Ecco Shoes Poland

Janki

Opinie o Ecco Shoes Poland

czarodziejka:) 2009-07-24 19:32:44
w ecco pracownik jest traktowany ok :) pensja nie mała trzeba się napracować ale firma dba o pracownika socjal itp. tylko nie którym osobom z biura wydaje się że są panami świata a najgorzej ci co przyjechali z małych miejscowości i maja duże "parcie na szkło" ogólnie spoko:)
malutka 2009-07-24 19:40:54
witam wszystkich najfajniej jest w sklepie ecco w Galerii Mokotów ja najbardziej lubię pracującą tam ekipę są wspaniali :) LUDZISKA UWIELBIAM WAS [usunięte przez moderatora]
blondi 911 2010-03-17 22:04:37
Ogólnie praca w biurze ecco jest bardzo dobra i towarzyszy jej miła atmosfera , no może poza porą lunchu kiedy to spotkać można brzydko pachnących panów z magazynu , którzy nie powstrzymują się od wulgarnego wyrażania swoich kosmatych myśli. Szczególnie nieznośny jest pan [usunięte przez moderatora]. który to o dziwo nie stracił jeszcze swojej posady.
magazynier 2010-03-17 22:20:21
To musisz uważać, aby ten zapach nie przeszedł na ciebie, bo co ty wtedy biedna zrobisz i jak ci uda się z tym żyć...???
anonim 2010-03-23 15:12:36
co to za praca, jak ciagle ludzie poza domem, chyba tylko dla samotnych. A socjal na czym polega?- dzieci maj��� kolonie za darmo , jako rekompensata za permanentn��� nieobecno������ w domu?
anonim 2010-04-17 08:18:43
chyba to nie jest za dobra firma, skoro tylko o zapachu, a zadnej inne pozytywnej dyskusji nie prowadzicie.
kasnienka 2014-04-18 19:53:51
witam czy ktos pracuje jako sprzedawca jak z umową i jakie zarobki?
ja 2015-09-21 18:00:13
Prze 1,5 r. pracowałem w Ecco łódź...jesli chodzi o t marke pewnie spodziewacie sie kokosów? jasne..hehe..Jesli chodzi o zarobki jako sprzedawca 1500 na reke..poza tym ze byłem VM..i miałem najlepszą sprzedaz..nikt tego nie widział:(..niestety...Jeśli ktos bardzo chce tam pracowac..zastanówcie się.Czasem pracowalismy pod presja w nerwach..wiem..wiem...wszedzie tak jest,ale jeśli ktoś zna swoja wartość...nie dajcie się wykorzystywać!!!!PZDR.. A....ZAPOMNIAŁBYM..FAKT...Pełen socjal ..ale nie dla każdego.!!!!!
tricity 2015-10-28 15:44:51
czy ktoś może mi napisach ile zarabia regionalny, zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać
tricity 2015-10-29 13:53:34
2000 jak regionalny to kpina. Auto + pakiet medyczny to wiem ... ale zastanawiam się czy moją określoną kwotę czy też można negocjować . W każdej firmie jest inaczej.
Blekitek 2015-11-05 19:00:20
Moja kuzynka pracuje w Ecco jako regionalna jest bardzo zadowolona stawka w granicach 7000-9000 pln. Dużo pracuje ale bonusy tez ma świetne - socjal, premie, samochód służbowy, "wczasy pod gruszą" itp wiec jest o co powalczyć :). Daj znać w jakim regionie Polski szukasz pracy to może będę w stanie napisać coś więcej.
tricity 2015-11-13 15:59:40
są to kwoty brutto czy netto ? przedział też trochę duży.
nie mogę podać regionu - tak aby nie dowidziała się osoba piastująca to stanowisko.
Otek 2015-12-28 09:25:11
Jest mało ofert w ECCO ponieważ firma dba o pracownika i jest mała rotacja osób tzn, że eccoludki nie chcą rezygnować z dobrej firmy.
goi 2016-02-18 23:03:26
Każdemu się wydaje, że skoro pracuje w firmie klasy premium to sprzedawcy zarabiają nie wiadomo ile. Otóż na okresie próbnym 1500, potem ma się 1700 zł, czyli żadne tam kokosy. Premii nigdy nie widziałam na oczy, ponieważ stawiają wysoki budżet do zrealizowania... Jedyny plus to ,,wczasy pod gruszą'i fakt, że nie jest to ciężka praca, poza okresem wyprzedaży, co jest normalne. Firma sama w sobie jest w porządku, ale niestety pozwalają na pracę nieodpowiednich ludzi, jakimi są niektórzy kierownicy w Warszawie... W firmie zaczyna się robić duża rotacja pracowników, co źle świadczy o firmie. Jeżeli tak dalej pójdzie to firma zacznie zatrudniać studentów, a nie doświadczonych ludzi, a jak wiadomo student chce dorobić, a nie zarobić... Ludzie będący tam na najwyższych szczeblach nie mają pojęcia co się tak naprawdę dzieje w ich sklepach, ale to oddzielny temat. Nie traktują ludzi na równi, ponieważ przykładowo na jednym sklepie zastępcą można zostać w ciągu pół roku, podczas gdy na innym sprzedawca pracujący 5 lat nadal jest jedynie sprzedawcą. Fatalnie...
Kasia S 2016-04-05 09:30:44
Pracowałam w firmie 3 miesiące w Outlecie w Łodzi (Brzezińska). Produkt który sprzedawałam dla mnie jest rewelacyjny. Buty nie psują się, reklamacje rozpatrywane są starannie, klienci zadowoleni z butów co daje satysfakcje sprzedawcy. Jeżeli chodzi o czynniki kierownicze nie polecam pracy w tym Outlecie nikomu! p. M kierowniczka stosuje czysty mobbing. Oczywiście zgłaszany był ten fakt do kierownika regionalnego, skończyło się na rozmowie. Odchodzi jedna dziewczyna po drugiej. Na sklepie trzeba stać na baczność, non stop słucha i obserwuje. Wytyka błędy, non stop coś źle robisz ( na 3/4 etatu miałam więcej utargu niż dziewczyny na całym). Starasz się bez skutku, kierowniczka nie lubi osób myślących ;)
~~~ 2016-10-11 20:44:22
to czym było Ecco kiedyś, a teraz to niebo a ziemia. Dobrze mają ludzie w biurze; praca tam tylko po znajomości, mimo nikłych kompetencji. Trzeba podlizać się komu trzeba lub podkablowywać współpracowników żeby coś osiągnąć. Przez totalną niekompetencje ludzi na wysokich stanowiskach jest totalny chaos na sklepach. Od jakiegoś czasu, okolo rok/dwa totalna rotacja w sklepach wśród pracowników. Szeregowym pracownikom sklepów zabierane są wszelkie dodatki i bonusy które były kiedyś, budżety zrobiły się niemożliwe do zrobienia. Ciężko o jakąkolwiek podwyżke dla młodszych stażem pracowników.
Kiedyś to była zupełnie inna firma. Przykład dla wszystkich spółek w branży w sensie traktowania i podejscia do pracownika. Teraz dobrze maja tylko ludzie z biura, w ilości różnych przywilejów zrobiła się przepaść względem tego co było kilka lat temu. Teraz to już nie jest dobry pracodawca, nie dziwie się, że tyle doświadczonych osób uciekało swego czasu i z tego co słysze nadal tak jest
Magda 2016-11-02 21:40:06
Cała prawda. Zarobki masakra, w Biedronce więcej płacą ...
Ludzi traktują jak szmaty, są nikim dla pseudo przedstawicieli.
NIE POLECAM!!!
Antosia 2016-11-14 13:36:52
ecco gdynia

Czy warto podjąć pracę jako sprzedawca ? będę wdzięczna za rzetelne odpowiedzi.
aaa 2016-11-24 21:28:12
Proszę o informację ile obecnie jest na okresie próbnym jako sprzedawca w ecco a ile po 3 miesiacach? bo niby 2300 brutto okres próbny a potem 2400?
Zostaw swoją opinię o Ecco Shoes Poland - Janki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecco Shoes Poland