Arf

Barcinek

Opinie o Arf

quni 2010-01-10 17:06

Pracuję tam od wielu lat i nie zauważylem żadnego problemu z pracownikami. Po prostu nie ma zbyt dużej rotacji, bo wszyscy chcą tam pracować. Na naszym terenie duże bezrobocie a w ARF (i Domino) zawsze płaca na czas i atmosfera super
waldek 2014-10-11 08:27
firma ok
sz-r 2015-01-07 03:13
Zakład zatruwa środowisko naturalne. Wylewa do rzeki kwas solny i inne chemikalia. Tadeusz Zadworny(SLD)Radny w Starej Kamienicy, a zarazem właściciel tego trującego przyrodę zakładu, opłaca wszelkiego rodzaju kontrole.
qwerty 2015-02-24 20:42
niedawno ktoś tam miał wypadek, co powiedzieli? że nie zawiozą na pogotowie i nie wezwą karetki, żeby zakład nie miał problemów.. tylko pracownicy pomogli , ocena 0
ja 2015-10-05 13:10
zero kompetencji ma kierownictwo ktore tam pracuje,brak jakiego kolwiek szacunku.nie myslacy ludzie wogole.lepiej nie szukajcie tam pracy bo bedziecie zalowac.strata czasu i zdrowia
oli 2016-05-20 22:28
a to nie często zdarza się w takich firmach @max .
jack 2017-03-01 10:51
BHP nie istnieje w ARF

nawet nie myślcie o pracy w tym syfie
Zostaw swoją opinię o Arf - Barcinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arf