temat pracy w tym miejscu?

Sławomir Matyja
@Marta

Tak podpisuje się imieniem bo nie mam nic do ukrycia???? Jako były pracownik mogę wiele powiedzieć. Z kim rozmawiać skoro Pan tzw kierownik kierowników.... Tak w tej firmie istnieje takie stanowisko!!! Kąta, wstecz podczas gdy geko-kart został przejęty a w/w Pan na zebraniu powiedział wprost, cytuję : ci mądrzejsi i ci co mają choć trochę oleju w głowie to dawno już odeszli.... Tak powiedział wprost! Więc z kim tam niby rozmawiać? Tam jesteś poprostu nikim dla kadry zarządzającej! Pani hmm dyrektor... Niby wykształcona hahaha a słoma z butów wychodzi a z ust leci gnojowka... Tu mam na myśli jej prymitywne słownictwo!!! W jej przypadku wyraźnie widać że wykształcenie nie świadczy o inteligencji???? Place ponoć wzrosły... Ale czy aby napewno??? Ceny również rosną

Sławomir Matyja
@Sławomir Matyja

Lata temu miało być a dokładniej 3 a w firmie pracowałem jakis 7 lat

Filipek

Tylko dobrze by było nie mylić wymagań jakie stawia firma z brakiem szacunku!!

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gekon69

Serdecznie nie polecam brak szacunku dla pracowników, śmieszne pieniądze za pracę w systemie czterobrygadowym do tego więźniowie których mało co interesuje co sie dzieję na maszynie.

@Imbus 17, jestem ciekawa, czy wysokość kwoty, o jakiej piszesz, zależy od jakichś konkretnych czynników. Może wpływ na to mają długość urlopu/wczasów lub jakieś inne kwestie? Piszesz też o problemach kadrowych i wysokości zarobków - to bardzo istotna rzecz w pracy, mam nadzieję, że ulegnie poprawie w Gekoplast.

@Mateusz PP, dziękuję za Twoją odpowiedź. Myślę, że takie informacje będą naprawdę przydatne osobom, które chciałyby podjąć pracę w Gekoplast. Pozdrawiam serdecznie! @Pomocnik z pełnych, czym Twoim zdaniem spowodowane są te braki kadrowe? Wiadomo Ci coś może o prowadzonych aktualnie rekrutacjach do pracy w Gekoplast? To może być cenna informacja. @operator, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Czy pracujesz w Gekoplast? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy?

Imbus 17
@Marta

Powiem coś na temat problemów kadrowych i kilku bardzo prawdopodobnych przyczyn. Jest to złożony problem i przyczyn jest więcej, jak np. atmosfera w firmie lub ogólny (usunięte przez administratora) na halach, ale skupię się na zarobkach. W końcu po co idziemy do pracy jak nie po pieniądze na chleb? Nowo przyjęci pracownicy (którzy często jeszcze nic nie potrafią) dostają większe stawki niż spora grupa "starych", doświadczonych ludzi i to wprowadza wiele niezgody. Ci nowi są nierzadko na siłę wrzucani na stanowisko operatora nawet jeśli nie chcą. Nawet jak któryś z nowych popracuje i nauczy się jako operator, to na docenienie musi długo czekać i wręcz prosić się o podwyżkę. Z tego co słyszałem to kierownicy przy zatrudnieniu obiecują złote góry i raczej nie wywiązują się z tego. Ogólnie zarobki nie są zbyt rewelacyjne, chyba że ktoś się ciągle o to upomina i/lub co jakiś czas zagrozi zwolnieniem się - wtedy można coś ugrać. Właśnie przy próbie odejścia z firmy można najwięcej załatwić. Już nie wspomnę o ludziach którzy uciekają do konkurencji i wracają (choć ostatnio mało takich). Chyba nie tak to powinno wyglądać, prawda? A wygląda - przez kadrę kierowniczą pracownik lojalny, uczciwy który nie raz zasuwa za trzech ale się nie odzywa nie jest doceniony, a często jest wręcz wykorzystywany.

@Bez nazwisk, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze tylko dopowiedzieć, czy jest jakiś socjal dla pracowników w firmie? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Gekoplast? Osoby zainteresowane pracą w firmie mogą wysyłać swoje CV pod podany na stronie internetowej adres e-mail: http://www.gekoplast.pl/works

Mateusz PP
@Marta

Socjal jest. Na Wielkanoc było 450zł, za wczasy pod gruszą dostałem 730zł. Jeszcze będzie na pewno coś w grudniu

Imbus 17
@Mateusz PP

A to ciekawe. Ja dostałem wczasy pod gruszą 150zł :(

pomocnik

nie stawia na rozwój pracownika woli iść po najniższej linii oporu . A premie i wynagrodzenia pozostawiają wiele do życzenia .

@Szef, forum nie służy do przekazywania tego typu informacji. Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy lub zachowania jakichś osób, to najlepiej poruszyć tę kwestię osobiście z odpowiednimi osobami. Długo już pracujesz w Gekoplast? Czy ktoś z Was aplikował niedawno do pracy w Gekoplast? Widziałam, że firma prowadzi aktualnie rekrutacje na różne stanowiska: http://gekoplast.pl/works . Polecacie aplikować?

Szef
@Marta

Pracowałem 3 lata. Nie przedluzylem umowy bo stawka godzinowa mnie nie satysfakcjonuje.... chyba że poszla snie górę ? Ile daja na reke ?

@Brak nazwisk, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Gekoplast, tak? Czy poleciłbyś tę pracę osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Gekoplast? Czy praca w tej firmie jest ciężka i stresująca?

Bez nazwisk
@Marta

Tak pracuje praca jest ok tylko ludzie co nami rządzą do wymiany jak narazie nie polecam pracy w gekoplast dopóki się nie nie zmiana ludzie u góry pozdrawiam

Brak nazwisk

Znów zaczyna się podawanie nazwisko jest RODO ludzie weźcie się w garść jak nie chcesz robić w gekoplast to nie przychodz tutaj proste

@Busik z TG, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w tym miejscu, ale wypowiadając się na forum przestrzegaj proszę obowiązujących tu zasad - komentarze pisane w wulgarnym tonie lub obrażające kogokolwiek mogą zostać usunięte przez administratora forum.

@Operator PP, @operator, skąd u Was tak sprzeczne informacje? Może są one wynikiem tego, iż w firmie Gekoplast w zależności od zajmowanego stanowiska inaczej przyznawane są benefity, wynagrodzenie i obowiązki do wykonania?

Operator PP

No to zaczęły się zmiany w firmie. Od wczoraj pracownicy są po kolei wzywani na indywidualne rozmowy oceniające z kierownictwem na których dostają propozycję nowych stanowisk pracy zależnie od umiejętności, swojego wkładu w rozwój firmy itp. Każdy pracownik który wykonuje rzetelnie swoje obowiązki dostaje także propozycję podwyżki która póki co kazdego zadowala. Jeden z operatorów PT dostał podobno propozycję szkolenia się na operatora PP aby przy obecnym braku ludzi móc się wzajemnie uzupełniać.

operator
@Operator PP

kolejna bzdura wyssana z palca . Jakie rozmowy?? jakie podwyżki ?? podwyżkę jedyną jaką można dostać to roboty.

Jerzy

Jakie zmiany się zaczęły?

@Karol, to co z kolei TY powiedziałbyś na temat firmy Gekoplast, skoro nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami? Twój komentarz będzie bardzo pomocny jeśli uargumentujesz swoje zdanie, pomoże to osobom, które wahają się nad rozpoczęciem tam pracy w podjęciu decyzji.

Karol

A może to jest tak, że niektórych przerosła praca w dobrej firmie i trzeba sobie poprawić nastrój pisząc bzdury?

Obserwator forum

Skąd nagle taki najazd na brygadę A przez brygadę D? Czego im zazdrościcie? Może tak jakieś rzetelne informacje w końcu ktoś udzieli i wyniknie z tego jakaś dyskusja na poziomie dorosłych ludzi a nie przegadywanie się jak małe dzieci. Co wam takie przegadywanie się daje? Dajecie upust swoim kompleksom i myślicie że jak kogoś publicznie obrażacie, łamiąc przy tym prawo poprzez naruszenie paragrafu 212 Kodeksu Karnego. Internet wcale nie jest taki anonimowy jak wam się wydaje. Jeżeli coś komuś nie odpowiada, niech to powie osobiście, a nie kryjąc się za osłoną Internetu który wcale tak dobrze nie chroni bo to bardzo szybko idzie dojść do tego kto pisze takie obelgi na temat innych osób.

Czytająca
@Obserwator forum

Internet nie jest taki anonimowy jakby się wydawało, dlatego troszkę odwagi Panowie, wypisując coś na daną osobę trzeba brać pod uwagę konsekwencje a tu akurat nie brakuje powodów by to zgłosić, wiec Panowie wszystkich brygad, nim coś się napisze przemyślenie wskazane.Tym oczerniającym i tym broniącym trochę pokory i odwagi życze.Masz coś to mow w twarz nie wypisuj.Zenada.Brawo Ty, popieram wpis poprzednika..Dobrze byłoby zacząć każdą krytykę od siebie.Pozdrawiam z nadzieją , że może sie to o wymiar sprawiedliwości oprze

Slawek
@Obserwator forum

Dziecinada :D

@Prostokąt jakie zapanowały zmiany, dokąd firma Gekoplast S.A. została przejęta przez Włochów? Czy są to zmiany na plus? Możecie opisać pierwszy miesiąc pod nowym zarządcą firmy? @Gosc74682010 jeżeli widzisz, że jakiś użytkownik używa nazwisk to możesz takie wypowiedzi zgłosić do admina (admin@gowork.pl).

Prostokąt
@Marta

Pracownicy dostali umowy bezpośrednio z Gekoplastem zamiast z WorkServicem. Dodatkowo każdy z pracowników dostał podwyżkę zależną od swoich umiejętności. Przynajmniej tak jest u nas na pełnych, nie wiem jak w innych wydziałach produkcji ale pewnie podobnie

Sławek
@Prostokąt

żałosna reklama firmy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Gekoplast S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Gekoplast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gekoplast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gekoplast S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gekoplast S.A.?

Kandydaci do pracy w Gekoplast S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gekoplast S.A.
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Krasickiego 13
    42-693 Krupski Młyn