Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Łukasz

Cześć mam pytanko nie przedłużyli mi umowy na okresie próbnym z powodu poważnego wypadku chciałbym tam wrócić ale czy mam teraz jakąś szansę?

stary

Po takim cyrku jak teneco demografia sama spada dodatkowo. Obejrzysz taki i juz przestaje Ci przechodzić ochota, wszystko opada i jak tu robić dzieci? Żeby miały jeszcze gorzej niż my? Ludzie mają dzieci, jak mają nadzieję, że one będą mogły mieć nie gorzej niż my (a i my przy nich też nie zginiemy na starość). No, cóż, światełka w tunelu nie widać a nawet, jak się jakies zobaczy, to jest to światełko lokomotywy... W takim świecie mało kto świadomie decyduje się na dzieci. Dzieci mają tylko ci, co się nad tym nie zastanawiają, stąd wysyp "madek" i nieobecnych ojców, którzy jedyne, co zrobili dla swoich dzieci, to zapłodnili ich matki. Nawet ludzie, którzy traktują posiadanie dzieci jako swego rodzaju życiowy obowiązek w tej chwili mocno się hamują, bo wiedzą, że nie będą w stanie dać tym dzieciom wszystkiego, co uważają za konieczne. A nawet tego, co konieczne. Kto rozsądny chciałby mieć dzieci tylko po to, żeby patrzyć, jak im jest zimno, jak są głodne i jak muszą zasuwać za minimalną krajową (na papierze) i jeszcze walczyć o utrzymanie posady z 10-ma głodnymi czekającymi za bramą? Czy świadomość, że własne dzieci będą musiały żyć w obozie koncentracyjnym zwanym "Ziemia" naprawdę sprzyja bezstresowym zabawom łóżkowym? Zwłaszcza, że dziś antykoncepcja jest niemal doskonała... Ja, jak można się domyślać, dzieci nie mam, nie zamierzam mieć, nie mam nawet żony, kochanki, przyjaciólki ani partnerki (dowolnego rodzaju gramatycznego, biologicznego czy filozoficznego). Moje dzieci nie będą żyły w tym obozie koncentracyjnym. Moja jednyna nadzieja jest w tym, że kiedyś umrę. Umarłbym nawet już, ale mi w tym moja wiara przeszkadza. Muszę dokiblować ten wyrok do końca. Dotychczasowy świat polegał na założeniu, że popęd seksualny jest silniejszy niż wszystko inne a jednoczesnie orgazm jest tym, dla czego ludzie są w stanie zrobić wszystko. To założenie właśnie się paskudnie sypie. Świat działal tak, że na tym założeniu bazowali ludzie, dla których żądza władzy i bogactwa była silniejsza niż popęd seksualny. Tacy ludzie de facto pasożytowali na tych "seksiących". I traktowali ich jak swego rodzaju stado, z którego żyją. Żeby żyć ze stada, owo stado musi się reprodukować systematycznie. A tu nagle... Zonk! Ludzie są jak pandy w niewoli. Nie będą się ciupciać i już. A nawet jak już, to tak, żeby nic z tego nie było.

On

Koledzy koleżanki jak wygląda leasing samochodów w tenneco jakie warunki itp może kto zna temat to proszę o merytoryczną dyskusję.

Obiektywny

Na jakie pieniadze można liczyć na stanowisku technik ds. Prototypów?

kandydat
@Obiektywny

I ile zaproponowali/ jaka stawka?

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
omg

Czy są pieniądze na podwyżki dla logistyki, absorbery akustyczne, kamerkę do Yaskawy, nowe stoliki pokazowe dla nowego klienta? Pewnie. Ale czy są podwyżki dla pozostałych pracowników? Pewnie, że nie ma. Tworzycie tam na górze jakieś fikołki, nie dbacie o ludzi którzy na was pracują. Proponuję górze uczyć się nowych języków np. suahili, być może tylko ludzie z Afryki będą chętni do pracy za takie pieniądze.

@omg

Po co ći podwyżki? Po co ci podwyżki i tak będziesz (usunięte przez administratora) żadnego głosu z normalnym pytaniem na spotkaniu z dyrektorom.

NCK
@omg

Jakie podwyżki ma logistyka? Pokaże ci umowę to może się okazać że masz więcej niż magazynier.

Wozkowy z MWS

5.6k PLN premia plus 3 soboty nadgodzin. ZAPRASZAM

base 2

Kiedy w końcu ktoś weźmie się za Jarosława Polskiego? Ten człowiek handluje kokainą na terenie zakładu, a w firmie nikt nic nie potrafi z tym zrobić...

Ziomal

Witam na jakie wynagrodzenie można liczyć bez nadgodzin na produkcji?

R&D

Dzień dobry, może ktoś udzielić informacji jak wygląda praca w dziale R&D na stanowisku project engineer, bardzo dużo ofert się pojawia ostatnio, podobno też mocno się rozbudowują?

ex-research
@R&D

Jeśli lubisz pracować ponad 10 godzin dziennie za głodową stawkę to zapraszamy. Nie bez powodu firma ma siedzibę w Polsce. A skoro się rozbudowują to znaczy....że będzie jeszcze taniej i musi się im to opłacać. New World Order.

@ex-research

Te stawki które oferują nie są aż tak głodowe, nie wiem moze dla nowych pracowników więcej płącą. Powiedz mi czy Ty pracowałeś w tym zespole, czy nadal pracujesz? Jeżeli tak to powiedz mi coś więcej na temat tej pracy. Pytam bo na ogłoszeniach które robią nawet zatrudniając youtubera ZacharOFF do prezentowania firmy, widać że jest tam rozwój wiedzy technicznej, natomiast nie wiem jak to wygląda w praktyce.

ex
@R&D

ile ci zaoferowali? uciekłem stamtąd rok temu i nie wierz mediom, bo firma szuka młodych, naiwnych. Jeśli chcesz się rozwijać, polecam wyjechać na zachód.

@ex

Niestety nie mogę powiedzieć kwoty na publicznym forum. Ja wiem ze na zachodzie jepiej płącą i jest większa inżynieria z kilku wzgledów, natomiant nie zamierzam opuszczać Polski. Więc rozgladam się w tym co mamy. Ciekawi mie fakt o nadgodzinach o których wspominałeś? Są one wypłacane czy do wybrania?

Danuta
@R&D

Czy mimo braku konkretów zdecydowałeś/łaś się aplikować? Może już po rozmowie rekrutacyjnej, dasz znać, jak wyglądała? Napisz, czy poza niezłą stawką firma oferuje jeszcze coś ciekawego.

@Danuta

tak, zdecydowałem się, ale jestem jeszcze przed rozmową, nie wiem nic wiecej.

Beata
@R&D

A teraz już jesteś po? Jak tak, to opowiadaj o tym, jak było, jak wyglądała ta rozmowa, co tam firma oferuje. :-) Chętnie bym się dowiedziała i z tego, co widzę, to nie tylko mnie to interesuje

@Beata

Oferują śmieszne pieniądze na stanowisku inżyniera. Wymagania mają na poziomie szkoły gimnazjalnej. Każda firma w okolicy płaci lepiej. Zmarnowany czas na rozmowę. Nie polecam.

Beata
@R&D

To jakie są te śmieszne pieniądze? Możesz napisać wprost?

dżon
@Beata

7000 brutto dla doświadczonego inżyniera. Draexlmaier za samo klikanie daje 9000 brutto.

Paulina
@dżon

na takiej samej umowie ( mowie o UoP) ta kasa w tych dwoch firmach ? o tej drugiej wiesz skad ze tyle wynosi stawka?

kandydat
@Paulina

Również nie polecam. Wynagrodzenie, które oferują inżynierom jest dużo niższe niż średnia zarobków inżynierów w całym kraju. W okolicy jest wiele firm, które płacą o wiele więcej i mają bogatszy pakiet socjalny. Szkoda zmarnowanego czasu na rozmowę.

@kandydat

Co do tego pakietu skąd wiesz, że inni mają bogatszy? Porównasz?

Magazyn

Po pierwszych dniach zostawiając Cię samego gdzie masz ponad 100 numerów rozrzuconych po całej hali szukasz igły w snopku siana, zero lokalizacji gdzie co jest, w 3 miechy tego nie ogarniesz. Tak zwany (usunięte przez administratora) na kółkach dosłownie jeździsz wózeczkiem przez maxx godzinę w ciągu 8 godzin. Powodzenia nowym. A innym lepszego kontaktu z kadrami i mniej kapowania.????

Szukam pracy

Witam. Jak wygląda praca w księgowości? Widzę, że cały czas kogoś szukają...

@Szukam pracy

Serio cały czas? I nie domyślasz się czemu?xd

Ile ?

Stary

Alicja

Ale czego ile? Bo nie bardzo rozumiem Twoje pytanie

odpowiadam
@Nowy

stanowczo za mało dla mnie i za dużo dla nich

@odpowiadam

Uśrednisz? ;)

Obiektywny

Na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku technik ds.prototypow? Jest rekrutacja na to stanowisko.

Ambrozia

Hejka czy ktoś wie czy są przyjęcia na G+ .Dzięki za info

Luta

Zdecydowanie nie polecam. Pracowałam tam parę dobrych lat i bardzo żałuję. Pierwszy raz w życiu spotykałam się z tym, że przełożony miał pretensje do pracownika o wyjście do ubikacji, bądź po wodę do dystrybutora. Warunki pracy beznadziejne. Maszyny stare, zaniedbane, BHP tylko na papierku, brak ergonomii pracy, brak szacunku do ludzi. Wynik przekładany ponad wszystko - jakość, stan maszyn, a nawet, w wielu przypadkach dobro pracownika. Brygadziści to były chodzące kupy nerwów, dosłownie siwieli z dnia na dzień. Swój stres oczywiście wielu z nich wyładowywało na podwładnych. Co do wypłat, to wszyscy byli równi. Wieloletni, dobry pracownik często dostawał taką samą pensję, co świeżo przyjęty Ukrainiec bez znajomości języka. Awansowały tylko (usunięte przez administratora) i włazityłki, bo tylko tacy tam byli cenieni. Bez względu na to, czy szukacie nowej pracy, czy amortyzatorów do Waszego auta, to moja rada jest jedna: Tenneco omijać z daleka.

Robocop

To były podwyżki czy obniżki w końcu?

Arko

Dobrze byłoby sprawdzać trzeźwość pracowników przed pracą szczególnie Pana Mariusza który jest na maszynie .Nie raz było czuć od niego alko.

Zeus
@Arko

Mi nikt nie zabroni pić przed pracą i w pracy a nawet po pracy , także sobie popijam turbo cole i zagryzam mefedronkiem . Bardzo popularny w tym kochlozie :)

Matrix
@Arko

To prawda jedna trzecia pracowników jest naćpana

Jak tam parobki ile da się wydusić w tenneco?

trzeba się było uczyć

600 euro na łapę spokojnie przytulisz

widac sie nie uczyłeś
@trzeba się było uczyć

600 euro? chyba na dniówkę...

Emma

Witam wszystkich chciałam dopytać o prace jako technik kontroli jakosci? Na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

WduTaam

Serio, to ta firma to jedna wielka porażka.Tylko target się liczy, ludzie to. Śmiecie.Trzeba mieć zryty beret żeby tram robić

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe