Opinie o Mista Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mista Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mista Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mista Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Administrator Nowy wpis

Firma Mista Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Ślusarz. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Hej, czy ktoś próbował swoich sił w rekrutacji na technical engineer ? Zaciekawiło mnie to ze można pracować na cały etat ale tez jako praca dodatkowa/tymczasowa.. to w sumie od czego to zależy ? I jak to jest z tym mieszkaniem służbowym bo pierwszy raz się z tym spotykam ?

Eryk Nowy wpis

Czy w Mista zatrudniają na własnej działalności?

Menadzerka Nowy wpis

Świetna firma, świetna atmosfera jest czas na prace, ploteczki, rozwijanie swoich k0mpetencji jak i romansów na nadgodzinach. Ogulnie polecam !

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Technical Engineer w firmie Mista Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Cześć. Zauważyłem komentarze, że firma tak łatwo nie przedłuża umów po trzymiesięcznym okresie próbnym. Powiedzcie mi, czy nadal jest ciężko, aby dostać w tym miejscu przedłużenie umowy? Jeśli się już uda, to czy jest możliwa uop na czas nieokreślony? Dajcie znać, bo poszukuję pracy w okolicy...

Agata

Czytam niżej, że po 3 miesiącach nie przedłużają umów i jest do tego ciągła rotacja. To w takim razie, jak wygląda szkolenie nowych osób?

Molibden
@Agata

Po partyzancku: umiesz położyć jako tako spaw, orientujesz się cokolwiek w rysunku technicznym - biorą cię z zaznaczeniem, że przez te 3 miesiące okresu próbnego pozjadasz wszystkie rozumy. Nie sprawdza się to w przypadku wszystkich.

Lucjan

Czy w tej firmie można liczyć na stałą posadę ? Czy pracodawca oferuje umowę o prace ?

Trzymiesięcznik
@Lucjan

Nie można. Po 3 miesiącach nie przedłużają umów i zatrudniają nowych. Wywieszają baner z ofertami pracy chyba dla picu. Na stałą pracę mogą liczyć pociotki i krewni majstrów, kierowników. Wieczna karuzela dla tych spoza układów.

Marzena
@Trzymiesięcznik

I tak zawsze? Niby w jaki sposób miałoby się to opłacać im. Może po prostu ty się nie sprawdzałeś?

Trzymiesięcznik
@Marzena

Nie ja jedyny. I jeśli już to zawsze starałem się przykładać do obowiązków. W przeciwieństwie do niektórych krewnych wyżej postawionych. Razem ze mną poleciało kilku z sąsiedniego wydziału, bo niby brakowało zleceń. Po co mimo to akcje z banerami?

Dominika

Wiesz, tak naprawdę Prezes nie musi rozmawiać z potencjalnymi pracownikami. Coraz częściej jest tak, że robi to ktoś z działu HR firmy. Wiem już co nieco o wynagrodzeniu w Mista, to teraz interesowałaby mnie kwestia właśnie samej umowy. Dają tam umowę na czas określony?

@Dominika

Nie wiem jakie dokładnie umowy dają na start, nie interesowało mnie to gdyż dla mnie ważna była praca na własnej działalności. Jak wiadomo przy działalności samemu opłaca się podatek dochodowy i ZUS i po to miała być rozmowa z prezesem by ustalić szczegóły ponieważ w dziale HR nie było kompetentnych osób do tych ustaleń, tam najwidoczniej mieli już narzucone jak mają rozmawiać z potencjalnymi pracownikami a do czegoś takiego nie byli przeszkoleni. @Dominika teraz sobie sama odpowiedź ile to jest 17 na rękę jeśli masz działalność. (usunięte przez administratora) i wodorosty ta firma. Każda inna daje bez problemu 25 zł na start.

PIERDOŁA

Wysoko się cenisz najpierw pokaż co potrafisz a potem się dogaduj a jak nie umiesz to gary w UK zmywaj pozdro.

XXX
@Spawacz

To czemu nie pójdziesz tam gdzie dają 25 na start. Chyba jaja sobie robisz że tyle dostaniesz w Stalowej na rękę jako nowy pracownik. Powodzenia

@PIERDOŁA

25 zł to według Ciebie @PIERDOŁA dużo? Widocznie ta firma zatrzymała się na niewolniczych pensjach i wielu to odpowiada. Pozdro dla kumatych

@XXX

Nie robię sobie jaj. Dla twojej wiadomości podam że mam robotę za wiele lepsze pieniądze i jeśli serio myślisz, że nie da rady wyciągnąć więcej jak 25 zł to jesteś w wielkim błędzie i życzę powodzenia w pracy za niewolniczą pensję.

pawlo

to Kapusta juz nie robi Rocstera wzial gotowy wyrob z m2 i cos chyba poszlo nie tak nawet stare uklady nie pomogly kiedys bylo inaczej napisze ze troche lepiej bo placili premie i rozne dodatki a teraz co czytam to klapa a syn Kapusty moze gdyby zaczal jako fizyczny za 2 tysiaki na maszynie to zmienil by podejscie do pracownika

Grzegorz

@Krzych Minął prawie rok od Twojego ostatniego wpisu na temat firmy Mista. Czy przez ten czas sytuacja w firmie Mista uległa poprawie? Jakie wynagrodzenie i jaką umowę proponuje firma Mista nowym kandydatom? Może znacie kogoś kto tam pracował lub chciałby się podzielić opinią? Wasze opinie mogą być ważne i przydatne dla osób poszukujących nowej pracy.

Krzych

Mista w tym czasie to wielka porażka. Zatrudniają na umowę zalecenie i jak dużo roboty to Cię klepia że w porządku a jak nie ma to Nara z firmy

les

@anonim pracowałem w firmie dojeżdżając z Sandomierza. Szkoda że się tak pozmieniało.Pozdrawiam

anonimowy

Kilka lat temu naprawdę nie pracowało się tam zle,atmosfera była o wiele lepsza prezes życzenia na święta złożył, porozmawiał z pracownikiem,były bony na święta, paczki dla dzieci, premia,ogniska zakłądowe poprostu człowiek czuł się tam jak pracownik a nie 5 koło u wozu a dziasiaj? wszystko co tylko mogli zabrali,nie ma nic, goła wypłata Jest obecnie nowy dyrektor (syn prezesa) i będzie jeszcze gorzej , dla nowego dyrektora chyba nie liczy się wiedza i doswiadczenia pracownika tylko ile musi mu na godzine zapłacic,a finał tego jest taki że starzy pracownicy szukają innej pracy i pokoleji się zwalniają a ich miejsce zajmują tansi,z marnym doświadczeniem, co skutkuje mała wydajnoscią i brakami za które odpowiada cała załoga.Obecna srednia stawka np: na wytaczarkach to ok. 21zł/h ale po okresie próbnym lubią obciąć kilka zł argumentując że się nie wyrabiasz

anonimowy

Tusk w Brukseli ale nic nie pomógł biednym co widać na przykładzie Misty. Wyprodukowała złote dziecko które okazało się benkartem i gwoździem dla pracodawcy i ppracowników. Prezesi nie składają nawet życzeń świątecznych tylko wręczając zwolnienia z pracy.

W firmie znów zwolnienia

ananim

ta jasne tak było 5 lat temu a teraz jest tragicznie

Zostaw merytoryczną opinię o Mista Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Mista Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mista Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mista Sp. z o.o.?

Mista Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • W. Grabskiego 36
    37-450 Stalowa Wola