Mista s.p. z.o.o.

Stalowa Wola

Opinie o Mista s.p. z.o.o.

ananim 2009-09-04 12:58:15
ta jasne tak było 5 lat temu a teraz jest tragicznie
anonimowy 2015-02-28 17:04:26
W firmie znów zwolnienia
anonimowy 2015-02-28 17:14:46
Tusk w Brukseli ale nic nie pomógł biednym co widać na przykładzie Misty. Wyprodukowała złote dziecko które okazało się benkartem i gwoździem dla pracodawcy i ppracowników. Prezesi nie składają nawet życzeń świątecznych tylko wręczając zwolnienia z pracy.
anonimowy 2016-01-20 19:06:30
Kilka lat temu naprawdę nie pracowało się tam zle,atmosfera była o wiele lepsza prezes życzenia na święta złożył, porozmawiał z pracownikiem,były bony na święta, paczki dla dzieci, premia,ogniska zakłądowe poprostu człowiek czuł się tam jak pracownik a nie 5 koło u wozu a dziasiaj? wszystko co tylko mogli zabrali,nie ma nic, goła wypłata Jest obecnie nowy dyrektor (syn prezesa) i będzie jeszcze gorzej , dla nowego dyrektora chyba nie liczy się wiedza i doswiadczenia pracownika tylko ile musi mu na godzine zapłacic,a finał tego jest taki że starzy pracownicy szukają innej pracy i pokoleji się zwalniają a ich miejsce zajmują tansi,z marnym doświadczeniem, co skutkuje mała wydajnoscią i brakami za które odpowiada cała załoga.Obecna srednia stawka np: na wytaczarkach to ok. 21zł/h ale po okresie próbnym lubią obciąć kilka zł argumentując że się nie wyrabiasz
les 2016-04-23 20:47:52
@anonim pracowałem w firmie dojeżdżając z Sandomierza. Szkoda że się tak pozmieniało.Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Mista s.p. z.o.o. - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mista s.p. z.o.o.