NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Dobre Nowiny !!

Paragrafy , Pozwy i Tabelki

(usunięte przez administratora) w punkcie 3 regulaminu znajdujemy takie sformułowanie :"oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę." (usunięte przez administratora) Trzymajcie się ciepło cześć

zawiedziony

Słyszeliście, że jeden kierownik z (usunięte przez administratora)dał wypowiedzenie? Chłopak pracował w firmie 12 lat! I tacy ludzie odchodzą….

RKS po raz drugi
@zawiedziony

Z tego co wiem, w moim rejonie każdy kierownik szuka pracy, za wyjątkiem Ostrowca. I wcale się nie dziwię. Za takie pieniądze. Szok.

Ks
@zawiedziony

Lawina KS to się dopiero zacznie

Sombrero
@zawiedziony

A wiadomo z ktorego reg? Mozesz podac wiecej szczegolow?

Sombrero
@zawiedziony

Nie reg, miasta sory poprawka

@zawiedziony

12 lat???? Który to sklep???

ZZL zarządzanie zimnymi lodami
@zawiedziony

Nie tylko w pierwszym KS zamierzają odejść.

Neomaniak
@Sombrero

Sklep (usunięte przez administratora)... jeden z dawnych Top Store... 12 lat doświadczenia i go wykończyli...

zawiedziony

Dokładnie, (usunięte przez administratora)… po tylu latach to dziwne że odszedł. Tak właśnie się dzieje, że odchodzą doświadczeni ludzie…

Ks
@zawiedziony

Powiedzcie mi dlaczego jak ktoś się zwalnia to jest taka cisza??? Dawniej to był szum, każdy dzwonił mówił ze ten czy tamten odchodzi, były maile pożegnalne - nie zawsze miłe dla neo. A teraz?? CISZA??!

Ciekawski
@Ks

Chyba wszyscy są zastraszani i boją się odezwać. Nawet ksi między sobą boja się cokolwiek mówić

Były
@Ks

Bo skrzynki by nie wytrzymały takiego ogromu wiadomości.

Były kierownik
@zawiedziony

To prawda...ponad 13 lat w Neonecie, umowa na stałe (usunięte przez administratora) nowy regionalny, który nie pojawia się na sklepie i mnie nie zna a teraz szukają doradcy....nie doceniają ludzi

@Były kierownik

Proponuje trzymać się razem i nie dawać się (usunięte przez administratora) . Obecnie Neo nie oferuje nic , ani rozwoju , ani pieniędzy ani atmosfery - o to już się(usunięte przez administratora) . Chyba tylko to że robota w suchym , ciepłym i na łeb nie kapie ... Jesteście drużyną, ludźmi oraz specjalistami w tym co robicie (usunięte przez administratora) , pora by was traktowano jak specjalistów bo stopka w mejlu speca nie zrobi . Dlatego wszystko jest za plecami robione albo indywidualne rozmowy bo boją się was i waszej jedności bo razem naprawdę dużo możecie pamiętacie o tym.

x
@Wyjaśnienie do 11

a jakby tak salon za kolegą , ks m stanął i na odwrót KS za swoim pracownikami w skali makro wiele by zmieniło . Co by Ks zyskał wiernych pracowników na których może polegać zawsze a pracownicy wiedzą że KS jest z nimi . Niestety tylko taka teoria w praktyce jest dokładnie odwrotnie . (usunięte przez administratora)

Garry

Nowi pracownicy(usunięte przez administratora) starzy są na wypowiedzeniu więc mają już wywalone.

Ktoś . Neo

Tez to zauważyłem ;) (usunięte przez administratora)!

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Były kierownik

Czytam dziś ogłoszenie na doradce...w tych trudnych czasach gwarantujemy stabilne zatrudnienie...(usunięte przez administratora)młodzi za grosze będą robić bo nie pamiętają dobrych czasów w Neonecie kiedy to się zarabiało...(usunięte przez administratora)

Soniczek

Siema,jak sytuacje z pracą w Neo w Częstochowie i okolicy ?

Tokjo

Neonet jest cool Jest to renomowana firma lider na rynku RTV AGD... Z bazą najlepszych specjalistów na rynku... Buahahaha... Tak na rozmowie firmę przedstawił kierownik na rozmowie o pracę... W sklepie w którym byłem jest wakat na 4 pracowników którzy po prostu rzucili papierami. Więc gdzie ta baza najlepszych specjalistów. Lider który nawet nie daje najniższej na umowie a wręcz jest do najniższej bardzo daleko. Kpina... Wg dziwię się tym którzy pracują naprawdę... To w Lidlu np na początek dostajesz najniższa plus tam jakieś premie... A w Neo otrzymasz 2300 na początek wtf??? Jak można sobie pozwolić na takie coś ludziska

@Tokjo

Kierownik miał rację każdy piszący mejla z zadaniem roszczeniem czy każdą inną (usunięte przez administratora) ma stopkę specjalista :) - a tam baza jest ogromna Tylko specjaliści realni od spraw sprzedaży albo już poszli albo właśnie odchodzą

Zao8

Ciekaw jestem jak robi się tę konwersje na montaże folii, bo jak widzę sklepy gdzie konwersja wynosi 60-70% to śmierdzi to walkiem na odległość. Jakieś pomysły? To że usługa jest (usunięte przez administratora) płatna to druga sprawa.

Duke
@Zao8

Jak to skąd ... U nas dla konwersji specjalnie się odsyła klientów "do konkurencji" jeżeli nie chcą folii :-) lepiej nie sprzedać niż sprzedać i dostać zyebe że bez folii

Folie
@Zao8

Podejrzewam, że sprzedawana jest sama usługa bez folii. Niektóre smartfony mają fabrycznie coś naklejone i pewnie w ten sposób robią wałki, bo będąc uczciwym taka konwersja jest nierealna. Jeszcze wyrzuty ks'a i rks'a "dlaczego folia się nie sprzedała?" Ciężko sprzedać folię za 105zł do smartfona kosztującego 499zł :V

robot
@Zao8

prosta sprawa wbijasz montaż folii do wszystkiego gdzie możesz kuchenki/tv etc i masz proszę cie bardzo :)

Buba
@Zao8

Ponieważ są to tabelki ,predyfiniowane do danego regionu ,tzw tworzenie podwójne j rzeczywistości tzn Twój sklep jest do niczego w jednych tabelkach wysyłanych do ciebie ale za to sklep z innego regionu jest cool ,a temu innemu sklepu mówi się że jest do (usunięte przez administratora) a ty cool Stary zabieg jak świat

@Buba

Pytanie A co z tego macie wy że konwersje robicie i procent udziału ? Ktoś wyżej za to srogi hajs trzepie I teraz sami sobie odpowiedzcie czy warto , podobnie z innymi planami :) Jeżeli się to nie kalkuluje i za to nie płaca lub za mało to tego nie róbcie ... pracę za takie pieniądze jak tu nie jest ciężko znaleźć

Jpjp
@Zao8

105 zł za folie robioną przez ploter? :D Za moich czasów to było 70 :D Czy jakość folii poszła w górę skoro cena tak, czy nadal jest to kawalek folli, troche spreju i "gwarancja", że zadziała przy uderzeniu? :D

@Zao8

Jakość tych folii faktycznie jest lepsza, niż jakichś (usunięte przez administratora) szybek, które można sobie zamówić w sieci. That being said, ceny są horrendalne i potwierdzają, że firma zarabia właśnie na takich "akcesoriach". (usunięte przez administratora)produkty marki Viccio, bo to ich marka własna. Ubezpieczenia, bo mają podpisane kontrakty z Wartą i trzeba się z nich wywiązać. Usługi typu folie, instalacje, montaże, (usunięte przez administratora) Sprzedaż produktów i marża z nich to podejrzewam góra (usunięte przez administratora) tego, co firma zarabia.

Nie dla Neo

Byłem na rozmowie tzw kwalifikacyjnej Wnioski: Brak najniższej podstawy na umowie Niby firma tak robi że i tak najniższa dostaniesz tylko musisz jakieś warunki spełnić ze sprzedażą czy coś Z tego co się zorientowałem robi się dużo tzn SA dostawy codziennie więc trzeba rozpakowywać itp są grafiki sprzątania sklepu (zawsze myślałem że takie firmy mają swojr ekipy sprzątające... No i kierownik powiedział że największy nacisk jest na sprzedaż ubezpieczeń i pozbywania się starych sprzętów... Coś tu nie gra.... Mowil że sama sprzedaż to nie wszystko że czasem lepiej nie sprzedać niż głupio sprzedać... Dziwne to dla mnie...wg wyczułem że są jakieś mega walki robione na klientach no i wśród pracowników... Nie chce pracować w takiej dziwnej firmie... Szukam pracy dalej dzisiaj kolejna rozmowa...

Gdzie
@Nie dla Neo

Słupsk? To są grafiki sprzątania, mycia kibla itp. Się wbrew pozorom to się sprawdza i jest w miarę sprawiedliwe.

Ok
@Gdzie

Tam jest wiecznie rotacja pracowników. Chyba kierownik już nie ogarnia tego wszystkiego. Kiedyś pracował do 16. Teraz siedzi do 20.zawsze można dać wypowiedzenie i przeprowadzić się np. Na Mallorce

@Gdzie

U mnie żadnych (usunięte przez administratora) grafików nie ma - ot, sprząta się, gdy jest brudno i robi to ten, kto chce, albo ma odrobinę motywacji w danym momencie. Z drugiej strony, jeśli wszyscy mają gdzieś (usunięte przez administratora), to grafiki i wzięcie tematu za (usunięte przez administratora)może być jedynym wyjściem.

eh

góra każe wysyłać pierdyliard tabelek udając głupa, że nie wiedzą, czemu tak wyniki lecą z łeb na szyje. Sztucznie podwyższą plany, udziały i myślą że to lek na wszystko i nagle sie zrobi. A gdzie takie podstawy jak NAUKA i SZKOLENIA nowych. Mleko sie rozlalo, trudno, odwalili glupie decyzje, trudno. Ale nawet nie potrafia po sobie posprzatac i udaja wielkich bogow myslac ze wyslanie tabelki w exelu wszystko zalatwi. Panie i Panowie, otoz NIE ZALATWI. Bez merytorycznej pomocy na sklepie, pomocy ksom i dk nic sie nie zmieni, a jak dostaje sie 30 tabelek dziennie to nie da sie tego przerobic

Yoyo

I takie właśnie pustaki bez wiedzy są teraz na salonach z głowami w telefonach bo wszyscy co mieli wiedzę oraz doświadczenie już dawno odeszli albo są na wypowiedzeniu a rksi lubią takie (usunięte przez administratora) a później się firma dziwi że plany nie są robione i co się dzieje na sklepach... Jechać z konfidentami a z tego co się dowiedziałem od kumpli z neonetu to Prudnik(usunięte przez administratora) Zamknąć to i wszystkich do pośredniaka...

KB

Bylem, pracowałem i potwierdzam! Również sprawę z podstawami mogą wam mydlić oczy ale to prawda dostali mega podwyżki mimo tego i sytuacji w firmie 2 osoby postanowiły odejść były pracownik ma nawet nagrana rozmowę z rksem który mówi co i jak padają dokładne kwoty i to mogę również potwierdzić gdyż słyszałem to nagranie :-)

Widziałem maila i zdjecia gorzej jak u Bułgarów na targu, gościu je burgery na stanowisku ratalnym, później śpi na krześle po czym siedzi na schodach i ciśnie na telefonie dziwie się że centrala na takie coś pozwala i nie wyciąga żadnych konsekwencji!

Krystek

Sklep padnie i firma padnie widać to wszytko na załączonym obrazku i to co się dzieje...

Kora

Pracowałem tam jakiś czas temu po moim odejściu zostało 2 doświadczonych pracowników z tego co wiem też już odeszli same świeżaki jak w gangu z biedronki odwiedziłem ostatnio po dłuższej chwili sklep to naprawdę jest tragedia obsługa i cały standard na poziomie dziecka z podstawówki nie wspominając o wielkim (usunięte przez administratora) na sklepie i brakach na Expo gdzie ty dążysz neonecie bo na pewno nie w dobrym kierunku tylu doświadczonych pracowników wszędzie odeszło i widać jakie rządy nastały a statek który płynął przez fale z rozłożonymi żaglami tonie w oczach jak Titanic...

Tomcio

Ten sklep to jest pole minowe ale RKS daje im podwyżki bo niedługo mają otworzyć nowy sklep na galerii nie ważne że nie mają doświadczenia ani nic nie pracują nie ważne że mają jedne z najwyższych podstaw w Polsce i to na stanowisku MDK ważne aby te osoby wytrwały do otwarcia bo zostały 3 osoby które nic nie ogarniają jak ktoś normalny składa CV do za chwilę rezygnuje a reszta to jak Heniu z pod sklepu który wali w gardło od 8 do 21... Jestem ciekaw z kad wezmą doradców na otwarcie i kto ich wyszkoli oj dzieje się dzieje się mieli fajnych doświadczonych doradców i kierowników to trzeba było dbać bo teraz konkurencja przyjęła i dba k wyszkolonego pracownika z wiedzą a w neo bida

To prawda

Bylem w Prudniku i odwiedziłem byłego KSa gdyż dobrze się znamy i utrzymujemy kontakt. Spytałem wprost czy z tymi podstawami to prawda bo dużo osób pyta a firma próbuje tuszować sprawę i zamiatać pod dywan, potwierdził wszystko mało tego puścił mi nagrana rozmowe jak rozmawia z RKSem i padają z jego ust wszystkie kwoty a że znam się z (usunięte przez administratora)ogę potwierdzić w 100% że to jego głos wcześniej też podchodziłem do tego sceptycznie ale teraz mam inne spojrzenie i widzę jak firma nas wszystkich dyna!

Darek

Ja tutaj widzę tylko jedno rozwiązanie(usunięte przez administratora)do pośredniaka zbudować sklep od podstaw przeorganizować micro zatrudnić nowego rksa!

Domo

3 czołowych pracowników odeszło którzy ciągnęli ten sklep i jest masakra... Co na to wszystko centrala i (usunięte przez administratora)?! Udają że nic się nie stało czy może o niczym nie wiedza?

@Domo

Wiele jest takich sklepów gdzie czołowi pracownicy idą gdzie indziej bo po prostu mają dość , dość głodowych wypłat , pomiatania , zdań które tak naprawdę nie powinny być w ich obowiązkach , czy też brak możliwości rozwoju ... Pochwałą czy punktami opłat nie zrobisz czy dziecka nie nakarmisz . Nie wspominam już o innych kwestiach bo te są nieprzeskoczenia. Nie wspominam już kto RKS zostaje a mają ludzi pod ręką o dużo większych predyspozycjach .

Już niedługo

Na całe szczęście już mogę powiedzieć, że jest to firma w której PRACOWAŁAM. Z perspektywy pracownicy, jeżeli trafisz tak jak ja jesteś od wszystkiego, tak samo jak faceci wnosisz dostawę , wydajesz sprzęty "przenosisz" Side by side. Zachowując dwóch starych pracowników firma nawet nie poczuwa się do rozmowy aby zatrzymać , zaoferować lepsze warunki bądź chociażby wyrównanie pensji do nowych pracowników. Firma woli dać dużo wyższa stawkę człowiekowi nie z branży, któremu nawet nie jest potrzebna wiedza jak zamknąć sklep,przyjąć dostawe czy chociażby prawidłowo doradzić klientowi. Dla Neonetu jesteś wartościowym pracownikiem jeżeli nie wiem walczysz o swoje, trzesiesz gaciami przed kolejnymi telefonami, przed notami które każą opłacać za brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony nowych "doradców" i ponosisz odpowiedzialność za nieobecność i pozostawienie sklepu żółtodziobom. Gdyby nie ludzie , którzy i tak w przeciągu roku odeszli nie wyrzymalabym nawet miesiąca. Jeżeli chcesz być wyzyskiwany, tłumaczyć się dlaczego nie sprzedajesz w sklepie , gdziw przez kilka godzin nie potrafi być ano jednego człowieka, lubisz pracę harytatywne to miejsce dla ciebie

Kem
@Już niedługo

Czy można prosić o lokalizację, gdzie Pani pracuje?

Mazowsze

Salowa

Na nyskiej we wrocku

Kierownik
@Kem

W Drezdenku w Pile a co kolego ? Zapraszamy.

Romek
@Już niedługo

Ze wszystkim się zgadzam odnośnie firmy, ale jeśli chcesz zarabiać tyle co inni (wspomniani przez Ciebie mężczyźni), to chyba powinnaś mieć ten sam zakres obowiązków? Czemu ktoś ma zapieprzać z lodówkami i zarabiać tyle samo co Ty robiąc lżejsze prace? (usunięte przez administratora) Neonet, ale równouprawnienie jest. Zarabiasz tyle samo to robisz tyle samo. Chcesz robić mniej, powinnaś mniej zarabiać.

Doomerek
@Już niedługo

"(...)tak jak ja jesteś od wszystkiego, tak samo jak faceci wnosisz dostawę(...)" - Chciałyście równouprawnienie to macie ;) jeszcze zaktualizować BHP, że możecie nosić tyle co faceci dla pełnej równości i wzajemnej miłości. Zarabiasz tyle samo co "faceci" to rób tyle samo co "faceci"

Prawak
@Doomerek

Równouprawnienie kończy się tam, gdzie trzeba wnieść pralek :)

Doomerek
@Prawak

Dokładnie, nie raz spotkałem się już z telefonem, gdzie taka jedna, druga sobie dzwoni do mnie, załatwia przesunięcie PS'a, a kolega już wniesie/wyda/sprzeda i się tym chwali xD Ze świecą szukać dziś panny która ma poukładane w głowie, a teraz każda krzyczy że patriarchat i jak źle mają i feminizm jedyną drogą dra kraju, a "koledzy" bluepillowcy na sklepie uchachani robią ochoczo :D

@Prawak

Szkoda tylko że kobiety noszą a faceci na telefonach na sklepie , a do tego nawet nie wchodzą do toalety bo za brudna , przecież oni nie są od tego a co lepsze odkurzacz w ręku parzy . Więc równouprawnienie działa w dwie strony i żeby dać trzeba też choć trochę dostać ...

Witek
@Już niedługo

Nie chodzi nawet o równouprawnienie. Jeśli wykonujesz za koleżankę jakąś czynność to wtedy ją dyskryminujesz jako kogoś gorszego który nie da rady. Zasada jest prosta, za ten sam zakres obowiązków i wypłatę drogie panie powinny to samo wykonywać na sklepie. Oczywiście można się jakoś dogadać ale prawda jest taka że zaraz powiedzą że o czym innym była gadka i tyle w temacie. Niech idą do kopalni i poproszą kolegę obok żeby nakopał im urobku bo dla nich za ciężko. Przecież by ją zabił śmiechem.

$

Czy ktoś wie, jeśli od sierpnia ma wejść podstawa 2800 zl czy będzie też do tego premia Czy sama podstawa?

@$

Skąd takie info że będzie taka podstawa od sierpnia ?

2450 brutto
@$

gdzie ci niby wejdzie podstawa 2800, premie zostaną bo inaczej nikt tu pracować nie będzie. Ale na wyższą podstawę nie licz

rocky balboa

+premia

Legenda o czwartym regionie

PREMIĘ w Neo znaleść nie jest trudno, ale dostać nie tak łaćno, strzeże jej bowiem RKS do cna(usunięte przez administratora) ale tak naprawdę nikt nie wie jak ma na imię. Każe on wysyłać tabelki kilka razy dziennie i o wszystko ma pretensje, (usunięte przez administratora) każe on obliczyć procent gn a pojawia się gdy naprawdę tego nie chcesz.

@Legenda o czwartym regionie

Może sam nie umie wyliczyć procentowej wartość i sprzedaży.....taki jest wspaniały

Niedawno V4

Nie bójcie się szukać. Wbrew pozorom miejsc pracy jest sporo. Nie tylko w handlu. Ja też narzekałem i narzekałem... I przyszedł taki moment, że zacząłem szukać. Nie trwało to długo. Teraz mam lepsze zarobki i ciekawą robotę.

Ok
@Niedawno V4

V4 to Słupsk. Tu też takie rotacje? Tam jest kierownik który ma 2x sklepy. To co on nie ogarnia że ludzie się zwalniają? Z xp 70%zalogi już się zwolniło. Masakra co się dzieje w neo necie.

Tomcio Paluch
@Niedawno V4

W regionie 4, nie tylko w Słupsku :) Pozdrawiamy Pana Z

Niedługo już były

(usunięte przez administratora) i inni nawiedzeni ludzie, powiedzcie w końcu prawdę jak robicie ludzi w(usunięte przez administratora) jezeli chodzi o podstawy i traktowanie pracownikow zacznijcie wszystkich traktowac rowno i szanowac!! Dzisiaj doszedl do nas na sklep mail ze zdjęciami i ciekawymi informacjami mam nadzieje ze tez go widzieliście jesli nie to napiszcie chetnie wam przesle do otrzymania go miałem jeszcze złudzenia że ktoś robi na złość i wypisuje bzdurne informacje ale dzisiaj wszystko się stało jasne, od jutra też siedzę, nic nie robie, scroluje telefon i mam wszystko w 4 literach tak jak wasz pracownik z (usunięte przez administratora) jedyna roznica jest taka że nie za ta sama podstawe bo o takiej to mozna tylko pomazyc!!… bez nas nie ma was a to juz tylko kwestia chwili… (usunięte przez administratora) statek pojdzie na (usunięte przez administratora) a wyrazem z nim jako kotwica zaklamani (usunięte przez administratora)

PEKOEK
@Niedługo już były

Jaki to mail?

Lepiej złóż wypowiedzenie bo nie ma co oglądać firma pada…

Zoe

Napisz do Prudnika niech Ci prześlą milionerzy…

Byc

Co w tym Prudniku się podziało?

Czy ktoś może podesłać tego maila na podane maile ? Chcemy wiedzieć co firma robi. Mleko się rozlało, może dla reszty chociaż wyniknie z tego coś dobrego.

Szkoda.

W calym regionie 3cim kierownicy szukają pracy z tego co wiem, a wiem bo dzwonię wszedzie po PSy

@Szkoda.

To wszędzie chyba nie dzwoniłeś, albo wszyscy to Twój mokro składający się z 12 sklepów - nie wypowiadaj się za wszystkich

Prytek
@Maxiek

Nic dodać nic ująć, brawo.

Miko
@Szkoda.

Za dużo wydzwaniasz i ci kity wciskają. Uważasz, że KS szukający pracy podzieli się z wydzwaniającym peesowcem? Zadzwoń do mnie to też Ci powiem, że szukam pracy i co będziesz się na mnie powoływał. Wróć z konkretnym info jak ci KS już pracę zmienią. A tak to puszczasz brzydkie bąki.

Maxiek

Mam to gdzieś Ps na sklepie mam tyle ze mam z czego plan robić, a tacy świetni Dk nie umieją sprzedać tego co maja na sklepie? tylko wydzwaniają po sklepach- zadzwonię i co natknę się na Ciebie i będziesz mi się żalił ?żal

Maxiek

Twoje myślenie jest ograniczone do jednego -RKS, wszyscy i wszystko bez konkretów. Cieszę się ze Ty wiesz jak sie pracuje na sklepie/ może mnie podszkolisz z zaciągania Ps ?bo chyba nic innego nie jesteś w stanie mnie nauczyć

Forza
@Maxiek

Masz tyle PS na sklepie?? To chyba musisz słabo te PSy sprzedawać jak ich tyle masz, a zgrywasz tutaj mistrza sprzedaży. Prawda jest taka, że przez takich mało rozgarniętych karierowiczów tą firmą upadnie. Jestem od kiedy się przyjąłem w czołówce sprzedażowej w Polsce ale w tym miesiącu już nie miałem żadnej mobilizacji do sprzedaży po telefonie od zastępcy kierownika który pracuje w jednym z salonów na dolnym Śląsku. Od kiedy się przyjąłem były już 4 obniżki wynagrodzenia. Najgorsze, że przy pierwszej takiej obniżce RKS ściemniał, że to zmiana na plus. Jak mu wyliczyłem, że na wcześniejszej wypłacie przy nowym systemie premiowania miałbym ponad 1000zł mniej to mówił, że niemożliwe ale policzy. Więcej w tym temacie się nie odezwał. Ci ludzie nie mają honoru i kompletnie nas nie szanują. Ja już nie mam ochoty ani sił słuchać ciągle bajek tych kłamców. Jestem ciekaw co oni będą robić jak z firmy odejdą najlepsi?? W naszym salonie też już wszystko drży w posadach, bo nikt nie będzie pracował za grosze.

KaeS
@Szkoda.

Nie tylko w 3cim, w pierszwym to samo tylko nikt głośno nie mówi... Z Gorlic już kiero rzucił papierami a dobrych pare lat pracował. Ludzie się zwalniają ale na regionie cisza

Dk
@Forza

Czołówka sprzedażowa w Polsce? Pochwal się ile pkt robisz co miesiąc

Śląsk

KS 3700.

Ulala

Włączam TV i co? Kolejne marzenie o premii odchodzi, bo kasę wziął tym razem kucharz, a wcześniej Dżoana. Nie jestem DK, ale uwierzcie, nie ma docenionego działu w tej firmie. I tak, jak u Was, największym policzkiem jest podstawa dla świeżaka, taka sama jak dla pracownika z kilkutenim stażem. Kiedyś usłyszałam, że sam staż nie może być podstawą do podniesienia wynagrodzenia. Więc po jaką cholerę mnie wciąż zatrudniacie? Cóż, kredyt sam się nie spłaci, a region nie pozwala na szastanie pracą. Nie polecam tego pracodawcy.

Pytający

Halo A teraz pytanie do ks bo na pewno tu jesteście. Jakie są wasze podstawy? Ja zacznę. 3200 brutto Małopolska

Nooo niektórzy mają 4500

Jon
@Pytający

Boisz się to napisz wprost nazwę sklepu a nie zasłaniasz się innymi sklepami w mało Polsce. Ściema

Tom
@Jon

4500 brutto + dodatki KS Prudnik :-)

Stolica swietokrzyskiego

No u nas jest super nik nie rezygnuje KS 4700

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.