wimarol

Kraków

Opinie o wimarol

anonim 2009-03-31 12:20
Słowa kojarzące się z wimarol solidna, profesjonalna, rozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są super
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500
Najbardziej podobało mi się w wimarol: atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w wimarol:długa praca do wieczora
Kasia 2013-02-19 17:18
Rolety firmy Wima-rol; koszmar. W ciągu roku mechanizmy naprawiane były trzy razy :(
123 2014-12-04 11:22
Na szczęście nie musiałem szukać pracy w wimaralu. Miałem do czynienia z tą firmą w Krakowie jako klient. Nikomu nie polecam firmy Wimarol i radzę unikać kontaktu z jej pracownikami. Są to zupełnie wyjątkowe chamy a sposób ich działania byłby porażający nawet w komunie. Radzę omijać szerokim kręgiem tych chamów, na szczęście jest wiele możliwości zakupu rolet i żaluzji i unikanie chamów z wimarolu jest łatwe.
anka 2015-03-12 21:57
firma nie jest godna polecenia szczególnie pracownicy stoiska w CH
M1
Andzia 2015-09-03 09:23
U mnie rolety z wimarolu działają bez zarzutu. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona i wcale nie musiałam wymieniać ani naprawiać mechanizmów...
Natalia 2016-06-14 08:27
Nie polecam tej firmy.
Niestety, ale są niesłowni, niezorganizowani, nie traktują klienta poważnie.
Zaginęła im moja zaliczka, nie chce wspominać ile musiałam wykonać telefonów, żeby to odkręcić i z jaką nieuprzejmością się spotkałam. Umówiłam się z Panami na konkretną godzinę montowania rolet, ale nie pojawili się. Nie polecam.
zawiedziona 2016-07-07 15:18
po gwarancji odpadły rolety tejże firmy

NIE POLECAM !
Jopek 2016-10-18 23:14
No widocznie były jakoś źle przyczepione, to akurat nie ma nic wspólnego z tym w jaki sposób firma je produkuje czy co tam dalej robi, więc nie przesadzałbym, ani nie siał paniki, plus jeśli gwarancja mija to nie ma co narzekać, to totalnie normalne.
Zostaw swoją opinię o wimarol - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wimarol