Opinie o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dajar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dajar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

Guy

Wrocław tragedia.Kierownik to człowiek horągiewa.Wieje tam jak zagrają.Dekorator wiecznie buntuje wszystkich przeciwko sobie.Do tego jest niewyżytą patuska,która wyżywa się na każdym.Ekipa tak fałszywa,że noże nawzajem wbili by sobie w gardła.Omijajcie szerokim łukiem.Jeżeli cenicie sobie wsparcie ,prace grupową i uszanowanie siebie nawzajem to omijajcie tą prace szerokim łukiem.Firma was oszuka

Mala
@Guy

Niestaty prawda. Nie tylko we Wrocławiu. W stolicy to samo.

Elo melo

Tak z ciekawosci weszlam na te opinie i zastanawism sie kto to pisze. Jesten juz pracownikiem z prawie 10 letnim stażem w tej firmie (dostalam sie bez znajonosci itp.) i jak czytam to nie wierze, jakbym w innej firmie pracowala. Ja jestem baaardzo zadowolona z pracy atmosfery ludzi szefow itp. Polecam Dajar jak najbardziej. Wszystko jest na papierze atmosfera super. Polecam z czystyn sercem

@Elo melo

Czy wraz z rosnącym stażem pracy można liczyć na regularne podwyżki wynagrodzenia w Dajar? Liczę, że jako pracownik z 10-letnim doświadczeniem w firmie jesteś w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie.

Mala
@Mikołaj

Zero podwyżek

Jacek (tel.609406057)

Jeżeli praca u Was wygląda jak wasze wyroby to współczuję. Ostatnio kupiłem suszarkę do bielizny "Edyta Plus", oznakowaną ,a jakże, znakiem bezpieczeństwa GS z Tuv Nord. Po rozpakowaniu, okazało się, że antypoślizgowa nakładka na nóżki jest nie złożona prawidłowo, bo otwór na kołek (wybity częściowo) nie jest w tym miejscu co trzeba(przesunięcie około 2mm).Nakładka pod kątem odstaje od nóżki(kołek nie wchodzi w otwór) i powoduje brak stabilności całego urządzenia. Boczne stelaże do suszenia, są tak lużno zamontowane, że trudno jest ustawić suszarkę w miejscu składowania, bez ich wcześniejszego zabezpieczenia przed otwarciem. Niektóre pręty głównego segmentu suszenia są zamontowane bez naciągu (strzałka ugięcia około 5mm bez obciążenia).Jednocześnie Państwo chwalicie się stosowaniem systemu zarządzania jakością wg. normy ISO 9001.W związku z tym pytam się, jakim prawem taki wyrób znalazł się na rynku. W ogóle nie działa KJ.

Magda

@ph skąd masz takie informacje ?

Dostawca
@Magda

Dzień dobry. To moze jak już ktoś przeszedł do tej Galicji to jest miejsce szukam pracy jako PH? Czy może ktoś powiedzieć coś o warunkach pracy? Poradzili mi w konkurencji abym tu zapytał? Za pomoc z góry dziękuję

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik ds. planowania i przygotowania produkcji oferowane przez firmę Dajar Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
PH

Planuje ktoś przejść do Galicji? Podobno otwarte oienko transferowe a warunki oferują niezłe.

Prezes
@PH

Szkoda ze PH pisze tez na stronie Florentyny i Domexu to samo. Galicjo wstyd. W takim momencie? Rafal mam nadzieje ze nie Ty za tym stoisz. Zdrowia dla wszystkich.

Zadowolony

Zostawiam pozytywne opinie, ponieważ uważam, że jest to forma numer jeden na rynku polskim jako dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego!

Oko

Brygida przejdź się może do laryngologa bo często jak mówi dzień dobry to ludzie nie odpowiadają sama słyszałam, od jakiegoś czasu ktoś ma interes i prowadzi hejt jakby był taki zły to by tu nie pracował prawie 15 lat

Marcel

Pracowalem w sklepie stacjonarnym i musze powiedziec, ze warunki pracy wyrwane ze sredniowiecza. Nie masz gdzie usiąść, cały dzien na nogach, pelno obowiązków i te standardy obslugi(usunięte przez administratora) Zero szans podwyzek czy premii za dobrze wykonana prace czy sprzedarz indywidualna. Nie polecam na dluzej ewentualnie na chwile i to naprawde zdesperowanym .

Mandolina

Dajar. Ma to w sobie, że jak dobrze wchodzisz w (usunięte przez administratora) wszystkim,to po krótkim czasie zostajesz zastępca. Polityką tego kołkozu jest podwyższeniem pensji jak i premi dla nowych pracowników.

Edyta

@anonymous, w jakich sytuacjach Dajar decyduje się na ewentualne obcinanie premii pracownikom? Czy jest to jakoś unormowane? Twoja wypowiedź na ten temat, zainteresuje innych użytkowników forum.

Rufi
@Edyta

Nie jest to niczym unormowane, po prostu dostajesz kwit i widzisz że masz obniżoną premię.Kierownik nie ma w zwyczaju informować o zamiarze obniżenia premii ani o powodzie tegoż. I lepiej nie pytać

@Rufi

Jeżeli premie są uznaniowe i należą się za dobre wyniki to faktycznie nie zawsze można je dostać. Jednak powinieneś dostać informację dlaczego w danym miesiącu jej nie otrzymałeś. Czy próbowałeś rozmawiać o tym z przełożonym?

zawiedziona

nie polecam,pracuje tam od jakiegos czasu,stary pracownik zarabia mniej od nowego,który dopiero został przyjęty...kilka osób na tym samym stanowisku a jednej płacą więcej, drugiej mniej...bez sensownego wyjasnienia....wiadomo kto jest po znajomości ,ten ma wiecej....np.jedna młoda przychodzi na szwalnie o godz.6:15 do pracy a wychodzi o 13:40 super,każdy by chciał pracować po tyle godzin...izarabiać tyle kasy... nikt jej nic nie mówi...i nie musi odrabiac,bo jest po znajomości....

@zawiedziona

Doświadczeni pracownicy, którzy już długo pracują oczywiście powinni być lepiej wynagradzani, niż nowo przyjęte osoby bez doświadczenia. Jednak to pracodawca decyduje jaką pensję zaoferuje pracownikowi i niestety zdarzają się rozbieżności w wysokości wynagrodzenia na tym samym stanowisku, ale wynikają one zapewne z kompetencji i wykształcenia pracownika. Czy są jakieś dodatki lub benefity, które mogą podnieść wysokość zarobków? Możesz mi odpowiedzieć?

mikkey
@zawiedziona

zarobki to kwestia negocjacji. W każdej firmie tak jest, że nowy pracownik dostaje więcej. Dlatego nie opłaca się zasiadywać w 1 firmie na długie lata.

@mikkey

A mógłbyś opowiedzieć jak było w Twoim przypadku? Na jakim stanowisku pracujesz? Opowiedz proszę jak oceniasz obecną sytuację i warunki zatrudnienia w Dajar Sp. z o.o.

Oh ah

Obiecują tylko obiecują. Przychodzisz do pracy od samego rana pretensje cMwu ty nic nie wiesz, przepraszam bardzo a czy ktoś zrobił mi szkolenie. Od tygodnia proszę się o danie mi materiałów odnośnie rzeczy garow patelni czym się różnią itp. Ciągle jestem zlewa a i ciągle dostaje opie4dol.

P
@Oh ah

Pracuje 3 dzień. Jak narazie też za dużo nie wiem. Koleżanka 2ytlumaczyla mi trochę,fo pomogło. Poprosiłam o materiały wkrótce dostanę. Atmosfera wydaje się być dobra. Pomoc jest zawsze jeśli jej potrzebujesz. Wiadomo to dopiero początek zobaczymy co będzie po paru miesiącach.

aggy
@Oh ah

Pracowałam w innej firmie i też tak miałam. Po roku rzuciłam papierami i znalazłam nową pracę, której jestem zadowolona i w której traktują mnie z szacunkiem. Jak ci się nie podoba, to zmieniaj pracę. Umowa o pracę to nie cyrograf.

Pracownica Koszalin

Witam. Muszę przyznać rację swoim poprzednikom wyrażającym swoje opinie na tym portalu. Nie powiem praca jest fajna, ale atmosfera w pracy to klapa po całości. Zachowanie niektórych ludzi jest poniżej poziomu. Jeden drugiego kryje. Odrazu widać kto jest z polecenia w pracy jeden robi za pięciu (usunięte przez administratora) Cały zakład o tym wie i na tym się kończy!!! Pozdrawiam

Pracownica

Pracuje w sklepie stacjonarnym w Poznaniu na umowę zlecenie. Na początku obiecywali niewiadomo jakie kokosy. Przyszła dziś wypłata. No gorzej być nie mogło. Przy 180godzinach pracy,zarbiłam 1500 zł. Mniej niż najniższa krajowa. Wyzysk. Najgorsza firma jaka może być. Nie pracujecie tam.

Pat

Czarna jako pracownik firmy Dajar muszę przyznać Ci rację :) Faktem jest, że zachowanie co niektórych brygadzistów jest poniżej poziomu. (usunięte przez administratora) Dobra rada jest jedna nie wchodzić z nimi w jakie kolwiek relacje i robić swoje.

kupujący

Nie polecam - z firmą nie da się skontaktować telefonicznie - telefony zą wyłączone bądź nieczynne - główny numery które są umieszczone na fakturze są NIECZYNNE. Towary przyjeżdzają jak chcą i kiedy chcą - nie ważne że na zamówieniu jest prośba o skompletowanie cełego zamówienia i dopiero potem o jego wysłanie - przyjeżdzają 3 razy z 3 różnymi produktami z 1 zamówienia.

@kupujący

Od Twojego wpisu minęło kilka miesięcy. Fajnie, że podzieliłeś się z użytkownikami swoją opinią. Powiedz nam, czy coś się zmieniło w tym czasie? Jesteś w stanie opowiedzieć nam coś więcej na temat współpracy z firmą?

Bozesztymoj

dzizas nigdy wiecej nawet na rozmowe tam nie pojde opis stanowiska - ho ho ho i jeszcze troche, bardzo fajna praca, rozwojowa itp itd po otrzymaniu informacji ze zarobki to najnizsza krajowa plus stowka :DDDDDDDDD nagle sie okazuje ze tak naprawde to nic takiego wielkiego, kazda malpa to potrafi i w ogole przychodzi sie do pracy odpoczac nigdy nic nie kupie z tego kolhozu

Tymon

Słyszałem dużo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto aplikować? Potrzebują ludzi?

Wołek

To nie jest tak Edyta że ja tylko krytykuję firmę Dajar . Dała mi szanse rozwoju tak na początek mówię tu o pracy przedstawiciela handlowego. Mój najlepszy okres pracy i życia to Dajar bo miałem 25 lat :) czyż nie jest to wybitnie piękny wiek. Sporo się nauczyłem współpracy z klientami nienormowany czas pracy sprzedaży pewnych schematów które zostały do dzisiaj. Zalet było wiele i za to jestem wdzięczny firmie . Ale doszedłem po 6-7 latach do momentu że byłem już ph na dobrym poziomie z dobrym spojrzeniem na pewne sprawy. Dajar nigdy nie był jakoś bardzo dobrym płatnikiem. Poczułem że w tym momencie w tej chwili zarabiam więcej dla firmy a ona nie chcę się ze mną podzielić bo zasady rozliczania ph były często nie do końca uczciwe. Pieniądze były na czas i były akceptowalne i nie jestem zachłanny albo wyrachowany z wielkimi ambicjami to była kasa zwykła. Ot po prostu. Pracowałem potem w 3 firmach i w każdej innej moja pensja była od 50 do 150 % wyższa oczywiście można wziąć pod uwagę inflację ale i tak różnica jest zbyt duża. W Dajarze przechodziłem różne etapy pokonywałem mniejsze większe przeszkody i doszedłem do muru który był dla mnie nie do przeskoczenia. W Dajarze pojawiły się np. plany sprzedażowe które były trudne ale realne niestety zrobienie planu nie odzwierciedlały pensji można było się uśmiechnąć. Obecnie plany w firmie zajmującej się sprzedażą kosmetykami mam bardzo trudne czasem szalone i nierealne ale przy pensji z wykonywanymi planami śmiać się nie mogę bo to są bardzo uczciwe pieniądze i zdarza się takie otrzymać 4000-5000 netto. W Dajarze jest albo był wymóg wykonywania działalności gospodarczej nigdy potem się z czymś takim nie spotkałem. Inne firmy dawały szanse na wejście o poziom wyżej pokazywały: chcesz masz chęć wymagasz to pokaż że potrafisz wiemy że to jest proste że wymaga dużej pracy i chłodnego kalkulowania ale dajemy Tobie taką możliwość . W Dajarze udało się kilka razy wyśrubować naprawdę niezwykły i szalony obrót w jednym miesiącu niestety kasa była znowu zwykła. Może teraz to się zmieniło. Reasumując. Na początek dla mnie i myślę dla wielu młodych ludzi to dobra firma. A co potem? Rozwój ale już w innej firmie.

Morda

Firma Dajar oddz Wrocław może i zła nie jest ale niestety za dużo nadgodzin równa się po premii, kierowniczka magazynu nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi kłamie jak najeta,kierowcy są wykorzystywanie do prywatnych celów kadry kierowniczej itd

@Morda

Ten wątek poświęcony jest koszalińskiemu oddziałowi firmy Dajar. Mimo wszystko dziękuję za Twoją opinię. Jednak chcę żebyś pamiętał, że to forum nie powinno być zapełniane poszlakami, tylko potwierdzonymi informacjami. Czy sytuacje, o których wspominasz, dotyczą bezpośrednio Ciebie?

Pan
@Edyta

A gdzie to jest napisane że Koszalińskiemu oddziałowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Dajar Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Dajar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dajar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dajar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dajar Sp. z o.o.