Opinie o Valsir Polska Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Valsir Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valsir Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valsir Polska Sp. z o.o. w Skawina

Barbara

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy/kierownik regionu. Marnie płacą, aktualnie mają tylko 3 handlowców, wszyscy odchodzą tam gdzie mają godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę.

YES
@Barbara

o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej? mam ją przed sobą i nie wiem na co się nastawiać

Prominentny działacz Nowy wpis

Po rozmowie kwalifikacyjnej wygląda to słabo. Firma sprawia wrażenie jakby zatrzymała się gdzieś pod koniec lat 90. Osoby przeprowadzające rozmowy jakby nie do końca widziały kogo chcą, do tego słowotok i opowiadanie kompletnie nieistotnych historii. Ciężko po takim spotkaniu być nastawionym pozytywnie....

Rybak Nowy wpis

Jednym słowem porażka. Byłem na rozmowie marnie płacą a Pani prezes która przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne zerwała się chyba z księżyca. Nie wiem jak w dzisiejszych czasach taka firma jeszcze prosperuje

YES Nowy wpis
@Barbara

Wiskoza

Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Zastanawiam się nad aplikacja ale w ostatnim czasie mnóstwo ofert pojawiło się na bardzo różne stanowiska - od handlowców po biuro i zastanawiam się z czego to wynika? Jakies plany rozwojowe czy masowe odejścia? Ktoś może podzielić się świeżymi opiniami o pracodawcy?

Andrzej Nowy wpis
@Wiskoza

Z tego co słyszałem - w firmie doszło do hurtowych odejść w tym roku - kilku handlowców, kilka osób z biura obsługujących klientów. Firma szuka teraz na szybko ludzi żeby uzupełnić braki kandrowe

Brałeś udział w rekrutacji do Valsir Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki obowiązuje ubiór na produkcji? I czy jest on wydawany przez pracodawcę ?

Szymek
@Monika

tak firma zapewnia ubiór na produkcji

Szymek

Pracowałem na produkcji w firmie Valsir ponad rok. Praca jak każda inna na hali produkcyjnej, ludzie tam pracują po 10 - niektórzy nawet i 20 lat. Jest ciepło, nie pada. czasami trzeba po 12h pracować ale wszystko jest rozliczane. Jeśli tylko jesteś zaangażowany w pracę i wykonujesz ją sumiennie to nie będziesz miał problemów z tą pracą.

Bedrych_smietana

Nie polecam pracy na produkcji w tej firemce. Wyzysk, brak przerwy, nawet tej 15 minutowej (ewentualnie 'przy maszynie'), konieczność pracy po 12h w razie nieobecności któregoś z pracowników produkcji, smród plastiku na hali oraz hałas powyżej 85dB. Do tego dużo dźwigania ciężkich paczek z rurami PCV. Atmosfera kiepska, czuć (usunięte przez administratora) na każdym kroku, afery o byle co. NIE POLECAM

@Bedrych_smietana

Czyli nie zgadzasz się z poprzednimi komentarzami, że warunki na większości firm produkcyjnych są podobne? Pracujesz tam jeszcze? Czy zgłosiłeś nieprawidłowości w warunkach pracy typu przekroczenie hałasu gdzieś wyżej?

CzułyWoytek
@Monika

Przecież to jasne że w innych firmach jest tak samo, w końcu wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Różnica jest taka że warunki podobne ale załoga inna i to robi zazwyczaj różnice. A co by mu dało zgłoszenie firmy, wystarczy że pracodawca rzuci słuchawki czy inne ochronniki słuchu pracownikom i problem podczas kontroli znika.

Zoreintowany

Polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą zobaczyć jak nie powinno się kierować firmą i gdzie łamane są wszystkie podstawowe prawa rządzące rynkiem sprzedaży. Gdzie pomimo niesamowitego potencjału i garstki już ludzi, którzy mimo zdecydowanie nieprzyjaznej atmosfery próbują jeszcze podnieść z kolan tą firmę, wszystko jest niszczone i przekreślane przez jedną osobą która nią "zarządza". Firma w której brak zarządu byłaby dla niej zbawieniem.

@Zoreintowany

Hej @Zorientowany, przykro mi to czytać. Zastanawiam się, czy masz kontakt z kimś aktualnie pracującym w Valsirze? Jakie trendy przejawia firma obecnie? (rozwój czy wręcz odwrotnie)

Barbara

Hej, czy Valsir organizuje praktyki zawodowe? Z chęcią wysłucham opinii i relacji osób, które były zatrudnione w firmie właśnie na takiej zasadzie:) Jakie warunki Wam zaproponowano?

Mateusz

@karolek dzięki za rzetelna opinie! Kogoś może teraz szukają ?

Karolek
@Mateusz

Obecnie szukają przedstwaiciela handlowego na Wielkopolskę.

Karolek

Patrząc na wcześniejsze wpisy, pokusiłem się o wtrącenie kilku słów na temat firmy Valsir Polska. Jak to zawsze bywa, co człowiek to inna opinia, ale zazwyczaj wpisy umieszczają osoby, którym coś nie pasuje lub już bardziej w czasie przeszłym nie pasowało i wypowiadają się negatywnie. Szkoda, że głównie umieszczane są te negatywne opinie, a mało osób decyduje się na przekazanie swoich pozytywnych spostrzeżeń. Jak to się mówi „wszystkim nie dogodzi”, ale warto zauważyć, że wbrew wcześniejszym negatywnym opiniom, w firmie Valsir pracuje duże grono pracowników, których staż wynosi po kilka a nawet kilkanaście lat, co z pewnością świadczy o tym, że w firmie panuje dobra atmosfera. Pracowałem w kliku firmach i mogę powiedzieć, że warunki pracy w Valsir są zbliżone do tych, jakie panują w większości firm. Dlatego jeżeli tylko sumiennie pracujesz i wykonujesz powierzone sobie zadania to możesz liczyć na pracę w miłej atmosferze :-).

Mecenas

Jakie wynagrodzenie na produkcji?

@Mecenas

Podbijam pytanie. Również chciałbym wiedzieć, ile można zarobić, pracując na produkcji w firmie Valsir Polska. Ktoś pomoże i sprecyzuje tę kwestię?

Oby

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda praca w Valsir? Czy jest tak fajnie jak mówią ?

@Oby

Interesowała Cię praca w firmie Valsir Polska. Widzę, że na forum niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, dlatego chciałbym ustalić, czy mimo to aplikowałeś do pracy w tym miejscu?

Szatyn868

Takie pytanie jak tam wyglada u nich praca na staniwisku doradcy technicznego?

TS Wisła = FC Ruch

Krótko - nie polecam. Amatorszczyzna i rozdmuchane ego.

wer

no zalezy co dla kogo podchodzi pod mobbing..zawsze moze byc tak ze sa to jednorazowe wyjatkowe sytuacje bo np. ktos mogl miec gorszy dzien na przykad..

Ryszard

Źle a nawet bardzo źle. Mobbing,wyzysk, towar słaby jakościowo. Nie polecam ani pracy ani produktu

lolek
@Ryszard

Wrecz przeciwnie,dobre produkty i dobry pracodawca. Rszard pamietaj : wszedzie dobrze tam gdzie Nas nie ma

Rene

Nic, bez zmian, źle!

Zostaw merytoryczną opinię o Valsir Polska Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w Valsir Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Valsir Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valsir Polska Sp. z o.o.?

Valsir Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Valsir Polska Sp. z o.o.