Opinie o LabAnalityka Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LabAnalityka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w LabAnalityka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LabAnalityka Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Wrzód

Praca w tej firmie nie należy niestety do przyjemnych. Przychodzac na rozmowe kwalifikacyjna słyszysz o tym jak jest super. Premie, rozwój, miła atmosfera, jednak już pierwszego dnia niestety człowiek zderza się z rzeczywistością. Atmosfera która kreuja przełożeni jest bardzo nieprzyjemna, brak szacunku do pracowników. Praca na zmiany jest ciężka ale w sytuacji kiedy brakuje personelu i trzeba iść na nadgodziny to wypłacenie ich jest wielkim problemem dla firmy. Nie zgodzeniec się na nadgodziny jest źle traktowane i wypominane. Zero zrozumienia że pracownicy też mają życie prywatne i sytuację które nagle wypadają. Wszelkie wolne i chorobowe sa traktowane jako zbrodnia przeciwko firmie przez przełożonych ze wzgledu na spore braki w kadrze. Kompetencje kadry kierowniczej niestety pozostawiają wiele do życzenia. Wypłata nie jest najgorsza jednak nie adekwatna do wykonywanych obowiązków. Jeśli ma ktoś inne propozycje radze w nich skorzystać.

mmmm

dziękuje bardzo za opinie, muszę gdzieś zdobyć doświadczenie a jestem świeżo po studiach i własnie myślałam że labanalityka będzie dobrą firmą. Jednak trzeba szukać czegoś innego

pracownica

Zgadzam z wcześniejszą opinią - pracy dużo, presja ogromna, brak możliwości awansów i szkoleń, kasa marna. Dodatkowo nigdy nie wiesz kiedy specjalistka zacznie się wydzierać (zero kultury!!!) Szukaj innej pracy..

mmmmm

Witam może ktoś mi napisać więcej szczegółów o pracy w laboratorium ? czy są jakieś dodatki do pensji ? czy dużo w ciągu zmiany jest wykonywanych badań (czy jest trochę przerwy między badaniami) . Jakie są zarobki? Jaka atmosfera panuje? Czy na nockach także wykonujemy wszystkie badania

Nikt
@mmmmm

Szukaj innej pracy

mmmm
@Nikt

Można prosić więcej szczegółów, dlaczego szukać innej pracy?

Nikt
@mmmm

O pracy w Labanalityce można pisać książki , wszystko niby pięknie, jednak gdy zderzysz się z rzeczywistością to piekno traci blask. praca w systemie zmianowym są dodatki za pracę na 2,3zmianie oraz święta(płakać sie chce nad tymi dodatkami,)1weekend wolny w miesiacu jeśli szczęście ci dopisze zarobki trudno powiedzieć jedne dostaja wiecej inne mniej w okresie probnym , duzo pracy nie ma różnicy czy to 1,2,3 zmiana masz 15minut przerwy, brak mozliwosci awansów i szkoleń, rozwoju ,ciagle robisz to samo i w pewnym momencie masz dość i uciekasz, spróbuj może będzie tobie odpowiadadecyzja należy do ciebie życzę powodzenia

Brałeś udział w rekrutacji do LabAnalityka Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pracowałam w LabAnalityce zaraz po studiach, w trzech laboratoriach: Kosmet, L7 i na instrumentalnej. Jako pierwsza praca - polecam. Można poznać bardzo dobrze zasady analityki chemicznej i to mi bardzo pomogło w otrzymaniu obecnej pracy. PCC Rokita i jej pracownicy są jednak cenieni na rynku produktów chemicznych. System czterobrygadowy ciężki fizycznie, na dwa dni wolnego trzeba pracować siedem. Ciężko dostać urlop, nie jest to jednak zależne od przełożonych, a od samego systemu pracy. Pracuje się również w Święta. Dodatków socjalnych nie ma. Pensja po dodatkach za nocki itd. wychodziła ok. 2100 netto. Ja wspominam bardzo pozytywnie laboratoria, przełożone, panią Prezes, ale przede wszystkim starsze laborantki, które wiele mnie nauczyły i okazały dużo serca. Zgadzam z wcześniejszą opinią - polecam jako pierwsza praca dla absolwenta, odradzam osobom z doświadczeniem, ponieważ faktycznie nie ma szans na rozwój.

kamko

takasobieo,a powiedz czy jest jakiś zakres szkoleń, które można wybrać ? Jeżeli pracodawca inwestuje w swoich pracowników to wydaje siębyć to dobrym miejscem

takasobieoo

Labanlityka- firma która świetnie potrafi wykorzystac pracownika nie dając nic w zamian, no chyba że wiele stresu i nerwów. Na wycieczce zapewnianio o mozliwości poszerzania horyznotów, podnoszenia kwalifikacji, o awansach, o kursach i szkoleniach. Brzmiało zachecająco. W praktyce wyszło całkowicie inaczej. Pomimo zaangażowania, dyspozycyjności w momencie gdy porzebujesz dnia wolnego to są wielkie problemy by go dostać, nie wspomne o wolnym na świeta czy np. weekend majowy. Czterobrygadówka traktowana jest jak gorszy sort. Zwolnienie lekarskie wiążą sie z panika przełożonej co teraz będzie. Jeżeli przez L4 okazuje sie ze zostają ci odebrane twoje wolne to bez mrugniecia okiem sa odbierane, natomiast gdy wychodzi że nalezy sie dodatkowy dzień to wówczas " ale takie wolne nigdy nie są oddawane" mimo że nalezy sie bez gadania. Po przepracowaniu pewnego dośc długiego okresu czasu, była jednak opcja szkolenia. Młodzi ludzie stawiają na rozwój a w tej firmie jest on niemożliwy. Jest ogromna rotacja i ponoć chętnych na Twoje miejsce jest 200 osób - usłyszała osoba która próbowała walczyć o swoje. Podsumowywując - jak dla młodej osoby zaraz po studiach, raczej bez problemu predzej czy poźniej dostaniesz te prace. Potem tylko bedzie duzy stres, ciagłe popedzanie, wielkie wymagania, ale nic w zamian. Do dojazdów nie ma mowy nawet najmniejsza dopłata, premii dawno nikt nie widział, a na świta 100 złotych premii i wyprawiać wigilie można. O szkoleniach nikt nie mowi a jak spróbujesz ty wyjsc z inicjatywą to zostajesz wysmiany, bo przecież oni teraz kupili nowy sprzęt i nie ma pieniedzy na takie dyrdymały. Niezachecam ! dla własnego zdrowia, fizycznego i psychicznego !

chemik

na kawę i herbatę masz 15 min w 8 h pracy jeśli sobie kupisz

miejscowy

w rokicie nie ma bo to firma w brzegu dolnym a nie nowym jorku

To duża firma a w takich jest socjal posilki dofinansowane przez pracodawce za 2zl chociaż? Czy zupełnie nic?

Jak wyglada sytuacja z szkoleniami czy wogóle inwestuja w pracownika??? Socjal jakis jest karty multisport opieka medyczna prywatna paczki dla dzieci premie???

miejscowy
@ja

takie cuda w Rokicie??? tyś człowieku chyba oszalał!!!

szydera

Delegacja... Do Mysłowic (a śpisz w Katowicach), dają Ci wydruk "sugestii" dojazdu (z błędnym adresem) i dietę głodową. Do pracy na delegacji tarabanisz się autobusem 1,5h, za paliwo w aucie Ci nikt nie zwróci. Pracujesz pod okiem ciecia Pani prezes i jak masz jedną analize na dzień to jesteś szczęśliwy! Dramat, ale nie martw się wysyłają tylko niewygodnych i zazwyczaj po 40 bez studiów (bo dla Pani prezes nie liczy się dwudziestoletnie doświadczenie w branży, dla niej i tak jesteś "sklepową"). Dramat!!!! Praca jak robotnik, liczy się czas nie jakość. Po 60 analiz na 2 osoby na 8 godzin, dodam, że jedna analiza nie trwa 5 minut. Totalny brak poszanowania dla człowieka. Specjalistki oraz kierowniczka kompletnie nie ma podejścia do pracownika, grunt to kogoś zjebać. Jak pyskujesz to robią Ci pod górkę albo zwalniają. Jedyny plus tej firmy, że bierze po studiach i można sobie doświadczenie zrobić. Aczkolwiek jak się tylko nadarzy okazja to wszyscy uciekają. Bo w takiej atmosferze nikt długo nie wytrzymuje. Pani prezes chcę mieć samych wykształconych i pozbywa się Pań z doświadczeniem, ale nie widzi tego, że młodzi ludzie odbębnią swoje i ida dalej... za tą płace, za brak szacunku, za traktowanie czterobrygadówki jak niższy sort, za BRAK ROZWOJU!.... Odradzam! Zawsze można przyjść i zobaczyć jak jest i wydać swoja opinie. Aczkolwiek nie znam osoby, która tam pracuje, pracowała i wypowiada się pochlebnie na temat tej spółki.

chemiczka

delegacje dla najlepszych pracowniów haha

chemiczek

Pracujesz sobie spokojnie a tu nagle np. po noce powiadamiają Cie ze jedziesz w delegację. Zostawiasz rodzinę i całe swoje życie i jedziesz na trzy miesiace. I to nie raz a czasem kilka razy.

nikt

Cinek masz cos z glowa , nie potrafisz czytac ze zrozumieniem .

ktosik

W delegacje wysylaja pracownikow ktorzy sa niewygodni i nie sa to delegacje zagraniczne ,zgadzajac sie na delegacje nie musisz miec zadnych kwalifikacji bo tam nic nie robisz , siedzisz w czterech scianach z zaufanym czlowiekiem pani prezes?(nie wiadomo kim jest i kto oplaca tego pana), ktory przesle raport z twojej niby pracy , tak wiec rozwoju zawodowego tam nie zdobedziesz a mozesz skonczyc w psychiatryku w koncu o to chodzi w tej firmie

nikt
@ktosik

Dodam jeszcze ze jak odmówisz to jest to jednoznaczne ze zwolnieniem z pracy.

chemik

Nikt nie wspomniał o trzymiesięcznych delegacjach na które wysyłani są pracownicy.

Jak zatrudniają u was polepszyła sie atmosfera zarobki??

Labkon

Witam, Było mi dane pracować w LabAnalityce. Uważam, że to dobre miejsce na start zawodowy, dla osób bez doświadczenie, chcących nauczyć się specyfiki pracy w laboratorium przemysłowym. Tak też było w moim przypadku, jednak gdy tylko nadarzyła się okazja zmienić pracę, nie było zawahania z mojej strony. Firma na dłuższą metę nie oferuje żadnej ścieżki rozwoju. Brak tutaj awansów, praca w morderczym systemie czterobrygadowym, brak jakichkolwiek dodatków socjalnych (premii, pakietów sportowych i medycznych), a do tego marna płaca, bardzo kiepski standard laboratoriów i aroganccy przełożeni. Dlatego, jeśli dopiero zaczynacie, potrzebujecie coś umieścić w swoim CV to polecam spróbować, zawsze to jakieś doświadczenie. Osobom doświadczonym szczerze odradzam. Pozdrawiam

adelajda
@Labkon

Na wstepie dostaniesz od 2000 do 2400 brutto po trzech miesiacach podpisza umowe na trzy lata jesli sie sprawdzisz mozesz dostac po okresie probnym jakas podwyzke ale to jest dobra wola pani prezes jesli liczycz na awanse to zapomnij o tym t akich osob jak ty pracuje wiele po studiach na zmiany system czterobrygadowy praca bardzo ciezka liczy sie ileilosc nie jakosc analiz wyscig szczurow wsrod kierowniczek duzo duzo analiz nie wazne jakim kosztem zreszta pracownik jest w tej firmie nikim nie masz zadnych praw a jesli cos znajdziesz ze jednak masz jakies prawo to kierowniczki i specjalistki udowodnia ci ze sie mylisz ale probuj moze tobie sie spodoba

opieki medycznej brak, bywają premie kwartalne, nie noszę okularów, telefon służbowy mają specjalistki kierujące zespołem i brakarze,

Zostaw merytoryczną opinię o LabAnalityka Sp. z o.o. - Brzeg Dolny

• Jak się pracuje w LabAnalityka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LabAnalityka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LabAnalityka Sp. z o.o.?

LabAnalityka Sp. z o.o.
  • Sienkiewicza 4