NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Teams

Helou kochani Parę porównań Kolega Rafał pracuje 2 lata na produkcji w firmie produkującej meble Jego obowiązki to stanie przy maszynie i pakowanie desek Wynagrodzenie 160 h- 3200 na rękę Patrycja Pracuje w Rossmann od roku Jej obowiązkiem jest bycie w pracy i wystawianie produktów Wynagrodzenie 160h- 2800 na rękę Olivier Pracuje w sklepie motoryzacyjnym Siedzi przed kompem i zamawia podzespoły Wypłata na rękę 3500 Ja Pracuje w renomowanej firmie uznanej na rynku Neonet... W firmie której zależy na dobrych doradcach???? Przyjmuje dostawy roznoszę dostawę zamawiam kurierów wydaje paczki kurierom przyjmuje reklamacje że sporymi dawkami obelg... Koordynuje ekipami transportowymi i instalacyjnymi... Co chwilę zerkam czy czasem nie zmienili cen z 199 na 198.99 bo przecież trzeba roznieść. Sprzątam... No i oczywiście w tym wszystkim jestem sprzedawca co miesiąc 2 klasa Wypłata na rękę 2600...8 lat pracy Żegnam Neonet pierwsze 4 lata super ostatnie 4 lata patologia społeczna i kilka spraw dla prokuratora... Nie polecam tego pracodawcy w obecnej formie. .

Artur

Opolskie, Śląskie się sypie ludzie odchodza, ze starej dobrej ekipy pojedyczne osoby ktore i tak sa juz na wypowiedzeniu, na sklepach pustki w wiekszosci swiezaki z glowa przy telefonie, zero zaangazowania w sumie sie nie dziwie za 2250…? Firma i tak wyrowna a starajac sie caly miesiac i moze dobija do najnizszej albo 50zl wiecej wiec nie ma sensu. Mialem przyjemnosc a raczej nie przyjemnosc odwiedzic jeden ze sklepow w Opolskim i powiem szczerze wcale sie nie dziwie ze sprzedaz i wszystko lezy, jeden usypial wylozony na krzesle, drugi siedzial przy stanowisku ratalnym i wciagal hamburegera i nie mial zamiaru sie schowac,kolejny kolega natomiast siedzial na schodach i cisnal tik toka i nikt do mnie nie podszedl a bylem ok 10 min ogladajac TV i laptopy…Klienci wchodza i wychodza po czym ida do konkurencji… bliski upadek widze

@Artur

Jedna kwestia ... kiedyś sam latałem do każdego klienta nie ważne czy po kabel czy po TV bo były pieniądze , co prawda podstawa niska ale samą premią szło dość dobrze zarobić , potem przyszły cięcia i obniżki . Najpierw na towarze , potem cyklicznie na całości . Przyszły też zadania dodatkowe w coraz większej ilości tak że na profesjonalną obsługę klienta zabrakło czasu i chęci ... Potem sprytnie obiżka wynagrodzenia do 80% i wcale nie na czas zamknięcia a parę miesięcy robiliśmy za prawie darmo Potem cyklicznie zamykane sklepy i wypłaty na poziomie 1960 zł , próby starania sie cały miesiąc przynosiły podobne niskie dochody , co zaowocowało brakiem starania , potem i klienci przestali przychodzić ... w końcu miałem dość i odszedłem i tak bym nic wyżej nie osiągnął bo tu jest rezerwacja , a i nie zarobiłbym a szkoda że do tego doprowadzali bo początkowo lubiłem tej pracę potem stało się to cyrkiem , gdzie tylko wyższym szczeblom było dobrze . Nie dziwie sie ze inni doradcy maja w poważaniu jak nieraz za towar za 3000 sprzedawca dostanie 3,50

Marzenie o 2800 brutto

Teraz hymnem wszystkich doradców powinna być piosenka "Butelki z benzyną i kamienie" kto zna niech śpiewa pod nosem jak przyjedzie rks na sklep, kto nie zna niech sobie ogarnie. Swoją drogą.. weźmy się w końcu wszyscy w garść i zorganizujmy, dzwoni każdy po Ps'y albo coś zaciągać to można się zapytać jak sytuacja u nich itp. Zacznijmy ze sobą rozmawiać a nie tylko czytać komentarze tutaj. Pamiętajcie jest takie powiedzenie w kupie siła i kupy nikt nie ruszy. A jak nie to trudno neonet się skończy zostaną tylko wspomnienia i sterta starych ekspozycyjnych gratów które rksi i dr będą sprzedawać po bazarach żeby jeszcze było co wpisywać w tabelki i mówić "damy rade, walczcie !". Czarne żałobne koszulki już mamy teraz tylko czekać aż pacjent neonet się wykrwawi i ostatni zgasi światło. Pozdrawiam Ps. Kiedyś na prawde lubiłem tą prace, szedłem do niej z chęcią, a teraz jak tam wchodze czuje się jak małpa w cyrku.. na szczęście już niedługo.

Jaoan

W regionie pierwszym DK tak dorabiali do premii że zamist dać bon klientowi robiło się oddruk i bon w kieszeń.. Aż wstyd siedzieć w takiej firmie..

Nic nowego...
@Jaoan

Nic nowego... Mój rekord, to 630 pln w bonie ???? Tych drobniejszych nawet nie liczę. Tylko trzeba jeszcze umiejętnie je wykorzystać, żeby nie wpaść. Ja najczęściej czekałem do ostatniego dnia terminu ważności i realizowałem krótko przed północą na Neonet.pl. robiłem zamówienie na dane klienta, któremu bon się należał, fikcyjny nr telefonu - i odbiór w paczkomacie. Tylko maila trzeba podać takiego, do którego masz dostęp, bo kod do paczkomatu trzeba jakoś pozyskać... ;)

Pamiętam..
@Nic nowego...

Telefon sobie kupiłeś. Pamiętam ten dil...

Zbyszek
@Nic nowego...

Większość kumatych dk tak robi hehe.

Polsza
@Zbyszek

Chyba nie uczciwy co zawinił klient ze go ciulacie na bon? Nie pracuje juz ale takie zachowanie potępiam karma was dorwie ;)

@Nic nowego...

Weź powiedz mi jakim cudem odbierasz w paczkomacie jak masz lewy numer telefonu ... coś mi tu bajeczkami zajeżdża

@Nic nowego...

Ja pindole, a ja zawsze uczciwy byłem, a firma i tak mnie kopnęła w (usunięte przez administratora) U mnie cały zespół tak robił z przyzwoleniem RKS. Tylko mnie głupio było.

ładnie
@Maciej

na maila inpost tez wysyła info,

@Maciej

Napisałem, że maila trzeba podać takiego do którego masz dostęp. Kod przychodzi na maila.

@Pamiętam..

Masz dobrą pamięć ;)

Delta
@Nic nowego...

Masz się czym chwalić (usunięte przez administratora)...

Buba
@Delta

Złodziejstwem można nazwać to co firma z nami wyprawia ,zatrudnia gwiazdki ,otwiera nowe siedziby w najdrożej części Warszawy ,po czym obcina już i tak biedne wypłaty nam doradcą , plując nam w twarz zapominając przy tym kto robi ,na te wszystkie wybryki ,jak to się mówi karma wraca

@Delta

(usunięte przez administratora)? Idąc tym tropem to cała firma to (usunięte przez administratora) Z bonami jest jak z ratami 0%: niby się należą, ale jak klient się sam nie upomni, to nie dostanie. Ale masz rację: chwalić się nie ma czym. Ale to Neonet do tego doprowadził.

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

dasfjhids

Jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem, proszę przestańcie ją szkalować. Aktualnie mam 1300 premii a wy jak biedaki? Dalej dopełnienie?

ładnie
@dasfjhids

2250 +1300 premii . no ładna masz tą wypłate,jeszcze troche i moze 3tys na łapke dostaniesz,

Penguin

1300 premii? Chyba w 3-4 osoby haha

dasfjhids
@Penguin

Sam tyle robię wiec pozdro

Zoe
@dasfjhids

Z cala ekipa w kwartał???? albo jak wszyscy są na L4 bo już rzucili wypowiedzenie????????

kolega

zrobienie 1300 premii nawet w miejscowości w której jest duża konkurencja to nie jest problem, wystarczy podchodzić do klientów i bez względu na wszystko każdemu też oferować raty, ile to razy nagle osoba z gotówki przeszła na raty z gnem nie zliczę ;) aczkolwiek co do podstawy się zgodzę, robić plany wbijać klasy a jak przychodzi do negocjacji podstawy to zostajesz odprowadzony z kwitkiem

@kolega

Człowieku jesli nawet masz 1300zl premii to z czego sie cieszysz? Przepraszam, ale czy ty g..pi jestes? Myślisz ze to duża premia za twoją prace? Za uzbieranie takiej ilosci pkt? Za tyle polis glownie? Pewnie pracujecie we 2/3 osoby. Nie pisz głupot.

@dasfjhids

1300 to czasami mam za klasę na następny miesiąc ????

Prawda

Wszystkim narzekającym proponuję obwarzanki sprzedawać przynajmniej planów nie ma a jak ktoś z północy to można do smażalni iść, też nie mają planów.(usunięte przez administratora)

@Prawda

To , że ktoś chce to co mu się najzwyczajniej należy to nie jest roszczeniowość. Plan powinien być współmierny do sklepu a nie celowo zawyżany. Motywacją są zarobione pieniądze te cyklicznie obcinane demotywują . Tobie to kible sprzątać a nie dowodzić ...

wawrzon
@Prawda

co Ty chłopie ćpiesz....plują KS-om i Doradcom w twarz, a oni mają udawać, że to deszcz pada. masz czelność tak pisać więc obstawiam, że jesteś rksiątkiem jakimś...

Prawda
@wawrzon

No i?

Racja
@Prawda

Tylko co poniektóre osoby na tym portalu lubią swoją pracę i wykonują ja z pasji , a jak wiadomo nawet przy ponad przeciętnych wynikach obecnie nie da się przeżyć mając rodzinę ,ceny w sklepach i opłaty nie maleją ,jak to ma miejsce przy wypłatach w neonecie , poprostu krzyczymy o pomoc ,bo pewne słupki się już tak wywróciły do góry nogami że będąc 1 druga klasa robiąc polis za 10k i UB nie da się zarobić nawet 3 tysięcy złotych na rękę ,i dochodzi do paranoja nowy pracownik wynik 2100 na rękę a SDK z wieloletnim doświadczeniem z 10000 tysiącami w polisach z pierwsza klasa dostaje 2600-2700 na rękę więc proszę łaskawie odpowiedzieć na pytanie po co się w takim razie Starać ?

Szajbusy
@Prawda

Widzę ze choroba postępuje, zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Ahhh szkoda
@Prawda

No i to, ze jak jestes RKSem to masz super wypłatę za nic nic nic nierobienie Dzbanku, wiec tobie moze i dobrze

Nawał ukrainy

A to szto: )? Igor czy Mykhaiło? ; )

Panie i Panowie- kto ma godność ten wie co robić. Przez ostatnie 2 miesiące 80% pracowników złożyło wypowiedzenia. Wszystko w temacie. P.s. konkurencja nie śpi A mniej to już nigdzie nie zarobisz.

xD
@Tomek

Skąd informacje o 80%? W moim były micro, prócz mnie, cojones miały jeszcze 3 osoby.

@Tomek

Przepraszam serdecznie za niedoprecyzowanie. Chodzi oczywiście o jeden sklep. Co nie zmienia faktu, że ekipa odchodzi. Pozdrawiam wszystkich jeszcze się wahających.

Krewki

Oddasz krew? Będziesz miał dwa dni wolnego od pracy. Pracownik, który odda krew lub jej składniki, w tym osocze po chorobie COVID-19, ma prawo do dwóch dni zwolnienia od pracy. Moi drodzy. Możemy pomóc potrzebujący i jednocześnie otrzymać 2 dni wolnego od pracy :) Zastanawiam się nad zorganizowaniem w Lipcu dnia krwiodawcy. Każdy uczestnik który odda krew pomoże ludziom potrzebującym i jednocześnie, ustawowo uzyska dzień wolny od pracy ( :) )Zastanawiam się tylko jaki odzew będzie miała taka akcja? Czy byłbym osoby zainteresowane na tego typu „strajk”? Jeśli macie ochotę wziąć udział w takim przedsięwzięciu napiszcie na oddamkrew.neonet@interia.PL podajcie ilość osób z zalogi sklepu która by wzięła udzia w tym przedsięwzięciu :) Ciekawi mnie ile załóg wzięłoby w tym udział ? Ustalimy konkretny dzień w którym wszyscy pracownicy udają się do Centrum Krwiodawstwa najbliżej swojej miejscowości, pomogą potrzebującym i jednocześnie uzyskają dwa dni wolnego od pracy :) Pamiętajcie - warto pomagać :)

Elek

Przyjeżdża do mnie RKS. Pokazuje tabelki które na codzień mi wysyła. Odczytuje mi dane z tych tabelek (jakbym sam tego nie potrafił). Poświęca na to kupę czasu. Ja siedzę i udaję, że go słucham. W duchu się zastanawiam…”co konstruktywnego ten człowiek wnosi do mojej pracy, jaką mam korzyść z tego że pracuje na niego?” Tak jestem doradcą, jeszcze przynajmniej przez chwile. Droga firmo. Gdybys była mi w stanie zapłacić więcej, stanowisko takie jak RKS nie było by Ci potrzebne. Traktowałbym tę pracę jak własny biznes. Zeszli byście z kosztów. Ci ludzie są nie potrzebni. Opłaćcie lepiej doradców a nawet jak będziecie mieli wyższe ceny to dobry doradca sprzeda produkt. Wróćcie do tego co było kiedyś. Nie trzeba mieć najniższych cen. Sam wiem po sobie. Jeśli wejdę do sklepu w którym sprzedawca jest zmotywowany, wygadany to choćby cena u konkurencji była niższa to dam zarobić temu który jest bardziej zaangażowany. Za takie porady powinniście płacić grube pieniądze. Potraktujecie to jak „ratę gratis” Na prawdę zwolnijcie ludzi którzy nic nie wnoszą. Jeśli od prawie roku cały dział marketingu robi kopiuj - wklej to wytłumaczcie mi po co Ci ludzie wgl pracują? SZkoda papieru na cotygodniowe drukowanie tych samych promocji tylko z inną datą na plakacie (znowu zmniejszamy koszty). Mógłbym tak jeszcze przez długi czas. Przykładami mogę sypać z rękawa. Tylko czy do was cokolwiek dociera ?

Politano
@Elek

Z drugiej strony może już marketing jest okrojony i dlatego robi kopiuj-wklej? :) Jest dużo stron, gdzie pewne cięcia by nie wpłynęły negatywnie na całość. Ale skoro i tak te zaoszczędzone środki pójdą na nowy spot z Dżoaną, a na pewno nie do doradców, to co za różnica? Zaniedbuje się DK, niemniej i tak cięcia będą robione tylko na nich, bo efekt skali - po co zwalniac 10 RKSow, skoro można 3000 pracowników zabrać po 350zl (albo 550, bo tyle trzeba dorobić do minimalnej mając 2250) i wyjdzie to teoretycznie 20x lepiej. Teoretycznie, bo słabo zarabiający pracownik obniża swoje chęci rozwoju i sprzedaży, albo idzie do konkurencji. W Neo predzej doczekasz się Ukraińskich akcentów, aniżeli rynkowych podwyżek, czy oszczednosci na poziomie RKS.

xD

Już to przerabialiśmy u nas. Uniosłem się tylko ja, RKS na mnie powarczał, ja rzuciłem wypowiedzeniem i pracuję teraz bez stresu w firmie, która póki wydaje się nie być cyrkiem na kółkach. Neoneciaki nie podniosą głosu, bo Neoneciaki są zastraszone i nie znają własnej wartości. Albo, jak u mnie na salonie, pracują po 6-7 lat i jest im zwyczajnie w tym cyrku wygodnie.

Od jutra już były

A więc to prawda co pisalo?! Dostaliście maila ze zdjęciami jak się pracuje w Prudniku i za jakie podstawy… ja to (usunięte przez administratora) koniec po 4 latach pracy jak rozmawialem to nie ma pieniedzy na podwyzki bo pandemi itp. Dobre bajki a w Prudniku co bo sie cala ekipa posypala i niedlugo maja otwierac nowy sklep na galeri?! a rks niech sobie przyjezdza i mowi co chce ja juz nie wierze jemu ani firmie! Ciagle klamstwo goni klamstwo mi juz oczy nie zamydli swoimi bajeczkami i sciemami jutro rzucam papier…

Rogue
@Od jutra już były

Jaki email o Prudnik nic nie dostaliśmy może ktos wysłać??

lubawski
@Od jutra już były

Ma ktoś tego maila ? Możecie jeszcze raz rozesłać ?

To nie chodzi o wasz Prudnik, u mnie inne woj kolega nie wytrzymał i rzucił papier mieliśmy taka ekipę ze wszyscy zrobili identycznie, zaczęły się rozmowy z zarządem i to trwało to sporo czasu.. Takich sklepów jest sporo ale nikt o tym nie mówi, od dawna wiadomo że co salon to inna podstawa ale trzeba odwagi aby się na coś takiego rzucić i ryzykować robota myślę że nie wszędzie i przy każdym ks opłaca się to robić

Średnia

W Podkarpackim identycznie, wpada RKS i są wielkie gatki motywacyjny sprzedaj mi gn za 29 muszę mieć sztuki, już nie zabiera pod uwagę tych groszy dla dk za tego gn i jedyne co potrafi mówić to sprzedaj gn a na temat podwyżek idzie temat że musisz sprzedawać abys dostała podwyżkę, szkoda że sprzedaje od lat i po miesiącu już wszyscy o tym zapominają, identycznie jak z naciąganiem na robienie z doradców kierowników, wielkie konkursy aby wypchać sobie dziurę na sklepie a pracownik jak zwykle jest robiony tutaj w (usunięte przez administratora) mam nadzieję że to już moja końcówka pójdę za przykładem innych osób że sklepu zostały.. Już nikt tutaj nie został.. Błazenda w wykonaniu wielkiego RKS który potrafi tylko ściemniac, naciągać i opowiadać wszystkim na sklepie jaka to ma niedolę i jak to go gnębią dyrektorzy z prezesem na czele a ty ludzi nie gnebisz? Człowiek się stara nie zmienia cen, błaga o rabaty daje swój rabat tylko po to aby dostać ściek (usunięte przez administratora) od firmy

W Prudniku to prawda!! Dostali grube podstawy a nas wszystkich sie (usunięte przez administratora) od jutra sie to skonczy drodzy rksi, dyrektorzy i inne (usunięte przez administratora) z centrali pakujcie sie i delegacja na sklepy od jutra nie robimy nic!!!

No name

Kabel koncentryczny do dziś jest no name ;) Lista głupot zebrana w 4 minuty: - aby rozliczyć usługi, trzeba zrobić foto protokołu, który generuje się jak klient juz dawno wyszedł ale ów protokół musi być z jego podpisem xd - zdjęcia trzeba dodać w nowej webowej aplikacji, ale aby protokół wydrukować, trzeba wejść na starą stronę, gdzie sens? :D - system BO zawiesza się raz na miesiąc, ale system POS sypie błędami co 10 minut. - Tak do końca to nigdzie nie da się sprawdzić, czy ZS wielopoziomowy jest nierozliczony. Nawet działa kontrolingu tego nie widzi. Dlatego nikt z tego nie korzysta. - wiele sklepów od ok. 6 miesięcy codziennie chowa z ekspozycji na noc laptopy i smartfony. U nas juz z 6 przecen zgloszonych, bo keysingtony wypinane codziennie uszkadzają obudowy, nie mówiąc o tym, że laptopy leżą na kupkach po 7szt i codziennie się wzajemnie rysują. Mój RKS wymaga dobrego poziomu AR i SET, mimo, że ani ja, ani moj KS, ani on nie wiemy jak się to dokładnie liczy.. xD A komunikacje w tej sprawie byly tak dawno, że już każdy to pokasował, bo na poczcie brakowalo miejsca.. - kiedyś byla Mozilla Thunderbird i maili miałeś tyle ile Ci się na dysku zmieściło, teraz w zalewie 20 arkuszy z różnymi danymi w mailach dziennie miejsce na poczcie trzeba co 5 dni czyścić. To nie ma się co dziwic. - Podstawy wszedzie: 2800, podstawy w Neo 2250 xd ale jak sie wicedyrektor szarpnął to każdy dostał dodatek 100zl brutto EXTRA xd - jest LEASING, którego nikt nie umie sprzedawać, godzinne szkolenie na ktorym nie bylo polowy zalogi mielismy chyba w grudniu... Gdy zainteresowałem się tematem to spojrzałem jak to jest platne. Słabo ;) Nie ma sensu obejmować 9 posady (zaraz po Doradcy, Ochroniarzu, Magazynierze, etc).

Klient

Wyrażanie opinii złych, negatywnych, obraźliwych stało się powszechne. Bo mnie nie widać to mogę pisać co chcę. Wolność równa się odpowiedzialność. Jeżeli mi praca nie odpowiada to ją zmieniam. Dostęp do opinii powinien być potwierdzony imieniem i nazwiskiem oraz fotografią ciekawe ilu odważnych wylewałoby obraźliwe teksty na forum- ktoś odważny?pozdrawiam

Cień klienta
@Klient

Liczyłem, że ktoś kto proponuje podpisywanie się z imienia i nazwiska sam da przykład i tak się podpisze. Przypomina mi to namawianie przez palącego do rzucenia palenia. Hipokryzja, naiwność czy głupota? Więc podpisz się anonimowy kliencie, wklej zdjęcie, podaj maila to wtedy twoje uwagi będą miały sens. A tak jesteś zwykłym anonimowowym uczetnikiem anonimowego forum, któremu jak pozostałym brak odwagi do podpisania się. Być może kwestią wstydliwą pozostaje kwestia nazwiska np. Psikuta z S na końcu, wtedy też bym się nie podpisał. Bądź przykładem kolejnym razem i jak pouczasz to sam stosuj się do tego o czym piszesz.

@Klient

Firma częstuje dyscyplinarkami teraz bo dostali tarcze. Tak się traktuje pracowników, którzy znają stary system. RKS z uśmiechem na ustach wręczy wam takie pisemko a potem do Sądów pracy ;) taki oto pracodawca. Przestrzegam. Z takim wypowiedzeniem trzeba potem walczyć.

Sprawdzam
@Klient

To moze zacznij od siebie panie " odważny" sluchamy. Poprosze twoje imie i nazwisko , oraz W jakim mikro jestes RKSem, czy tez moze mamy wątpliwa przyjemność z samym dyrektorem czy dyrektorką? Imie i nazwisko poprosimy w tej chwili

Huio
@Klient

Niesluchacie nas w pracy, nierozmawiacie z nami, wiec tu jest panel do wypowiedzi

Njd
@Klient

To zrobcie ankiete zadowolenia z pracy w neo na platformie elearnig, niebedzie anonimowa a wiece sie dowiecie batdzo wiele

Marian

Zaczniemy od Ciebie .....anonimowy kolego

Wera

Podpisałeś się?

Nikoś
@Njd

Tak powinno być to by bylo najlepsze rozwiązanie. Ciekawe.

@Klient

Pewnie byś się zdziwił ile byłoby wpisów... Nawet jeśli jedna trzecia to i tak ta firma byłaby jedną z najgorszych na GoWork. Dobrze byłoby wtedy też podawać z imienia i nazwiska wraz ze zdjęciem przykłady mobbingu ze strony przełożonych. Ciekawe ilu by znalazło jeszcze pracę...

Sędzia

Mam propozycję porównajmy swoje podstawy ......Niech każdy wpisze stanowisko i kwotę i po problemie.....Ja zacznę SDK - 2600 brutto

Sdk - 2600 zł ponad 10 lat pracy w Neo. Polska centralna

@Dk

Śląsk

Tralala
@Sędzia

Prudnik: Mdk-2800-2mies doświadczenia Mdk-3200-3mies doświadczenia Mdk-2800-2lata doświadczenia Gdzie sprawiedliwość dla reszty? Tylko Prudnik jest ważny? A reszta sklepów? Reszta Doradców? Bida w firmie czy jednak pazerstwo? Równe traktowanie czy faktycznie Prudnik to Złoto? A gdzie Strzelce,Krapkowice itd? Gorsi jesteśmy jacyś ? Bo z tego co czytam opinie klientów są 2/10 o sklepie w Prudniku… Ponoć nawet nie podchodzą do klientów tylko jeden szamie burgera, druga osoba w telefonie, a 3 na schodkach siedzi? Ktoś mi wytłumaczy o co to chodzi? Bo jakby nie patrzeć to chyba należy się równe traktowanie na stanowiskach? A wręcz obcinanie za nic nie robienie. Ja mam tyrać jak wół ze wszystkim by ktoś za siedzenie gdzie indziej zgarniał więcej siana bo sklep się sypie? Przepraszam bardzo ale co mnie to obchodzi? Po tym incydencie co mi potwierdziło pare osób znajomych wypowiedzenie ląduje na dniach ????

Obcy

Taki(usunięte przez administratora) poczytaj słownik pajacu. I nie jestem z zachodniopomorskiego:) celuj dalej pajacu:)

mdk

MDK-2250 brutto

Ktoś
@Rozczarowany

A dostałeś premie za 10 lat pracy??

Pn

??? Największa porażka ? XD Osoby nowe które nie potrafią obsłużyć kolektora? Czy dobrze papierów wydać to jest porażka Powodzenia przy dostawach :*

Miłosz
@Sędzia

Zapier_dalałem cały miesiąc, sdk podstawa 2600 panie sprawdzam dziś a tam 190 zł premii no kur_wa śmiech na sali... 34 polisy co prawda śmieci takie po 29-49 zł bo wiadomo nie chodzi o kwotę tylko ilość żeby nikt się nie przypier_dalał, kredytów 5 w jedynkach, ps na kwotę 10000 +... szok!!! (usunięte przez administratora)

SDK

SDK 2700 brutto

10 lat
@Ktoś

No co ty. Jak zadzwoniłem się o to zapytać to wstrzymane przez pandemie, a co ciekawe na innych sklepach podostawali.

Kamil

Obydwie formy są poprawne, tez możesz się przebadać - nie zabłysnąłeś

Konrad

A po za tym jak ktoś może stracić prace, skoro sam rzuca wypowiedzeniem? Farmazonie :*

@Sędzia

Doradca 5100zl + premia ???????? ale nie ta firma.

Doprcy

Weźcie się do pracy i przestańcie narzekać.

@Doprcy

Ooo RKS się pojawił.... Chyba premie dostałeś ????

pracuje od pazdziernika jako mdk, kasa jest smieszna bo 2,1k-2,3k XD daja mi minimum wiec ja takze daje z siebie minimum, plany to jakis zart, wciskanie ludziom gn'ow za ktore nic nie dostaje, raty zerowki moge dawac tylko w zestawie z ubezpieczeniem sprzetu xDD teraz doszly jakies weryfikacje telefoniczne czy wiemy jak wcisnac gn jakie sa rodzaje pub, na szczescie telefon zawsze odbierze ktos inny xD i najwieksza beka to to ze za caly miesiac pracy dostaje mniej niz jakbym wzial sobie tydzien l4 XD!

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.