Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Ona

Wiecie kiedy i jakie beda podwyzki?

Tree
@Ona

Tak. Wiemy

Dupniś

Elo jak wygląda robota na magazynie jaka jest atmosfera da się wytrzymać?

Yyyyy

Siema ile zarobię 21.50 plus 20 procent premi ?

Kdres
@Yyyyy

Nie umiesz sam policzyć, to może lepiej nie przychodź

Hehe
@Yyyyy

Wykonałem skomplikowane obliczenia i wyszło mi 15k netto miesięcznie. Mogłem się oczywiście pomylić, nie uwzględniłem różnicy w miesiącach, zerowego pitu itd.

Ppp

Przy nowym lądzie to 16 zł po staremu 18 plus 20 premi

Kdres
@Hehe

Nie rób sobie jaj, bo nerwowe chłopaki zdolne Ci uwierzyć i jeszcze w pytę zarobisz, że ich (usunięte przez administratora)

Ilil

Witam mam pytanie odnośnie zarobków pracowałem obok w sąsiedniej firmie tam było 3.5k na rękę jako osoba mająca mniej niż 26 lat na jakie zarobki można liczyć w teneco bez ściem???

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ambrozia

Witam czy ktoś mi powie co robi się na dziale CV bo słyszałam że ludzie uciekają z CV .

Lennon

Pracowałem w dziale Global IT, jako jeden z adminów sieci. Mimo obiecanych szkoleń i wsparcia w rozwoju - zwykła service-deskowa rola. Zrezygnowałem jako jeden z paru osób z działu.

zainteresowany

Mam pytanie czy znacie takiego gościa nazywa się Mariusz Sornat jaką osobą jest?

Hehe

Chodzą słuchy, że ten zakład jest pionierem w dziedzinie wypadków i ludzie od BHP stają na rzęsach żeby było lepiej, a nic się nie poprawia. Ciekawe dlaczego?

Pan Operator
@Hehe

To proste, w tej firmie jest za dużo punktów bez zabezpieczeń. Łatwo o przygniecenie palca, przytrzaśnięcie ręki, uderzenie się metalowym kantem w jakąś część ciała, zablokowanie ręki w maszynie. Wystarczy tylko chwila złego samopoczucia, nieuwagi. Na baseach czasami nie da się utrzymać w ręce gorącej sztuki. Przez to można łatwo się oparzyć, mając przy tym założone rękawice. Kolejną sprawą jest całkowity brak ergonomii. Nie raz trzeba się niepotrzebnie schylać, wyciągać, stawać na palcach, uprawiać jakąś akrobatykę, żeby ustawić maszynę albo włożyć sztukę do maszyny / narzędzia (serdeczne pozdrowienia dla inżynierów projektujących narzędzia). Może czas na zmianę nazwy stanowiska w ogłoszeniach na operator-akrobata :-)? Niesprawne wózki, zły stan maszyn, niedoświadczeni operatorzy, brak rąk do pracy, pośpiech i kultura byle jechało. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać...

Buba
@Hehe

Nie chodzą słuchy, tylko tak jest i sam dyro przyznał się do tego oficjalnie na jednym z kwartalnych spotkań. BHP w tym zakładzie jest tylko wtedy, kiedy trzeba komuś premię uwalić za jakąś pierdołę. Natomiast zgłaszać sytuacje potencjalnie niebezpieczne, jak jakieś jakieś wystające części, wycieki oleju, czy nawet (o losie) woda przy szafie elektrycznej, można miesiącami, a nawet latami i nic z tym nie robią, bo im się nie chce. Biedna pani J. coś tam próbuje działać, chociaż też nie zawsze ogarnie.

Wita, widziałem ogłoszenie na jednym z portali na temat pracy na magazynie, na jakie stawki można liczyć na tym stanowisku, czy jest jakaś premia ? Czy jest szansa dostać 5000Brutto + benefity.... czy jest szansa na nadgodziny + soboty 100% ?

Z perspektywy pracownika biurowego nie polecam. W tej firmie nie istnieją procedury, HR zamiast się nimi zająć, to cały czas plotkuje i śmieszkuje (słychać to na korytarzu), ale wybranym się podlizuje i udaje, że jest zarobiony. Nowy pracownik z mniejszym doświadczeniem dostanie wyższe wynagrodzenie niż każdy obecny członek zespołu. Zdarzają się zatrudnienia po znajomości. Jeśli się ma pomysł na ulepszenie procedur, lepiej nie mówić tego na głos, bo sobie ktoś to przywłaszczy i jako swoje przedstawi. Zdecydowanie nie tęsknię

o jakich procedurach piszesz ?

Odpowiedź

Ciekawe, ja na rozmowie dostałem info, że o wszystkich zatrudnieniach w biurze decyduje centrala. i jeśli w biurze ma być tylko 3 osoby, to nie mogą zatrudnić czwartej. Potwierdzasz? Czy negujesz?

Inżynier
@Odpowiedź

Niemądre rzeczy wypisujesz. Ludzie stąd uciekają i nie ma w ogóle chętnych. Niedaleko w Krakowie jest BWI, ta sama branża, różnica na plus kolosalna.

Dzień dobry. Pracowałem kiedyś w tenneco ale sprawa się rypła i były masowe zwolnienia, niestety w moim wieku teraz nikłe szanse sa na znalezienie dobrze płatnej pracy. Myślicie by aplikować znowu na operatora? Czy juz niema nawet po co tam wracać bo jest jeszcze gorzej? Jak warunki pracy teraz wyglądają na hali g+?????

Stefan

Jak już tam pracowałeś to chyba znasz warunki zatrudnienia. Mając doświadczenie masz większe szanse na prace. Ja bym na twoim miejscu próbował. Prowadzą teraz nowe rekrutacje?

Cześć. Wiecie może ile się czeka na odzew? Aplikowałam w poniedziałek i jeszcze nikt się nie odezwał, a niby praca od zaraz i szybka rekrutacja xd

Ja też wysłałem CV i cisza może chodzi o szczepienia tylko biorą zaszczepionych kto wie

Odpowiedź

Nie śpiesz się, ja czekam już 2 rok na odpowiedź, i jakby Ci to powiedzieć...wątpię aby się odezwali ;-)

Otto

Wy sobie jaja robicie z tymi zarobkami. Po co mi darmowa kawa jak mało zarabiamy ! 300 na rękę podwyżki to minimum !!!

Mis

Witam wszystkich ile osób zwolnili z tenneco z powodu postojowego Nie chodzi mi o osoby z pod firmy czy Ukraińców . Chodzi mi o osoby zatrudnione pod samym tennecem .

Pixdrzwi
@Mis

Ani jednej

@Mis

Witam a co Ciebie to interesuje

Misks

Witam czy przyjmują u was w tenneco w Gliwicach ??

polski

Kierownictwo w tej firmie jest po szkole specjalnej, do takich wniosków można dojść przysłuchując się ich rozmowom.

Inżynier

Jak wygląda praca konstruktora w Gliwicach ? Warto aplikować czy szkoda czasu ?

NIE
@Inżynier

za 3200 netto, lepiej omijać......................................

Bocian

Jak tam? Ogień na tłokach?

włochate krocze
@Bocian

w Hamburgu słabo płacą 10... 11 euro, (usunięte przez administratora)

Kk

A ja jestem bardzo zadowolona, pracuje od czerwca i nie miałam ani jednego dnia postoju, ciagle jest praca + nadgodizny, które nie są obowiązkowe a dodatkowo płatne, szkolenia w soboty extra płatne, świetna atmosfera i przełożeni bardzo ogarnięci i z ludzkim podejściem.

Mis
@Kk

Ciekawe gdzie pani pracuje na jakim dziale ?

św. Mikołaj
@Kk

Bardzo się cieszę , że tak Pani postrzega pracę w firmie . Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę Pani samych radosnych dni . Pozdrowienia dla Pani Koleżanek i Kolegów z pracy .

Karierowicz

Jak aktualnie wyglądają zarobki w tenneco? Opłaca się pracować?

Rrd
@Karierowicz

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe